PlayStation Returnal

سازنده
Housemarque
تاریخ انتشار
April 2021
ناشر
Sony Interactive Entertainment
پلتفرم‌ها
  1. PC
  2. PlayStation 5

190579

u78T-LeA.png
lyq7ATEg.png Developed By

Publisher: Sony Interactive Entertainment
Genre: 3rd Person Shooter
Platform: PS5
Release Date: April 30, 2021

Returnal_2020_06-11-20_005.jpg Returnal_2020_06-11-20_004.jpg Returnal_2020_06-11-20_003.jpg Returnal_2020_06-11-20_002.jpg Returnal_2020_06-11-20_001.jpg EaQgBp7X0AM3Q-l.jpg EaQf8DKUEAANMBu.jpg
2020-06-14_194525.jpg 2020-06-14_192801.png
=======================================

آپدیت 3.0
Returnal: Ascension
Co-op Campaign + Tower of Sisyphus

Returnal-scaled.jpg

اضافه شدن قابلیت کوآپ دو نفره و امکان احیا کردن هم تیمی در حین مبارزه
In co-op, the game works in a similar fashion to single-player Returnal. However, if players get too far apart, they will be tethered back together. This is to ensure that the focus remains on cooperative gameplay and both players feel connected to the fates of each other. If one of the players is downed, there is still hope: the other one has the option to revive them. But be wary that this will require some time investment, and in the heat of battle you’ll need to be mindful of the myriad surrounding threats, lest you join your fallen comrade in oblivion.​
Endless Mode و صعود بی نهایت به مراحل بالاتر به همراه امکانات آرکید، رقابت امتیازی، لیدربورد و Multiplier
True to our arcade roots, the Tower of Sisyphus is effectively our Endless mode. Players will strive to ascend the Tower as high as possible – however, much like the tragic story of Sisyphus, there is no end to the climb and players are tragically destined to meet their demise as the mode gets increasingly harder.​
اضافه شدن محتوای داستانی جدید و پرداخت بیشتر به گذشته Selene
Aside from the new levels, our new Boss and some new items to discover, there is also entirely new narrative content to be explored in the Tower as well. I won’t spoil anything here, but players will get another small glimpse into Selene’s haunting past and gain further insight into her state of mind.​

آخرین ویرایش:

The Pale King

The old King of Hallownest
کاربر سایت
Jul 5, 2008
1,002
نام
امیر حسین
از بعد از biome 1 بازی رو به اسونی رقت. biome4 و باس اش بیشتر شبیه یه شوخی بود. در حدی که فرست ترای شد باس رو‌ بزنی. البته به لطف اسلحه ی electric pylon driver که الحق لقب game changer رو باید بهش داد.
برای کسایی که توی باس biome3 گیر کردن بگم که فقط این باس رو با راکت لانچر لول بالا بزنید. به طوری که دفعه ی دوم به راحتی کشته شد.
اگرم در biome3 در راه رسیدن به باس گیر کردین، یادتون باشه حتماااا biome 1 و ۲ رو جارو کنین و در انتهای biome3 جونتون به بالای ۲۳۰ برسه.
مهمترین نکته هم اینه که یه اسلحه ای بردارین که قدرتش برق باشه. با قدرت برق میتونین به سادگی مثل اب خوردن drone ها رو پودر کنین.

RaminZero21

کاربر سایت
Jan 29, 2014
726
نام
Ramin
از بعد از biome 1 بازی رو به اسونی رقت. biome4 و باس اش بیشتر شبیه یه شوخی بود. در حدی که فرست ترای شد باس رو‌ بزنی. البته به لطف اسلحه ی electric pylon driver که الحق لقب game changer رو باید بهش داد.
برای کسایی که توی باس biome3 گیر کردن بگم که فقط این باس رو با راکت لانچر لول بالا بزنید. به طوری که دفعه ی دوم به راحتی کشته شد.
اگرم در biome3 در راه رسیدن به باس گیر کردین، یادتون باشه حتماااا biome 1 و ۲ رو جارو کنین و در انتهای biome3 جونتون به بالای ۲۳۰ برسه.
مهمترین نکته هم اینه که یه اسلحه ای بردارین که قدرتش برق باشه. با قدرت برق میتونین به سادگی مثل اب خوردن drone ها رو پودر کنین.
باس دوم منو سرویس کرد

The Pale King

کاربر سایت
Jul 5, 2008
1,002
نام
امیر حسین
بالاخره تموم شد. هبچ جمله ای نمیتونم برای وصف عظمت بازی بگم. یه بازی کامل و تمام عیار با داستان بی نظیر.
معنی واقعی گیم پلی رو بالاخره بعد از سالها تونستم بفهمم.
هیچ چیزی در وصف بازی ندارم که بگم.
بازی خیلی هم سخت نیس. فقط کافیه بدونین و باور کنین که مردن در‌ این بازی چیزیه که باید اتفاق بیفته. گاهی با مردن و از اول اومدن باعث میشه که اسلحه و قابلیت های بهتری بگیرین. پس به بازی فرصت بدین.
مهمترین رکن بازی اینه که بفهمین در کجا باید چه اسلحه ای بگیرین دستتون. باید بفهمین که هر باسی رو باید با یه اسلحه زد.
برای من سخت ترین باس، باس اول بود که ۱۰ بار مردم. اسون ترین باس هم باش یکی مونده به اخر و باس اخر بود که فرست ترای زدم.
از biom 1 به بعد بازی اسون میشه. البته به استثنای biome 3 و ۵ .
روی داستان، کاراکتر و خود بازی تمرکز کنین تا مفهوم زیبایی و یه تجربه ب ناب و بی همتا رو‌ بچشید.
مثل این بازی شاید دیگه ساخته نشه. این پلات بشه، کنسول میمونه توی استراحت تا زمان اومدن حضرت ratchet

RaminZero21

کاربر سایت
Jan 29, 2014
726
نام
Ramin
بالاخره تموم شد. هبچ جمله ای نمیتونم برای وصف عظمت بازی بگم. یه بازی کامل و تمام عیار با داستان بی نظیر.
معنی واقعی گیم پلی رو بالاخره بعد از سالها تونستم بفهمم.
هیچ چیزی در وصف بازی ندارم که بگم.
بازی خیلی هم سخت نیس. فقط کافیه بدونین و باور کنین که مردن در‌ این بازی چیزیه که باید اتفاق بیفته. گاهی با مردن و از اول اومدن باعث میشه که اسلحه و قابلیت های بهتری بگیرین. پس به بازی فرصت بدین.
مهمترین رکن بازی اینه که بفهمین در کجا باید چه اسلحه ای بگیرین دستتون. باید بفهمین که هر باسی رو باید با یه اسلحه زد.
برای من سخت ترین باس، باس اول بود که ۱۰ بار مردم. اسون ترین باس هم باش یکی مونده به اخر و باس اخر بود که فرست ترای زدم.
از biom 1 به بعد بازی اسون میشه. البته به استثنای biome 3 و ۵ .
روی داستان، کاراکتر و خود بازی تمرکز کنین تا مفهوم زیبایی و یه تجربه ب ناب و بی همتا رو‌ بچشید.
مثل این بازی شاید دیگه ساخته نشه. این پلات بشه، کنسول میمونه توی استراحت تا زمان اومدن حضرت ratchet
ایول دمت گرم تمومش کردی بعلاوه بقیه دوستان که تموم کردن واقعا ضربان قلب آدمو میبره بالا سختیش ، من فعلن سر باس سوم موندم

• Like
Reactions: The Pale King

malek911

کاربر سایت
Aug 22, 2007
5,879
نام
malek
ایول دمت گرم تمومش کردی بعلاوه بقیه دوستان که تموم کردن واقعا ضربان قلب آدمو میبره بالا سختیش ، من فعلن سر باس سوم موندم
باز خوبه،من سر باس دوم موندم :(
چی میشد یه سیو میذاشتن آدم به کار و زندگیش بتونه برسه.من تایم یه کله ندارم ۷-۸ ساعت پشت سرهم بتونم بازی کنم.رسیت مود هم خیلی رو مخه آدم نمیتونه بره یه چی دیگه بازی کنه

آخرین ویرایش:

Nima

مدیر انجمن
Feb 25, 2007
8,031
نام
نیما
باز خوبه،مت سر باس دوم موندم :(
چی میشد یه سیو میذاشتن آدم به کار و زندگیش بتونه برسه.من تایم یه کله ندارم ۷-۸ ساعت پست سرهم بتونم بازی میکنم.رسیت مود هم خیلی رو مخه آدم نمیتونه بره یه چی دیگه بازی کنه
7 _ 8 ساعت نیاز نیست ، تقریبا 4 ساعت نیاز هست برسی به Biome 4 که چک پوینت میده بهت ، همین مقدار هم برای بقیه‌ش

• Like
Reactions: malek911

RaminZero21

کاربر سایت
Jan 29, 2014
726
نام
Ramin
باز خوبه،مت سر باس دوم موندم :(
چی میشد یه سیو میذاشتن آدم به کار و زندگیش بتونه برسه.من تایم یه کله ندارم ۷-۸ ساعت پست سرهم بتونم بازی میکنم.رسیت مود هم خیلی رو مخه آدم نمیتونه بره یه چی دیگه بازی کنه
آره سیو میزاشتن عالی میشد ولی خب کاریش نمیشه کرد دیگه سبکش اینجوریه ، حالا شاید در آینده اضافه کنن که به نظرم احتمالش هم کم نیست ، یکی از اعضای استودیو در جواب این قضیه سیو گفته بود ما درخواست های شما رو بررسی میکنیم ولی فعلن از چالش بازی لذت ببرید (همچین چیزی گفته بود) که صد در صد رد نکرد

• Like
Reactions: malek911

The Pale King

کاربر سایت
Jul 5, 2008
1,002
نام
امیر حسین
آره سیو میزاشتن عالی میشد ولی خب کاریش نمیشه کرد دیگه سبکش اینجوریه ، حالا شاید در آینده اضافه کنن که به نظرم احتمالش هم کم نیست ، یکی از اعضای استودیو در جواب این قضیه سیو گفته بود ما درخواست های شما رو بررسی میکنیم ولی فعلن از چالش بازی لذت ببرید (همچین چیزی گفته بود) که صد در صد رد نکرد
اصا کلا فلسفه ی بازی اینه. وجود سیو کلا به طور قطع به ریشه ی بازی ضربه میزنه. این سیو نداشتن بازی کاملا ریشه ی داستانی داره. کل لذت بازی به اینه که ۲۰ بار سر یه باس عصبی بشی و‌ فحش بدی و دفعه ی بعد که زدیش، اون لبخند پیروزمندانه رو تجربه کنی.
امیدوارم هرگز سیو نذارن برای بازی. مثل اینه که برا dark souls ، بردارن quick save بذارن :/

Persia Tech

کاربر سایت
Feb 2, 2021
3,238
اصا کلا فلسفه ی بازی اینه. وجود سیو کلا به طور قطع به ریشه ی بازی ضربه میزنه. این سیو نداشتن بازی کاملا ریشه ی داستانی داره. کل لذت بازی به اینه که ۲۰ بار سر یه باس عصبی بشی و‌ فحش بدی و دفعه ی بعد که زدیش، اون لبخند پیروزمندانه رو تجربه کنی.
امیدوارم هرگز سیو نذارن برای بازی. مثل اینه که برا dark souls ، بردارن quick save بذارن :/
جدا بازی سیو نداره؟ یعنی چی یعنی حتی بون فایر طور هم نیست؟ اینکه خیلی بده سختی بازی چه ربطی به سیو داره؟

من اگر اینطوری باشه که از لیستم حذف می شه چون به خاطر اسیب هایی که بازی های سخت به سیستم عصبیم زده دیگه سمت این بازی ها نمی رم توی ایران به اندازه کافی اعصابا داغون هست سختی بازی مشابه تندی غذا می مونه به اندازش خوبه اما بیش از حدش غذا رو تلخ می کنه
هر چند سیو نداشتن بازی منو یاد خاطرات سوپر تلخ بازی های اتاری میکرو سگا می ندازه که اخراش بودی برق می رفت یا یک اتفاقی می افتاد دوباره از اول تازه اون بازی ها 2 3 ساعت بیشترم نبودن
بازم می گم سیو نداشتن ربطی به میزان سختی بازی نداره فقط تجربه ی بازی رو زجر اور می کنه

The Pale King

کاربر سایت
Jul 5, 2008
1,002
نام
امیر حسین
جدا بازی سیو نداره؟ یعنی چی یعنی حتی بون فایر طور هم نیست؟ اینکه خیلی بده سختی بازی چه ربطی به سیو داره؟

من اگر اینطوری باشه که از لیستم حذف می شه چون به خاطر اسیب هایی که بازی های سخت به سیستم عصبیم زده دیگه سمت این بازی ها نمی رم توی ایران به اندازه کافی اعصابا داغون هست سختی بازی مشابه تندی غذا می مونه به اندازش خوبه اما بیش از حدش غذا رو تلخ می کنه
هر چند سیو نداشتن بازی منو یاد خاطرات سوپر تلخ بازی های اتاری میکرو سگا می ندازه که اخراش بودی برق می رفت یا یک اتفاقی می افتاد دوباره از اول تازه اون بازی ها 2 3 ساعت بیشترم نبودن
بازم می گم سیو نداشتن ربطی به میزان سختی بازی نداره فقط تجربه ی بازی رو زجر اور می کنه
به این صورت نیست. شش تا چپتر یا ریجن داره. هر ریجن یه باس. وقتی به ریجن ۴ برسی، بازی سیو میشه از ریجن ۴. ولی تا قبل از ریجن ۴ هرجا بمیری باز از ریجن ۱ میاد. ولی شورتکات و... برات اماده هست که استقاده کنی.
برای مثال وقتی باس ریجن ۱ رو بزنی، میتونی بدون اینکه بخوای دوباره باس اول رو‌‌ بزنی، طی ۲ دقیقه بری ریجن ۲. توی ریجن ۲ هم یه پورتال هست که میبرتت اخر ریجن ۲. همینطور برای ریجن های دیگه هم شورت کات های عالی وجود داره.
بازی کلا جوریه که سیو به درد شما نمیخوره.
هر سری که میمیری، محیط و ایتم های موجود در محیط و اسلحه ها و... عوض میشه. برای همین شما وقتی میمیری و دوباره از ریجن ۱ میای، ممکنه اسلحه ی بهتری نسبت به run قبلی به دست بیاری و به نفعت باشه.
کلا سیستم بازی بر استس همین چرخه ی مرگ و زندگی هست. چک پوینت توی ریجن ۴ هست. بغد از زدن باس اول هم رسیدن به ریجن های بعدی خیلی اسون‌ میشه. با به بار زدن باس، دیگه لازم نیست اون باس رو‌ بزنی.

حتما بازیو بخر.

malek911

کاربر سایت
Aug 22, 2007
5,879
نام
malek
با چالشش مشکلی ندارم.منظورم سیو چک پوینت نیست،فقط یه سیو بزارن مثلا خسته شدی یا کار داری از همونجا سیو کنی و بعدا بیای ادامه بدی.یه چیزی مثل کوییک ریزوم جعبه

Persia Tech

کاربر سایت
Feb 2, 2021
3,238
به این صورت نیست. شش تا چپتر یا ریجن داره. هر ریجن یه باس. وقتی به ریجن ۴ برسی، بازی سیو میشه از ریجن ۴. ولی تا قبل از ریجن ۴ هرجا بمیری باز از ریجن ۱ میاد. ولی شورتکات و... برات اماده هست که استقاده کنی.
برای مثال وقتی باس ریجن ۱ رو بزنی، میتونی بدون اینکه بخوای دوباره باس اول رو‌‌ بزنی، طی ۲ دقیقه بری ریجن ۲. توی ریجن ۲ هم یه پورتال هست که میبرتت اخر ریجن ۲. همینطور برای ریجن های دیگه هم شورت کات های عالی وجود داره.
بازی کلا جوریه که سیو به درد شما نمیخوره.
هر سری که میمیری، محیط و ایتم های موجود در محیط و اسلحه ها و... عوض میشه. برای همین شما وقتی میمیری و دوباره از ریجن ۱ میای، ممکنه اسلحه ی بهتری نسبت به run قبلی به دست بیاری و به نفعت باشه.
کلا سیستم بازی بر استس همین چرخه ی مرگ و زندگی هست. چک پوینت توی ریجن ۴ هست. بغد از زدن باس اول هم رسیدن به ریجن های بعدی خیلی اسون‌ میشه. با به بار زدن باس، دیگه لازم نیست اون باس رو‌ بزنی.

حتما بازیو بخر.
قطعا تجربه ش می کنم اما اینکه تا اخر بازی رو برم یا نه نمی دونم مگه از همون رست مد استفاده کنم

Gotham Knight

کاربر سایت
Nov 28, 2012
1,082
من خودم خیلی طرفدار سری سولزم و بنظر منم نباید تو این بازی سیو و چک پوینت به اون صورتی که تو بازی های دیگه هست بزارن
اما تو سری سولز حداقل میتونی هر جا که خسته شدی از بازی در بیای و دوباره از همون جا ادامه بدی. باید همین سیستم رو تو این بازی هم میزاشتن که نیست

هر چند تو تریلر ها زیاد از بازی خوشم نیومد ولی این شکل خاص سختی بازی توجه مو کاملا جلب کرده اما تا وقتی این مشکل سیو رو حل نکنن حاضر نیستم سمت بازی برم

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر