Resident Evil HD Remaster

35744140724126731409_0.jpg

Resident Evil HD Remaster در اوائل سال 2015 برای نسل هشتم و هفتم منتشر خواهد شد.

بازی بروی کنسول های نسل 8 ام با رزولوشن 1080p و 30 فریم بر ثانیه اجرا می شود.

گرافیک بازی از آخرین بهبود سازی رزولوشن، بهبود مدل های سه بعدی و تکسچر ها بهره مند است.

از تکنولوژی surround 5.1 در صداگزاری بازی استفاده شده است.

قابلیت تغییر حالت تصویر بین 16:9 و 4:3 موجود خواهد بود.

کنترل بازی در دو صورت جدید و قدیمی، در دسترس و قابل تغییر می باشد.

Last edited by a moderator:

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
عاليه حرف نداره
من تازه وارد بازي شدم خيلي خوبه
من تو PC ورژن 3رو فقط كمي بازي كرده بودم كه چون سنم كم بود و كنترل جالبي هم نداشت هيچ وقت تا پايانش نتونستم برم!
ورژن اول رو تا حالا بازي نكرده بودم، خيلي خوبه
اميدوارم بقيه مخصوصاً 3 رو هم ريمستر كنن

Sent from my iPhone 5s using Tapatalk
:))
یادش بخیر با اون سیستم کنترلهای قدیمی لول
اون سیستم کنترل رو از منوی بازی میشه فعال کرد. سخته ولی یه یکم که بازی میکنی دستت میاد
من 1 رو هیچی یادم نبود .... اینم که remaster شده remake نسخه 1 هست ! برای من یکی مثل یک بازی جدید بود
امیدوارم خبری از 2-3 هم بشه ... احتمالا فروشش خوب باشه حتما CAPCOM این کار رو میکنه...
3 هم خوب بود ولی خودم همیشه جو و خاص بودنه 1 رو خیلی دوست داشتم ....

محمود.

کاربر سایت
Mar 26, 2008
463
نام
محمود
یه سوال اول بازی زامبی منو گرفت ولی راهی نداره با چاقو زودتر بکشیش کلی زدمش ولی انگار نه انگار برای شماهم همینطوره؟آخر هم مردم یک تروفی داد حتما باید با کلت زدش؟
بعد اینکه من زخمی شدم دوتا گل سبز گرفتم و خوردم ولی حالم خوب نشد!!!علت چیه آخه؟

ps3_360_wii

کاربر سایت
Nov 12, 2006
756
سلام دوستان یه سوال داشتم من همه تروفی های بازی رو گرفتم جز اون که میگه visit all places on all maps کسی اگ اینو گرفته لطفا راهنمایی کنه

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
سلام دوستان یه سوال داشتم من همه تروفی های بازی رو گرفتم جز اون که میگه visit all places on all maps کسی اگ اینو گرفته لطفا راهنمایی کنه
همه اطاقها و قسمتهای map رو باید کلا رفته باشی !!!

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
]همه اطاقها و قسمتهای map رو باید کلا رفته باشی !!![/Q
باید همه map ها رو بردارم ؟ یا فقط باید همه اطاق ها رو برم ؟
فکر کنم کلا باید همه اطاقها سبز بشه . یعنی همه مپ رو باز دید کردی و همه ایتمها رو برداشتی . این طوری
یکی از بچه ها هست پلات کرده اون بیشتر میدونه ولی به گمونم اینطوری هست چون وقتی یک بخش از مپ سبز میشه که همه ایتمهای اون بخش رو برداشته باشی.

live is life

کاربر سایت
Apr 11, 2010
1,812
نام
leon
news

عجیبه این کاپکوم ميبينه چه فروش خوبی کرده یک بازی رزیدنت کلاسیک بعد از سالها و استقبال خوبی شده اما حداق یک گیم جدید تو این سبک درست نمی کنه :|/:)

Kainé

Kuraudo Sutoraifu
کاربر سایت
May 29, 2009
10,102
نام
احسان
دوستان یک فروند سوال :D این نسخه ی HD Remaster برای PS4 فقط روی استور ریجن 2 عرضه شده ؟ :D چون روی ریجن 1 فقط برای PS3 زده بود :D دقیقاً این جریانش چیه ؟ :D

amirone

کاربر سایت
Aug 13, 2014
2,435
دوستان یک فروند سوال :D این نسخه ی HD Remaster برای PS4 فقط روی استور ریجن 2 عرضه شده ؟ :D چون روی ریجن 1 فقط برای PS3 زده بود :D دقیقاً این جریانش چیه ؟ :D
خیر همزمان عرضه شدن 1 و 2:d برا هر دوشون در جریانه :d

پ ن : تبریک من به کپکام برای فروش : خاک بر سرشون

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان

Frozen Flame

کاربر سایت
Dec 26, 2014
795
نام
دانیال
چقدر جا کم داره...الان من اول بازی الماس آبی گرفتم وتیرکمون...کسی میتونه کمک کنه؟
اگه درست یادم مونده باشه، اون الماس آبیه برای یکی از چشمهای ببر هستش!
اون تیرکمونه هم برای Back Yard ـه، همون توی هال اصلی، از راه پله ها که میری بالا یه در هستش که یه جورایی به یه حیاط خلوت باز میشه، یکی دو تا هم سنگ قبر هست! جلوتر یه مجسمه Cupid هستش که تیرکمونه رو میذاریش توی دست اون Cupid و راه اون پله ها باز میشه که میرسی به جایی که اولین بار با Crimson Head برخورد داری. همون اتاقیه که یه تابوت از سقف آویزونه و باید 5 تا Death Mask پیدا کنی براش...
بچه ها منم دیشب بازی رو خریدم :d فکر کنم تا آخر امشب هم دانلودش تموم بشه (اون قسمت 15 گیگش :-" ) یعنی این بازی معرکه ـست! فقط دوست دارم توی راهرو ها و اتاق های عمارت قدم بزنم :d

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
چقدر جا کم داره...الان من اول بازی الماس آبی گرفتم وتیرکمون...کسی میتونه کمک کنه؟
در ادامه جوابه دوستمون
در مورده اینکه جا کم داره
اگر با کریس میری که 2 تا جا کمتر از jill داره ولی به هر حال یکم جلوتر بری به item box ها میرسی که میتونی ایتمهات رو ذخیره کنی توی جعبه ! روی درجه سختی بالا جعبه جدا هستن ولی روی درجه سختی معمولی جعبه ها یکی هستن

Frozen Flame

کاربر سایت
Dec 26, 2014
795
نام
دانیال
اگر با کریس میری که 2 تا جا کمتر از jill داره
آقا یه پُست Off topic بدم...
ناخودآگاه یاد RE3 افتادم :d وقتی روی حالت Hard میرفتی تا قبل از راه انداختن اون قطاره هم Item Inventoryـش جاش 2 تا کم بود تا اینکه Carlos میاد و یه کیف کمری میده و 2 تا خونه به Inventoryـها اضافه میشه :d یادش بخیر، چه حالی میداد...

live is life

کاربر سایت
Apr 11, 2010
1,812
نام
leon
اگه درست یادم مونده باشه، اون الماس آبیه برای یکی از چشمهای ببر هستش!
اون تیرکمونه هم برای Back Yard ـه، همون توی هال اصلی، از راه پله ها که میری بالا یه در هستش که یه جورایی به یه حیاط خلوت باز میشه، یکی دو تا هم سنگ قبر هست! جلوتر یه مجسمه Cupid هستش که تیرکمونه رو میذاریش توی دست اون Cupid و راه اون پله ها باز میشه که میرسی به جایی که اولین بار با Crimson Head برخورد داری. همون اتاقیه که یه تابوت از سقف آویزونه و باید 5 تا Death Mask پیدا کنی براش...
بچه ها منم دیشب بازی رو خریدم :d فکر کنم تا آخر امشب هم دانلودش تموم بشه (اون قسمت 15 گیگش :-" ) یعنی این بازی معرکه ـست! فقط دوست دارم توی راهرو ها و اتاق های عمارت قدم بزنم :d

واقعا این گرافیک واقعگرایانه اون زمان را آدم ميبينه کیف میکنه;;):x details ها فوق‌العاده هست :d

عجب graphics engine داشته لامصبb-)

منم دقیقا ساعتها مچرخم تو راهروها و جزئیات رو درا ديوارا را نگاه میکنم :d

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر