Resident Evil 5 *Spoilers* (پست اول را بخوانید)

سلام . کسی اگه می دونه یک راهنمایی به ما در رابطه با یکی از مجهولات داستانی بکنه لطفا ! :arrowd:
درگیری که بین کریس و جیل و وسکر اتفاق افتاد . که طی اون جیل و وسکر از پنجره پرت شدن بیرون و .... در کجا و در چه زمانی اتفاق افتاد ؟ توی نسخه های قبلی تا به حال به چنین درگیری اشاره نشده بود . درسته یا اطلاعات من ناقصه ؟ جیل هم انگار لباس رزم نسخه اول رو پوشیده بود :biggrin1:
ممنون

آخرین ویرایش:
دوستان.....بابا خیلی کوتاه بود....
بعدشم همیشه اویل تهش یه دمو داشت بعد نوشته این اونم نداشت....صحنه احساسی هم نداشت.....بعد حتی اکسترا که بتونی عینه اویل 4 مثلا با زنه یا توی این با جوش بری هم نداشت.....جیلم که اصلا دریغ از یه نمه احساسات...دمو های خاصی نداره که ادم جا بندازه؟؟؟؟یا به خاطرش از اول بریم بازی رو؟؟؟؟
اگر چیزه مثبتی داره؟؟؟که باید از اول بریم بگید....بریمش......ممنون میشم یکی توضیح بده....
بعد 1 دونه اخر بیش تر نداره دیگه؟؟؟درسته؟

اینا سوالای منم هست این امیر که تو کپکام کار میکنه بیاد جواب بده:)
منم این بازی رو تموم کردم خداییش جذابیت بازی انقدر بالا بود که نمیشد بیخیال شد 12 ساعت طول کشید:) اخر بازی هم خیلی مسخره تموم شد و ای کاش مثل بازیهایی مثل Devil یا Darkness یا GTAIV یا MGS4 اخر بازی ادمو تحت تاثیر قرار میداد فقط اخرش با اون جمله کریس حال کردم که اگه اشتباه نکنم گفت more and more find my self ....(بقیش یادم نیست:)) با شخصیت وسکر هم خیلی بیشتر از قبل حال کردم خداییش خیلی تمیز ساخته بودن شخصیتشو
در کل بعد از مدتها یه بازی خوش ساخت بازی کردیم
کسی با شخصیت وسکر بازی رو جلو برده ؟ خدا کنه باهاش بشه ماتریکسی موقه شلیک گلوله جاخالی داد :)

آخرین ویرایش:
سلام

کسی میدونه اکسترا مود بازی که آزاد میشه و میگن بهترین اکسترای این نسل! هست چیه؟

-متاسفانه نتونستم جلوی خودمو بگیرم کل اسپویلر ها رو خوندم .:دی

از آقایون مطلع! خواهش میکنم بگن Remake یکی از سه تا اولیا واسه این نسل درکار هست؟

آخرین ویرایش:
سلام.یه سوال:
میگم اونجا که اون کامیونه پیچید و یه چیز :sick:ازش اومد بیرون هی مین گذاشتم ولی نمرد نارنجکم نشد به شکمشم تیر زدم نشد حالا چه کنم این کندرو؟

وقتی مین میزاری و میترکه میخوابه زمین.زیر شکمش نارنجی رنگ مثل قده میمونه اونجارو بزن

اویل5 از اون دسته از بازی های شده که اگه یک بار تمومش کنی زیاد رقبتی به تکرار اون نخواهید داشت برعکس اویل 4 که ارزش تکرارش بسیار بالا بود روی تمام درجات سختی.
جیل هم انگار یه آدم آهنی بی روح و عاطفه است
یه نکته بد اینکه محیط بازی خسته کنندست درسته فوق العاده زیبا و با جزییات طراحی شده ولی بی روحه
یک نکته برای کسانی که بازی رو انجام میدن:
محماتتون رو بی خودی هدر ندین چون با کمبود مواجه میشیدو به نقاط ضعف دشمنان توجه کنید ،زیاد هم دنبال یه پایان زیبا و داستان جالب نباشید

یه کمک

این قوله که تو چپتر 5-2 هست من هی ازوهاشو میزنم دوباره در میاد!!! آتیششم میزنم نمیمیره؟؟؟؟ اول بازوهاشو بزنم ..کلن چی کنم؟؟؟؟؟

آخرین ویرایش:
حیف!از دادگر عزیز امروز گرفتم حالا بیاد ببینم
اما منم خیلی ناراحت شدم کپکام چند سال منتظرمون گذاشت اخرشم یک عده اویل
موتورسوار :)
بازم میگم اویل 3 بهترین بود
:cheesygri

سلام . کسی اگه می دونه یک راهنمایی به ما در رابطه با یکی از مجهولات داستانی بکنه لطفا ! :arrowd:
درگیری که بین کریس و جیل و وسکر اتفاق افتاد . که طی اون جیل و وسکر از پنجره پرت شدن بیرون و .... در کجا و در چه زمانی اتفاق افتاد ؟ توی نسخه های قبلی تا به حال به چنین درگیری اشاره نشده بود . درسته یا اطلاعات من ناقصه ؟ جیل هم انگار لباس رزم نسخه اول رو پوشیده بود :biggrin1:
ممنون
یعنی اینهمه ادم بازی رو تموم کردن . اونا هم متوجه نشدن ؟ :biggrin1:

وسکر چطوری میمیره؟تو تریلرا که همه چی براش صحنه آهسته بود و زود جا خالی میداد.چطوری پس مرد؟کی کشتش؟کریس؟تنهایی؟یا با کمک جیل؟یا با کمک شوا؟

این قوله که تو چپتر 5-2 هست من هی ازوهاشو میزنم دوباره در میاد!!! آتیششم میزنم نمیمیره؟؟؟؟ اول بازوهاشو بزنم ..کلن چی کنم؟؟؟؟؟

دوست عزیز من خودمم تو اون مرحله یکم دچار مشکل شدم اونجا من 5 تا از اون نارنجک های اتش زا داشتم وقتی به طرفش پرت می کردم و اتش می گرفت از بدنش سه تا شاخک می زد بیرون بعد سریع اون اسلحه اتش زا رو بر می داشتم و اتشش میزدم چند بار این کارو کردم تا مرد البته میگم باید از اون نارنجک ها داشته باشی من که این طوری کشتمش

وسکر چطوری میمیره؟تو تریلرا که همه چی براش صحنه آهسته بود و زود جا خالی میداد.چطوری پس مرد؟کی کشتش؟کریس؟تنهایی؟یا با کمک جیل؟یا با کمک شوا؟

در واقع برای کشتن وسکر باید تو مرحله اخر محیط رو با خاموش کزدن چراغ ها تاریک کنی تا سرعتش کم بشه یا به قولی دیدش بعد با RPG باید بهش شلیک کنی یعد میوفته رو زمین و درست عین کشتن VAmp تو MGS 4 باید یه سرنگ تو بدنش بزنی تا ضعیف بشه بعد فرار می کنه میره تو هواپیما و بعد یک کات سین باید باهاش واسه اخرین بار تو دهنه اتش فشان بجنگی !! بعدش میوفته تو مواد مذاب میمیره :((
این وسط Jill هیچ غلطی نمی کنه و تمام کارا رو Sheva و Cheris می کنن

به نظر من RE بدون Wesker دیگه حالی نمیده :(

آخرین ویرایش:
اول بزار اسلحه آتیش انداز که رو دیواره شارژ بشه بعد م روی بدنش یه سری چیزای روشن است که گرده اونارو بزن یه حالت بی دفاعی پیدا میکنه بعد با اسلحه آتیشش بزن چند بار باید این کارو انجام بدی

به نظر منم اویل بدون وسکر حالی نمیده.اشتباه کردن کشتنش.باید تو نسخه آخر میمرد.نه الان.اصلا شما مطمئنید که میمیره؟تو اویل هیچ کس با یکدفعه نمیمیره.حداقل باید 2 دفعه بشه.و این وسکری که من میبینم باید 3 بار بلا سرش بیاد تا بمیره.ولی خب افتادن تو آتش فشان دیگه اگه زنده بشه یکم غیر قابل باوره.این وسط جیل والنتاین چیکارس؟میدونم نقش پر رنگی داره.ولی خب چیکار میکنه؟چرا نقشش مهمه؟

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or