rpcs3 اولین شبیه ساز کنسول ps3

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

the-game

کاربر سایت
Dec 1, 2011
31
از اول تاپیک تا حالا 50 نفر اومدن گفتن هنوز ps2 درست حسابی نمیاد چه برسه به ps3 )x
جمع کنید این بساط اسپم و چرت وپرت رو
با این که یکی بگه میشه یکی بگه نمیشه چیو ثابت میکنید؟
اینکه یسری آدم علاف نشستن حرف بیخود میزنن ومغز های متفکر کارشون رو میکنن

Kiti Neko

тесн теαм
کاربر سایت
Jun 1, 2011
1,602
نام
αмιг
از اول تاپیک تا حالا 50 نفر اومدن گفتن هنوز ps2 درست حسابی نمیاد چه برسه به ps3 )x
جمع کنید این بساط اسپم و چرت وپرت رو
با این که یکی بگه میشه یکی بگه نمیشه چیو ثابت میکنید؟
اینکه یسری آدم علاف نشستن حرف بیخود میزنن ومغز های متفکر کارشون رو میکنن
خیلی خب، مطرح شدی!!!

sonixax

کاربر سایت
Jan 5, 2007
310
نام
میلاد
دوستان چرا امقدر ميزنيد تو سر و كله هم ؟
اومد ، اومد . نيومد هم فداي سرتون .

فقط چند تا نكته رو من بگم :

١- شبيه ساز درست و حسابي براي ps2 خيلي وقته كه اومده . من خودم از وقتي كه ps2 مبارك رو خراب كردم از شبيه ساز استفاده ميكنم، بازي هاي hd شده رو هم روي ps3.
٢ - هر كنسولي يك دولوپر كيت داره كه در اختيار توليد كنندگان قرار ميگيره و توي اون بسته يك شبيه ساز آفيشال خود كمپاني هست ، يعني دست كم يك شبيه ساز درست و حسابي از همون روز اول موجوده .
٣ - براي اينكه يك شبيه ساز بتونه كار كنه كافيه باقي مانده منابع سيستم سواي منابع مورد نياز براي پردازش سيستم عامل و .... از قدرت كنسول شبيه سازي شده بيشتر باشه .
٤ - يك شبيه ساز به خودي خود چيزي نداره پس انقدر به حجمش گير نديد ، كار شبيه ساز فقط شبيه سازي سخت افزار هستش ما بقي ميشه سيستم عامل كه حجم شبيه ساز رو ميبره بالا و كاربر خودش بايد سواي شبيه ساز دانلودش كنه . حتي توي سخت افزارهاي مشابه دو تا نرم افزار كه براي پلتفرمهاي مختلف نوشته شدند بدون پلتفرمشون اجرا نميشند .
٥ - شبيه ساز psx ٣ مگ حجم نداشت زير يك مگ بود :دي

ghargharak

کاربر سایت
Jul 14, 2012
264
من SDK پلی استیشن 1 رو دارم خیلی باحاله.از این لحاظ که یه روزایی کمپانی های بزرگ کلی پول میدادن و میخریدنش اما الان مجانی دارمش!

واضحه که شبیه سازا از روی همین SDK ساخته می شوند چون عمرا کسی بتونه از طریق سخت افزار کنسول شبیه ساز طراحی کنه.

تا امروز فقط شبیه ساز درست و حسابی برای PS1 و Sega Mega Drive و چند تا کنسول قدیمی دیگه اومده.

هنوز نتونستن یه شبیه ساز درست و حسابی برای PS2 بسازن حالا شما رفتین تو کار PS3?بیخیال:)

Kiti Neko

тесн теαм
کاربر سایت
Jun 1, 2011
1,602
نام
αмιг
1- شبيه ساز درست و حسابي براي ps2 خيلي وقته كه اومده . من خودم از وقتي كه ps2 مبارك رو خراب كردم از شبيه ساز استفاده ميكنم، بازي هاي hd شده رو هم روي ps3.
کاملا تایید میشه.
2 - هر كنسولي يك دولوپر كيت داره كه در اختيار توليد كنندگان قرار ميگيره و توي اون بسته يك شبيه ساز آفيشال خود كمپاني هست ، يعني دست كم يك شبيه ساز درست و حسابي از همون روز اول موجوده .
تا به حال همچین چیزی رو نشنیده بودم!
3 - براي اينكه يك شبيه ساز بتونه كار كنه كافيه باقي مانده منابع سيستم سواي منابع مورد نياز براي پردازش سيستم عامل و .... از قدرت كنسول شبيه سازي شده بيشتر باشه.
بله، حق با شماست؛ اما ای کاش میگفتی که منابع باید چقدر بیشتر باشه! شما یا آخرین سیستم موجود توی بازار رو دارید، یا ... ! من با سیستمم (Gaming Rig رو ببینید) بازی های PS2 رو دارم به زور اجرا میکنم، حالا دیگه برسه به PS3!!!
4 - يك شبيه ساز به خودي خود چيزي نداره پس انقدر به حجمش گير نديد ، كار شبيه ساز فقط شبيه سازي سخت افزار هستش ما بقي ميشه سيستم عامل كه حجم شبيه ساز رو ميبره بالا و كاربر خودش بايد سواي شبيه ساز دانلودش كنه . حتي توي سخت افزارهاي مشابه دو تا نرم افزار كه براي پلتفرمهاي مختلف نوشته شدند بدون پلتفرمشون اجرا نميشند .
5 - شبيه ساز psx 3 مگ حجم نداشت زير يك مگ بود :دي
حرف شما درست هستش، اما دیگه نه 1 مگ!!!! حداقل باید 5، 6 مگ باشه (بدون پلاگین ها).

منتظر PS3 هم نشینید؛ آخه اگه بیاد هم فکر نمیکنم بازی کردن با سرعت 3-4 فریم بر ثانیه لذتی داشته باشه!

smoker

کاربر سایت
Jan 17, 2012
2,059
نام
علیرضا
به جاي اين كارا يكي تستش كنه...اونطوري خيلي راحت تر مشخص ميشه
در ضمن هيچ چيز غير ممكن نيست;;)
امولاتور پايين ٥٠٠ كيلة بايت هم داريم شما ميگي ٥ مگ

Kiti Neko

тесн теαм
کاربر سایت
Jun 1, 2011
1,602
نام
αмιг
امولاتور پايين ٥٠٠ كيلة بايت هم داريم شما ميگي ٥ مگ
منظور من امیولیتور بود نه آشغال!!!
منظور شما دقیقا چه امیولیتوری هستش؟
? :ePSXe: 1 MB --- PCSX2: 5 MB --- Dolphin: 10 MB --- PS3 Emulator
این حجم ها دست کم بودن و بدون پلاگین ها.

paradaimix

Dancing for Dessert Studio
کاربر فعال
Oct 7, 2012
2,253
همون pcsx2 هم بعد از رلیس نهایی در فوریه 2009 این همه مدت نمیتونه بازی های انحصاری مثل GoW2 رو بدون مشکل اجرا کنه. تازه الان که PS2 تازه رسما از رده خارج شده هنوز سونی حرفی در مورد عرضه امولاتور مخصوص PS2 نزده. این امولاتور هم 30 سال دیگه کار داره مثل این میمونه که چند نفر بخوان تمام باگ هایThe Elder Scrolls Skyrimرو برطرف کنن! کار نشد نداره، 30سال آینده حتما میاد.

Magnataur

کاربر سایت
Dec 19, 2012
12
تا ده سال دیگه ان شا الله میاد=))ما نمیتونیم با شبیه ساز ps2 درست و حسابی بازی کنیم حالاps3 به کنار

چرا چرت میگی بابا تو سیستمت گوزه که اجرا نمیشه وگرنه من خودم کله بازیهای ps2 رو قشنگ بازی کردم بدون هیچ مشکلی بعدشم اول برو یکم درباره emulator ps3 اطلاعات جم کن بعد بیا نطر بده

paradaimix

کاربر فعال
Oct 7, 2012
2,253
چرا چرت میگی بابا تو سیستمت گوزه که اجرا نمیشه وگرنه من خودم کله بازیهای ps2 رو قشنگ بازی کردم بدون هیچ مشکلی بعدشم اول برو یکم درباره emulator ps3 اطلاعات جم کن بعد بیا نطر بده

عزیز دل؛ شما اگه تونستی God of War II رو 60 فریم بگیری بعد بیا حرف بزن!

Kiti Neko

тесн теαм
کاربر سایت
Jun 1, 2011
1,602
نام
αмιг
پست گزارش شد.
عزیز دل؛ شما اگه تونستی God of War II رو 60 فریم بگیری بعد بیا حرف بزن!
عزیزم چرا بیخودی سر خودت رو درد میاری؟ دنیای هر کس به اندازه ی فهم و شعورش هستش، ایشون هم که ظاهرا دنیای خیلی کوچیکی داره!

Farh@d

کاربر سایت
Jun 5, 2007
8,952
نام
فرهاد
اینجا تایپیک برای شبیه ساز PS3 هست خواهشان بحث رو منحرف نکنید.

در ضمن شبیه ساز PS2 به راحتی بازی‌هارو اجرا میکنه اگر یک سیستم نسبتا خوب داشته باشید. 60 فریم که سهل هستش شما راحت میتونی 100 فریم هم بگیری...

paradaimix

کاربر فعال
Oct 7, 2012
2,253

در ضمن شبیه ساز PS2 به راحتی بازی‌هارو اجرا میکنه اگر یک سیستم نسبتا خوب داشته باشید. 60 فریم که سهل هستش شما راحت میتونی 100 فریم هم بگیری...

با سیتم قوی که صد ها بار قوی تر از سخت افزار این کنسول هست ولی آیا سخت افزاری هست که صد ها بار از PS3 قوی تر باشه؟

Kiti Neko

тесн теαм
کاربر سایت
Jun 1, 2011
1,602
نام
αмιг

به نکته ی خوبی اشاره کردید، سیستم خوب یا همون سیستم عالی!!! همه که سیستم عالی ندارن، یه بنده ی خدا مثل من میخواد با یه سیستم نسبتا خوب بتونه بازی ها رو به خوبی اجرا کنه؛ مثلا الان من نسبت به چند سال پیش که بازی های PS2 رو شبیه سازی میکردم سرعت خیلی بیشتری میگیرم با همون سیستم! ما انتظار داریم با همین سیستم عادی بتونیم بازی ها رو به بهترین شکل ممکن اجرا کنیم و میبینید که با پیشرفت شبیه سازها این اتفاق داره میفته.
به همین خاطر هم هست که بنده و جناب paradaimix میگیم که اجرای گیم های PS3 برای قشر متوسط جامعه مانند افرادی مثل من و ایشون و خیلی های دیگه توهم به حساب میاد!

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر