PlayStation Returnal

سازنده
Housemarque
تاریخ انتشار
April 2021
ناشر
Sony Interactive Entertainment
پلتفرم‌ها
  1. PC
  2. PlayStation 5

190579

u78T-LeA.png
lyq7ATEg.png Developed By

Publisher: Sony Interactive Entertainment
Genre: 3rd Person Shooter
Platform: PS5
Release Date: April 30, 2021

Returnal_2020_06-11-20_005.jpg Returnal_2020_06-11-20_004.jpg Returnal_2020_06-11-20_003.jpg Returnal_2020_06-11-20_002.jpg Returnal_2020_06-11-20_001.jpg EaQgBp7X0AM3Q-l.jpg EaQf8DKUEAANMBu.jpg
2020-06-14_194525.jpg 2020-06-14_192801.png
=======================================

آپدیت 3.0
Returnal: Ascension
Co-op Campaign + Tower of Sisyphus

Returnal-scaled.jpg

اضافه شدن قابلیت کوآپ دو نفره و امکان احیا کردن هم تیمی در حین مبارزه
In co-op, the game works in a similar fashion to single-player Returnal. However, if players get too far apart, they will be tethered back together. This is to ensure that the focus remains on cooperative gameplay and both players feel connected to the fates of each other. If one of the players is downed, there is still hope: the other one has the option to revive them. But be wary that this will require some time investment, and in the heat of battle you’ll need to be mindful of the myriad surrounding threats, lest you join your fallen comrade in oblivion.​
Endless Mode و صعود بی نهایت به مراحل بالاتر به همراه امکانات آرکید، رقابت امتیازی، لیدربورد و Multiplier
True to our arcade roots, the Tower of Sisyphus is effectively our Endless mode. Players will strive to ascend the Tower as high as possible – however, much like the tragic story of Sisyphus, there is no end to the climb and players are tragically destined to meet their demise as the mode gets increasingly harder.​
اضافه شدن محتوای داستانی جدید و پرداخت بیشتر به گذشته Selene
Aside from the new levels, our new Boss and some new items to discover, there is also entirely new narrative content to be explored in the Tower as well. I won’t spoil anything here, but players will get another small glimpse into Selene’s haunting past and gain further insight into her state of mind.​

آخرین ویرایش:

franticfixer

کاربر سایت
Mar 5, 2011
395
بازی خیلی خوبه، ولی یک ایراد بزرگ داره: حس پیشرفت بعد از هربار مرگ تقریبا وجود ندارد. تنها چیزی که منتقل میشه اتر هست و یه سری قابلیتهای گیم پلی. بر عکس مثلا Hades, که با هر دست بازی بالاخره یه چیزی به آدم اضافه میشد که دست بعدی رو یه ذره راحتتر کنه. اینجا واقعا هیچ کس پیشرفتی وجود ندارن. اونقدر تکرار می‌کنی که بالاخره باس رو یه جوری بزنی. من که زورم حتی به اولی هم نرسیده!

RaminZero21

کاربر سایت
Jan 29, 2014
726
نام
Ramin
بازی خیلی خوبه، ولی یک ایراد بزرگ داره: حس پیشرفت بعد از هربار مرگ تقریبا وجود ندارد. تنها چیزی که منتقل میشه اتر هست و یه سری قابلیتهای گیم پلی. بر عکس مثلا Hades, که با هر دست بازی بالاخره یه چیزی به آدم اضافه میشد که دست بعدی رو یه ذره راحتتر کنه. اینجا واقعا هیچ کس پیشرفتی وجود ندارن. اونقدر تکرار می‌کنی که بالاخره باس رو یه جوری بزنی. من که زورم حتی به اولی هم نرسیده!
منم سر باس اول دو روز گیر کرده بودم ولی حسابی خودتو برای باس دوم آماده کن

• Like
Reactions: franticfixer

AminMoradiX

کاربر سایت
Nov 24, 2017
846
خب من بن شده بودم الان برگشتم. بازی رو تموم کردم و تروفی پلاتینیومش هم خیلی طول نکشید به لطف پلاتینیوم های شیرین، مفید و سرراست سونی که واقعا خودش یه جاذبه انحصاری هاست برای من. یه سری نقد و نظرات و توصیه ها برای دوستانم:

نکات مثبت بازی:
-اکشن سریع، زیبا و اعتیادآور بازی
- گیم پلی rewarding : هر چقد بیشتر بازی کنین بیشتر جایزه میگیرین و لذت میبرین. من اول بازی که سر باس اول کلی می مردم به ملتی که اعتراض میکردن که چرا کل بازیو از اول تا آخر یک سره نمیشه رفت، میگفتم شما دیگه خیلی عجیبین. ولی واقعا با گذشت زمان قوی میشین. نه اینکه آیتم یا stats تون سیو بشه. خودتون قوی میشین و این بهترین حسه
- داستان فوق العاده و استفاده از عناصر سیمبولیک و همچنین در خدمت گیم پلی بازی بودن داستان جوری که کل قضیه roguelike بودن و سخت بودن با داستان جور در میاد. اینکه بیان سیو بذارن اصلا بی معنیه.
- صداگذاری و آهنگ های حماسی و فوق العاده. فقط boss چهارم که در واقع نماد پدر کاراکتر اصلیه رو شما ببینین. وسط باس فایت پیانو میزنه. هولی مادر آو آرت
- کلی چیز دیگه که الان یادم نمیاد. اما شهامت تیم سازنده در ساخت همچین اثری با این درجه سختی ستودنیه.

نکات منفی بازی:
- بعضی آیتم ها کاملا بی خودن. Malignant ها کاملا بیخودن. هیچ آدم عاقلی آیتمی که ممکنه یه run رو به فنا ببره برنمیداره به خاطر یه پرکی که کاملا بی ارزشه. همچنین 80 درصد Parasite ها. جز اونایی که Heal میکنن یا protection میدن.
- پلاتینیوم بازی میتونست سخت تر باشه. میتونست یه تروفی هم برای no hit کردن کل biome بذارن.
- مشکلات فنی که خیلی کمن ولی هستن. crash بخاطر مشکلات صدا و مسائل دیگه. که شاید تو صد run یکی دو بار واسه من پیش اومد اما اوکیه.

توصیه به بچه ها:
Trait ای داره اسلحه Carbine به نام leech rounds که به ازای دمیجی که میدین شما رو heal میکنه. با این trait شما رسما نامیرا میشین. مثل cheat code ه.
کمکی خواستین پیام بدین حتما. این بازی ارزش همه چیو داره.

WhatsApp Image 2021-05-15 at 12.59.08 PM.jpeg

franticfixer

کاربر سایت
Mar 5, 2011
395
خب من بن شده بودم الان برگشتم. بازی رو تموم کردم و تروفی پلاتینیومش هم خیلی طول نکشید به لطف پلاتینیوم های شیرین، مفید و سرراست سونی که واقعا خودش یه جاذبه انحصاری هاست برای من. یه سری نقد و نظرات و توصیه ها برای دوستانم:

نکات مثبت بازی:
-اکشن سریع، زیبا و اعتیادآور بازی
- گیم پلی rewarding : هر چقد بیشتر بازی کنین بیشتر جایزه میگیرین و لذت میبرین. من اول بازی که سر باس اول کلی می مردم به ملتی که اعتراض میکردن که چرا کل بازیو از اول تا آخر یک سره نمیشه رفت، میگفتم شما دیگه خیلی عجیبین. ولی واقعا با گذشت زمان قوی میشین. نه اینکه آیتم یا stats تون سیو بشه. خودتون قوی میشین و این بهترین حسه
- داستان فوق العاده و استفاده از عناصر سیمبولیک و همچنین در خدمت گیم پلی بازی بودن داستان جوری که کل قضیه roguelike بودن و سخت بودن با داستان جور در میاد. اینکه بیان سیو بذارن اصلا بی معنیه.
- صداگذاری و آهنگ های حماسی و فوق العاده. فقط boss چهارم که در واقع نماد پدر کاراکتر اصلیه رو شما ببینین. وسط باس فایت پیانو میزنه. هولی مادر آو آرت
- کلی چیز دیگه که الان یادم نمیاد. اما شهامت تیم سازنده در ساخت همچین اثری با این درجه سختی ستودنیه.

نکات منفی بازی:
- بعضی آیتم ها کاملا بی خودن. Malignant ها کاملا بیخودن. هیچ آدم عاقلی آیتمی که ممکنه یه run رو به فنا ببره برنمیداره به خاطر یه پرکی که کاملا بی ارزشه. همچنین 80 درصد Parasite ها. جز اونایی که Heal میکنن یا protection میدن.
- پلاتینیوم بازی میتونست سخت تر باشه. میتونست یه تروفی هم برای no hit کردن کل biome بذارن.
- مشکلات فنی که خیلی کمن ولی هستن. crash بخاطر مشکلات صدا و مسائل دیگه. که شاید تو صد run یکی دو بار واسه من پیش اومد اما اوکیه.

توصیه به بچه ها:
Trait ای داره اسلحه Carbine به نام leech rounds که به ازای دمیجی که میدین شما رو heal میکنه. با این trait شما رسما نامیرا میشین. مثل cheat code ه.
کمکی خواستین پیام بدین حتما. این بازی ارزش همه چیو داره.

View attachment 206357
این Leech rounds رو چه جوری میشه پیدا کرد؟ باید fabricate بشه؟ تو بایوم ۱ هست؟!?

Nima

مدیر انجمن
Feb 25, 2007
8,031
نام
نیما
تروفی هاش کمه . ولی 60-70 ساعتی زمان میخواد
تنها چالش هم اینه که بازی رو تموم کنی ، اگر تموم بشه دیگه کار سختی نیست پلت شدن بازی ، فقط باید وقت بذاری به سری کالکتیبل رندُم رو بگیری ، چون مراحل تغییر میکنن جاشون ثابت نیست.

erfanps5

کاربر سایت
Apr 25, 2021
26
اقا به جرات میتونم بگم پشمانم ریخته چقد این بازی خوبه لعنتی پشینی پاش تمومه از کار زندگی میندازه بی شرف برق دیشب ۳ ساعت بازی کردم رفت رسیدم باس به فاز اول رسیدم همچی پشم شد فقط یکساعت در خفا هنگ بودم یعنی بی نظیر ترین بازی برای من بوده؛بعد بازی اسکایریم و فال اوت ۴ و سری دارک سولز که کلا بازی هارو برام بی معنی بی روح کرده بود این بازی دوباره بهم جون داد هعیی زندگی پشمام ریخت چقد خوبه این بازی

James Sunderland

کاربر سایت
Apr 3, 2012
301
نام
ایمان
حس پیشرفت بعد از هربار مرگ تقریبا وجود ندارد. تنها چیزی که منتقل میشه اتر هست و یه سری قابلیتهای گیم پلی. بر عکس مثلا Hades, که با هر دست بازی بالاخره یه چیزی به آدم اضافه میشد که دست بعدی رو یه ذره راحتتر کنه. اینجا واقعا هیچ کس پیشرفتی وجود ندارن. اونقدر تکرار می‌کنی که بالاخره باس رو یه جوری بزنی. من که زورم حتی به اولی هم نرسیده!

گیم پلی rewarding : هر چقد بیشتر بازی کنین بیشتر جایزه میگیرین و لذت میبرین. من اول بازی که سر باس اول کلی می مردم به ملتی که اعتراض میکردن که چرا کل بازیو از اول تا آخر یک سره نمیشه رفت، میگفتم شما دیگه خیلی عجیبین. ولی واقعا با گذشت زمان قوی میشین. نه اینکه آیتم یا stats تون سیو بشه. خودتون قوی میشین و این بهترین حسه
دوستان بالاخره کدومش درسته ؟ ایا بعد از هر بار مردن بیلدت قوی تر میشه یا نه؟ یعنی اپگریدایی داره که دایمی شخصیت قوی تر کنن یا نه؟
چون مثلا تو hades بعد 20 دست من بازیم انچنان فرقی نمی کرد ولی اینقدر شخصیتم قوی شده بود که بازی برام ساده تر شده بود اینم همینطوریه یا نه؟

AminMoradiX

کاربر سایت
Nov 24, 2017
846
دوستان بالاخره کدومش درسته ؟ ایا بعد از هر بار مردن بیلدت قوی تر میشه یا نه؟ یعنی اپگریدایی داره که دایمی شخصیت قوی تر کنن یا نه؟
چون مثلا تو hades بعد 20 دست من بازیم انچنان فرقی نمی کرد ولی اینقدر شخصیتم قوی شده بود که بازی برام ساده تر شده بود اینم همینطوریه یا نه؟
عزیزم من گفتم خودت به عنوان گیمر قوی تر میشی. کاراکترت تو بازی همونه. بازی تو بهتر میشه.

• Like
Reactions: James Sunderland

RaminZero21

کاربر سایت
Jan 29, 2014
726
نام
Ramin
با هر بار مردن تمام آپگریدهای اسلحه و شخصیت از بین میره ، فقط یه شمشیر هست که خود بازی میده اون برات میمونه ، بعلاوه این که به قول دوستمون بعد از هر بار شکست تجربه بالاتری برای دور جدید داری

• Like
Reactions: James Sunderland

franticfixer

کاربر سایت
Mar 5, 2011
395
ببین شخصیتت تقریبا هیچ فرقی نمیکنه. تنها چیزی که منتقل میشه ether هست که یه سری مصارف محدود داره ولی شخصیت رو قویتر نمیکنه.‌مثل Hades نیست که کلی آپگرید دائمی میتونی بخری از آینه. ولی خوب خودت بهتر میشی و مهارتتدبیشتر میشه. من باس اول رو ۶-۷ بار مردم تا بزنم مثلا، دومی رو همون بار دوم زدم. قویتر نبود کاراکتر ولی قلق بازی دستم اومده بود

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر