PlayStation Returnal

سازنده
Housemarque
تاریخ انتشار
April 2021
ناشر
Sony Interactive Entertainment
پلتفرم‌ها
  1. PC
  2. PlayStation 5

190579

u78T-LeA.png
lyq7ATEg.png Developed By

Publisher: Sony Interactive Entertainment
Genre: 3rd Person Shooter
Platform: PS5
Release Date: April 30, 2021

Returnal_2020_06-11-20_005.jpg Returnal_2020_06-11-20_004.jpg Returnal_2020_06-11-20_003.jpg Returnal_2020_06-11-20_002.jpg Returnal_2020_06-11-20_001.jpg EaQgBp7X0AM3Q-l.jpg EaQf8DKUEAANMBu.jpg
2020-06-14_194525.jpg 2020-06-14_192801.png
=======================================

آپدیت 3.0
Returnal: Ascension
Co-op Campaign + Tower of Sisyphus

Returnal-scaled.jpg

اضافه شدن قابلیت کوآپ دو نفره و امکان احیا کردن هم تیمی در حین مبارزه
In co-op, the game works in a similar fashion to single-player Returnal. However, if players get too far apart, they will be tethered back together. This is to ensure that the focus remains on cooperative gameplay and both players feel connected to the fates of each other. If one of the players is downed, there is still hope: the other one has the option to revive them. But be wary that this will require some time investment, and in the heat of battle you’ll need to be mindful of the myriad surrounding threats, lest you join your fallen comrade in oblivion.​
Endless Mode و صعود بی نهایت به مراحل بالاتر به همراه امکانات آرکید، رقابت امتیازی، لیدربورد و Multiplier
True to our arcade roots, the Tower of Sisyphus is effectively our Endless mode. Players will strive to ascend the Tower as high as possible – however, much like the tragic story of Sisyphus, there is no end to the climb and players are tragically destined to meet their demise as the mode gets increasingly harder.​
اضافه شدن محتوای داستانی جدید و پرداخت بیشتر به گذشته Selene
Aside from the new levels, our new Boss and some new items to discover, there is also entirely new narrative content to be explored in the Tower as well. I won’t spoil anything here, but players will get another small glimpse into Selene’s haunting past and gain further insight into her state of mind.​

آخرین ویرایش:

AMIN-PASHA

کاربر سایت
Jul 10, 2017
1,945
نام
امین پاشاپور
سلام
اقا امروز میخواستم الن ویک دو بازی کنم دیدم ۵ گیگ اپدیت داره رفتم سراغ ریرنال ، من الان کل مپ رو پاکسازی کردم و رسیدم ب اون در بزرگ اخر بازی ولی کلید ندارم ک بازش کنم ، ازین کلیدها باید از کجا بیارم ؟
خود بازی با یه مارکر (قهوه ای یا نارنجی) نشون میده باید کجا بری،
تا بازی رو تموم نکنی همه جا اون مارکر هست

فرستاده شده از BAC-L21ِ من با Tapatalk

• Like
Reactions: Batsy

AMIN-PASHA

کاربر سایت
Jul 10, 2017
1,945
نام
امین پاشاپور
دوستان داستانش چقدر سنگین و سخت هست. اصلا تحلیلش باید بکنن تا قشنگ متوجه بشی، من که مغزم متلاشی شد،. یه منبع معرفی کنین برا تحلیل داستانش،
چیزهایی که متوجه شدم ولی باز نمیتونم کنار هم بچینم.
1_ راننده ی ماشین خود سلین بوده، و کسی که بعد تصادف، میوفته تو آب و فلج میشه و میمیره، بچش بوده، ( ظاهرا پسرش)
(( تو یکی از سکانس های خونه میبینیم یه بچه ps5 بازی میکنه، تو اون سکانس تو تلفن یه پیامی پخش میشه با صدای سلین که به یه کودک پیام میده، بعد تو پایان مخفی هم موقع تصادف کلمه ی کودک رو به کسی که عقب نشسته میگه،))
سلین خودش رو مقصر میدونه، و و آتروپوس جایی که ما هستیم همون ذهن خود سلین هست که داره خودش رو مقصر میدونه و انگار یه نوع برزخ هست که خودش رو مجازات میکنه،
2_ سلین دو تا تصادف دقیقا عین هم تجربه کرده،
تیا مادر سلین هست
همون که تو ویلچر بود
سلین که تصادف میکنه با فضانورد و پسرش که تو ماشین بود میمیره
سالها قبل تر همین تصادف اتفاق افتاده بود، یعنی تیا مادرش راننده بود و سلین عقب ماشین بود، تصادف میکنه و سلین هیچیش نمیشه ولی مادرش فلج میشه (تو یکی از سکانس ها هم اخبار نشون میده مادر سلین تصادف میکنه با ماشین)
3_ حالا یه جا اشاره میکنه که هلیوس (سفینه ی سلین) همون پسرش هست، احتمالا منظورش اینه که تجسم پسرش هست، اصلا مستقیم میگه که تو سکانس های اخر خونه که با دید بچه میریم، میگه اسم بچه هلیوس هست.

4_ میگن یه جا اشاره شده که
بایوم اکت اول رو که تموم میکنیم (1،2،3 بایوم) سلین نجات پیدا میکنه و به زمین برمیگرده، بعد به زندگی ادامه میده و به مرگ طبیعی میمیره، ولی بعد مردن، دوباره تو همون سیاره آتروپوس زنده میشه ( همون اکت دوم و بایوم های 4،5،6)
دوستان یا یه توضیحی بدین یا منبع معرفی کنین برم ببینم یا بخونم، واقعا خیلی فکرم رو داشتان درگیر کرده،

zilyzal

کاربر سایت
Feb 10, 2017
3,087
ای خدا
گیر سه تا CIPHER هستم برا پلات ( علامت قرمز تو دیوار ها)
دوتا تو بایوم 2، یکی تو بایوم 5، چرا نمیده اخه، هرکدوم رو 10 بار رفتم ولی نمیتونم پیدا کنم،
کار خواصی باید بکنم،

رندومه باید انقد بری تا بیاد
دوستان داستانش چقدر سنگین و سخت هست. اصلا تحلیلش باید بکنن تا قشنگ متوجه بشی، من که مغزم متلاشی شد،. یه منبع معرفی کنین برا تحلیل داستانش،
1_ راننده ی ماشین خود سلین بوده، و کسی که بعد تصادف، میوفته تو آب و فلج میشه و میمیره، بچش بوده، ( ظاهرا پسرش)
(( تو یکی از سکانس های خونه میبینیم یه بچه ps5 بازی میکنه، تو اون سکانس تو تلفن یه پیامی پخش میشه با صدای سلین که به یه کودک پیام میده، بعد تو پایان مخفی هم موقع تصادف کلمه ی کودک رو به کسی که عقب نشسته میگه،))
سلین خودش رو مقصر میدونه، و و آتروپوس جایی که ما هستیم همون ذهن خود سلین هست که داره خودش رو مقصر میدونه و انگار یه نوع برزخ هست که خودش رو مجازات میکنه،
تیا مادر سلین هست
همون که تو ویلچر بود
سالها قبل تر همین تصادف اتفاق افتاده بود، یعنی تیا مادرش راننده بود و سلین عقب ماشین بود، تصادف میکنه و سلین هیچیش نمیشه ولی مادرش فلج میشه (تو یکی از سکانس ها هم اخبار نشون میده مادر سلین تصادف میکنه با ماشین)
3_ حالا یه جا اشاره میکنه که هلیوس (سفینه ی سلین) همون پسرش هست، احتمالا منظورش اینه که تجسم پسرش هست، اصلا مستقیم میگه که تو سکانس های اخر خونه که با دید بچه میریم، میگه اسم بچه هلیوس هست.

بایوم اکت اول رو که تموم میکنیم (1،2،3 بایوم) سلین نجات پیدا میکنه و به زمین برمیگرده، بعد به زندگی ادامه میده و به مرگ طبیعی میمیره، ولی بعد مردن، دوباره تو همون سیاره آتروپوس زنده میشه ( همون اکت دوم و بایوم های 4،5،6)
دوستان یا یه توضیحی بدین یا منبع معرفی کنین برم ببینم یا بخونم، واقعا خیلی فکرم رو داشتان درگیر کرده،

کاملتربن موشکافی داستان توی یه پست طولانی ردیت هست فک کنم چند بار صفحات قبل لینک گذاشته بودم هرچند خیلی مبهم بنظر میاد ولی همه چیزش مربوطه به همدیگه
اون پست ردیت رو کامل بخونی با دلیل میگه که اون بچه خود سلین هست تمام سکانس های اون بچه هم مربوط به بچگی خود سلین هست بچه ای که به دریا و اقیانوس علاقه داشته (عروسک هشت پا و سکانس بیسیم و سکانسی که دیالوگ انتخاب میکنی بیانگرشه) ولی بخاطر مادرش مجبور شده فضانورد بشه (ساعت فضانوردی که بزور به دستش بسته شده بود و تروما ها) توی پستش کاملتر توضیح داده و دقت کنی رفته رفته سلین به گذشته از یاد رفته خودش برمیگرده مثلا از بابوم ۳ دشمنای هشت پا که همون عروسک بچگیشه یا بایوم ۵ که توی دریا و آب هست چیزی که تو بچگی بهش علاقه داشته. نکته های ریز زیاد بودن که اینارو نشون میدادن من یادم نمیاد بقیشونو داستانش ترکیبی از روانشناختی، اساطیر و لاوکرفتی هست اون پست ردیت چون تمام موارد رو با دلیل و مدرک بررسی میکنه کاملترین گزینه هست
بازی کلا نکته های خیلی ریز زیاد داره تو خود بازی هم حتی اون فضانورد همیشه دنبال سلین هست که توی یکی از لاگ ها میگه همیشه داره منو از دور نگاه میکنه و اشاره به مادرشه تو موارد خاص اگه خوش شانس باشی میتونی فضانوردو از فاصله دور ببینی که اگه نگاهش کنی زود غیب میشه

AMIN-PASHA

کاربر سایت
Jul 10, 2017
1,945
نام
امین پاشاپور
رندومه باید انقد بری تا بیاد

کاملتربن موشکافی داستان توی یه پست طولانی ردیت هست فک کنم چند بار صفحات قبل لینک گذاشته بودم هرچند خیلی مبهم بنظر میاد ولی همه چیزش مربوطه به همدیگه
اون پست ردیت رو کامل بخونی با دلیل میگه که اون بچه خود سلین هست تمام سکانس های اون بچه هم مربوط به بچگی خود سلین هست بچه ای که به دریا و اقیانوس علاقه داشته (عروسک هشت پا و سکانس بیسیم و سکانسی که دیالوگ انتخاب میکنی بیانگرشه) ولی بخاطر مادرش مجبور شده فضانورد بشه (ساعت فضانوردی که بزور به دستش بسته شده بود و تروما ها) توی پستش کاملتر توضیح داده و دقت کنی رفته رفته سلین به گذشته از یاد رفته خودش برمیگرده مثلا از بابوم ۳ دشمنای هشت پا که همون عروسک بچگیشه یا بایوم ۵ که توی دریا و آب هست چیزی که تو بچگی بهش علاقه داشته. نکته های ریز زیاد بودن که اینارو نشون میدادن من یادم نمیاد بقیشونو داستانش ترکیبی از روانشناختی، اساطیر و لاوکرفتی هست اون پست ردیت چون تمام موارد رو با دلیل و مدرک بررسی میکنه کاملترین گزینه هست
بازی کلا نکته های خیلی ریز زیاد داره تو خود بازی هم حتی اون فضانورد همیشه دنبال سلین هست که توی یکی از لاگ ها میگه همیشه داره منو از دور نگاه میکنه و اشاره به مادرشه تو موارد خاص اگه خوش شانس باشی میتونی فضانوردو از فاصله دور ببینی که اگه نگاهش کنی زود غیب میشه
خیلی ممنون،
بزار برم یه نگاهی بکنم به توضیحات ردیت، داستانش خیلی درگیرم کرده، ( پس چرا برداشت من اینقدر اشتباه بوده)
البته تاور رو هنوز نرفتم و احتمالا یه چیزهایی از داستان رو مشخص میکنه باز

dizzy

کاربر سایت
Dec 24, 2017
617
تیا مادر سلین هست
همون که تو ویلچر بود

من یه ویدیو توی youtube دیدم که نظراتش به نظر خودم خیلی نزدیک بود و به نظرم این برداشت درتیه . بازی جوریه که هرکسی نظر خودشو از داستان داره و حتا سازنده ها هم یادمه گفته بودن بازی داستان واحدی نداره و مجموعه ای از ایده هاست . قبل از دیدن ویدیو tower را حتمن باید بری . tower یه سری جواب ها را میده ولی یه سری سوال هم اضافه میکنه

آخرین ویرایش:

zilyzal

کاربر سایت
Feb 10, 2017
3,087
من یه ویدیو توی youtube دیدم که نظراتش به نظر خودم خیلی نزدیک بود و به نظرم این برداشت درتیه . بازی جوریه که هرکسی نظر خودشو از داستان داره و حتا سازنده ها هم یادمه گفته بودن بازی داستان واحدی نداره و مجموعه ای از ایده هاست . قبل از دیدن ویدیو tower را حتمن باید بری . tower یه سری جواب ها را میده ولی یه سری سوال هم اضافه میکنه

صد در صد پایان باز هست و هدف اصلی همین بوده که هرکسی برداشت خودشو داشته باشه ولی اون موشکافی ردیت بنظرم کاملترین گزینه هست چون همه جواب هارو با دلیل بررسی میکنه با اینکه با برداشت خودمم متفاوت بود ولی بنظرم خیلی دقیقتر بود

• Like
Reactions: AMIN-PASHA

AMIN-PASHA

کاربر سایت
Jul 10, 2017
1,945
نام
امین پاشاپور
ممنون از راهنمایی همه دوستان، بازی پلت شد
حالا روفتم سراغ تاور
این تاور رو نمیشه کوآپ زد آیا؟

• Like
Reactions: m.d.makan

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,259
نام
امیر حسین
ممنون از راهنمایی همه دوستان، بازی پلت شد
حالا روفتم سراغ تاور
این تاور رو نمیشه کوآپ زد آیا؟

با همین آپدیت تاور Co Op به بازی اضافه شد

میشه اگر اشتباه نکنم:-"

Batsy

“Tots Units Fem Força” «Més que un club»
کاربر سایت
Apr 29, 2008
3,278
آقا این خیلی رو مخه من باس اول رو زدم رسیدم ب محیط بیابونی بعد

بعد رسیدم ب همون یارو ک داشت رو دیوار یچیزی می‌نوشت و ی حالت شمشیر مانند داشت ، بعد از زد منو کشت برگشتم اول بازی باز :|

خداییش این خیلی نامردی بود حداقل ی میونبر باز میکرد نه اینکه قرار باشه بازم باس رو بزنم -_-

AMIN-PASHA

کاربر سایت
Jul 10, 2017
1,945
نام
امین پاشاپور
آقا این خیلی رو مخه من باس اول رو زدم رسیدم ب محیط بیابونی بعد

بعد رسیدم ب همون یارو ک داشت رو دیوار یچیزی می‌نوشت و ی حالت شمشیر مانند داشت ، بعد از زد منو کشت برگشتم اول بازی باز :|

خداییش این خیلی نامردی بود حداقل ی میونبر باز میکرد نه اینکه قرار باشه بازم باس رو بزنم -_-
دوست عزیز،
هر باس رو که زدی و رفتی منطقه ی جدید،. بازی از اول شروع میشه ولی میانبر هم داره به همه ی بایوم ه،
میانبر داره و میتونی بدون رفتن منطقه ی اول مستقیم بری منطقه ی دوم، یکی از درهای اصلی که یه دایره داره روش، میانبر هست

• Like
Reactions: Batsy

mac man

کاربر سایت
Nov 2, 2010
3,521
تیا مادر سلین هست
همون که تو ویلچر بود

واقعا داستان روانشناختی سنگینی داره. حتی حالت روگلایکشم قضیه داره.
خیلی صفحه قبل یک نفر پست منو ریپلاس زد و یه لینک یوتوب داد از داستان بازی که بطور کامل موشکافی کرده بود .
من بعد پایان بازی فقط فهمیدم تصادف کرده و بخاطر قبول نکردن مرگ بچش دچار فروپاشی شده و درگیر یه جور لوپ
اما بعد دیدین اون ویدئو پشمام ریخت

ویدئو موشکافی داستان بازی از بیخ و بون اسپویل داستانی
https://forum.bazicenter.com/thread...nter.com/threads/returnal.117437/post-5264969

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: AMIN-PASHA

AMIN-PASHA

کاربر سایت
Jul 10, 2017
1,945
نام
امین پاشاپور
واقعا داستان روانشناختی سنگینی داره. حتی حالت روگلایکشم قضیه داره.
خیلی صفحه قبل یک نفر پست منو ریپلاس زد و یه لینک یوتوب داد از داستان بازی که بطور کامل موشکافی کرده بود .
من بعد پایان بازی فقط فهمیدم تصادف کرده و بخاطر قبول نکردن مرگ بچش دچار فروپاشی شده و درگیر یه جور لوپ
اما بعد دیدین اون ویدئو پشمام ریخت

ویدئو موشکافی داستان بازی از بیخ و بون اسپویل داستانی
https://forum.bazicenter.com/thread...nter.com/threads/returnal.117437/post-5264969
ممنون لطف کردی الان میرم نگا میکنم،

• Like
Reactions: Taha75

dizzy

کاربر سایت
Dec 24, 2017
617
صد در صد پایان باز هست و هدف اصلی همین بوده که هرکسی برداشت خودشو داشته باشه ولی اون موشکافی ردیت بنظرم کاملترین گزینه هست چون همه جواب هارو با دلیل بررسی میکنه با اینکه با برداشت خودمم متفاوت بود ولی بنظرم خیلی دقیقتر بود

اگه همونی باشه که چند صفحه قبل هست اون پست فکر گنم توی خود ردیت پاک شده من همون موقعم نتونستم بخونمش

zilyzal

کاربر سایت
Feb 10, 2017
3,087
اگه همونی باشه که چند صفحه قبل هست اون پست فکر گنم توی خود ردیت پاک شده من همون موقعم نتونستم بخونمش
اره متاسفانه الان دیدم پاک شده پست بسیار طولانی و پر محتوایی بود واقعا حیف که پاک شده
راحت چند ساعت خوندنش طول میکشید به حدی که زیاد بود

• Like
Reactions: Taha75

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر