Resident Evil 5 | PS3

غول پرنده در چپتر 2/2 چه طوری کشته می شه ؟

روی زمین باید مین بذاری ( همون اطراف زیاده ) وقتی میاد رد بشه منفجر میشه و یه مدت کوتاه بی حرکت میمونه . باید سریع بری و به زیر بدنش شلیک کنی .... ، بسته به درجه سختی بازی چند بار که اینکار رو تکرار کنی تموم میشه ...

میدونم اینجا شاید جاش نباشه ولی
من داشتم تو فروم playstation می گشتم دیدم این بازی ها حالت co-up تو حالت offline دارن (دو نفره تو حالت داستانی)
اگه از عزیزان کسی این بازی هارو داره میتونه بگه واقعیت دارن یا نه؟:-"
Army of Two
Call of Duty 4
Haze
Unreal Tournament 3
Time Crisis 4 with Guncon
Resistance
NFS undercover
NFS Carbon
Motorstorm
Warhawk
Marvel Ultimate Alliance
اگه بازم هست مثل اینا ممنون میشم معرفی کنید.
ممنون
به نظرم اینطوری بگم بهتره
<any good two player offline <split screen (نتونستم معادل فارسی پیدا کنم) کسی سراغ داره؟

میدونم اینجا شاید جاش نباشه ولی
من داشتم تو فروم playstation می گشتم دیدم این بازی ها حالت co-up تو حالت offline دارن (دو نفره تو حالت داستانی)
اگه از عزیزان کسی این بازی هارو داره میتونه بگه واقعیت دارن یا نه؟:-"
Army of Two
Call of Duty 4
Haze
Unreal Tournament 3
Time Crisis 4 with Guncon
Resistance
NFS undercover
NFS Carbon
Motorstorm
Warhawk
Marvel Ultimate Alliance
اگه بازم هست مثل اینا ممنون میشم معرفی کنید.
ممنون
به نظرم اینطوری بگم بهتره
<any good two player offline <split screen (نتونستم معادل فارسی پیدا کنم) کسی سراغ داره؟
اره بازی Resident در حالت افلاین این حالت و داره . !
از بازی هایی که گفتی این هایی که بازی کردم و حالت Co-op داشت این ها هست . !
Call of Duty 4
Resistance
Motorstorm
Warhawk بازی تنها انلاین هست اما در حالت افلاین داخل یک مپ و Split Screen تا 4 نفر میتونید با هم بازی کنید . !

اگر بخوايم مراحل فبلي رو مجددا بريم سيوهاي مرحله هاي جديد آخري كه رفتيم پاك ميشه و از همونجاي كه دوباره رفتيم سيو ميشه يا مرحله ها تو سيو ميمونه؟!

اگر بخوایم همه ی مراحل رو روی درجه های سختی مختلف بریم برای باز شدن تروفی ها باید از اول بریم؟یا خودمون تک تک مراحل رو انتخاب کنیم و به ترتیب نریمشون فرقی نداره؟

راستی این چیز های ستاره ای که زیر بعضی مراحل میزنه چی هستند؟چجوری میشه گرفتشون؟من فقط یکیشون رو گرفتم تو بعضی مراحل هم زمین و آسمون رو گشتم و همه چی رو هم گرفتم اما چیزی به این تعداد اضافه نشد.

اگر بخوایم همه ی مراحل رو روی درجه های سختی مختلف بریم برای باز شدن تروفی ها باید از اول بریم؟یا خودمون تک تک مراحل رو انتخاب کنیم و به ترتیب نریمشون فرقی نداره؟
بله میشه تک تک رفت.

راستی این چیز های ستاره ای که زیر بعضی مراحل میزنه چی هستند؟چجوری میشه گرفتشون؟من فقط یکیشون رو گرفتم تو بعضی مراحل هم زمین و آسمون رو گشتم و همه چی رو هم گرفتم اما چیزی به این تعداد اضافه نشد.
اینا Embelm ها هستن که بعضی چیزها رو باز میکنه و البته یک تروفی هم داره برای گرفتن در Youtube یه سرچ کنید ویدیو راهنماش هست از روی اون برید

واو خدای من عجب بازی باهالی بود من الان دارم روی درجه پروفشنال بازی میکنم یعنی خیلی سخت یعنی به این میگن بازی حال کردم ایول :biggrin1::love:
من فقط تنها چیزی که ناراحتم کرد اینه که رمز کم گذاشته و حالته مخفی بازی کم بود یعنی رازی نداشت فقط همون جا که میگه نورها را درست کن یکمی به فکر کردن احتیاج داشت ولی ای کاش رمز و روموز زیاد داشت که من بیشتر سرشان فکر میکردم
ولی در کل بازی محشری حتما امتحان کنید ضرر نمیکنید بلکه حال میکنید :love:

من هنوز تو کف حالت دو نفرش موندم!!!
برای من هم دمو و هم بازیش رو که گرفتم هر دوتاش صفحه عالی بود و از 100% صفحه ی تلوزیون استفاده شده بود!
البته توی دفترچش یک عکس زده بود که تو حالت دو نفره صفحه افتضاح میشد(استفاده از 75%صفحه )
همونطور که گفتم من هنوز تو کف اینم که م نعجب شانس باحالی دارم :biggrin1:
راستی وقتی سوار قایق هستیم تو چاپتر 3 قسمت 2 شوا رو بزاریم راننده و خودمون اونجا وایسیم و تیر بزنیم؟آخه تو یوتوب برای گرفتن همین Embelm ها تو راهنمای این مرحله یارو جاشو با شوا عوض کرد(البته نسخه ی X360 ) بود.اگر کسی تونسته جاشو عوض کنه به ما هم ندایی بده! (آخه فعلا نمیتونم دو نفره بازی کنم و نمی تونم خودمم با هر دو دسته این مرحله رو رد کنم! )

ولی بازیش هرچی هست به غیر از وحشتناک :d

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or