Resistance 3

浪人

کاربر سایت
Sep 27, 2008
1,033
نام
اصلان
Resistance 3 Public Beta برای دارنده گان بازی Socom 4 (مارک مخصوص بتای Resistance 3 بر روی باکس آرت) در تاریخ August 4 قابل دسترس خواهد بود!:d

Resistance 3 Public Beta برای کاربران EU PS PLUS در تاریخ August 10 قابل دسترس خواهد بود!

Resistance 3 Public Beta برای کاربران US PS PLUS در تاریخ August 23 قابل دسترس خواهد بود!

Mode های بازی شامل Team Deathmatch - Chain Reaction و Map های بازی شامل the Seaside of Glamorgan واقع در Wales و Trainyard واقع در Bogota.

قابلیت های بتا:
- Level Up کردن کارکتر
- خرید و Upgrade کردن اسلحه و قابلیت های خود
- Customize کردن Loadout ها
- Unlock کردن Skin های خود

Robin Hood

کاربر سایت
Feb 14, 2008
3,219
نام
امید
نه بابا، یه بازی web based ـه با browser میری بازی میکنی. دیگه پلتفرم اینا چه صیغه ایه :biggrin1:
من اول همین فکرو کردم ولی آخه وسط تریلر بازی FPS شد و توضیح داد که شما حتی شخصا میتونید توی جنگ شرکت کنید و....! واقعا باید به این سایتها یه مدال طلایی حماقت داد!:d گیم ترلیرز که زده بود واسه PS3! :d

esistance 3 Public Beta برای دارنده گان بازی Socom 4 (مارک مخصوص بتای Resistance 3 بر روی باکس آرت) در تاریخ August 4 قابل دسترس خواهد بود!:d

Resistance 3 Public Beta برای کاربران EU PS PLUS در تاریخ August 10 قابل دسترس خواهد بود!

Resistance 3 Public Beta برای کاربران US PS PLUS در تاریخ August 23 قابل دسترس خواهد بود!
ای اقا!:| چرا اینقدر دیر واسه US Plus ریلیز میشه؟!

• Like
Reactions: Quantic Dream

Robin Hood

کاربر سایت
Feb 14, 2008
3,219
نام
امید
هر چند اونجوری که یکی از کاربرای اونجا گفت IGN ویدئو رو نساخته ولی همون کامنت اولی شُستش گذاشتش کنار!
Heavens forbid that IGN ever does a grey song about Gears of war.

Robin Hood

کاربر سایت
Feb 14, 2008
3,219
نام
امید
R
esistance 3 همه مراحلش قهوه ای رنگ نیست، مرحله به مرحله تم رنگیش تغییر میکنه.
اینم فقط یه شوخیه Relax بابا :biggrin1:
فقط عنوان اول یه تم خاکستری جنگ جهانی داشت نسخه دوم که جشن رنگهای متنوع بود!:D
ریلکسم باو :D اسمایل خنده یادم رفت!:D
باز تاکید کنم "اون کامنت خدا بود!":D

Wander

کاربر سایت
Oct 2, 2006
6,292
نام
محمد
مثل اینکه بتا برای کاربران پلاس اومده
من اکانت ژاپنم پلاس هست. اگه ازون جا دانلود کنم که زبان بازی ژاپنی نیست هست؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر