PlayStation Returnal

سازنده
Housemarque
تاریخ انتشار
April 2021
ناشر
Sony Interactive Entertainment
پلتفرم‌ها
  1. PC
  2. PlayStation 5

190579

u78T-LeA.png
lyq7ATEg.png Developed By

Publisher: Sony Interactive Entertainment
Genre: 3rd Person Shooter
Platform: PS5
Release Date: April 30, 2021

Returnal_2020_06-11-20_005.jpg Returnal_2020_06-11-20_004.jpg Returnal_2020_06-11-20_003.jpg Returnal_2020_06-11-20_002.jpg Returnal_2020_06-11-20_001.jpg EaQgBp7X0AM3Q-l.jpg EaQf8DKUEAANMBu.jpg
2020-06-14_194525.jpg 2020-06-14_192801.png
=======================================

آپدیت 3.0
Returnal: Ascension
Co-op Campaign + Tower of Sisyphus

Returnal-scaled.jpg

اضافه شدن قابلیت کوآپ دو نفره و امکان احیا کردن هم تیمی در حین مبارزه
In co-op, the game works in a similar fashion to single-player Returnal. However, if players get too far apart, they will be tethered back together. This is to ensure that the focus remains on cooperative gameplay and both players feel connected to the fates of each other. If one of the players is downed, there is still hope: the other one has the option to revive them. But be wary that this will require some time investment, and in the heat of battle you’ll need to be mindful of the myriad surrounding threats, lest you join your fallen comrade in oblivion.​
Endless Mode و صعود بی نهایت به مراحل بالاتر به همراه امکانات آرکید، رقابت امتیازی، لیدربورد و Multiplier
True to our arcade roots, the Tower of Sisyphus is effectively our Endless mode. Players will strive to ascend the Tower as high as possible – however, much like the tragic story of Sisyphus, there is no end to the climb and players are tragically destined to meet their demise as the mode gets increasingly harder.​
اضافه شدن محتوای داستانی جدید و پرداخت بیشتر به گذشته Selene
Aside from the new levels, our new Boss and some new items to discover, there is also entirely new narrative content to be explored in the Tower as well. I won’t spoil anything here, but players will get another small glimpse into Selene’s haunting past and gain further insight into her state of mind.​

آخرین ویرایش:

SMM9

عضو تحریریه
Aug 9, 2010
6,816
نام
مرتضی
دوستان من بازی این سبک رو تا حالا بازی نکردم ولی صبرم زیاده
بدرد من میخوره؟
اگر صبرت زیاده پس میتونی با منطق بازی کنار بیایی. فقط برو چندتا ویدیو از گیم پلی بازی ببین اگر خوشت اومد برو تو کارش :D
البته بعیده کسی اگر شوتر دوست داشته باشه عاشق گیم پلی این بازی نشه

Seventy One

اگه فردارو گرفتن از تو نترس امشب درازه ...
کاربر سایت
Dec 14, 2010
889
نام
Ali
دوستان اگه ممکنه راهنمایی کنید من به عنوان کسی که از سختی بازیهایی مثل بلاد بورن خوشم نمیاد و بیشتر از بازی هایی تو سبک آنچارتد و کنترل و کال آف و بازیهای سریع خوشم میاد. این بازی برام میتونه انتخاب خوبی باشه ؟؟

Grey Warden

Dragon Age Scholar
Loyal Member
Sep 13, 2006
6,427
نام
مجتبی
دوستان اگه ممکنه راهنمایی کنید من به عنوان کسی که از سختی بازیهایی مثل بلاد بورن خوشم نمیاد و بیشتر از بازی هایی تو سبک آنچارتد و کنترل و کال آف و بازیهای سریع خوشم میاد. این بازی برام میتونه انتخاب خوبی باشه ؟؟
به نظر من انتخاب مناسبی هست، درسته مشکله ولی به هرحال شوتر بسیار لذت‌بخشی داره بازی و سیستم رندوم بودن محیط‌ها باعث نمیشه خسته‌کننده بشه، از طرف دیگه دشواری بازی نوع متفاوتی از امثال سولز و بلادبورن هست.😁

db07

کاربر سایت
Oct 31, 2007
2,343
نام
مهدی
دوستان بنظرتون داخل بلک فرایدی بازی آف خوبی میخوره؟
قیمت الانش که واقعا کمر شکون هست
نسل قبل اکثر انحصاریهای خوب رو دیجیتالی و قانونی گرفتم
در کل میشه بگید الان بصرفه ترین راه برای تهیه بازی چی هست

Seventy One

کاربر سایت
Dec 14, 2010
889
نام
Ali
دوستان بنظرتون داخل بلک فرایدی بازی آف خوبی میخوره؟
قیمت الانش که واقعا کمر شکون هست
نسل قبل اکثر انحصاریهای خوب رو دیجیتالی و قانونی گرفتم
در کل میشه بگید الان بصرفه ترین راه برای تهیه بازی چی هست
به نظر من ظرفیت 2 قانونی از جای معتبر با قیمت مناسب میتونید تهیه کنید

• Like
Reactions: db07

Seventy One

کاربر سایت
Dec 14, 2010
889
نام
Ali
این که میگن بعد از مردن بازی از اول میاد دقیقا یعنی چی ؟؟ یعنی از اول اول بازی ؟!! یا از اول چک پوینت یا Mission ؟

Grey Warden

Dragon Age Scholar
Loyal Member
Sep 13, 2006
6,427
نام
مجتبی
این که میگن بعد از مردن بازی از اول میاد دقیقا یعنی چی ؟؟ یعنی از اول اول بازی ؟!! یا از اول چک پوینت یا Mission ؟
تو نیمه اول بازی هرجا بمیرین از اول اول بازی میاد، نیمه دوم هرجا بمیرین از اول نیمه دوم.
البته ظاهر کار ترسناکه، بعد از جلو رفتن بازی می‌تونین یه سری از بخش‌های بازی رو اسکیپ کنین و اصلا سر نزنین که سریع‌تر پیش برین.

• Like
Reactions: Seventy One

Frozen Flame

کاربر سایت
Dec 26, 2014
795
نام
دانیال
بهترین باس با اختلاف واسه محیط چهارم بود، موسیقی اونجا رو بشنوین همه باس‌های دیگش رو یادتون میره!!!
راستش وقتی رسیدم به آخرای Biome 4 و موزیکش رو شنیدم، دقیقا توی برزخ بودم که الان این بهتره یا موزیک Boss قبلی :)) خود Boss چهارم آخه اصلا داشت موزیکه رو خودش میزد. خیلی خوب بود کلا!
چقدر این باس سوم نفس‌گیر و سینمایی بود. یه لحظه فکر کردم بازی تموم شد، بعد یادم اومد ملت می‌گفتن شیش تا بایوم هست :-" شدیدا داره می‌چسبه :D
به شدت باهات موافقم. قشنگ داره حال میده. فکر کنم این سبکِ RogueLike تبدیل شده به یکی از سبک های مورد علاقه م که تا حالا نمیشناختمش :D اول Hades، حالا Returnal، بعدشم برم سراغ Dead Cells و بازیای دیگه :D

من دیشب بازی رو تموم کردم (فعلا Ending اول رو گرفتم تا بریم برای Secret Ending) :D تا اینجا برای من سخت ترین Biome با اختلاف Biome 5 بودش. ولی عجیب اینکه توی Boos Fight ها به غیر از Boss دوم هیچ مشکلی نداشتم. عجیب تر از اونم اینکه هر چی بیشتر بازی میکنی، انگار بازی بهت آسون تر میگیره. من معتقدم (دستِ کم برای خودم به شخصه) من مهارتم بهتر نمیشه :-" بازی آسون میگیره بعد از اینکه یه Biome رو رد میکنی :)) کلا اینجوریه که 3 تا Biome رو میری، تهِ تهش 5 بار هم بیشتر ضربه نمیخوری. البته، البته که من کلا چون خیلی آدم محتاطیم، بیشتر وقتا به جای اینکه Skillful بازی کنم، محتاط بازی میکنم :-" کلا به این معتقدم که اگه مهارتش رو نداری، دستِ کم smart بازی کن :-" شما به جای smart بخونید "موزمار طور" بازی کن :)) .

و اینکه یه چندتا hint یا fun fact که خودم بهشون رسیدم رو میذارم توی spoiler، از اونجا میگم که خودم بهشون رسیدم چون یه 3 - 4 تا ویدیوی Tips & Tricks دیدم توی یوتیوب و اینا رو توش نشنیدم. باشد که کمکی باشد برای دوستان تازه گرفتار شده در این insane loop 🤘 :D

اینم بگم که اینایی که اینجا میگم یا خیلی پیش پا افتاده ست یا ممکنه خودتون میدونستینش. در ضمن بازی پر از secret و نکته ست و خیلی چیزا رو میشه راحت توی یوتیوب پیدا کرد یا خودتون میفهمینش. اینایی که این زیر نوشتم از نظر من جالب انگیز بودن :-"
نکته اول که بیشتر یه fun factـه (البته من هنوز هیچ ویدیوی fun factـی ندیدم، منتظرم secret ending رو بگیرم بعد برم تو کاری ویدیوهای fun fact و story explanation :D ) توی sequenceهای خونه اگه به اون کره زمین دقت کنید میبینید که اصلا نقشه زمین نیستش. باحال نیست!!!!!!!! قاره ها اصلا یه جور دیگه ن شکل و اندازه شون)

نکته دوم اینکه اگه در طول بازی، هیچ damageی نخورید، تمام اون Health Silphium ها تبدیل میشن به Heath Resin که خط خون رو میبره بالا. یعنی من وقتی اینو فهمیدم، وسواس گرفتم که همش ضربه نخورم که resin جمع کنم :)) اینو میکس کنید با اون Parasiteی که با برداشتن هر resin یه shield میده + اون parasiteی که یه کاری میکنه که به جای 3 تا resin، فقط با دو تا resin خط خون (هموت Max Integrity) بره بالا. اصلا میشید تانک :))

نکته سوم، بچه ها تا میتونید avenge کنید. من نمیدونستم که وقتی avenge میکنید، به اون کسی که مرده و شما جسدش رو avenge کردید یه reward میده. من یه بار تو شرایط بدی بودم که یهو وسط بازی یه notification اومد که شما توسط یه بازیکن دیگه avenge شدی و بیا اینم جایزه ت (حالا چرا به من Reward میده نمیدونم :)) ) بعدشم از اون consumable ها بهم داد که teleportم میکنه توی اون دانجنهای زیرزمینی که توش یه دونه از این Health Benchها بود. اصلا یه حالی داد اونجا که نگو. از اون به بعد من تا یه corpse میبینم میرم avenge میکنم بلکه به یه gamer ناشناسی توی یه دنیای موازی کمکی کرده باشم :D

نکته چهارم این که اگه پیدا کردن سوییچ اون درهایی که قفل ن سخته براتون، وقتی که aim کنید، اون سوییچ ها شروع میکنن بوق بوق کردن و چشمک میزنن. البته که بعد از یه مدت اصلا جای سوییچ ها رو یاد میگیریم ولی گفتم بگمش حالا :D

و نکته آخر اینکه (یه کم مسخره ست ولی من دوست داشتم ایم قضیه رو :D ) توی هر Biomeی رنگ و themeـه equip screenتون عوض میشه و Theme همون Biome رو به خودش میگیره!

Sweet Lucifer

کاربر سایت
Nov 20, 2008
1,975
نام
مجتبی
سلام. کنسول رو خاموش کنید آپگرید و اینا هم میپره میشه در مورد خاموش کردن کنسول یکم توضیح بدید سیستم چطور کار میکنه.

malek911

کاربر سایت
Aug 22, 2007
5,859
نام
malek
سلام. کنسول رو خاموش کنید آپگرید و اینا هم میپره میشه در مورد خاموش کردن کنسول یکم توضیح بدید سیستم چطور کار میکنه.
استارت میزنی بعد کنسول رو میزاری رو رسیت مد و برا محکم کاری هم ۲ رکعت نماز حاجت میخونی تا این وسط برقتون نره

NaViiDii

God Of War
کاربر سایت
Jan 4, 2009
14,903
نام
نـــــــویـــــــــد
ظاهرا یکی از اینسایدرای PS گفته که یه فایل آپدیت ۶گیگی رو سرورای سونی آپلود شده اما مشخص نیس که شامل چی میشه. میشه امیدوار بود که سیو رو اضافه کنن به بازی تا کار کسانی که مشکل داشتن راحت بشه (سیو به این معنی که شما وقتی از بازی خارج شدی بعدا بتونی بازیتو از همونجا ادامه بدی). میتونه شامل محتوای جدید هم بشه که امیدوارم اینطور باشه. کاش میشد یه طوری بازی رو بالانس میکردن که بشه از اول تا آخر یه سره رفت! یه بخش جدا برای این حالت. سلاح جدید و Rework کردن سیستم ملفانکشن هم خیلی میتونه خوب باشه چون عملا کاربردی نداشت و هیچ لزومی نداشت ازش استفاده کنیم برعکس پاراسایت‌ها. ببینیم اخبار رسمی رو کی اعلام میکنن!

malek911

کاربر سایت
Aug 22, 2007
5,859
نام
malek
امیدوارم این قضیه آپدیت حقیقت داشته باشه چون تنها دلیلی که بازیو بازی نکردم همین قضیه سیو نکردن موقع خروج‌ از بازیه 😭
دقیقا منم به همین خاطر ۳-۴ ماهه بازیش نکردم.نمیتونم یه کله ۶-۷ ساعت پشت کنسول بشینم.از طرفی از بازی هم بشدت خوشم میاد ولی حیف که سیو نداره

• Like
Reactions: Adidas95

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر