Resident Evil 5 | PS3

من هنوز تو کف حالت دو نفرش موندم!!!
برای من هم دمو و هم بازیش رو که گرفتم هر دوتاش صفحه عالی بود و از 100% صفحه ی تلوزیون استفاده شده بود!
البته توی دفترچش یک عکس زده بود که تو حالت دو نفره صفحه افتضاح میشد(استفاده از 75%صفحه )
همونطور که گفتم من هنوز تو کف اینم که م نعجب شانس باحالی دارم :biggrin1:
راستی وقتی سوار قایق هستیم تو چاپتر 3 قسمت 2 شوا رو بزاریم راننده و خودمون اونجا وایسیم و تیر بزنیم؟آخه تو یوتوب برای گرفتن همین Embelm ها تو راهنمای این مرحله یارو جاشو با شوا عوض کرد(البته نسخه ی X360 ) بود.اگر کسی تونسته جاشو عوض کنه به ما هم ندایی بده! (آخه فعلا نمیتونم دو نفره بازی کنم و نمی تونم خودمم با هر دو دسته این مرحله رو رد کنم! )

ولی بازیش هرچی هست به غیر از وحشتناک :d
تمام چهار Embelm اون مرحله رو گرفتم بدون سوئیچ بین شخصیت ها!. مشکلی هست بگو کمک کنم.

کسی هست با هم 2 نفره بازی کنیم؟
حدودای ساعت 5 و نیم.اگر کسی هست به ما ندا بدهد.
راستی میشه مثلا وقتی من host شدم خودم انتخاب کنم که کدوم یک از دوستانی که آنلاین هستند بیاد با من مرحله رو بازی کنیم؟

کسی هست با هم 2 نفره بازی کنیم؟
حدودای ساعت 5 و نیم.اگر کسی هست به ما ندا بدهد.
راستی میشه مثلا وقتی من host شدم خودم انتخاب کنم که کدوم یک از دوستانی که آنلاین هستند بیاد با من مرحله رو بازی کنیم؟

من معمولا همین ساعت ها هستم البته فعلا با سهراب داریم می ریم اما اگه نبود خوشحال می شم اگه رو حالت pro با هم مراحل رو بریم جلو . اگه خواستی من رو add کن .

بیشتر مشکل فریم تو مواقعی اذیت میکنه که co-op میزنید و یکی هم گولشو بینهایت کرده و همه جارو به رگبار بسته!

من که هیچوقت با افت فریم تو حالت co op online مواجه نشدم
شاید مشکل از connection باشه اتفاقا همیشه هم یکی تیرش بی نهایت بود :confused: !???

من که هیچوقت با افت فریم تو حالت co op online مواجه نشدم
شاید مشکل از connection باشه اتفاقا همیشه هم یکی تیرش بی نهایت بود :confused: !???
این مهم نیست! مهم اینه که برای ورژن PS3 هر بازی هزار تا مشکل نداشته درست کنند!

برای شما هنوز صفحه از 2 سومش استفاده میشه؟من رو 2 تلوزیون با سایز ها و مدل های مختلف امتحان کردم هر دوتاش از 100% صفحه استفاده شده.
خوبه منم اگر خدا بخواد فردا شروع میکنم فعلا رو حالت سخت برم تا ببینم کی اون خیلی خیلی سخت رو میتونم تموم کنم :biggrin1:

فکر کنم یک پایان
آخه تو قسمت cs ها که همه ی جاها پر شده فکر نکنم دیگه چیزی اضافه بشه :biggrin1:

معمولا چه ساعت هایی برای آنلاین بازی کردن خوبه و از همه جای دنیا ملت زیاد میان رو برای آنلاین؟
آخه امروز هیچکی نیمد ولی چندروز پیش ظهر خیلی شلوغ بود!

فکر کنم یک پایان
آخه تو قسمت cs ها که همه ی جاها پر شده فکر نکنم دیگه چیزی اضافه بشه :biggrin1:

معمولا چه ساعت هایی برای آنلاین بازی کردن خوبه و از همه جای دنیا ملت زیاد میان رو برای آنلاین؟
آخه امروز هیچکی نیمد ولی چندروز پیش ظهر خیلی شلوغ بود!
دیدی هر چی سعی کردم نتوانستم باهات انلاین بازی کنم معلوم نیست چه جوریه خیلی دنگ و فن داره ای بابا نمی ذارن یک انلاینه راحت بازی کنیم :-"

آقا میشه یکی راهنمایی کنه اون مرحله که سوار ماشین هستیم فکر کنم 3-2رو چجوری میشه روی درجه ی پروفشنال رد کرد؟ جونم در اومد شاید بیشتر از 20 بار از boss مرحلش باختم هنوز نتونستم رد کنم!
اگر میشه یکی سریع راهنمایی کنه تا نزدم بازی و دسته و ps3 رو نشکوندم :biggrin1:

آخرین ویرایش:
آقا میشه یکی راهنمایی کنه اون مرحله که سوار ماشین هستیم فکر کنم 3-2رو چجوری میشه روی درجه ی پروفشنال رد کرد؟ جونم در اومد شاید بیشتر از 20 بار از boss مرحلش باختم هنوز نتونستم رد کنم!
اگر میشه یکی سریع راهنمایی کنه تا نزدم بازی و دسته و ps3 رو نشکوندم :biggrin1:

به نظر من بدون team mate و رو حالت co op نمی تونی ردش کنی .

جاتون خالی بالاخره ردش کردم و همین طور که شما گفتید نتونستم رو حالت CO OP ردش کنم
بالاخره بعد از 27 بار باختن و یک ساعت و یک دقیقه و 18 ثانیه مرحله رد شد :d

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or