سازنده
Capcom
تاریخ انتشار
May 2021
ناشر
Capcom
پلتفرم‌ها
  1. PC
  2. PlayStation 4
  3. PlayStation 5
  4. Xbox One
  5. Xbox Series X|S
  6. Nintendo Switch
Blinking_warning.gif

صحبت در مورد هرگونه لیک داستانی در این تاپیک ممنوع میباشد در صورت رعایت نکردن برخورد میشه

146766

سازنده: Capcom
ناشر: Capcom
سبک: First-Person Survival Horror
پلتفورم ها: PS5, PS4, XSX, XBOXONE, PC
تاریخ انتشار: 7 می 2021 (17 اردیبهشت 1400)

اطلاعاتی که تا بحال منتشر شده:

• وقایع بازی چندین سال بعد از RE7 رخ میدهد.
  • ایتن و میا وینترز بعد پشت سر گذاشتن حوادث هولناک RE7 و نجات یافتن از عمارت بیکرها، به ارامی و خوشحالی در گوشه ای به زندگی خود ادامه میدهند.
  • در این حین کریس ردفیلد چهره نام اشنای سری با حاظر شدن در محل زندگی وینترزها و انجام عملی غیرمنتظره دوباره مسیر زندگی ایتن را تغییر و او را در معرض زنجیره ای از حوادث قرار میدهد.
  • ایتن به دنبال یافتن پاسخی برای علت این حادثه و عمل کریس، سر از دهکده ای اسرار امیز در میاورد.
  • ایتن باید در محیط سرد و تاریک و پوشیده از برف دهکده با موجودات ناشناخته ای روبرو شود.
  • بازی بر خلاف RE7 تمرکز بیشتری روی مبارزه و جست و جو در محیط دارد.
  • بازی فاقد هرگونه لودینگی خواهد بود.
  • سیستم اینوتوری بازی مشابه RE4 (تتریس) خواهد بود.
نحوه اجرای بازی بر روی پلتفرم های مختلف:

RE Village.jpg

تصاویر:

ویدئوها:

Last edited by a moderator:

kamyy

کاربر سایت
Mar 20, 2013
3,874
نام
بنیامین
بازی 2 تا زیرنویس داره دل فاکس با گیم ساب یکیش 7 مگه یکیش 40 مگ

من 7 مگی گیم ساب نصب کردم و راضیم و مشکلی نداره و همه چیز ترجمه شده فقط بدیش اینکه منوهای اصلی بازی هم ترجمه شده که اونجا خوبم کار نکردن و بد ترجمه شده

حالا نمی دونم 33 مگ بیشتر ترجمه ی دیگر بهتره یا نه اگر کسی جفتش استفاده کرده بیاد نظر بده
فقط گیم ساب

Persia Tech

کاربر سایت
Feb 2, 2021
3,238
فقط گیم ساب
این چون رایگان هست معدود جاهاییش بد ترجمه شده اما برای جنس رایگان فوق العادس خوب حتی پولیم بود بازم 90 درصد به درستی ترجمه شده که عالیه

دی ال هم برای سایت فارسی ساز که جدیدا خیلی جون گرفته رقابت بین این ها هم به نفع ماست
من از ترجمه اون ها هم راضیم بازی la noir یا far cry ترجمه ش استفاده کردم خوبه به خوبی گیم ساب نبود البته

در کل زحمات این سایت ها ستودنی هست حتی قیمت های 40 یا 50 تومنشون نسبت به چیزی که بهمون می دن یا زحمتی که می کشن هیچی نیست خسته نباشن واقعا

tokio_hotel

کاربر سایت
Oct 3, 2010
1,410
این چون رایگان هست معدود جاهاییش بد ترجمه شده اما برای جنس رایگان فوق العادس خوب حتی پولیم بود بازم 90 درصد به درستی ترجمه شده که عالیه

دی ال هم برای سایت فارسی ساز که جدیدا خیلی جون گرفته رقابت بین این ها هم به نفع ماست
من از ترجمه اون ها هم راضیم بازی la noir یا far cry ترجمه ش استفاده کردم خوبه به خوبی گیم ساب نبود البته

در کل زحمات این سایت ها ستودنی هست حتی قیمت های 40 یا 50 تومنشون نسبت به چیزی که بهمون می دن یا زحمتی که می کشن هیچی نیست خسته نباشن واقعا
این مترجمای گیم کاری کردن دستم به بازی کردن به بدون زیرنویس نمیره همش منتظرم زیرنویسش بیاد
خدایی قبل زیرنویس آدم دو سه بار باید بازیو نموم میکرد تا متوجه میشد اما الان یک باره داستان کاملشو میفهمه

kamyy

کاربر سایت
Mar 20, 2013
3,874
نام
بنیامین
این مترجمای گیم کاری کردن دستم به بازی کردن به بدون زیرنویس نمیره همش منتظرم زیرنویسش بیاد
خدایی قبل زیرنویس آدم دو سه بار باید بازیو نموم میکرد تا متوجه میشد اما الان یک باره داستان کاملشو میفهمه
فعلا همین رزیدنت برو . زیرنویس دیزگان تو راه هست

• Love
Reactions: tokio_hotel

ma_fa198

کاربر سایت
Jun 18, 2010
998
نام
محمد
خب بالاخره این شماره هم تموم شد گفتم منم نظرم رو با اینکه یه مقدار دیر شده بگم ! :D مدت بازی برای من یه چیزی بیشتر از 9 ساعت که مدت مناسب و معقولیه طول کشید ! در رابطه با داستان باید بگم که داستان از نسخه 7 پیچیده تر و جذاب تر شده و پیچش داستانی و ارتباط به نسخه هفتم رو خیلی خوشم اومد ( اگه کسی هنوز قسمت هفت رو بازی نکره حتما قبل از این شماره بره سراغش!) درباره گیم پلی ، سلاح ها تقریبا مشابه همون نسخه هفتم هست ( با این تفاوت که آتش افکن حذف شده :( ولی به جاش یه سری اسلحه دیگه که در طول بازی آزاد میشن در دسترسه!) اما باس فایت ها فوق العاده جذاب هستن و هر کدوم قدرت ها و چالش های خودشون رو دارن ! خوندن نوت هایی که دور و بر هست هم روابط اون ها با هم رو توضیح میده که باعث شده بازیکن وقت بذاره روی گشتن محیط (البته بعضی از معما هم کاملا وابسطه به همن نوت ها هستن که خوندنشون رو اجباری میکنه !) البته تنوع دشمن ها هم خیلی بیشتر از قسمت هفتم هست و کاملا پیشرفت رو حس کردم تو این بخش . انتهای بازی هم که دوستان گفتن ادای احترام به COD هست دقیقا درسته چون مرحله ربات هدایت شونده از MW3 دقیقا اینجا شبیه سازی شده بود! :D ( البته هیجان این بخش به مراتب برام بیشتر از MW3 بود که نشون میده کپکام COD رو یه ارتقایی داده! :D و در ادامش هم به اقتضای داستان باید قدرت آتش بالاتر میرفت که خب من مشکلی باهاش نداشتم! ) اما باید اینو بگم که ترس تو این بازی جای زیادی نداره! استرس تو جاهایی از بازی سراغ آدم میاد اما نوعش با ترس قسمت هفتم متفاوته که من تو این زمینه قسمت هفتم رو ترجیح میدم! اما هیجان فوق العاده ای داره که عالیه ! درباره جلوه های بصری ، گرافیک به معنای واقعی کلمه میان نسلی هست یعنی شما یه جاهایی قشنگ متوجه میشید که از نسل هشتم بالاتره و یه جاهایی در حد نسل هشتمه که خب با توجه به زمان انتشار منطقی هم هست ولی به نظرم کپ کام می تونه تو بازی بعدی کولاک کنه تو زمینه گرافیک! با این حال من گرافیک هنری بازی رو خیلی دوس داشتم به خصوص بخش ابتدایی بازی و بخش قلعه که با ریتریسینگ بهتر هم دیده میشن! در کل این نسخه به اندازه قسمت هفتم ( که شاهکاری بود از نظر من) منو سرگرم کرد و خیلی امیدوارم همین حالت اول شخص تو بازی بعدی هم حفظ بشه ( کلامن اول شخص رو تو همه بازی ها ترجیح میدم حتی تو ریسینگ ها هم فقط از نمای کاکپیت بازی میکنم! :D ) و اینکه با توجه به انتهای بازی و روند رو جلوی کپکام به شدت منتظر نسخه بعدی هستم !
نمره من به بازی 9/10

NaRiiMaN

Equality is a Utopian Fantasy
ناظم انجمن
Jun 5, 2010
5,817
نام
نریمان
Pause منوی RE7. حرف اول هر کلمه رو کنار هم بذارید.

20210605_094226_f4yk.jpg

tokio_hotel

کاربر سایت
Oct 3, 2010
1,410
بالاخره بعد از حدود 2 ماه و نیم که مشغله کاری نمیزاشت این بازیو توی 3 روز تموم کردم
واقعا بینظیر و گرافیک شاهکاری داشت
من کلا از تمام قسمتهای بازی خوشم اومد
بازی ترسناک نیست اویل 7 ترسناک تر از این بازی بود
رفت تو آرشیو بازیا و باید 3 الی 4 بار این بازیو تموم کنم

ChampionOfLight

کاربر سایت
Jul 21, 2016
1,145
شوکیس E3 کپکام امشب ساعت ۲ بامداد هست برای اونهایی که میخوان زنده تماشا کنند.

از اونجایی که نینتدو دایرکت فردا هست، این شایعه رو‌ در مورد یکی از بازی هایی که توی لیک بزرگ کپکام هم با اسم Outrage اومده بود و شایعه شده انحصار زمانی سوییچ هست و با انجین اختصاصی RE Engine برای سوییچ ساخته شده اینجا میزارم.

Biohazardcast یه مقاله در این مورد نوشته و یه سری اطلاعات که ظاهرا از یکی از پلی تست های بازی از یک منبع نیمه مطمئن هست دادند. از جمله پروتاگونیست اصلی بازی که ربکا هست و بازی توی دانشگاه بزرگ اتفاق میافته و دشمن های خیلی سریع، خشن و باهوش مثل ماجینی های RE5 و لول دیزاینی شبیه بازی های کلاسیک سری داره. لینک مقاله کامل اگر خواستید بخونید.

[Rumor] Resident Evil Outrage, Might Just Be... Outrageous

ظاهرا بازی قرار بوده اواخر امسال منتشر و احتمالا توی E3 معرفی بشه. اما خب مثل RE8 بخاطر کووید به احتمال زیاد تمام برنامه های مارکتینگ و ریلیز بازی رو با تاخیر مواجه کرده باشه.

Paradise Lost

کاربر سایت
Feb 4, 2016
2,974
نام
احمد
این لعنتی چقدر جذابه، یکبار رو استاندارد رفتم، یک بار رو اسان، الان هم زیرنویس فارسی ریختم دارم از اول استاندارد میرم، سر جمع تا الان 3 بار تمامش کردم واقعا یک شاهکار تمام عیار هست، میخوام خیلی سریع محیط بازی رو یاد بگیرم واسه هارد کور و اون درجه سختی shadow اماده بشم، خوبی بازی اینه بعد از هر بازی تموم کردنش امتیاز بهت میده با خرید از shop داخل بازی از همون امتیاز میشه اسلحه ها یا تیر های بی نهایت گرفت که برای درجه های سختی بعدی بشدت به کار میان،...دور اول بازی رو استاندارد 15 ساعت طول کشید...

kamyy

کاربر سایت
Mar 20, 2013
3,874
نام
بنیامین
این لعنتی چقدر جذابه، یکبار رو استاندارد رفتم، یک بار رو اسان، الان هم زیرنویس فارسی ریختم دارم از اول استاندارد میرم، سر جمع تا الان 3 بار تمامش کردم واقعا یک شاهکار تمام عیار هست، میخوام خیلی سریع محیط بازی رو یاد بگیرم واسه هارد کور و اون درجه سختی shadow اماده بشم، خوبی بازی اینه بعد از هر بازی تموم کردنش امتیاز بهت میده با خرید از shop داخل بازی از همون امتیاز میشه اسلحه ها یا تیر های بی نهایت گرفت که برای درجه های سختی بعدی بشدت به کار میان،...دور اول بازی رو استاندارد 15 ساعت طول کشید...
یک اثر زیبا و با کیفیت هست . منتظر شماره بعدی هستم . ریمیک نسخه ۴ هست ؟؟ سال ۲۰۲۲

• Like
Reactions: Paradise Lost

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر