PlayStation Returnal

سازنده
Housemarque
تاریخ انتشار
April 2021
ناشر
Sony Interactive Entertainment
پلتفرم‌ها
  1. PC
  2. PlayStation 5

190579

u78T-LeA.png
lyq7ATEg.png Developed By

Publisher: Sony Interactive Entertainment
Genre: 3rd Person Shooter
Platform: PS5
Release Date: April 30, 2021

Returnal_2020_06-11-20_005.jpg Returnal_2020_06-11-20_004.jpg Returnal_2020_06-11-20_003.jpg Returnal_2020_06-11-20_002.jpg Returnal_2020_06-11-20_001.jpg EaQgBp7X0AM3Q-l.jpg EaQf8DKUEAANMBu.jpg
2020-06-14_194525.jpg 2020-06-14_192801.png
=======================================

آپدیت 3.0
Returnal: Ascension
Co-op Campaign + Tower of Sisyphus

Returnal-scaled.jpg

اضافه شدن قابلیت کوآپ دو نفره و امکان احیا کردن هم تیمی در حین مبارزه
In co-op, the game works in a similar fashion to single-player Returnal. However, if players get too far apart, they will be tethered back together. This is to ensure that the focus remains on cooperative gameplay and both players feel connected to the fates of each other. If one of the players is downed, there is still hope: the other one has the option to revive them. But be wary that this will require some time investment, and in the heat of battle you’ll need to be mindful of the myriad surrounding threats, lest you join your fallen comrade in oblivion.​
Endless Mode و صعود بی نهایت به مراحل بالاتر به همراه امکانات آرکید، رقابت امتیازی، لیدربورد و Multiplier
True to our arcade roots, the Tower of Sisyphus is effectively our Endless mode. Players will strive to ascend the Tower as high as possible – however, much like the tragic story of Sisyphus, there is no end to the climb and players are tragically destined to meet their demise as the mode gets increasingly harder.​
اضافه شدن محتوای داستانی جدید و پرداخت بیشتر به گذشته Selene
Aside from the new levels, our new Boss and some new items to discover, there is also entirely new narrative content to be explored in the Tower as well. I won’t spoil anything here, but players will get another small glimpse into Selene’s haunting past and gain further insight into her state of mind.​

آخرین ویرایش:

AMIN-PASHA

کاربر سایت
Jul 10, 2017
1,944
نام
امین پاشاپور
دوستان منم تازه شروع کردم و کاملا هم به رون بازی های روگ لایک آشنایی دارم،
فقط خواستم بدونم دوستان میگفت سلاح ها ابدیت میشه ولی چطوری نمیدونم، البته من چند ساعته بازی میکنم و هنوز باس اول رو نتونستم بزنم، البته فاز سومش سخته،

فرستاده شده از BAC-L21ِ من با Tapatalk

NaViiDii

God Of War
کاربر سایت
Jan 4, 2009
14,919
نام
نـــــــویـــــــــد
دوستان منم تازه شروع کردم و کاملا هم به رون بازی های روگ لایک آشنایی دارم،
فقط خواستم بدونم دوستان میگفت سلاح ها ابدیت میشه ولی چطوری نمیدونم، البته من چند ساعته بازی میکنم و هنوز باس اول رو نتونستم بزنم، البته فاز سومش سخته،

سلاحای بازی آپگرید نمیشن به اون معنایی که شما منظورته. هر چی بری جلوتر سلاحای مختلف با پرک‌های مختلف به دست میاری. البته اسمش چیز دیگس ولی چون یادم رفته میگم پرک. خلاصه این پرکا یه قابلیتی به اسلحه اضافه میکنن مثلا وقتی تیر شلیک میکنی یه سری تیر دیگه هم شلیک میشن از اسلحه. هر سلاح پرکای مخصوصا خودشو داره. اوایل بازی فقط یکی میتونی داشته باشی ولی بایوم آخر که برسی ۴تا پرک هم زمان میتونی روی سلاحت داشته باشی. خیلی سیستم جالب و خفنیه و نیاز داره بازی کنی تا متوجه بشی چی به چیه

AMIN-PASHA

کاربر سایت
Jul 10, 2017
1,944
نام
امین پاشاپور
سلاحای بازی آپگرید نمیشن به اون معنایی که شما منظورته. هر چی بری جلوتر سلاحای مختلف با پرک‌های مختلف به دست میاری. البته اسمش چیز دیگس ولی چون یادم رفته میگم پرک. خلاصه این پرکا یه قابلیتی به اسلحه اضافه میکنن مثلا وقتی تیر شلیک میکنی یه سری تیر دیگه هم شلیک میشن از اسلحه. هر سلاح پرکای مخصوصا خودشو داره. اوایل بازی فقط یکی میتونی داشته باشی ولی بایوم آخر که برسی ۴تا پرک هم زمان میتونی روی سلاحت داشته باشی. خیلی سیستم جالب و خفنیه و نیاز داره بازی کنی تا متوجه بشی چی به چیه
داداش ممنون، این ایتر ها که بعد مردن میمونن و از بین نمیرن، فقط به درد خرید ارتیفکت (اول بازی) میخورن یا نگه دارم برا آینده؟ چون ارتیفکت هم که میخری مال همون دور هست و بعد مردن از بین میره

NaViiDii

God Of War
کاربر سایت
Jan 4, 2009
14,919
نام
نـــــــویـــــــــد
داداش ممنون، این ایتر ها که بعد مردن میمونن و از بین نمیرن، فقط به درد خرید ارتیفکت (اول بازی) میخورن یا نگه دارم برا آینده؟ چون ارتیفکت هم که میخری مال همون دور هست و بعد مردن از بین میره

من خودم برای باز کردن آرتیفکتای جدید ازشون استفاده میکردم چون هر چی بیشتر باز کنی تو طول بازی چیزای بیشتر و بهتری گیرت میاد و کارت رو خیلی راحتر میکنن. من خودم وقتی همه چی رو باز کرده بودم بعضی ران‌ها عملا گادلایک میشد کرکترم! چندتا آرتیفکت خوب کنار هم یه چیز عجیبی میشد بازی. اوایل بازی ممکنه کم Ether ببینی اما وارد اکت ۲ که بشی خیلی بیشتر گیرت میاد. یکی دیگه از کاربردای مهم Ether اینه که آیتما و صندوقای کارپت رو به قولی پاک کنی و بتونی بدون دریافت ملفانکشن ازشون استفاده کنی. به نظر من فقط از پاراسایت‌ها استفاده کن چون خیلی عالی طراحی شدن و کلا آیتمای ملفانکشن رو بیخیال شو چون ۹۰٪ مواقع هیچی بهت نمیدن اما ممکنه بازیت رو کاملا خراب کنن. بالانس نیست اصلا.
کلا با صبر و حوصله بازی کن لذتشو ببر. هر باس رو بزنی دیگه نیاز نیست بار بعد هم بزنیشون. آرتیفکت تو بازی وجود داره که یه بار زنده بشه. یه چیزی به نام Reconstruction هست اگه درست نوشته باشم که با ۶تا Ether حکم چکپوینت رو دارن و بهت یه فرصت دیگه میدن. کلا بازی سختیش احمقانه نیس و خیلی خوب و بالانس طراحی شده. وقتی قلق بازی دستت بیاد قطعا یکی از بهترین تجربه‌هات میشه. دور اول شاید سخت باشه اما بعدا برمیگردی و میگی چقدر راحته چطور اینجا میمردم :D

• Like
Reactions: Seventy One

AMIN-PASHA

کاربر سایت
Jul 10, 2017
1,944
نام
امین پاشاپور
من خودم برای باز کردن آرتیفکتای جدید ازشون استفاده میکردم چون هر چی بیشتر باز کنی تو طول بازی چیزای بیشتر و بهتری گیرت میاد و کارت رو خیلی راحتر میکنن. من خودم وقتی همه چی رو باز کرده بودم بعضی ران‌ها عملا گادلایک میشد کرکترم! چندتا آرتیفکت خوب کنار هم یه چیز عجیبی میشد بازی. اوایل بازی ممکنه کم Ether ببینی اما وارد اکت ۲ که بشی خیلی بیشتر گیرت میاد. یکی دیگه از کاربردای مهم Ether اینه که آیتما و صندوقای کارپت رو به قولی پاک کنی و بتونی بدون دریافت ملفانکشن ازشون استفاده کنی. به نظر من فقط از پاراسایت‌ها استفاده کن چون خیلی عالی طراحی شدن و کلا آیتمای ملفانکشن رو بیخیال شو چون ۹۰٪ مواقع هیچی بهت نمیدن اما ممکنه بازیت رو کاملا خراب کنن. بالانس نیست اصلا.
کلا با صبر و حوصله بازی کن لذتشو ببر. هر باس رو بزنی دیگه نیاز نیست بار بعد هم بزنیشون. آرتیفکت تو بازی وجود داره که یه بار زنده بشه. یه چیزی به نام Reconstruction هست اگه درست نوشته باشم که با ۶تا Ether حکم چکپوینت رو دارن و بهت یه فرصت دیگه میدن. کلا بازی سختیش احمقانه نیس و خیلی خوب و بالانس طراحی شده. وقتی قلق بازی دستت بیاد قطعا یکی از بهترین تجربه‌هات میشه. دور اول شاید سخت باشه اما بعدا برمیگردی و میگی چقدر راحته چطور اینجا میمردم :D
داداش ممنون اطلاعات خوبی دادی،
پس اون ستونه که اول بازی هست و ایتر میدیم بهش و ارتیفکت دراپ میکه، ( ارتیفکت جدید دراپ میکنه و اون ارتیفکت از اون لحظه به بعد وارد چرخه بازی میشه) درست گفتم دیگه؟
فدات بازی عالیه، من سبک روگلایک رو خیلی دوست دارم، ایزاک و enter the gungeon و children of morta رو تموم کردم،. این از همشون بهتره

NaViiDii

God Of War
کاربر سایت
Jan 4, 2009
14,919
نام
نـــــــویـــــــــد
داداش ممنون اطلاعات خوبی دادی،
پس اون ستونه که اول بازی هست و ایتر میدیم بهش و ارتیفکت دراپ میکه، ( ارتیفکت جدید دراپ میکنه و اون ارتیفکت از اون لحظه به بعد وارد چرخه بازی میشه) درست گفتم دیگه؟
فدات بازی عالیه، من سبک روگلایک رو خیلی دوست دارم، ایزاک و enter the gungeon و children of morta رو تموم کردم،. این از همشون بهتره

دقیقا. هر چیزی ازونجا بخری دیگه به طور دائم وارد بازی میشه و هر بار ممکنه به دستش بیاری.
واقعا سبک خوب و اعتیاد آوریه. Dead Cells و Hades رو هم تست بزن بعدا.

• Like
Reactions: AMIN-PASHA

AMIN-PASHA

کاربر سایت
Jul 10, 2017
1,944
نام
امین پاشاپور
رسیدم بایومن 3، خیلی سخت شد یهو بازی، یعنی باسش هم اینقدر سخته؟ چند دور رفتم ولی نتونستم به باسش برسم

NaViiDii

God Of War
کاربر سایت
Jan 4, 2009
14,919
نام
نـــــــویـــــــــد
رسیدم بایومن 3، خیلی سخت شد یهو بازی، یعنی باسش هم اینقدر سخته؟ چند دور رفتم ولی نتونستم به باسش برسم

باسش خیلی خوبه. از نظر مکانیزم مبارزه برای من بهترین باس بازی بود. سخت بودن یا نبودنش به خودت بستگی داره اما قطعا سورپرایز میشی موقع مبارزه باهاش :D ولی کلا بایوم ۳ سخته تا زمانی که قلقشو بگیری و تمام انمی‌ها و حملاتشون رو بشناسی مخصوصا اون درون‌ها. ولی از یه طرف خیلی بهت کمک میکنه تا همه جوره تو بازی بهتر بشی برای ادامه دادنش.

AMIN-PASHA

کاربر سایت
Jul 10, 2017
1,944
نام
امین پاشاپور
باسش خیلی خوبه. از نظر مکانیزم مبارزه برای من بهترین باس بازی بود. سخت بودن یا نبودنش به خودت بستگی داره اما قطعا سورپرایز میشی موقع مبارزه باهاش :D ولی کلا بایوم ۳ سخته تا زمانی که قلقشو بگیری و تمام انمی‌ها و حملاتشون رو بشناسی مخصوصا اون درون‌ها. ولی از یه طرف خیلی بهت کمک میکنه تا همه جوره تو بازی بهتر بشی برای ادامه دادنش.
ممنون که جواب دادین، واقعا سخت و لذت بخشه،
این مکعب ها رو کجا استفاده کنیم، میگه تو دستگاهش استفاده کن تا انلاک بشه

همون مکعب ها که بعد برداشتنشون تو hud بازی میزاره بالای ایتر ها،

NaViiDii

God Of War
کاربر سایت
Jan 4, 2009
14,919
نام
نـــــــویـــــــــد
ممنون که جواب دادین، واقعا سخت و لذت بخشه،
این مکعب ها رو کجا استفاده کنیم، میگه تو دستگاهش استفاده کن تا انلاک بشه

همون مکعب ها که بعد برداشتنشون تو hud بازی میزاره بالای ایتر ها،

اونا رو معمولا قبل باس (دقیقا چسبیده به ورودی باس نه) میبینی. یه محفظه‌هایی هستن که بری نزدیکشون میگه که مکعب رو داخلش قرار بدی. چیزی نیستن که دیده نشن. قشنگ مشخصن.
البته الان یادم افتاد که تو بعضی بایوم‌ها ممکنه بعد باس باشن!

• Like
Reactions: AMIN-PASHA

NaViiDii

God Of War
کاربر سایت
Jan 4, 2009
14,919
نام
نـــــــویـــــــــد

خب اینم آپدیتی که خیلی‌ها منتظرش بودن. الان دیگه وقتشه برگردید و از بازی لذت ببرید :D
سیو رو به بازی اضافه کردن. شما وسط بازی پاز میزنید و گزینه Suspend Cycle رو انتخاب میکنید میاید بیرون و دفعه بعد که وارد بازی شدید از همونجا لود میکنید و ادامه میدین. فوتو مود هم اضافه شده.

AMIN-PASHA

کاربر سایت
Jul 10, 2017
1,944
نام
امین پاشاپور
گذاشتیم دانلود بشه ابدیت رو، خوب شد قابلیت (نیمچه سیوی) گذاشتن تو بازی،
مثلا من فغلا تو بایوم 3 موندم و همینطوری سرراست نمیتونم برم بایوم سه، باید قشنگ بایوم 1و2 رو جارو کنم، اینم بعضا خیلی خیلی طول میکشه و احتمالا نتونم یکسره بازی کنم، اینطوری بهتر شد

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر