PlayStation Returnal

سازنده
Housemarque
تاریخ انتشار
April 2021
ناشر
Sony Interactive Entertainment
پلتفرم‌ها
  1. PC
  2. PlayStation 5

190579

u78T-LeA.png
lyq7ATEg.png Developed By

Publisher: Sony Interactive Entertainment
Genre: 3rd Person Shooter
Platform: PS5
Release Date: April 30, 2021

Returnal_2020_06-11-20_005.jpg Returnal_2020_06-11-20_004.jpg Returnal_2020_06-11-20_003.jpg Returnal_2020_06-11-20_002.jpg Returnal_2020_06-11-20_001.jpg EaQgBp7X0AM3Q-l.jpg EaQf8DKUEAANMBu.jpg
2020-06-14_194525.jpg 2020-06-14_192801.png
=======================================

آپدیت 3.0
Returnal: Ascension
Co-op Campaign + Tower of Sisyphus

Returnal-scaled.jpg

اضافه شدن قابلیت کوآپ دو نفره و امکان احیا کردن هم تیمی در حین مبارزه
In co-op, the game works in a similar fashion to single-player Returnal. However, if players get too far apart, they will be tethered back together. This is to ensure that the focus remains on cooperative gameplay and both players feel connected to the fates of each other. If one of the players is downed, there is still hope: the other one has the option to revive them. But be wary that this will require some time investment, and in the heat of battle you’ll need to be mindful of the myriad surrounding threats, lest you join your fallen comrade in oblivion.​
Endless Mode و صعود بی نهایت به مراحل بالاتر به همراه امکانات آرکید، رقابت امتیازی، لیدربورد و Multiplier
True to our arcade roots, the Tower of Sisyphus is effectively our Endless mode. Players will strive to ascend the Tower as high as possible – however, much like the tragic story of Sisyphus, there is no end to the climb and players are tragically destined to meet their demise as the mode gets increasingly harder.​
اضافه شدن محتوای داستانی جدید و پرداخت بیشتر به گذشته Selene
Aside from the new levels, our new Boss and some new items to discover, there is also entirely new narrative content to be explored in the Tower as well. I won’t spoil anything here, but players will get another small glimpse into Selene’s haunting past and gain further insight into her state of mind.​

آخرین ویرایش:

SMM9

عضو تحریریه
Aug 9, 2010
6,818
نام
مرتضی
دوستان ظاهرا بازی آپدیت روز اول داره درسته؟ کسی از حجمش خبری نداره؟

خب الان چک کردم اپدیت روز اول اومده به حجم ده گیگ :|

آخرین ویرایش:

noorihamid99

کاربر سایت
Mar 16, 2012
1,645
نام
hamid
ظاهرا بازی خیلی سخته ..دوستانی که بازی میکنن نظرشونو بگن لطفا

من که از بازیای خیلی سخت سولزی رو نمیتونم تحمل کنم .. پیشنهاد میشه یا نه

Efikiller

کاربر سایت
Nov 20, 2016
561
نام
Erfan
ظاهرا بازی خیلی سخته ..دوستانی که بازی میکنن نظرشونو بگن لطفا

من که از بازیای خیلی سخت سولزی رو نمیتونم تحمل کنم .. پیشنهاد میشه یا نه
این گیم پلیش خیلی سریعه یه جورایی سوم شخص شده دووم ایترناله کلا نمیشه یه جا وایساد اولاش شاید سخت باشه ولی وقتی راه بیفتی همرو پاره می کنی دووم ایترنال که اینطور بود اینم باید همینطور باشه

reza51

کاربر سایت
Nov 24, 2020
428
نام
رضا
یه نکته جالب اینکه من الان 3 روزه در به در دارم دنبال ظرفیت 2 بازی میگردم و به شکل عجیبی همه میگن تموم کردیم فعلا! :|

اصلا فکر نمیکردم Returnal رو بخوام پیش خرید کنم و قبل از من خیلیا پیش خرید کرده باشن !! :D

یعنی ما واقعا این مقدار گیمر داریم بشینن Preview بخونن و بازی پیش خرید کنن ؟! چون اینکه دیگه God of War و Call of Duty و ... نیست که !
بعدش بعضی افراد در پاسخ به درخواست همکاری من برای ایجاد کمپین اضافه شدن زیرنویس به بازی ها، از فروش کم بازی ها به شکل قانونی و اوریجینال در ایران صحبت می‌کنن!

AminMoradiX

کاربر سایت
Nov 24, 2017
846
بعدش بعضی افراد در پاسخ به درخواست همکاری من برای ایجاد کمپین اضافه شدن زیرنویس به بازی ها، از فروش کم بازی ها به شکل قانونی و اوریجینال در ایران صحبت می‌کنن!
آقا تو آمار نیستیم. وقتی store نداریم یعنی به عنوان یه کشور دیگه داریم بازی میخریم.
از نظر سونی الان تعداد مشتری های ایرانی مقیم ایرانش صفره.

• Like
Reactions: mgs4

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر