سازنده
Capcom
تاریخ انتشار
May 2021
ناشر
Capcom
پلتفرم‌ها
  1. PC
  2. PlayStation 4
  3. PlayStation 5
  4. Xbox One
  5. Xbox Series X|S
  6. Nintendo Switch
Blinking_warning.gif

صحبت در مورد هرگونه لیک داستانی در این تاپیک ممنوع میباشد در صورت رعایت نکردن برخورد میشه

146766

سازنده: Capcom
ناشر: Capcom
سبک: First-Person Survival Horror
پلتفورم ها: PS5, PS4, XSX, XBOXONE, PC
تاریخ انتشار: 7 می 2021 (17 اردیبهشت 1400)

اطلاعاتی که تا بحال منتشر شده:

• وقایع بازی چندین سال بعد از RE7 رخ میدهد.
  • ایتن و میا وینترز بعد پشت سر گذاشتن حوادث هولناک RE7 و نجات یافتن از عمارت بیکرها، به ارامی و خوشحالی در گوشه ای به زندگی خود ادامه میدهند.
  • در این حین کریس ردفیلد چهره نام اشنای سری با حاظر شدن در محل زندگی وینترزها و انجام عملی غیرمنتظره دوباره مسیر زندگی ایتن را تغییر و او را در معرض زنجیره ای از حوادث قرار میدهد.
  • ایتن به دنبال یافتن پاسخی برای علت این حادثه و عمل کریس، سر از دهکده ای اسرار امیز در میاورد.
  • ایتن باید در محیط سرد و تاریک و پوشیده از برف دهکده با موجودات ناشناخته ای روبرو شود.
  • بازی بر خلاف RE7 تمرکز بیشتری روی مبارزه و جست و جو در محیط دارد.
  • بازی فاقد هرگونه لودینگی خواهد بود.
  • سیستم اینوتوری بازی مشابه RE4 (تتریس) خواهد بود.
نحوه اجرای بازی بر روی پلتفرم های مختلف:

RE Village.jpg

تصاویر:

ویدئوها:

Last edited by a moderator:

.Amirone

ソニー株式会社
کاربر سایت
Oct 1, 2009
7,533
بین پازل های بازی ، پازل مشعل یکی از بی منطق ترین پازل های بازی بود. واقعا نمیدونم چرا نمیشده این پازل رو با یک منطق گیم پلی ای مناسب تو بازی پیاده کرده که برای چالشی تر شدنش ما مجبور نشیم با کله جا مشعلی های معلق رو جابه جا کنیم!

View attachment 206523
با هندگانی که توی دستته هم می شد حرکتش داد، قسمت پاداش هم همین مورد رو داره ولی اونجا زیاد ساده کار نشده، در کل پازل های بازی اونطوری نیست که بعد از اتمامشون بگی چقدر پرمغزن! همگی ساده ان

Tommy Vercetty

Remember the Name!
کاربر سایت
Nov 18, 2010
5,290
نام
ROULY
بین پازل های بازی ، پازل مشعل یکی از بی منطق ترین پازل های بازی بود. واقعا نمیدونم چرا نمیشده این پازل رو با یک منطق گیم پلی ای مناسب تو بازی پیاده کرده که برای چالشی تر شدنش ما مجبور نشیم با کله جا مشعلی های معلق رو جابه جا کنیم!

View attachment 206523
پس چرا من با شلیک گلوله مشعل رو تکون دادم؟ ?
نکنه اصلش با کله بوده؟

stanley

کاربر سایت
Nov 24, 2013
3,617
با هندگانی که توی دستته هم می شد حرکتش داد، قسمت پاداش هم همین مورد رو داره ولی اونجا زیاد ساده کار نشده، در کل پازل های بازی اونطوری نیست که بعد از اتمامشون بگی چقدر پرمغزن! همگی ساده ان
منظورم نیست چرا سخت نبوده ولی خب این یه مورد خیلی منطق مسخره ای داشت! وقتی خدا بهت دست داده اونم دست ایثن! بعد با سر یا شلیک گلوله این پازل رو حل کنیم. درکل ایرادی انچنانی ندارم بهش ولی خب خیلی بی منطق بود قبول کن :D
پس چرا من با شلیک گلوله مشعل رو تکون دادم؟ ?
نکنه اصلش با کله بوده؟
نه با هر دو مورد میشد! ولی خب یه قسمت با کله دیگه نمیشد حتما باید با گلوله جابه جاش میکردیم :D

• Smile
Reactions: hadinas and kamyy

rahyarpaul

کاربر سایت
Mar 17, 2011
10,921
نام
محمد حسین
بازی رو تموم کردیم. داستان خوبی داشت ولی بهش نمیخوره dlc داشته باشه، اما ممکنه داشته باشه.
یکم رو پرفورمنس باید کار شه و همینطور رو کنترل با ماوس

شبیه کدوم رزیدنت 4 و 6 و کال اف دیوتیه
محیطاشم از همه رزیدنتا توش یه چچی هست
باس فایتهاش زیاد بودن و یکسریاشون یکدفعه و بی مقدمه و با شخصیت پردازی کم وارد ماجرا میشدن که این خوب نبود
دوست داشتم بازی ترسناکتر بود و تو اوایل و توزیع مهمات بهتر عمل کنه
بازی یه دو گانه یا سه گانه بود رزیدنت 4 در آغاز ، رزیدنت 6 در ادامه و کال اف دیوتی در انتها، رزیدنته ،آخه چرا.
تایم پلی بازیخوب بود ولی درجات سختی تناسب نداشت
مراحل فرعیش قشنگ بود
کات سینها میشد قشنگترر در آد و کمتر
کاراکتر دوک خیلی خوب بود .
سایر موارد هم خوب بودن از inventory تا تنوع اسلحه ها و ......
یه جایی گفتم با اینکه تم lycan ها به رزیدنت نمیخوره ولی همینکه مسلح نیستن خوبه، که در جحا با تیرکمون اومدن سراغم.

8 از 10. فکر میکنم خوب باشه، بازی یه جاهایی از ریشه و به شکل منفیش دور شده و اون تغییر خوب نبود ولی تو بقیه موارد خوب بود واقعا
با بقیه رزیدنتها هم نمیشه مقایسش کرد. چون واقعا یه جاهایی خیلی متفاوته

ChampionOfLight

کاربر سایت
Jul 21, 2016
1,147
مثل اینکه بازی یک ایستر اگ از Dead by Daylight هم داره. از اونجایی که از اون کراس اور بین RE و DbD هم بزودی رونمایی میشه این نمیتونه اتفاقی باشه و احتمالا از قصد این ایستر اگ رو داخل بازی قرار دادند.

ULTIMATE TEAM

True Online Gaming
کاربر سایت
Aug 25, 2010
14,426
نام
مصطفی682سابق
مثل اینکه بازی یک ایستر اگ از Dead by Daylight هم داره. از اونجایی که از اون کراس اور بین RE و DbD هم بزودی رونمایی میشه این نمیتونه اتفاقی باشه و احتمالا از قصد این ایستر اگ رو داخل بازی قرار دادند.

این behaviour Interactive حسابی سبیل‌های کپکام رو چرب کردن قراره بمناسبت 25 سالگی Re و 5سالگی dbd کیلر جدید و سوروایور جدید از سری RE باشه، به احتمال زیاد swf لیون باشه یه سری شایعات هم میگه کیلر هم از R8 هست

AMIRREZA-GAME

کاربر سایت
May 25, 2012
745
نام
امیررضا
دوستان وضعیت بازی روی ps4 در چه وضعیت قرار داره ؟ فریمش ثابته؟ اوضاع گرافیکش چطوره؟ من اویل 7 رو نسخه معمولی رو همون سال عرضه بازی کردم الان لازمه قبل تجربه اویل ویلیج ، گلد ادیشین نسخه 7 رو بخرم یا همون کفایت می کنه؟

ChampionOfLight

کاربر سایت
Jul 21, 2016
1,147
IMG_۲۰۲۱۰۵۱۸_۲۳۰۲۵۸.jpg

دوستان وضعیت بازی روی ps4 در چه وضعیت قرار داره ؟ فریمش ثابته؟ اوضاع گرافیکش چطوره؟ من اویل 7 رو نسخه معمولی رو همون سال عرضه بازی کردم الان لازمه قبل تجربه اویل ویلیج ، گلد ادیشین نسخه 7 رو بخرم یا همون کفایت می کنه؟

برای فهمیدن داستان RE8 نیازی به گلد ادیشن RE7 نیست و همون بازی اصلی کفایت میکنه. DLC های RE7 بیشتر در رابطه با اتفاقات قبل از بازی و یا وقایعی که منجر به بازی اصلی میشه هست و اکثرا حکم پریکوئل رو دارند. به غیر از Not a Hero و End of Zoe که اونها هم هیچ رابطه داستانی مستقیمی با RE8 ندارند.

Tommy Vercetty

Remember the Name!
کاربر سایت
Nov 18, 2010
5,290
نام
ROULY

Amber

عضو جدید
May 11, 2021
1
درباره گذشته بانو D :

py8426vn9yy61.jpg

یه عکس هست که یه خانم با لباس بلند سفید و یه کلاه شبیه لباس بانو D وجود داره که احتمالا خودشه انگار بانو قبلا خواننده بودن
ای کاش کپکام یه مقدار بیشتر درباره گذشته و داستان زندگی Lord ها توضیح میداد.

• Like
Reactions: TeTration

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر