RPCS3 | PS3 Emulator

m.a.t

کاربر سایت
Dec 31, 2005
3,101
نام
محمد علی

MohammadAVGN

کاربر سایت
Jun 30, 2023
729
نام
Mohammad
دوستان میخوام GOW:A رو بازی کنم، لینک دانلود داره کسی؟؟؟ از همه جا پاک شده لامصب!
این لینکی که m.a.t فرستاده از سایت tehranpcservice
(دانلود بازی خدای جنگ: معراج - God of War: Ascension برای کامپیوتر)
کار میکنه احتمال خیلی زیاد چون خودم Gow III(نسخه کامل نه duplex) رو برای شبیه ساز دانلود کردم سالم بود فقط ریجنش اروپا بود که شنیدم از نظر محتوایی فرق‌ خاصی نداره با us
ممکنه این مورد دراین موضوع هم صدق بکنه
و نسخه اروپایی ac یه سانسورای ریزی(خشونت) بنظرم داره
درکل زیاد تفاوت خاصی نسبت به تجربه ریجن us فکرنکنم داشته باشه البته duplex ممکنه us باشه
اینارو گفتم اگه به سانسور و نسخه بدون سانسور اهمیت میدی

• Like
Reactions: SiminSecret

MohammadAVGN

کاربر سایت
Jun 30, 2023
729
نام
Mohammad
این سایت خوبیه ولی مثلا میخواستم gow 3 رو دانلود بکنم 33 گیگ ناقابل میداد بهت و اگه یبار دانلودت قطع بشه باید از اول دانلود بکنی
این سایت موقعی بدرد میخوره برای دانلودایی که پرحجم باشن وقتی مطمعن باشی اینترنتت قطع نمیشه
یا حداقل واسه من که اینطوری میشد

MohammadAVGN

کاربر سایت
Jun 30, 2023
729
نام
Mohammad
از کجا میشه سه تا نسخه‌ی Uncharted رو دانلود‌کرد که روی شبیه ساز جواب بده؟

تا چه حد قابل بازیه؟
1:
دانلود Uncharted: Drake's fortune PS3 - بازی سرزمین ناشناخته: اقبال دریک برای پلی استیشن
2:
دانلود uncharted 2: among Thieves - game of the Year edition PS3 - بازی سرزمین ناشناخته ۲: درمیان دزدان برای پلی استیشن 3
3:
دانلود uncharted 3: Drake's deception Game of the year Edition ps3 - بازی سرزمین ناشناخته ۳: فریب دریک برای پلی استیشن
-
طبق سرچی که کردم بنظر هنوز مثل GOW 3 INGAME هستش ولی باگ خاصی فکرنکنم داشته باشه
درکل میتونی یه گیمپلی ببینی خودت
ریجناشونم تو سایت زده

• Like
Reactions: SiminSecret

Iman Shadow

کاربر سایت
Apr 5, 2022
90
بچه ها کسی لینک پر سرعت god ascension سراغ نداره؟ قبلا god 3 رو از tehranpcservice گرفتم سرعتش زیر 10mb نمیومد اما برای ascension فقط 300kb میده!
لینک های خارجی هم یه تک فایل 45 گیگی میده که طبق تجربه قبلی من سراغش نمیرم

AAKH1361

کاربر سایت
Feb 14, 2007
581
بچه ها کسی لینک پر سرعت god ascension سراغ نداره؟ قبلا god 3 رو از tehranpcservice گرفتم سرعتش زیر 10mb نمیومد اما برای ascension فقط 300kb میده!
لینک های خارجی هم یه تک فایل 45 گیگی میده که طبق تجربه قبلی من سراغش نمیرم
سلام
این لینک دانلود god ascension نسخه امریکای از سرور خود سونی هستش یک فایل PKG با حجم 34 گیگ هست

http://zeus.dl.playstation.net/cdn/...weBfKTKFUrKsZUjHNojmbkNKpjHetAQykAclglBSM.pkg

پ.ن : تو پست اول همین تاپیک لینک دانلود نرم افزار psnstuff قرار دادم دانلودش کن لینک تمام بازی ها پلی استیشن 3 از سرورهای سونی داخلش هست اسم بازی رو در کادر بالاش بنویس لینک دانلود مستقیم اون بازی بهت میده میتونی با سرعت بالا دانلود کنی

فایل اکتیو بازی و DLC و نسخه ها مختلف بازی و ... بهت میده

AAKH1361

کاربر سایت
Feb 14, 2007
581
از کجا میشه سه تا نسخه‌ی Uncharted رو دانلود‌کرد که روی شبیه ساز جواب بده؟

تا چه حد قابل بازیه؟
سلام
این لینک دانلود god ascension نسخه امریکای از سرور خود سونی هستش یک فایل PKG با حجم 34 گیگ هست

http://zeus.dl.playstation.net/cdn/...weBfKTKFUrKsZUjHNojmbkNKpjHetAQykAclglBSM.pkg

پ.ن : تو پست اول همین تاپیک لینک دانلود نرم افزار psnstuff قرار دادم دانلودش کن لینک تمام بازی ها پلی استیشن 3 از سرورهای سونی داخلش هست اسم بازی رو در کادر بالاش بنویس لینک دانلود مستقیم اون بازی بهت میده میتونی با سرعت بالا دانلود کنی

سلام
لینک دانلودشون از psnstuff بگیر دانلود کن

هر سه نسخه Uncharted کاملا قابل بازی با فریم خوب هستن تا اخر هر سه تاشون با RPCS3 رفتم

با سی پی یو 3900x و گرافیک 3070

omixex

عضو جدید
Feb 13, 2024
1
سلام من این امولاتور رو نصب کردم از سایت برای بازی گاد اف وار 3 مشخصات سیستمم رم 8
cpu intel core i5 6500
gpu intel hd graphics 530
برای ران کردن این بازی اصلا از کارت گرافیکم استفاده نمیشه و فقط سیپی یو رو استفاده میکنه و اف پی اس کمی یعنی افتضاحی میده
راهکاری دارین که این مشکل من حل شه؟

MohammadAVGN

کاربر سایت
Jun 30, 2023
729
نام
Mohammad
سلام من این امولاتور رو نصب کردم از سایت برای بازی گاد اف وار 3 مشخصات سیستمم رم 8
cpu intel core i5 6500
gpu intel hd graphics 530
برای ران کردن این بازی اصلا از کارت گرافیکم استفاده نمیشه و فقط سیپی یو رو استفاده میکنه و اف پی اس کمی یعنی افتضاحی میده
راهکاری دارین که این مشکل من حل شه؟
شبیه ساز rpcs3 سیپیو خیلی قوی ای میخواد بنظرم ولش

Iman Shadow

کاربر سایت
Apr 5, 2022
90
سلام

داداش دمت گرم لینک خیلی پر سرعت بود. فقط موقع اجرا این ارور میاد.با استفاده از برنامه صفحه اول تاپیک فقط آخرین آپدیت بازی رو گرفتم. نسخه فریمور رو هم به 4.86 دامپ کردم مشکل حل نشد ؟ (فایل دیگه ای هم هست که باید دانلود کنم؟)

Attachments

• Capture.JPG
    Capture.JPG
    129.4 KB · مشاهده: 11

MohammadAVGN

کاربر سایت
Jun 30, 2023
729
نام
Mohammad
داداش دمت گرم لینک خیلی پر سرعت بود. فقط موقع اجرا این ارور میاد.با استفاده از برنامه صفحه اول تاپیک فقط آخرین آپدیت بازی رو گرفتم. نسخه فریمور رو هم به 4.86 دامپ کردم مشکل حل نشد ؟ (فایل دیگه ای هم هست که باید دانلود کنم؟)
کرک نیست باید فایل rap اش رو نصب بکنی

• Like
Reactions: Iman Shadow

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر