RoyaL-KnightS کلن MW3

emaad97

کاربر سایت
May 21, 2012
386
نام
عماد
ببند نیشتو... :-$ به چه مناسبت نیستی؟ اگه به بهانه ی نبودن علی می خوای از زیر کار دربری من خیلی سخت گیر تر از علیم. اگه بخوای از زیر کار دربری کیکت می کنم.:d
نه به اون دلیل نیست.کیک نکنی یه وقت

emaad97

کاربر سایت
May 21, 2012
386
نام
عماد
درود بر همگی
میخوام راهنمایی بزرگی برای گرفتن اساسیت بهتون کنم.شاید بلد باشید ولی به کسایی که بلد نیستن راهنمایی میکنم.من با استفاده از این روش بیش از 50,60 اساسیت در 1 یا 2 ساعت بازی دامنیشن گرفتم
به این صورت که شما flash granade یا اون یکی پایینیش رو انتخاب میکنید و به شما 2 تا نارنجک میده و شما اینارو به سمت دشمن و بهتره جلوی مسیری که همتیمیتون میره که دشمن هم هست بندازید در صورتی که دوست شما او را بکشه به شما اساسیت میده بلدید دیگه
گفتم چون من فردا و پس فردا نیستم شما بگیرید که پرچم بره بچسبه به سقف:d

آخرین ویرایش:

$ Connor $

کاربر سایت
Jul 18, 2012
1,207
نام
SHAHiN
دوستان این چندتا چلنج واقعا برای کلن مهم اند. لطفا برید داخل الایت جزئیاتش رو بخونید و مو به موم انجام بدید.

$ Connor $

کاربر سایت
Jul 18, 2012
1,207
نام
SHAHiN
میشه اینجا بگید من هر چی کامنت ها رو میزنم ارور میده

چلنج امروز 1 شنبه: برید داخل مود Team Defender باید بیشتر زمان رو برای گرفتن پرچم برای خودتون ثبت کنید.
چلنج فردا 2 شنبه: باید توی مود Domination بیشترین جا رو کپچر کرده باشید تا اکولیدز بهتون بده.
چلنج پس فردا 3 شنبه: باید بیشترین مدال رو توی مد Kill Confirmed بدست بیارید.
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------
بچه های کوشای RoyaL-KnightS: رسیدن کلن به لول 5 رو تبریک می گم.
چلنج های جدیدی خریداری شده. به زودی داخل چلنج ها به نمایش درخواهد آمد.
انشاء الله تا روز 3 شنبه که ادمین کلن از مسافرت برمی گرده بتونیم کلن رو به لول 7 برسونیم.

Seser.pesar

کاربر سایت
Feb 22, 2012
941
نام
...:: محمد ::...
چلنج امروز 1 شنبه: برید داخل مود Team Defender باید بیشتر زمان رو برای گرفتن پرچم برای خودتون ثبت کنید.
چلنج فردا 2 شنبه: باید توی مود Domination بیشترین جا رو کپچر کرده باشید تا اکولیدز بهتون بده.
چلنج پس فردا 3 شنبه: باید بیشترین مدال رو توی مد Kill Confirmed بدست بیارید.
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------
بچه های کوشای RoyaL-KnightS: رسیدن کلن به لول 5 رو تبریک می گم.
چلنج های جدیدی خریداری شده. به زودی داخل چلنج ها به نمایش درخواهد آمد.
انشاء الله تا روز 3 شنبه که ادمین کلن از مسافرت برمی گرده بتونیم کلن رو به لول 7 برسونیم.

عجب کلنی داریم ما ... سریع الرشده لالیگایی

بقیه هم بیان عضو شن ..... درضمــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــن ... کلن تیج بزار ..... رسیدیم به 5 دیگه

راستی .... این چلنج 2 شنبه رو توضیح میدی ؟؟ نفهمیدم !!

Ostagar

کاربر سایت
Jul 6, 2011
311
نام
Ali
سلام به همه.
من برگشتم ;)
-----------------------------------------------------------------------------------
سریع چلنج assist رو کامل کنید. الان 1100 تا داریم باید بشه 2500.
و چلنج دامینیشن رو تا امشب کامل کنید. فقط برید کپچر کنید همین!

آخرین ویرایش:

master.mhn

کاربر سایت
Sep 15, 2009
2,775
سلام به همه.من برگشتم ;)-----------------------------------------------------------------------------------سریع چلنج assist رو کامل کنید. الان 1100 تا داریم باید بشه 2500.و چلنج دامینیشن رو تا امشب کامل کنید. فقط برید کپچر کنید همین!
چکار کردی یه دفه ای اینهمه اسیست گرفتی؟چلنج دامینیشن هم اگه زودتر شروع میشد چندتا میگرفتم ولی دیشب هرکار کردم نشد یکی بود هیچکس رو نمیکشت فقط کپچر میکرد دهن ما رو سرویس کرده بود نمیذاشت اکولید رو بگیرم

$ Connor $

کاربر سایت
Jul 18, 2012
1,207
نام
SHAHiN
چکار کردی یه دفه ای اینهمه اسیست گرفتی؟چلنج دامینیشن هم اگه زودتر شروع میشد چندتا میگرفتم ولی دیشب هرکار کردم نشد یکی بود هیچکس رو نمیکشت فقط کپچر میکرد دهن ما رو سرویس کرده بود نمیذاشت اکولید رو بگیرم

دعا کردیم اسیست اوومد. خوب مرد حسابی این سواله تو می پرسی؟ ناراحتی اینقدر اسیست گرفتیم؟

-------------------------------

دوستان چلنج جدید از همین حالا شروع شد. بیشترین مدال رو تو مد Kill Confirmed باید بخورید. به 10 تا اکولیدز احتیاج داریم تا گلد بگیریم.

------------------------------

راجع به کلن مچ هم هنوز زوده. ما هنوز به اوون شرایط لازم نرسیدیم. البته من (SpirantDuck7) و علی (Ostagar7) و آرش (Dark Face) یه هفته ی پیش خارج از الایت با کلن CTU* یه کلن مچ برگزار کردیم که لوله شدند رفت. ولی باز هم جای کار داریم.

master.mhn

کاربر سایت
Sep 15, 2009
2,775
دعا کردیم اسیست اوومد. خوب مرد حسابی این سواله تو می پرسی؟ ناراحتی اینقدر اسیست گرفتیم؟

-------------------------------

دوستان چلنج جدید از همین حالا شروع شد. بیشترین مدال رو تو مد Kill Confirmed باید بخورید. به 10 تا اکولیدز احتیاج داریم تا گلد بگیریم.

------------------------------

راجع به کلن مچ هم هنوز زوده. ما هنوز به اوون شرایط لازم نرسیدیم. البته من (SpirantDuck7) و علی (Ostagar7) و آرش (Dark Face) یه هفته ی پیش خارج از الایت با کلن CTU* یه کلن مچ برگزار کردیم که لوله شدند رفت. ولی باز هم جای کار داریم.

شما دعاتون رو بکنید شاید اسیستای شما هم زیاد شد:d.دارم راهنمایی میگیرم کجا طلبکارم؟شما هم فقط میخواین یه چیزی گفته باشین.اخه یک روزه رسید به 400.میخوام بدونم چکار کرده که ما هم همونو کار رو بکنیم اسیستا بره بالا حالا من طلبکارم یا شما؟
اون هلی کوپتره کوچولو هم باگ داره دو ساعت رو یارو نگه داشتم تگ نمیکنه:((

Ostagar

کاربر سایت
Jul 6, 2011
311
نام
Ali
برا اسیست با کلت و فلش برید تو بازی ول بدید. :) team death match + team defender از همه بهتره. از recon drone هم استفاده کن!!
من رسیدم به 1075 شما هم یکم تلاش کنید مجموع برسه به 2500 الان فک کنم 2000 ـه.

آخرین ویرایش:

Ostagar

کاربر سایت
Jul 6, 2011
311
نام
Ali
چلنج kill confirm هم باموفقیت امشب تمومه! چلنج بعدی Most Bombs Defused. باید کلی بمب خنثی کنید که 10تا accolads بگیرید. حواستون باشه که چلنج اسیست 1روز وقت باقی مونده ازش و ما 600 تا کم داریم. تلاش کنید!!!

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر