Resident Evil 6 تایید شد [اطلاعات اولیه]

Sweet Jesus

کاربر سایت
Oct 11, 2007
3,036
نام
امیر آزاد
وبسایت IGN رزیدنت ایول 6 را تایید کرد. هنوز اطلاعی از اینکه این اطلاعات چطور به IGN رسیده است در دست نیست، اما IGN میگوید لوگوی رزیدنت ایول 6 لیک شده است. بزودی اطلاعات بیشتری در مورد رزیدنت ایول 6 در سایت آی جی ان منتشر خواهد شد. اما تاکنون سایت آی جی ان شایعات مبنی بر حضور لیان اسکات کندی و کریس ردفیلد به عنوان کاراکتر قابل بازی را تایید کرده است. کپکام هنوز صحبت خبر را تایید نکرده است اما انتظار میرفت امروز کمتر از هفت ساعت دیگر نسخه ششم بازی رسما تایید شود. ظاهرا بازی اواخر سال 2012 عرضه خواهد شد.

طبق گزارشات تایید نشده، کریس و لیان هرکدام در سناریوهای جداگانه با همراهان جداگانه خط داستانی مجزا را پیش خواهند گرفت که در نهایت به یکدیگر مرتبط می شوند. شایعات همچنین از حضور ایدا وانگ به عنوان یک شخصیت قابل بازی خبر می دهند، همچنین خط داستانی سومی از دیدگاه یک شخصیت کاملا جدید روایت خواهد شد. بنا بر همین گزارشات، کپکام سعی کرده است تا اینبار تعادل بین اکشن و ترس را در بازی برقرار کند. ظاهرا داستان بازی در چین روایت خواهد شد. در تیزرهای سایتی که قرار بود بازی را نمایش دهد هم دختر جوانی به زبان ماندارین چینی درخواست کمک می کرد.

66980516770106408409.jpg

آخرین ویرایش:

FIFA09

کاربر سایت
Mar 6, 2009
346
نام
هامون
حال نکردم.
یعنی خوب بودا ولی تاثیر اون ویدیو فیکی که اون دفعه از بازی منتشر شد و صدای تایپ میومد خیلی بیشتر بود روی من.
این دقیقا همون سبک 2 شماره گذشته هستش.

Red V

کاربر سایت
Sep 19, 2010
2,641
نام
وحيد
خداييش اولاي تريلر بجور به صندلي ميخ كوب شدم و داشتم تو دل خودم ميگفتم با اين جو و لئون طمئنا بازي حداقل از نظر ترسناك بودن به ريشه ها احترام گذاشته و مطمئنا اوج سري خواهد بود اما همين كه به نيمه اواسط و اواخر تريلر رسيدم ديدم اين كريس و بقيه رو واقعا دوباره تاسف خوردم و به خودم گفتم اخه چرا اصلا بايد المان اكشن داشته باشيم ؟!؟!؟! بابا چندتا معما خفن با جو تاريك و رعب انگيز و نمناك تمومه ديگه اين جفنگ بازي ها و پشت تانك نشستن ها چي هست ؟؟؟

Daedalus

کاربر سایت
Apr 8, 2010
12,576
نام
فرهود
بر سنت همیشه ی کپکام قراره نسخه PC مدت ها بعد نسخه کنسولی تأیید شه ؟ :D
تنها چیزی که تو بازی نبود متأسفانه ترس بود :D من Intro RE2 رو بار اول که دیدم 1 ماه خواب درست نداشتم !

Whitebeard

کاربر سایت
Aug 10, 2010
1,382
نام
علی
فک کنم فقط قسمت های لیان رو بازی کنم!اتمسفر مراحل اون فوق العاده بود!دوستش میداریم.چون تو آمریکا هم هست یجورایی شبیه راکون بود.
مراحل کریس هم که Gears Clone بود. بدونِ کوچک ترین شکی.H2H هم داشت:d
این یارو جدیدِ خیلی قیافه تو مخی داشت.کلا با اسلحه هم میونه خوبی نداشت.منتظر اطلاعات بیشتر برای این یکی میمونم.
الان برای همه این افراد کمپین جدا طراحی شده؟!یا نه بینِ مراحل کنترل بین هر کدومشون سوئیچ میشه؟!
ولی کلا خیلی خوب بود.بیشتر از RE 5 دوستش میداریم.

.Evanescence.

کاربر سایت
Oct 7, 2011
2,896
بهتره یه بارم که شده به کپکام اعتماد کنیم.
فکر می کنم تا حدی به سمت اکشن رفت تا بتونه کمی فروش رو بالا ببره.
از الان این بازی واسه من خیلی مهم شده و دوست دارم اصلا راکون سیتی نیاد ولی این بیاد

devil girl

کاربر سایت
Jun 11, 2008
2,703
نام
4tous4
تریلرش کجاااااااااااست ؟
لئون و کریس ! واااااااای خدای من !! قلبم داره وایمیسه من همیشه توی فکر همچین بازی بودم که دو تا قهرمان توش باشه وااااااااااای خدایا :-o>:d

Wander

کاربر سایت
Oct 2, 2006
6,292
نام
محمد
بهتره یه بارم که شده به کپکام اعتماد کنیم.
فکر می کنم تا حدی به سمت اکشن رفت تا بتونه کمی فروش رو بالا ببره.
از الان این بازی واسه من خیلی مهم شده و دوست دارم اصلا راکون سیتی نیاد ولی این بیاد

دیگه یعنی اکشن بیشتر از شماره 5 ؟

نمی دونم کپکام چه مرگشه! با رولیشن میاد توی یه کشتی و محیط های ساکت و تاریک و تنگ که همه عاشقشن بعد دوباره توی شیش میره مثل رامبو وسط میدون شهر زامبی ها رو به رگبار می بنده!
اوایل تریلر واقعا کوبنده بود. کیفیت کات سین و موکپ شدید منو جذب خودش کرد. دیدن لیان و اون شهر، همه چیز بوی قدیم رو میداد.بعد که قیافه کریس و بخش های مربوط به اون رو نشون داد مثل این بود که به یکی بگی بیا جلو این رو می خوام بهت نشون بدم و یارو از دور ببینه و کنجکاو بشه و سرش رو کم کم بیاره نزدیک و کاملا خم بشه که ببینه چی هست بعد تا میخواد درست ببینه یهو با یه مشت محکم بزنی وسط صورتش و پرتش کنی کنار! :|
وضعیت من دقیقا همین شکلی بود در حین دیدن تریلر :|

آخرین ویرایش:

slipkboy

Apollo 13
Loyal Member
Mar 3, 2009
3,916
نام
محمد. تـ
به نظرتون اون شخصیت جدیده خیلی شبیه وسکر نبود ؟ شاید Alex Wesker باشه !!

سبک هر شخصیت :

Leon - RE4 style gameplay, horrorish
Chris - Fast paced action shooter
New Guy - Devil May Cry style

اون آخری رو خوب اومد! این پسر جدیده حال هواش مال یه بازی دیگه بود! اشتباهاً اومده تو این بازی!

چه خبر باحالی بود شب جمعه ای :D

لیان هم برگشت مشعوف شدیم :D

یه سوال با این راکتایی که ول کردیم تو حلق وسکرو رفت تو مذاب و ... چه جوری میخوان برش گردانند ؟ :D

جیل + ada + کریس + لیان =>:d

هیچی امیرحسن! میگن بقل مواد مزابا یه تیکه خنک بوده وسکر رفته اونجا زنده مونده! یا مثلاً میگن وسکر لباس ضد حریق داشته!

نمی دونم کپکام چه مرگشه! با رولیشن میاد توی یه کشتی و محیط های ساکت و تاریک و تنگ که همه عاشقشن بعد دوباره توی شیش میره مثل رامبو وسط میدون شهر زامبی ها رو به رگبار می بنده!
اوایل تریلر واقعا کوبنده بود. کیفیت کات سین و موکپ شدید منو جذب خودش کرد. دیدن لیان و اون شهر، همه چیز بودی قدیم رو میداد.بعد که قیافه کریس و بخش های مربوط به اون رو نشون داد مثل این بود که به یکی بگی بیا جلو این رو می خوام بهت نشون بدم و یارو از دور ببینه و کنجکاو بشه و سرش رو کم کم بیاره نزدیک و کاملا خم بشه که ببینه چی هست بعد تا میخواد درست ببینه یهو با یه مشت محکم بزنی وسط صورتش و پرتش کنی کنار! :|
وضعیت من دقیقا همین شکلی بود در حین دیدن تریلر :|

چرا این سری مث شماره 2 دیگه ترسناک نیست!؟ اکشنش هم تو این شماره کمی کمتر از 5 بود، اما بازم خیلی اکشن داشت! تیکه های کریس که ران اند گان بود، اون پسر جدیده هم که خدای جوگیر بازی! ورداشته وسط بازی تکنیک کونگ فو و تکواندو میزنه! خدا بخیر کنه. قبلاً تو هر نسخه فوقش دو مدل گیم پلی بود، اینجا حداقل سه مدل گیم پلی دادن! تا آخر بازی بحران هویت نگیریم شانس آوردیم!

8030

کاربر سایت
Dec 10, 2010
2,445
نام
mohammad

اوایل تریلر واقعا کوبنده بود. کیفیت کات سین و موکپ شدید منو جذب خودش کرد. دیدن لیان و اون شهر، همه چیز بودی قدیم رو میداد.بعد که قیافه کریس و بخش های مربوط به اون رو نشون داد مثل این بود که به یکی بگی بیا جلو این رو می خوام بهت نشون بدم و یارو از دور ببینه و کنجکاو بشه و سرش رو کم بیاره نزدیک و کاملا خم بشه که ببینه چی هست بعد یهو با یه مشت محکم بزنی وسط صورتش و پرتش کنی کنار! :|
کپکام وقتی قراره انحصاری برای یه کنسول بسازه باید طبق نظر شرکت سفارش دهنده بسازه .شرکت نینتندو هم که بعضیا از جمله خود من خیلی بچگونه می پنداریمش حداقل اینقدر عقل وشعورش میرسه که ملت چه نوع رزیدنتی رو بیشتر میپسندن البته بیشتر تمایل به سلیقه ژاپن داره تا غرب.
با رزیدنت زیرو وریمیک یک هم کاملا نشون داد نینتندو با چه سبکی بیشتر جوره.
کپکام هم فکر میکنه اینطوری غربی ها بیشتر حال میکنن ومیفروشه پس همین رویه رو داره میره جلو.
امیدوارم حداقل نینتندو یه مردونگی کنه ویه رزیدنت حالا یا ریمیک یا مثل زیرو با همون سبک وسیاق بده بیرون چون حداقل تو این زمینه سلیقش خیلی خوبه .اگه اینطوری بشه من برای این بازی هم که شده وبرای احترام به نینتندو کنسول جدیدش wii uرو میخرم.

Navid

?Can I Play Daddy
کاربر سایت
Feb 5, 2006
3,836
نام
نوید
دقیقا ممد من همین احساس را داشتم
تا دقیقه 1:30 همه چیز بوی قبل را میداد
تا اینکه کریس اومد، البته رامبو بهتره بگیم
تانک هم داشت

به هر حال، من همیشه گفتم، نمیشه زود قضاوت کرد
اما همون حرفی که سر RE5 هم زدم اینجا میزنم
این بازی میتونه یک بازی فوق العاده باشه، میتونه امتیاز 9 تا 10 را هم نصیب خودش کنه ...
اما نمیتونه یه RE خوب باشه

Bax

کاربر سایت
Aug 16, 2009
1,235
نام
حمید
دیوانه ها . اینا یا نمی دونن ریشه های سری چیه یا ملت رو سرکار کذاشتن .
حداقل برای اولین تریلر این همه اکشن نشون نمی دادن امیدوار می شدیم . تقلید از گیرز در شماره ی قبلی کم بود ، اینو که من دیدم یه رگه هایی از شباهت به آنچارتد هم داشت . البته از حق نگذریم مشکل همیشگی اکشن بازی (توقف هنگام تیر اندازی) حل شده ! خدا رو شکر با یک اکشن خوش ساخت طرف هستیم !

Terova

No Trolls
Gold User
Dec 1, 2007
13,024
نام
محمد امین
اگر RE5 حدود 100 کیلومتر با نسخه 1 و 2 و 3 فاصله داشت این حداقل 5000 هزار مایل فاصله داره..

این تریلر چی بود آخه..؟ آمده بودن L4D و Teekan و کالاف دیوتی رو قاطی کرده بودن یک مقداری از Crysis 2 و Uncharted زده بودن سرش شده این..! تازه من اخر تریلر کاور گیری Gears of War هم تو بازی دیدم..

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر