Ryse - Kinect

Wander

کاربر سایت
Oct 2, 2006
6,292
نام
محمد
150 دلار نمی دم که باهاش توی مس افکت دیالگ ها رو جواب بدم که می شد با یه میکروفون یا هدست همین کار رو کرد که مطمئنا هم یه لهجه خالص می خواد و اگه کمی صدات بلرزه یا درست کلمات رو ادا نکنی جواب نمی ده
تنها استفاده باحال کینکت توی گوست ریکون جدید بود که جالب بود ولی به نظرتون چند درصد بازی رو توی این قسمت می گذرونیم؟! 2 درصد؟ 5 درصد؟ فکر نمی کنم بیشتر از این باشه
اگه می گم که نباید بازی های هاردکور رو دست بزنن منظورم اینه که بازیی مثل فیبل نباید اونجوری صرفا فقط با کینکت کنترل بشه و یا همین بازی ( می دونم با دسته کلاسیک هم میشه ولی من میخوام یه چیزی مکمل از اینا باشه یه چیزی که واقعا تجربه بازی رو دگرگون کنه و این هزینه ای که واسه این وسیله می کنی رو توجیح کنه )
اگه یه مکمل قشنگ و خلاقانه درست کنن منم از خدامه که یه دلیل واسه خریدن این وسیله پیدا کنم ولی هر چی می گردم که چیزی پیدا کنم که باعث بشه من از این وسیله خوشم بیاد پیدا نمی شه
در مورد کنفرانس ماکروسافت هم چون انحصاری واسه یه سری از آدم های به خصوص توی دنیا پخش می شد من متاسفانه جز اون گروه نبودم و ندیدم که همه چقدر حوصلشون سر چرت و پرت های کینکت سر رفته بود و حتی آخر هر قسمت به هزار زور یه تشویق بی حال می کردن و تقریبا اکثر نقد هایی که من توی اینترنت خوندم مثل سردبیر گیم اینفورمر و گیم تریلرز همه می گفتن که کنفرانس ماکرو فقط همین چند دقیقه اول واسه ماها بود و بقیش واقعا خسته کننده بود .از نمره های D/C - هم که نثار این کنفرانس کردن هم میشه راحت این موضوع رو فهمید

آخرین ویرایش:

HalfLife G

کاربر سایت
Feb 21, 2009
3,755
نام
مراد حلیمی
150 دلار نمی دم که باهاش توی مس افکت دیالگ ها رو جواب بدم که می شد با یه میکروفون یا هدست همین کار رو کرد که مطمئنا هم یه لهجه خالص می خواد و اگه کمی صدات بلرزه یا درست کلمات رو ادا نکنی جواب نمی ده
تنها استفاده باحال کینکت توی گوست ریکون جدید بود که جالب بود ولی به نظرتون چند درصد بازی رو توی این قسمت می گذرونیم؟! 2 درصد؟ 5 درصد؟ فکر نمی کنم بیشتر از این باشه
اگه می گم که نباید بازی های هاردکور رو دست بزنن منظورم اینه که بازیی مثل فیبل نباید اونجوری صرفا فقط با کینکت کنترل بشه و یا همین بازی ( می دونم با دسته کلاسیک هم میشه ولی من میخوام یه چیزی مکمل از اینا باشه یه چیزی که واقعا تجربه بازی رو دگرگون کنه و این هزینه ای که واسه این وسیله می کنی رو توجیح کنه )
اگه یه مکمل قشنگ و خلاقانه درست کنن منم از خدامه که یه دلیل واسه خریدن این وسیله پیدا کنم ولی هر چی می گردم که چیزی پیدا کنم که باعث بشه من از این وسیله خوشم بیاد پیدا نمی شه
در مورد کنفرانس ماکروسافت هم چون انحصاری واسه یه سری از آدم های به خصوص توی دنیا پخش می شد من متاسفانه جز اون گروه نبودم و ندیدم که همه چقدر حوصلشون سر چرت و پرت های کینکت سر رفته بود و حتی آخر هر قسمت به هزار زور یه تشویق بی حال می کردن و تقریبا اکثر نقد هایی که من توی اینترنت خوندم مثل سردبیر گیم اینفورمر و گیم تریلرز همه می گفتن که کنفرانس ماکرو فقط همین چند دقیقه اول واسه ماها بود و بقیش واقعا خسته کننده بود .از نمره های D/C - هم که نثار این کنفرانس کردن هم میشه راحت این موضوع رو فهمید

ببینید دوست من این کینکت یه وسیله نو پا هس و برای اینکه بدونیم کلا تو چه سبکایی استفاده ازش خوبه یا بد یا باید ترکیبی استفاده بشه و فلان...........باید دست به ازمون و خطا زد......... .

دست به آزمون و خطا زدن هم هزینه هایی داره............شاید شما که مثلا هاردکور گیمری خوشت نیاد ولی منی هم که مثه شما هاردکور گیمرم عاشق همین بازیهای کینکت بشم(که عده قابل توجهی تو دنیا مثه من هستن)..... .

چیزایی که فعلا از کینکت اومده خوبن مخصوصا graw و forza و me3.........و باقی هم بازی های خود کینکت که به نظرم عالی بودن....... .

باید صبر پیشه کنی...........

--------------------------------------- -

در مورد نظرات سایتا هم فکر نکنم مایکرو اهمیتی بده و البته خوب کاری هم می کنه اهمیت نمیده چون اگه قرار بود به حرفای این سایتا اهمیت میداد الان باید کینکتو فرستاده بود آشغالدونی ولی سرش وایساد ....هزینه داد.... ریسک کرد... و به نتیجه رسید........ .

الانم باید سر این بازیهاش اینکارو بکنه...... .

---------------------------------------- -

تازه مطمین باشین در اینده حتما حتما حتما halo هم better with kinect خواهد شد ryse پیشکش...:d

Red Dead

کاربر سایت
Jun 16, 2010
1,659
نام
سیاوش
دوستان یک 3 یا 4 سال وایسین بعد بگین بابا.کینکت تازه اومده.هنوز بسیاری از بازیساز ها نمیشناسنش.تازه گفته شده ryse از کنترلر معمولی هم استفاده میکنه.

Fenris Wolf

کاربر سایت
Jan 9, 2009
8,739
نام
شروین
مایکرو که گفته از این به بعد هر بازی انحصاری بده قابلیت پشتیبانی کینکت هم داره!یعنی هم کینکت جدا هم دسته جدا!
پس هیلو و....هم با کینکت میشه و بازی های خفن هم میاد براش!
نمیدونم دموی این بازی CG بود یا نه ولی از CRYTEK بعید نیست همچین چیزی بسازه!
اولشم گفته بود: KINGDOM هم برا کینکته هم برا کنترلر! بعد حرفو عوض کرد و دوباره برگشت خونه اول!
منتظر بهترین بازی کنکت باشیم:)

<{ALTAIR}>

کاربر سایت
Apr 11, 2008
5,080
کم کم باید دست به کار شی بگیری!یوبی که اعلام رسمی کرد که همه ی عناوین تام کلنسی از این به بعد با کینکت همراه خواهد بود.Ea Sport همه که فیفا و .... را تایید کرد.اینطورا که بوش میاد همه ی انحصاری های مایکرو از این به بعد از کینکت استفاده می کنند.

• Like
Reactions: DeanAmbrose

DeanAmbrose

کاربر سایت
Nov 9, 2010
2,939
نام
Scott
Kinect هر ضعفی داشته تا الان از wii و Move خیلی بهتر بوده! حداقل یه ایده ی نو بوده که نه به ذهن sony رسیده نه Nintendo . من خودم عاشق بازی هایی تو سبک Call of duty ام یا مثلا دوست دارم بازی بیشتر مثل Gears of war باشه! اما وقتی با Kinect بازی کردم واقعا لذت بخش بود با اینکه شاید همه بگن بازی هاش بچه گونه بوده تا الان .
با اومد بازی هایی مثل Fable the journey . Ryse , Power up heroes , Motion sport adernalin دیگه فکر نمی کنم کسی بتونه ایرای بگیره! البته بازم بازی هست میتونید تو Game spot ببینید
راستی یه خبر جالب اینکه Fifa12 همKinect رو ساپورت می کنه اما اینکه چجوری دقیقا نمی دونم
همه ی این اطلاعات تو Gamepsot هست! پس از Fan های عزیز PS3 خواهش میکنم انقدر جوش نزنن چون Move هیچ فرقی با Contoller wii نداره!;)

Miesam

کاربر سایت
Sep 23, 2005
6,142
نام
Miesam Sh
میثم جان فکر کنم یکم تند داری میری و جدا از اینکه حرف هایی که زده خیلی ربطی به تاپیک نداشت خوب بازی Ryse به نظر من اگه توش تنوع وجود داشته باشه به یکی از موفق ترین بازی های کینکت تبدیل میشه بهت قول میدم. اما اگه قرار باشه از اول تا آخر بازی فقط 4-5 تا حرکت بزنیم مطمئنا با شکست روبه رو میشه که البته خیلی بعید میدونم این طوری بشه.

البته این حرفت تا حدودی درست هست اما قطعیت نداره به این دلیل که ممکنه اتفاقی که برای ME افتاد بیافته. ناشر نسخه اول ME هم خود مایکرو بود اما نسخه بعدی دست EA افتاد و همون طور هم که میدونی بازی مولتی شد. من به شخصه برام فرقی نداره که GEOW مولتی بشه یا نه اما اگه این عنوان تو شماره 3 تموم بشه خیلی احتمالش زیاد هست که بازی بعدی Epic مولتی باشه(البته صرف نظر از BulletStorm 2)
ربطی نداشت زیاد درسته ولی کلا اعصابم رو ریخته بهم این رو باید توی تاپیک کنفرانسش میگفتم.
تریلر رو نگاه کردی؟ شک دارم بتونی 1 ساعت اینجوری که این یارو جلو کینکت بازی میکرد، بازی کنی من الان روزی دو یا سه ساعت بازی میکنم بعد یه ساعت دیگه واقعا خسته میشم و یا بیخیال بازی میشم یا این که دیگه عادی و آروم بازی میکنم دوبار دستت رو اونجوری که یارو توی تریلر بالا و پایین کرد بکنی رگ به رگ میشه یه هفته باید بخوابی تو تخت :| اصلا یه چیز توهمی بود ...
درباره گیرز هم که توضیح دادی.
درباره AW هم بگم که الان Remedy خودش رو کشت که برای X360 بازی رو ادامه بده ولی با پرروگی تموم اومدن گفتن هنوز قرار داد باهاشون امضا نکردیم پرت ...
میثم من فک می کنم یه نفر با کلت بالاسرت وایساده باید به زمین و زمان گیر بدی ...
من گفتم این بازی یه جورایی میخواد بزنه تو دهن God Of War یا Uncharted این الان تو دهن Angry Bird هم به زور میزنه :|.

WhyAlwaysMe

Started from the bottom now we're here
کاربر سایت
Jan 4, 2011
165
نام
Amirreza
واقعاً ايده بسيار جالبي داره اين بازي ، اما كـاش فقط در حد ايده خوب نباشه . مثلاً دير تشخيص دادن حركات و ضربات و ...

با اين بازي جومونگـ را به خانه بياوريد .

Gartall

کاربر سایت
Nov 30, 2006
7,804
نام
فرخ
تریلر رو نگاه کردی؟ شک دارم بتونی 1 ساعت اینجوری که این یارو جلو کینکت بازی میکرد، بازی کنی من الان روزی دو یا سه ساعت بازی میکنم بعد یه ساعت دیگه واقعا خسته میشم و یا بیخیال بازی میشم یا این که دیگه عادی و آروم بازی میکنم دوبار دستت رو اونجوری که یارو توی تریلر بالا و پایین کرد بکنی رگ به رگ میشه یه هفته باید بخوابی تو تخت :| اصلا یه چیز توهمی بود ...

به خاطر اینه که 100 کیلو وزنته !:D برو اول اون چربهیات را اب کن و زیادم نخور و پوفک نخور :D بعد بیا کینت بازی کن !
تو شاید نتونی بازی کنی ولی این چیزی که من تو تریلر دیدم فوق العاده بود و خیلی هم رحت میونم بازی کنم با لذت فراوان ! توکه کلا ساز مخالفی :D

من گفتم این بازی یه جورایی میخواد بزنه تو دهن God Of War یا Uncharted این الان تو دهن Angry Bird هم به زور میزنه :|.

اولا قرار نبود ! چون کسی حتی سبکش را نمیدونست و بعد چرا فکر میکنی همه چیز را داری تو داری درستش را میگی ؟

Miesam

کاربر سایت
Sep 23, 2005
6,142
نام
Miesam Sh
به خاطر اینه که 100 کیلو وزنته !:biggrin1: برو اول اون چربهیات را اب کن و زیادم نخور و پوفک نخور :biggrin1: بعد بیا کینت بازی کن !
تو شاید نتونی بازی کنی ولی این چیزی که من تو تریلر دیدم فوق العاده بود و خیلی هم رحت میونم بازی کنم با لذت فراوان ! توکه کلا ساز مخالفی :biggrin1:
میخوام بدونم فرخ در روز داری چند ساعت با کینکت بازی میکنی؟ میشه بهم بگی؟
اینجوری با قاطعیت تمام داری درباره این که خیلی راحت میتونی بازی کنی ...

<{ALTAIR}>

کاربر سایت
Apr 11, 2008
5,080
ربطی نداشت زیاد درسته ولی کلا اعصابم رو ریخته بهم این رو باید توی تاپیک کنفرانسش میگفتم.
درباره گیرز هم که توضیح دادی.
درباره AW هم بگم که الان Remedy خودش رو کشت که برای X360 بازی رو ادامه بده ولی با پرروگی تموم اومدن گفتن هنوز قرار داد باهاشون امضا نکردیم پرت ...

دیگه خیلی داری تند می ری.خداوکیلی نمایش خیلی خوبی داشت این Ryse.الان خیلی از کسانی که با دسته بیشتر بهشون حال می ده هم از این نممایش خوششون اومد.یعنی واقعا اینقدر کم برای شما جذابیت داشت؟اگر اینقدر کم بوده که متاسفم!!
AW با بقیه ی بازی هایی که سالی یه دونه میان فرق می کنه.ببین اونطرف کپکام عجله کرد,نانجا تئوری مجبور شد یه تریلر گیم پلی پخش کنه از DmC که خب الان گرافیکش پایین بود هنوز,یعنی فقط اونو پخش کردن برای اینکه بگن دانته مو هاش سفید شده,اما چون عجله کردن نمایش مزخرف درومد حالا وضعیتشون بدتر شده.اما رمدی فرق می کنه.رمدی از همه ی شرکت های دیگه با وسواس بیشتری بازی می سازه.مطمئن باش AW2 در راهه.اما هنوز آماده ی نمایش نبود.

DeanAmbrose

کاربر سایت
Nov 9, 2010
2,939
نام
Scott
واقعا با کینکت بازی کردن انقدر سخته؟!:D
نگاه کن توروخدا بهترین بازیمون Ryse عه اونوقت اینجوری صحبت می کنید راجع بش

Fëanor

Spirit of Fire
کاربر سایت
Aug 22, 2008
7,258
نام
برهان
آره بعد از AC جزو اولین تریلرهایی بود که دانلود کردم:D
چرا میشه بازی کرد. البته این موضوع برای من جا نیافتاده که بازی On rail میشه یا نه. چون اگه نباشه یعنی می خوایم مثل دو و میدانی تو کینکت Sports درجا بدوییم؟ اگه آره خوب معلومه بعد از 1 ساعت دیگه نایی نمیمونه. اما اگه یک شیوه جدید پیاده بشه یا بازی On rail باشه از لحاظ خستگی هیچ مشکلی پیش نمیاد و راحت می تونی 2 ساعت رو هم بازی کنی. البته این نظر من هست.

نگاه کن توروخدا بهترین بازیمون Ryse عه اونوقت اینجوری صحبت می کنید راجع بش
البته بهترین بازی کینکت فعلا Child of Eden هستش. واقعا از نظر طراحی و کیفیت ساخت با توجه به چیزایی که ازش دیدم بهترین بازی ممکنه هست و تطابق خیلی بالایی با این دستگاه داره. در مورد Ryse هم خیلی زوده که قضاوت کنیم بهترین بازی هست یا نه. بزارید از داخل بازی تریلر بیاد بعد. البته به شخصه فکر می کنم موفق عمل کنه.

Timeless One

Gemina Martia Victrix
Loyal Member
Apr 18, 2007
4,855
نام
امیرعلی
آره بعد از AC جزو اولین تریلرهایی بود که دانلود کردم:D
چرا میشه بازی کرد. البته این موضوع برای من جا نیافتاده که بازی On rail میشه یا نه. چون اگه نباشه یعنی می خوایم مثل دو و میدانی تو کینکت Sports درجا بدوییم؟ اگه آره خوب معلومه بعد از 1 ساعت دیگه نایی نمیمونه. اما اگه یک شیوه جدید پیاده بشه یا بازی On rail باشه از لحاظ خستگی هیچ مشکلی پیش نمیاد و راحت می تونی 2 ساعت رو هم بازی کنی. البته این نظر من هست.

البته بهترین بازی کینکت فعلا Child of Eden هستش. واقعا از نظر طراحی و کیفیت ساخت با توجه به چیزایی که ازش دیدم بهترین بازی ممکنه هست و تطابق خیلی بالایی با این دستگاه داره. در مورد Ryse هم خیلی زوده که قضاوت کنیم بهترین بازی هست یا نه. بزارید از داخل بازی تریلر بیاد بعد. البته به شخصه فکر می کنم موفق عمل کنه.

نه On Rail که گفت نیست بعدش اگه درست یادم باشه برگشت گفت به صورت کلاسیک با کنترل هم قابل بازی هست !

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر