PlayStation Returnal

سازنده
Housemarque
تاریخ انتشار
April 2021
ناشر
Sony Interactive Entertainment
پلتفرم‌ها
  1. PC
  2. PlayStation 5

190579

u78T-LeA.png
lyq7ATEg.png Developed By

Publisher: Sony Interactive Entertainment
Genre: 3rd Person Shooter
Platform: PS5
Release Date: April 30, 2021

Returnal_2020_06-11-20_005.jpg Returnal_2020_06-11-20_004.jpg Returnal_2020_06-11-20_003.jpg Returnal_2020_06-11-20_002.jpg Returnal_2020_06-11-20_001.jpg EaQgBp7X0AM3Q-l.jpg EaQf8DKUEAANMBu.jpg
2020-06-14_194525.jpg 2020-06-14_192801.png
=======================================

آپدیت 3.0
Returnal: Ascension
Co-op Campaign + Tower of Sisyphus

Returnal-scaled.jpg

اضافه شدن قابلیت کوآپ دو نفره و امکان احیا کردن هم تیمی در حین مبارزه
In co-op, the game works in a similar fashion to single-player Returnal. However, if players get too far apart, they will be tethered back together. This is to ensure that the focus remains on cooperative gameplay and both players feel connected to the fates of each other. If one of the players is downed, there is still hope: the other one has the option to revive them. But be wary that this will require some time investment, and in the heat of battle you’ll need to be mindful of the myriad surrounding threats, lest you join your fallen comrade in oblivion.​
Endless Mode و صعود بی نهایت به مراحل بالاتر به همراه امکانات آرکید، رقابت امتیازی، لیدربورد و Multiplier
True to our arcade roots, the Tower of Sisyphus is effectively our Endless mode. Players will strive to ascend the Tower as high as possible – however, much like the tragic story of Sisyphus, there is no end to the climb and players are tragically destined to meet their demise as the mode gets increasingly harder.​
اضافه شدن محتوای داستانی جدید و پرداخت بیشتر به گذشته Selene
Aside from the new levels, our new Boss and some new items to discover, there is also entirely new narrative content to be explored in the Tower as well. I won’t spoil anything here, but players will get another small glimpse into Selene’s haunting past and gain further insight into her state of mind.​

آخرین ویرایش:

reza_meybod

کاربر سایت
Feb 14, 2010
41
نام
Reza

در یک کلام بازی بی نظیر بود
داستان
گرافیک
گیم پلی
به شدت اعتیادآور ☹️
یادم نمیاد آخرین باری ک انقد به یه بازی چسبیده بودم کی بوده، خودم قشنگ میخکوب میشدم پاش

تنها ایرادی که میتونم به بازی بگیرم، واسه کالکتیبلاشه، متاسفانه Cipher ها رو نمیگه کدومو جمع آوری کردید، بخاطر همین توصیه اکید میکنم حداقل دوستانی که میخان بازیو پلت کنن یه شات از مناطقی که سایفر ها رو جمع اوری کردن داشته باشن
خودم ۷ ۸ تا دیگه سایفر دارم، که یکیش تو بایوم یک ( Overgrown Ruins ) هر کار میکنم برام نمیاد ☹️

از کامنتای دوستان هم استفاده کامل بردم، ممنون از همتون
تاپیک کاملی بود 🤝🏻

oldgamer2

کاربر سایت
Oct 30, 2019
28
نام
احمد
بالاخره من هم بازی رو تموم کردم
واقعا با شناختی که از خودم دارم باور نکردنیه برام 😁
بایوم ۵ و ۶ خیلی خیلی از سطح توان من بالاتر بود (بدون الکتروپایلون درایور اصلا نشدنی بود)
حقیقتا غیرت به خرج دادم و شب بیداری کشیدم تو این سن و با این وقت کم 😂
هیچ وقت فکرشو نمیکردم بازی ای که حاضر نبودم براش خرج کنم و حتی ظرفیتی یا دیسک کارکردشو بگیرم به لطف پلاس برام بشه بهترین بازی نسل ۹ تا الان و جزو Top 10 بازی های عمرم
انقدر دوست دارم بازی رو که انشاالله حتما سر فرصت پلتش هم خواهم کرد
خیلی ممنون از همه بچه های خوب این تاپیک بابت معرفی و تبلیغ بازی و کمک هایی که کردن

nero_devilhunter

کاربر سایت
Feb 10, 2008
633
نام
بهنام
اقا میخوام اسلحمو برسونم لول 30 خودمو کشتم از اول بایوم 3 تا اخر بایوم 6 از لول 27 بیشتر نمیشه
تو یوتیوب طرف با کشتن هشتپا بایوم اخر راحت میرسه به 30 ولی برا من هر چقد از اون هشتپاها میکشم یه ذره هم زیاد نمیشه

NaViiDii

God Of War
کاربر سایت
Jan 4, 2009
14,901
نام
نـــــــویـــــــــد
اقا میخوام اسلحمو برسونم لول 30 خودمو کشتم از اول بایوم 3 تا اخر بایوم 6 از لول 27 بیشتر نمیشه
تو یوتیوب طرف با کشتن هشتپا بایوم اخر راحت میرسه به 30 ولی برا من هر چقد از اون هشتپاها میکشم یه ذره هم زیاد نمیشه

این تروفی رو الان تو برج سیسیفوس خیلی راحت میتونی بگیری چون اونجا سقف پروفیشنسی تا ۴۵ رفته بالا و خیلی سریع به ۳۰ میرسی. اون داستان هشت‌پا رو پچ کردن و دیگه کار نمیکنه. اگه تو خود بازی اصلی بخوای به ۳۰ برسی باید تمام اتاقای مختلف تو تمام بایوم‌هارو بگردی و آرتیفکت برای پروفیشنسی هم پیدا کنی. سیسیفوس الان حکم باقلوا داره برای این تروفی.

nero_devilhunter

کاربر سایت
Feb 10, 2008
633
نام
بهنام
بازی کالکتیبل 19 زنوگلیف تو بایوم 2 رو با اینکه قبلا برداشته بودمو حساب نکرده
راهی هست کالکتیبلارو بشه ریست کرد یا باید از اول برم ؟

reza_meybod

کاربر سایت
Feb 14, 2010
41
نام
Reza
بازی کالکتیبل 19 زنوگلیف تو بایوم 2 رو با اینکه قبلا برداشته بودمو حساب نکرده
راهی هست کالکتیبلارو بشه ریست کرد یا باید از اول برم ؟
مطمئن هستی اونو برات حساب نکرده؟ چون راهی برای تشخیصش نیس، مگر اینکه یادداشت کنی، یا اینکه از کنار قبلیا رد بشی و ببینی از حالت قرمزی در اومده یا نه
راهی برای ریست کردن نیست، باید از اول بری..
ولی ب نظرم تا میتونی میون بر بزن ( از بایوم یک سریع به بایوم دو ) و مرتب مناطقو اسکن کن، حتما هم تاچ پدو نگه دار و قشنگ منطقتو بررسی کن چون بعضی وقتا یه سری آیتم تو مینی مپ نمیاد، یا این ک دو تا کنار همن یکی نشون میده..

nero_devilhunter

کاربر سایت
Feb 10, 2008
633
نام
بهنام
مطمئن هستی اونو برات حساب نکرده؟ چون راهی برای تشخیصش نیس، مگر اینکه یادداشت کنی، یا اینکه از کنار قبلیا رد بشی و ببینی از حالت قرمزی در اومده یا نه
راهی برای ریست کردن نیست، باید از اول بری..
ولی ب نظرم تا میتونی میون بر بزن ( از بایوم یک سریع به بایوم دو ) و مرتب مناطقو اسکن کن، حتما هم تاچ پدو نگه دار و قشنگ منطقتو بررسی کن چون بعضی وقتا یه سری آیتم تو مینی مپ نمیاد، یا این ک دو تا کنار همن یکی نشون میده..
مطمئن نیستم ولی به احتمال زیاد اونو برام حساب نکرده (تو راهنمای یوتیوب همون شماره 19 رو میگه ممکنه حساب نکنه )
بازیمم یه جوریه خیلی کم پیش میاد چیزی رو جا بندازم
حالا یه بار دیگه چک میکنم کل بایوم رو اگه اون یه دونه نبود از اول میرم

• Like
Reactions: reza_meybod

hoseinlu

کاربر سایت
Jan 28, 2008
478
نام
زهير
هر بار که دستگاه رو خاموش کنم بازی رو باید از صفر شروع کنم ؟ هنوز بازی نکردم و اگه اینطوری باشه باید قید بازی رو بزنم

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,247
نام
امیر حسین
هر بار که دستگاه رو خاموش کنم بازی رو باید از صفر شروع کنم ؟ هنوز بازی نکردم و اگه اینطوری باشه باید قید بازی رو بزنم
خیر
یک قابلیت Suspend داره، تو هر نقطه ای که بزنی میتونی بیای بیرون

• Like
Reactions: amiriv and hoseinlu

علی گیم

کاربر سایت
Sep 25, 2009
395
نام
علی
امروز بازیو تموم کردم
خیلی عالی بود
موسیقی این بازی باعث شد که ادامه شو برم و دلیلش هم به خاطر اینبود که منو به یاد فیلم میان ستاره ای مینداخت.

دوستانی که میخاند این بازیو رو انجام بدن توصیه می کنم هرطور شده بایوم اول رو رد کنن تا معتاد این بازی بشن.
حدودن با ۵۰ بار مردن بازیو تموم کردم
البته اکت ۳ بازی باقیمونده.

خوب هفته پیش هم اکت ۳ تموم شد.

آخرین ویرایش:

zilyzal

کاربر سایت
Feb 10, 2017
3,086
دوستان بخش co-op بازی کار نمیکنه؟ بدون دی ان اس که کلا نمیتونم انلاین بشم با دی ان اس وصل میشم ولی قسمت co-op بعد کلی صبر کردن کانکشن تایم اوت میزنه

EL-BARTO

کاربر سایت
Nov 30, 2017
657
دوستان بخش co-op بازی کار نمیکنه؟ بدون دی ان اس که کلا نمیتونم انلاین بشم با دی ان اس وصل میشم ولی قسمت co-op بعد کلی صبر کردن کانکشن تایم اوت میزنه
من چند ماه پیش که میرفتم بازیو چندین بار با رفیقم خواستیم بریم وصل نشد کلا بیخیالش شدم. الانم با این وضع اینترنت فکر نکنم اصلا جواب بده دی ان اس و اینطور چیزا

• Like
Reactions: zilyzal

Max Blood

کاربر سایت
Feb 17, 2016
805
نام
پویا
تا قبل از این اتفاقات اخیر راحت میتونستم کوآپ بزنم. در واقع راحت‌ترین و روون‌ترین تجربه ممکن رو داشتم با اینکه نتم خیلی داغونه، ولی جدیدا امتحان کردم اصلا امکانش نبود.

Deathbringer

کاربر سایت
Jan 2, 2023
601
نام
Death
دیشب رندوم بازی میکردم با نت همراه اول و DNS الکترو یکی به من کانکت شد و بدون مشکلم تا باس باهام اومد. میخوای تست کن.
البته نتا یجوری خراب شده که یه روز خوبه یه روز بد.یه روز یه DNS و نت اوکیه فرداش یه DNS و نت دیگه.

• Like
Reactions: zilyzal

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر