RPCS3 | PS3 Emulator

godofwar3

کاربر سایت
Jul 10, 2008
694
نام
حسین
من گاد اف وار 3 تموم کردم روی 4K و بین 30-60 فریم
همه چی عالی بود هیچ مشکلی بازی نداشت نه گرافیکی نه باگی

بازی بدون هیچ مشکلی از اول تا اخرش قابل بازی هست

الان انچارتد 1 شروع کردم تا اینجا که همه چیز خوب بوده
بازی تموم شد خبر اون رو هم میدم
داداش شما چطور رزلوشن را تا فور کی بالا میبرید من تو شبیه ساز هر چی نگاه میکنم فقط 720 پی داره میشه بگید چیکار باید بکنم فور کی بشه

Sampler

کاربر سایت
Nov 30, 2008
1,656
نام
محمد
داداش شما چطور رزلوشن را تا فور کی بالا میبرید من تو شبیه ساز هر چی نگاه میکنم فقط 720 پی داره میشه بگید چیکار باید بکنم فور کی بشه
یه اسلایدر زیر رزلوشن هست
اونو ببر جلو تا به 4k برسه

Sent from my Mi 9 SE using Tapatalk

• Like
Reactions: godofwar3

sajad-tnt

کاربر سایت
Aug 17, 2010
895
نام
سجاد
سلام.
چندسال پیش که اسم این نرم افزار رو شنیدم اصلا راجع بهش خوشبین نبودم!
چون میدونستم معماری PS3 خیلی پیچیده تر از چیزیه که شبیه ساز بتونه از پسش بر بیاد...
از همون موقع تقریبا رفت توی لیست ignore و اخبارش رو دنبال نکردم :D...
تا اینکه چندروز پیش بصورت اتفاقی وارد این تاپیک شدم و نظرات دوستان رو خوندم که گفته بودن پیشرفتش فوق العاده بوده...
خلاصه مشتاق شدم برم سمتش و ببینم واقعا اینطور هست یا نه.
چندساعت پیش بازی Heavenly Sword رو دانلود کردم (چندبار PS3 داشتم ولی هیچوقت قسمت نشد اینو بازی کنم:()...
با ناامیدی کامل اجراش کردم ولی حقیقتا شوکه شدم:-t!
روی سیستم متوسط من خیلی راحت 30 فریم بدون لگ اجرا شد و جالب اینجاست مشکل تکسچر و... هم نداشت!!.
Screenshot (252)-min.png Screenshot (254)-min.png Screenshot (255)-min.png Screenshot (259)-min.png

الانم درگیر تنظیماتش هستم تا ببینم چی به چیه و بهترین حالتش رو پیدا کنم:D...
انصافا دست سازنده هاش دردنکنه , دمشون گرم که با وجود مشکلات و سختی هایی که داشتن پروژه رو نیمه کاره به امان خدا رها نکردن!...

zadis

کاربر سایت
Nov 20, 2007
782
سلام.
چندسال پیش که اسم این نرم افزار رو شنیدم اصلا راجع بهش خوشبین نبودم!
چون میدونستم معماری PS3 خیلی پیچیده تر از چیزیه که شبیه ساز بتونه از پسش بر بیاد...
از همون موقع تقریبا رفت توی لیست ignore و اخبارش رو دنبال نکردم :D...
تا اینکه چندروز پیش بصورت اتفاقی وارد این تاپیک شدم و نظرات دوستان رو خوندم که گفته بودن پیشرفتش فوق العاده بوده...
خلاصه مشتاق شدم برم سمتش و ببینم واقعا اینطور هست یا نه.
چندساعت پیش بازی Heavenly Sword رو دانلود کردم (چندبار PS3 داشتم ولی هیچوقت قسمت نشد اینو بازی کنم:()...
با ناامیدی کامل اجراش کردم ولی حقیقتا شوکه شدم:-t!
روی سیستم متوسط من خیلی راحت 30 فریم بدون لگ اجرا شد و جالب اینجاست مشکل تکسچر و... هم نداشت!!.
View attachment 195720View attachment 195721View attachment 195722View attachment 195723

الانم درگیر تنظیماتش هستم تا ببینم چی به چیه و بهترین حالتش رو پیدا کنم:D...
انصافا دست سازنده هاش دردنکنه , دمشون گرم که با وجود مشکلات و سختی هایی که داشتن پروژه رو نیمه کاره به امان خدا رها نکردن!...
ببخشید مشخصات سیستمت چیه؟
من رم 16 گیگ و گرافیک gtx1050 ti و سی پیو i5 4440 دارم میتونم اجرا کنم؟

sajad-tnt

کاربر سایت
Aug 17, 2010
895
نام
سجاد
ببخشید مشخصات سیستمت چیه؟
من رم 16 گیگ و گرافیک gtx1050 ti و سی پیو i5 4440 دارم میتونم اجرا کنم؟
مشخصات سیستمم:
CPU : AMD FX-8350
GPU: RX570 - 4GB
RAM: 8GB

چیزی که تا الان متوجه شدم اینه که شبیه ساز خیلی CPUمحور هست و به شدت اونو درگیر میکنه...هرچقدر تعداد هسته و فرکانس بالاتر باشه احتمالا بازیها بهتر اجرا میشن...

majidred2011

< RED PHANTOM >
کاربر سایت
Jul 16, 2011
11,331
نام
Majid
درود. دوستان وضعیت فریم red dead redemption با این شبیه ساز چطوریه؟
بستگی به سی پی یوت داره، خیلی جالب نیست فریم دهیش، توی جاهای پر ساختمون برا من تا 12-15 فریمم میاد پایین اما هنوز از شهر خارج میشم میره تا 30.
اما خب خوبیش اینه مشکل گرافیکی نداره و اذیت نمیکنه، اجرا کردنش هیچ دردسری نداره با دو کلیک اجرا میشه حجمشم که خیلی کمه بزن دانلود تست کن.

• Like
Reactions: SaeedKING

AAKH1361

کاربر سایت
Feb 14, 2007
581
uncharted 1 بعد از 11 ساعت بازی روی رزولیشن Full Hd تموم شد همه چی عالی بود بازی میانگین 40 فریم بود و کاملا روان اجرا شد
یک سری مشکلات جزی گرافیکی در بعضی صحنه ها داشت که با فعال Write Color Buffers برطرف میشد و کمی فریم میامد
حدودا هر یکساعت شبیه ساز به صورت اتفاقی خطا RSX میداد و کرش میکرد
این خطا بود Local RSX REPORT offset out of range

در کل ایرادتی که داشت قابل چشم پوشی بود و به اصل بازی لطمه ای نمیزد

196246

آخرین ویرایش:

majidred2011

< RED PHANTOM >
کاربر سایت
Jul 16, 2011
11,331
نام
Majid
آقا واقعا شما مشکل فریز شدن ندارید؟
لست آو آسو تموم کردم تنها مشکلش همین فریز بود، یک بار دو ساعت بدون مشکل میرفت جلو یک بار نیم ساعت فریز میشد باید دوباره لانچ میکردی.
الانم آنچارتد 2 رو دارم میرم خیلی اوکی هست فقط اینم بعد 1-2 ساعت فریز میشه باید دوباره لانچ کنی.
یک راه حل درست یعنی نیست برا این مشکل؟

Persia Tech

کاربر سایت
Feb 2, 2021
3,210
آقا واقعا شما مشکل فریز شدن ندارید؟
لست آو آسو تموم کردم تنها مشکلش همین فریز بود، یک بار دو ساعت بدون مشکل میرفت جلو یک بار نیم ساعت فریز میشد باید دوباره لانچ میکردی.
الانم آنچارتد 2 رو دارم میرم خیلی اوکی هست فقط اینم بعد 1-2 ساعت فریز میشه باید دوباره لانچ کنی.
یک راه حل درست یعنی نیست برا این مشکل؟

بازی هایی که نارنجی هستن همینن اما من تنظیماتی که گذاشتم با اونا برید خیلی فریزش کمتر می شه من الان 1 ساعتم می رم کرش نمی کنه

• Sad
Reactions: majidred2011

Paradise Lost

کاربر سایت
Feb 4, 2016
2,906
نام
احمد
سلام
با کارت GTX 970
32 گیگ رم
I3 9100 3.3GHz چطوری میتونم last of us رو اجرا کنم؟!
کجا میتونم بازی های Ps3 رو دانلود کنم؟! مثل گاد 3، لست 1 ، GT 6 و غیره

آخرین ویرایش:

Paradise Lost

کاربر سایت
Feb 4, 2016
2,906
نام
احمد
سلام
با کارت GTX 970
32 گیگ رم
I3 9100 3.3GHz چطوری میتونم last of us رو اجرا کنم؟!
کجا میتونم بازی های Ps3 رو دانلود کنم؟! مثل گاد 3، لست 1 ، GT 6 و غیره
لست 1 رو دانلود کردم، با این سیستم 5 FPS داد:| در کل نخواستیم، دمشون هم گرم خیلی داغانه، یا باید یک سی پی یو هیولایی داشته باشی، هر وقت هوس بازی های Ps3 کردم، یکی از قطعاتم رو میفرشوم میرم یک دست دومش (PS3) رو میخرم خیلی بهتر از اینه :/

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

تبلیغات متنی

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر