RPCS3 | PS3 Emulator

GTA San Andreas

کاربر سایت
Mar 22, 2017
248
نام
مهراد
من دیروز تست کردم.در حد 5 فریم با کلی باگ. heavenly sword و Ratchet و Resistance fall of man مثل هلو اجرا میشه
دلم براش تنگ شده PS3 رو هم دادم یکی دیگه موندم تنهای تنها
MGS4 هم کسی تونسته یکی از بهترین بازی های تاریخ یادش بخیر سالید اسنیک :x

Amir.aaaaaa

کاربر سایت
Sep 3, 2020
9
قابل توجه دوستان من یک نسخه از شبیه ساز به همراه بازی Demon soul's دانلود کردم این شبیه ساز هر بازی که playable را بدون هیچ لگی اجرا میکنه فریم هم مثل نسخه اصلش فریم میده فقط راستی شبیه ساز فقط بازی های که در سال 2018 قابل اجرا بودن رو اجرا میکنه اگه خواستین بگین لینک بدم درض بگم سيستمم پردازنده چهار هسته ای amd هست با کارت گرافیک انويديا GeForce gt 520 هست با رم 4

mehran3500

کاربر سایت
Feb 23, 2008
489
نام
master
قابل توجه دوستان من یک نسخه از شبیه ساز به همراه بازی Demon soul's دانلود کردم این شبیه ساز هر بازی که playable را بدون هیچ لگی اجرا میکنه فریم هم مثل نسخه اصلش فریم میده فقط راستی شبیه ساز فقط بازی های که در سال 2018 قابل اجرا بودن رو اجرا میکنه اگه خواستین بگین لینک بدم درض بگم سيستمم پردازنده چهار هسته ای amd هست با کارت گرافیک انويديا GeForce gt 520 هست با رم 4
مثل نسخه اصلی نیس نسخه اصلیش 30 فریم بود با این 60 بعلاوه سایر بهبودهاست

Amir.aaaaaa

کاربر سایت
Sep 3, 2020
9
دوستان یک سوال بی ربط دارم من چند روز پیش دیدم بازی Horizon Zero Daw برای pc اومده بعد دیدم سیستم نميکيشه به نظر شما چیکار کنم سیستم Amd phenom 'll x4 965 چهار هسته ای هست با با کارت گرافیکGeForce gt 520گیگابایت2 با رم 4 چیکار کنم کمکم کنيد

arya2121

کاربر سایت
Oct 25, 2014
310
دوستان یک سوال بی ربط دارم من چند روز پیش دیدم بازی Horizon Zero Daw برای pc اومده بعد دیدم سیستم نميکيشه به نظر شما چیکار کنم سیستم Amd phenom 'll x4 965 چهار هسته ای هست با با کارت گرافیکGeForce gt 520گیگابایت2 با رم 4 چیکار کنم کمکم کنيد
ارتقا
سیستم های خیلی خیلی قویتر از سیستم شما مشکل دارن با این بازی،GT520 که بماند!

qwerty2

کاربر سایت
Mar 26, 2014
1,329
دوستان الان وضعیت این شبیه ساز به چه صورت هستش میشه روش حساب کرد یا نه
میتونه راحت بازی ها رو اجرا بکنه یا نه
یه توضیحی بدین ممنون

sms.moosavi

کاربر سایت
Sep 9, 2010
1,808
نام
سید محمد موسوی
کسی از دوستان GoW3 رو تست نکرده ببینه چطوره ؟
من قبلا تست کردم و صفحه 19 تجربه ام رو گفتم
تقریبا قابل بازی بود و من تمومش کردم ولی الان نسبت به اون موقع باز هم بهبودهایی داشته و قابل بازی تر شده

Sampler

کاربر سایت
Nov 30, 2008
1,656
نام
محمد
با 3800x نمیتونم 30 فریم ثابت بگیرم دما هم تا 90 میره ??
نمیدونم مشکل از cpu هستش یا نه
ولی توی یوتیوب دیدم Gow 3 و Ascension رو بهتر اجرا میکردن ولی با 9900k
شاید همینه دلیل تفاوت

IMANOKA

کاربر سایت
Sep 11, 2014
6,312
شاید همینه دلیل تفاوت
فکر کنم فرکلنس پردازنده خیلی مهمه

• Like
Reactions: Sampler

FableBW

The Big Bad Wolf
کاربر سایت
Sep 4, 2016
1,600
نام
Sepehr
شاید همینه دلیل تفاوت
به‌طور کلی به‌خاطر بحث SPEهای موجود در سی‌پی‌یوی PS3، پردازنده‌های AMD پرفورمنسشون کمتر از اینتل هست. چون پردازنده‌های اینتل یک اینستراکشن خاص دارند که به‌همراه اون از نظر سخت‌افزاری به‌راحتی میشه فرایند محاسباتی SPEهای سی‌پی‌یو CELL رو با سرعت بیشتر شبیه‌سازی کرد. نویسندگان rpcs3 هم بیشتر روی این قضیه مانور دادند ولی باز برای سی‌پی‌یوهای AMD از نظر سخت‌افزاری هم بهترین تلاششون رو تا به‌اینجا کردند. ویدئوی پایین رو ببینید اطلاعات بیشتری راجع به شبیه‌سازی PS3 میده:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر