PlayStation Returnal

سازنده
Housemarque
تاریخ انتشار
April 2021
ناشر
Sony Interactive Entertainment
پلتفرم‌ها
  1. PC
  2. PlayStation 5

190579

u78T-LeA.png
lyq7ATEg.png Developed By

Publisher: Sony Interactive Entertainment
Genre: 3rd Person Shooter
Platform: PS5
Release Date: April 30, 2021

Returnal_2020_06-11-20_005.jpg Returnal_2020_06-11-20_004.jpg Returnal_2020_06-11-20_003.jpg Returnal_2020_06-11-20_002.jpg Returnal_2020_06-11-20_001.jpg EaQgBp7X0AM3Q-l.jpg EaQf8DKUEAANMBu.jpg
2020-06-14_194525.jpg 2020-06-14_192801.png
=======================================

آپدیت 3.0
Returnal: Ascension
Co-op Campaign + Tower of Sisyphus

Returnal-scaled.jpg

اضافه شدن قابلیت کوآپ دو نفره و امکان احیا کردن هم تیمی در حین مبارزه
In co-op, the game works in a similar fashion to single-player Returnal. However, if players get too far apart, they will be tethered back together. This is to ensure that the focus remains on cooperative gameplay and both players feel connected to the fates of each other. If one of the players is downed, there is still hope: the other one has the option to revive them. But be wary that this will require some time investment, and in the heat of battle you’ll need to be mindful of the myriad surrounding threats, lest you join your fallen comrade in oblivion.​
Endless Mode و صعود بی نهایت به مراحل بالاتر به همراه امکانات آرکید، رقابت امتیازی، لیدربورد و Multiplier
True to our arcade roots, the Tower of Sisyphus is effectively our Endless mode. Players will strive to ascend the Tower as high as possible – however, much like the tragic story of Sisyphus, there is no end to the climb and players are tragically destined to meet their demise as the mode gets increasingly harder.​
اضافه شدن محتوای داستانی جدید و پرداخت بیشتر به گذشته Selene
Aside from the new levels, our new Boss and some new items to discover, there is also entirely new narrative content to be explored in the Tower as well. I won’t spoil anything here, but players will get another small glimpse into Selene’s haunting past and gain further insight into her state of mind.​

آخرین ویرایش:

franticfixer

کاربر سایت
Mar 5, 2011
395
بهترین راهش اینه که فاصله بگیری ازشون ، نه تنها درُن ها ، کلا تا میتونی همیشه از انمی ها فاصله بگیر و همیشه در حرکت باش ، اگه وایسی یه جا و نزدیک باشی تمومه.
علاوه بر این تایمینگ استفاده از Dash هم خیلی مهمه ... Aim کردن سخت نیست تو این بازی ، مهم همین در حرکت بودن، حفظ فاصله و به موقع Dash کردنه ...
آخه بیوم ۳ یه جوری که نمیشه زیاد از دشمن‌ها فاصله گرفت. اکثرا رو‌ پلتفرمهای خیلی کوچیک بهت حمله میکنن که جای مانورش خیلی کمه فرتی میوفتی زیاد تموم بخوری. عجیب هم دمیجشون بالاست این درنها

NaViiDii

God Of War
کاربر سایت
Jan 4, 2009
14,919
نام
نـــــــویـــــــــد
آخه بیوم ۳ یه جوری که نمیشه زیاد از دشمن‌ها فاصله گرفت. اکثرا رو‌ پلتفرمهای خیلی کوچیک بهت حمله میکنن که جای مانورش خیلی کمه فرتی میوفتی زیاد تموم بخوری. عجیب هم دمیجشون بالاست این درنها

تنها راه مناسب واسه درون‌ها اینه که وقتی راکت شلیک میکن به سمتشون دش بدی نه به چپ و راست. بعد یه مدت قلقش دستت میاد و راحت میتونی از پسشون بر بیای. کلا نا فرم‌ترین انمی‌های بازی هستن با اختلاف. با توجه به عادی بودنشون میگم وگرنه جلوتر مینی‌باس‌های گولاخ زیاد میبینی. خودم دهنم سرویس شد جلو این درونا اما وقتی قلقشون دستم اومد یه گله ۱۰ ۱۱تایی رو بدون دمیج خوردن میزدم. قشنگی بازی هم به همینه. اولش سخته برات ولی وقتی بازی میکنی و همه چی دستت میاد لذت خالص میشه

RaminZero21

کاربر سایت
Jan 29, 2014
726
نام
Ramin
این توضیح پچ ۱.۴ هست:

Balance: Enemies, Weapons, and Bosses - difficulty adjustments in all Biomes for a more balanced gameplay experience

شاید پاسخشون به سختی بازی این بوده باشه و قصد تغییر دیگه ای نداشته باشن
درجه سختی اضافه کردن ؟

• Like
Reactions: Rezaenslaved

zxc0012004

Da Spirit of Eternity - مدیر سابق
Loyal Member
Sep 30, 2005
1,289
نام
احمد
بالاخره بعد از کلی اینور و اونور و تلاش مضاعف
بالاخره به این نتیجه رسیدم که Returnal‌ برای من نیست!
این ایده شون که نمیشه وسط کار خاموش کرد، رفت و برگشت، بسیار محترمه، ولی هیچ جوره برای من قابل قبول نیستش!
Returnal برای کسانی مثل من که نمی تونن بیشتر از چهل دقیقه تا یکساعت بطور مداوم یه جا بشینن و معلوم نیست دوباره اصلاً چه زمانی قراره بشینن سره بازی، ساخته نشده
برگشتم دوباره سر Dead Cells و Hades (جفتشونم روی سوئیچ که بطور مضاعفی لذت بخشه)

پ.ن: علیرغم اینکه دیگه بازیش نمی کنم و در طول این مدت هم خیلی بازیش نکردم، ولی اصلاً و ابداً حس هدر رفتن 70$ رو ندارم

Nima

مدیر انجمن
Feb 25, 2007
8,030
نام
نیما
این ایده شون که نمیشه وسط کار خاموش کرد، رفت و برگشت، بسیار محترمه، ولی هیچ جوره برای من قابل قبول نیستش!
Returnal برای کسانی مثل من که نمی تونن بیشتر از چهل دقیقه تا یکساعت بطور مداوم یه جا بشینن و معلوم نیست دوباره اصلاً چه زمانی قراره بشینن سره بازی، ساخته نشده

پ.ن: علیرغم اینکه دیگه بازیش نمی کنم و در طول این مدت هم خیلی بازیش نکردم، ولی اصلاً و ابداً حس هدر رفتن 70$ رو ندارم
ببین نمیدونم چقدر براش وقت گذاشتی ، اوایل بازی ممکنه یکم اذیت کنه ، ولی بعد از یه مدتی اینقدر همه چی دستت میاد که هر Cycle (یعنی از Biome 1 تا Biome 3 یا Biome 4 تا Biome 6 ) نهایتا 2 ساعت ازت وقت میگیره .
چون نیازی نیست کل بازی یعنی از Biome 1 تا آخر Biome 6 رو پشت هم بری و در واقع بازی به دو قسمت تقسیم شده.

من بخاطر تروفیهای کالکتیبلش که چون رندوم اتفاق میفته و زمانبر هست تا الان حدود 90 ساعت بازی کردم و الان طوری شده که هر Cycle رو توی 1.5 ساعت به راحتی و بدون چالش تموم میکنم و فقط یدونه کالکتیبل مونده در Biome 6 که بازی پلت بشه.

اینم در نظر بگیر که هر چی بیشتر بازی میکنی یه سری آرتیفکت و کانسومبل جدید بصورت رندوم آنلاک میشه که بعضیاشون تاثیر فوق العاده ای رو عملکردت میذارن و بازی برات خیلی راحت تر میشه.

malek911

کاربر سایت
Aug 22, 2007
5,873
نام
malek

دقیقا عین خودمی.۲ ماهه هنوز biome4 رو رد نکردم.عادت ندارم بیشتر از ۱ ساعت یه جا بشینم در طول روز هم وقتش نیست.ولی به هر حال ۱۴۰۰ تمومش میکنم :)
یه سیو از نوع کوئیک ریزوم بزارن به نظرم فروشش بیشترم میشه

• Like
Reactions: zxc0012004

zxc0012004

Da Spirit of Eternity - مدیر سابق
Loyal Member
Sep 30, 2005
1,289
نام
احمد
ببین نمیدونم چقدر براش وقت گذاشتی ، اوایل بازی ممکنه یکم اذیت کنه ، ولی بعد از یه مدتی اینقدر همه چی دستت میاد که هر Cycle (یعنی از Biome 1 تا Biome 3 یا Biome 4 تا Biome 6 ) نهایتا 2 ساعت ازت وقت میگیره .
چون نیازی نیست کل بازی یعنی از Biome 1 تا آخر Biome 6 رو پشت هم بری و در واقع بازی به دو قسمت تقسیم شده.

من بخاطر تروفیهای کالکتیبلش که چون رندوم اتفاق میفته و زمانبر هست تا الان حدود 90 ساعت بازی کردم و الان طوری شده که هر Cycle رو توی 1.5 ساعت به راحتی و بدون چالش تموم میکنم و فقط یدونه کالکتیبل مونده در Biome 6 که بازی پلت بشه.

اینم در نظر بگیر که هر چی بیشتر بازی میکنی یه سری آرتیفکت و کانسومبل جدید بصورت رندوم آنلاک میشه که بعضیاشون تاثیر فوق العاده ای رو عملکردت میذارن و بازی برات خیلی راحت تر میشه.
ببین اذیتم نمی کنه، چون بازیهای این تیپی رو واقعاً دوست دارم
تا Biome 6 هم رفتم راستش
مشکل من اینه که ... چیزه ... کلاً تمرکز ندارم ... یعنی یه جا بند نمیشم دیگه ... قدیما فرق داشتم، از ساعت ۸ شب مینشستم پای wow تا ۳ صبح، از جام تکون نمی خوردم، ولی الان... فرض کن وسط کارام تو خونه یه نیم ساعت، چهل دقیقه می خوام بیام بازی کنم و برم ... توی این مدت شاید مثلاً برم اول اسپایدرمن یه ۲ تا تار بزنم اینور و اون ور، بعد برم ببینم daily quest‌ های fenyx rising چی بودن، وسطش پامیشم میرم ۴ تا ایمیل میزنم، اگه برای ایمیل پای PC رفته باشم اونجا میرم مثلاً Doom رو هم یه چکی می کنم، بعد یه دفعه می بینم وسط youtube م، بعدش چه می دونم، هرچی بشه دیگه... بعضی وقتا شرایطم جور بشه که بتونم ۲ ساعت بشینم سره یه چیزی، اونم باید بگیردم که بشینم بصورت یکسره

کلاً این بازیهای روگ لایک و روگ لایت خوراکه این شرایط منن، اینقدر با dead cells و hades سره همین حال می کنم که اصلاً حد و اندازه نداره، از وقتی سوئیچ گرفتم که دیگه اصلاً نگو
در مقام مقایسه، hades‌ رو ببین... یه روم رو که clear کنی، می تونی خاموش کنی بری سراغ کارت، بعداً برگردی ... یا مثلاً dead cells می تونی همون وسط biome دور و برت clear باشه، خاموش کنی بری، بعداً بیای

به returnal هم اصلاً و ابدا ایراد نمی گیرم، اونا بازیشون اینجوریه، اگه من نمی تونم خودم رو وفق بدم باهاش مشکل منه... و صد البته بازی بسیار لذت بخشی هم هست
من سبک زندگیم جوریه که سیو پوینت نداشته باشم خاموش کنم، دهنم سرویسه

بالاترم گفتم، خیلی به ندرت پیش بیاد من بتونم ۲ ساعت یه جا بند بشم
سری سولز بورن رو هم من با همون فرمون بالایی رفتم، فرض کن چه شود...

البته باید به یکی از جالب ترین نقات قوت این بازی هم این وسط اشاره کنم
در تأیید پاراگراف آخر پست شما، باید بگم که اصلی ترین چیزی که این بازی بهت میده، اینه که خودت راه می افتی، آیتم ها خوبن ها، ولی اگه بیشتر دقت کنی می بینی که بیشتر از همه، skill‌ خودت رفته بالاتر، برای همینم لذت بخش میشه

پ.ن: الان میای و میان، میگی و میگن، که پاشو خودتو جمع کن، کنترلرت رو آویزون کن سره میخ‌و برو پی کارت :D

Rezaenslaved

کاربر سایت
Aug 25, 2020
857
ببین اذیتم نمی کنه، چون بازیهای این تیپی رو واقعاً دوست دارم
تا Biome 6 هم رفتم راستش
مشکل من اینه که ... چیزه ... کلاً تمرکز ندارم ... یعنی یه جا بند نمیشم دیگه ... قدیما فرق داشتم، از ساعت ۸ شب مینشستم پای wow تا ۳ صبح، از جام تکون نمی خوردم، ولی الان... فرض کن وسط کارام تو خونه یه نیم ساعت، چهل دقیقه می خوام بیام بازی کنم و برم ... توی این مدت شاید مثلاً برم اول اسپایدرمن یه ۲ تا تار بزنم اینور و اون ور، بعد برم ببینم daily quest‌ های fenyx rising چی بودن، وسطش پامیشم میرم ۴ تا ایمیل میزنم، اگه برای ایمیل پای PC رفته باشم اونجا میرم مثلاً Doom رو هم یه چکی می کنم، بعد یه دفعه می بینم وسط youtube م، بعدش چه می دونم، هرچی بشه دیگه... بعضی وقتا شرایطم جور بشه که بتونم ۲ ساعت بشینم سره یه چیزی، اونم باید بگیردم که بشینم بصورت یکسره

کلاً این بازیهای روگ لایک و روگ لایت خوراکه این شرایط منن، اینقدر با dead cells و hades سره همین حال می کنم که اصلاً حد و اندازه نداره، از وقتی سوئیچ گرفتم که دیگه اصلاً نگو
در مقام مقایسه، hades‌ رو ببین... یه روم رو که clear کنی، می تونی خاموش کنی بری سراغ کارت، بعداً برگردی ... یا مثلاً dead cells می تونی همون وسط biome دور و برت clear باشه، خاموش کنی بری، بعداً بیای

به returnal هم اصلاً و ابدا ایراد نمی گیرم، اونا بازیشون اینجوریه، اگه من نمی تونم خودم رو وفق بدم باهاش مشکل منه... و صد البته بازی بسیار لذت بخشی هم هست
من سبک زندگیم جوریه که سیو پوینت نداشته باشم خاموش کنم، دهنم سرویسه

بالاترم گفتم، خیلی به ندرت پیش بیاد من بتونم ۲ ساعت یه جا بند بشم
سری سولز بورن رو هم من با همون فرمون بالایی رفتم، فرض کن چه شود...

البته باید به یکی از جالب ترین نقات قوت این بازی هم این وسط اشاره کنم
در تأیید پاراگراف آخر پست شما، باید بگم که اصلی ترین چیزی که این بازی بهت میده، اینه که خودت راه می افتی، آیتم ها خوبن ها، ولی اگه بیشتر دقت کنی می بینی که بیشتر از همه، skill‌ خودت رفته بالاتر، برای همینم لذت بخش میشه

پ.ن: الان میای و میان، میگی و میگن، که پاشو خودتو جمع کن، کنترلرت رو آویزون کن سره میخ‌و برو پی کارت :D
منم اینجوریم،همش وسط بازی کردن یا فیلم دیدن باید گوشیمو چک کنم،اعتیاد دارم به گوشی
قبلنا که اینجوری نبودم خیلی بیشتر لذت میبردم...

Ali.jangi

کاربر سایت
Apr 12, 2021
1,563
پچ جدید برای مشکلات پاک شدن سیو , باگ چلنج های روزانه و سیستم اسکن و البته یه چیز دیگه که میزارم تو اسپویلر منتشر شد.

Returnal Update 1.4.1 Available on PS5 Today, Here Are the Patch Notes
  • Platinum: "Atropian Survival", "Welcome Home", and "Sins of the Mother" Trophies can now be unlocked by replaying the Act 3 ending
  • Daily Challenge: Fixed a rare issue where players might be unable to complete a Daily Challenge in the Fractured Wastes
  • Daily Challenge: Fixed an occasional issue with incorrect loot spawning in the Daily Challenge
  • Fixed an issue which could cause save-game corruption in rare circumstances
  • Fixed an intermittent visual issue when scanning new items

• Like
Reactions: NaViiDii

Frozen Flame

کاربر سایت
Dec 26, 2014
795
نام
دانیال
خب تبریک میگم به همه دوستان، از صفحه یک دارم میخونم و هایپدونم ترکید اونقدر هایپ شدم. نمیخواستم بخرمش ولی الان به شدت میخوام بخرمش :D مخصوصا اینکه یکی از دوستان نوشته بود حس تنهایی و ضعف و ناامیدی تو بازی موج میزنه توی محیط و اتمسفر بازی که من عاشق این حسم. فقط مطمئن نیستم مهارت کافی داشته باشم برای بازی یا نه. فرضیه حاکم تو نوشته ها این بود که باید reflect های سریعی داشته باشی. منم کلا lazy bear تشریف دارم و دوست دارم قدم بزنم و explore کنم :))

• Wow
Reactions: NaViiDii

Frozen Flame

کاربر سایت
Dec 26, 2014
795
نام
دانیال
منتظر تخفیف تابستونی بودم که امروز دیدم فقط ۲۹% تخفیف خورده :/ هنوز گرونه برام لعنتی. اگر نمیخواستم Hades رو هم بخرم شاید میخریدمش ولی ۵۰ دلاره هنوزززز.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر