Resident Evil 5 | PS3

Nima

مدیر انجمن
Feb 25, 2007
8,045
نام
نیما
افت فریم داره یه نمور ، ولی اذیت نمیکنه ، البته من 2 تا Chapter بازی کردم ، خوشبختانه اون خطها و پاره شدن تصویر تا الان توی نسخه PS3 نبودن . ولی از نظر کیفیت تکسچرها یکم از 360 ضعیف تره ...

Fratos

کاربر سایت
Aug 23, 2006
16,073
حالا کارِتان به جای رسیده واسه کسی که Blade of Chaos دستشه تیزی میکشید! :D.
S.N.M جان ( خطر لو رفتن داستان تا قبل از چپتر 2.2 )
دوست عزیز اون قسمتی هست که باید اون جونور سیاه رو نابود کنی رو یادت میاد؟ اواخر 2.1 هست فک کنم. اونجا بعد از هر نارنجکی که سمت یارو مینداختم، دقیقا لحظه انفجار افت فریم فاحشی پیدا میکرد. اون یارو جلاد ـه رو هم اگر یادت باشه از ضلع شمالی ساختمون با خُرد کردن دیوار وارد میشه، همون لحظه هم افت فریم داده. اون قسمتی که دختر بلونده هم B.O.W میشه 2 نفر دیگه پیشش بودن یه نارنچک انداختم چه افتی پیدا کرد ولی خوب یه تُرُفی ترکوند :D
امیر (アヌビス)
دیگه نمیام رو بازی محبوبم عیب بزارم که آخه :D. دیدم، گفتم. شایدم ایراد از من بوده و از شدت هیجان خودم افت فریم پیدا کردم :D. خداترین گرافیک این نسل تا این لحظه. چی خوردن چنین بازی رو درست کردن ؟:D.

Hodor

کاربر سایت
Sep 26, 2005
10,109
نام
محمد رضا
این بازی بغیر از حالت داستانیش آنلاین برای مودهای دیگه هم داره؟
یعنی ارزش خرید برای ps3 هم داره؟
اگه آره یکم راجب مودهاش توضیح بدین

MGS

کاربر سایت
Sep 30, 2005
3,336
نام
Hesam
این بازی بغیر از حالت داستانیش آنلاین برای مودهای دیگه هم داره؟
یعنی ارزش خرید برای ps3 هم داره؟
اگه آره یکم راجب مودهاش توضیح بدین
در اخر مود mercenaries برای رکورد زدن میتوان به صورت co-op انلاین رفت

WILDCAT

کاربر سایت
Jun 5, 2007
1,572
نام
Noctis LuciS Caelum
خب مملی هم وارد بازی شد :biggrin1:
آقا نه وجدانا بازی خیلی تمیز هستش من خوشم اومد فقط بعضی مواقع قاطی میکنم :laughing:
مثلا تیر من کمه به شوا زیاد میرسه . آقا راهی نیست که تیر رو تقسیم کنم . آخه یجا دیدم شوا 3 تا تیر داره من حواسم نبود فکر کردم پایینی برای شوا هست و پایینی منم بعد میام بهش تیر بدم همه رو دادم بهش تیر نداشتم خودم مثلا نمیشه کاری کرد من 30 تا تیر دارم 15 تا بدم به شوا 15 تا خودم داشته باشم :biggrin1:

Fratos

کاربر سایت
Aug 23, 2006
16,073
خب مملی هم وارد بازی شد :biggrin1:
آقا نه وجدانا بازی خیلی تمیز هستش من خوشم اومد فقط بعضی مواقع قاطی میکنم :laughing:
مثلا تیر من کمه به شوا زیاد میرسه . آقا راهی نیست که تیر رو تقسیم کنم . آخه یجا دیدم شوا 3 تا تیر داره من حواسم نبود فکر کردم پایینی برای شوا هست و پایینی منم بعد میام بهش تیر بدم همه رو دادم بهش تیر نداشتم خودم مثلا نمیشه کاری کرد من 30 تا تیر دارم 15 تا بدم به شوا 15 تا خودم داشته باشم :biggrin1:
دیگه تبادلات بین الممالکی ـشون در همین حده دیگه :D شما ببخشید! :D.
اقا داری حالشو میبری یا نه؟
RE4 Remake :laughing:

.:Metallica:.

Gold User
Sep 18, 2008
3,841
نام
علی متالیکا
بچه ها به نظرتون می ارزه این بازی رو برای PS3 بگیرم یا وایسم وقتی 360 ام رو درست کردم:biggrin1: آخه سه چراغ شده . منظورم اینکه بازیی هست که براش به جا 5 تومن 70 تومن بدی ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
ممنون

iwes

کاربر سایت
Sep 2, 2006
1,707
نام
محمد
بچه ها به نظرتون می ارزه این بازی رو برای PS3 بگیرم یا وایسم وقتی 360 ام رو درست کردم:biggrin1: آخه سه چراغ شده . منظورم اینکه بازیی هست که براش به جا 5 تومن 70 تومن بدی ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
ممنون

بله ارزشش را دارد که شما ان را خریداری کنید با قیمت 700 هزار ریال

CyrusGreat

کاربر سایت
Jul 24, 2008
587
والا من الان مرحله 2-2 هستم اصلا افت فریم ندیدم , حالا نمیدونم شما چی دیدین!!:-"

راست میگه فری، افت فریمش کجا بود :D

حالا من که نسخه ی PS3 رو نمیدونم ولی XBOX360 ش که افت فریم داره بعضی ها :D البته اذیت نمیکنه ها ! تو صحنه های شلوغ بعضی وقت ها چند ثانیه افت فریم داره...

افت فریم میخواین ببینین:biggrin1:
فری کاملا درست میگه
نسخه ps3 تو 30 فریم stable نداره
حالا offline co-op نسخه ps3 بماند:d
مشاهده بفرمایید :laughing:
فری چرا رفتی سراغ نسخه PS3 ?!

360ver
frame rate is consistently higher, making for a smoother, more responsive experience. The fact that the game is essentially locked at 30fps means that there’s no judder, which you can get in spades on the ps3 version. clearer textures, more particle effects, full world reflections in the water - in terms of bonus bling, xbox 360 is in pole position here.​

گائودی

کاربر سایت
Feb 23, 2009
208
نام
ناصر
این نصب شدن قسمتی از بازی روی هارد چقدر به لود شدن سریعتر بازی کمک میکنه ؟ در ضمن این کار رو فقط برای لود شدن سریعتر بازی انجام میدن؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر