Multi Platform Remnant 2

سازنده
Gunfire Games
تاریخ انتشار
Summer 2023
ناشر
Gearbox Publishing
پلتفرم‌ها
  1. PC
  2. PlayStation 5
  3. Xbox Series X|S
hd_logo_1ckk.png

Developer: Gunfire Games
Publisher: Gearbox Publishing
Genre: Souls-like, Shooter , RPG
Release Date: Summer 2023
Steam Page: Remnant 2

• Remnant 2 ادامه ای بر بازی پرفروش remnant from the ashes هست که قرار است در تابستان 2023 برای PC و کنسول های نسل نهمی XBSX/S و PS5 عرضه شود.
  • همانند نسخه پیشین بازی از سیستم پیشرفته تر procedural generation استفاده میکنه که به گفته خودشون تجربه شما با دوستانتون کاملا متفاوت بوده و ارزش تکرار پذیری بالایی داره برای مثال مراحل و ایتم و باس فایت و دانجن ها و ... کاملا فرق میکنه.
  • بازی رو میتونید به صورت Co-op تا 3 بازیکن بازی کنید.
  • در حال حاضر کلاس های معرفی شده Gunslinger و The Handler و The Challenger هستند.
  • در حال حاضر World های بازی Yaesha ، Losomn که شامل Dran و Fae میشه هستند.

کلاس ها
Gunslinger کلاس assault بازی محسوب میشه که سلاح اصلیش Rifle و Pistol عه.

Perk اصلی این کلاس Loaded هست که وقتی اکتیو میشه به مدت 15 ثانیه مهمات شما بی نهایت و Skill های شما بدون cooldown میشن.
  • Swift Shot دریافت 15% (Fire Rate) و 25% (Ranged Damage) و 5% (Critical Chance) برای تمامی سلاح ها.
  • Posse Up وقتی مهماتی از روی زمین بر میدارید 30% از اون بین باقی کلاس های تقسیم میکنه.​
  • Quick Hands دیافت 10% (Reload Speed) و اگه خشاب آخر باشه 2X میشه.​
  • Sleight Of Hand​
SKILLS
  • Quick Draw

Screenshot 2023-06-13 143452.png
  • Sidewinder

Screenshot 2023-06-13 143519.png

• Bulletstorm
Screenshot 2023-06-13 143549.png

تاپیک آپدیت میشه.

آخرین ویرایش:
Screenshot_20231026-105352_X.jpg

خب شوخی شوخی تایید شد اون افزایش تریت پوینت اما با dlc اول میاد و مشخصا در دسترس هم هستش. پس آپدیت بعدی شامل لوداوت و مقدار زیادی باف برای آیتما و آرکی‌تایپ‌های مختلف خواهد بود. اطلاعاتی که میده که قطره‌چکونی اما هیجان انگیزن :D احتمال زیاد dlc اول هم تا همین دسامبر بیاد چون گفتن هر ۳تا بسته‌ی الحاقی تو بازه‌ی یک ساله از زمان لانچ، منتشر میشن، هر ۴ماه یک dlc میتونه منطقی باشه.

پچه که دربارش حرف زده بودن عرضه شد.
یه ایونت (البته زمانش محدود نیست) هم باهاش اومده با ۵ تا سلاح جدید.
سلاحا ظاهرشون Reskinئه ولی ماد و نحوه شلیکشون فرق میکنه.

آخرین ویرایش:
خب من با هر ۵تا کارپتد ویپن بازی کردم و غیر از مرسی‌لس، به نظرم هر ۴تا دیگه کاملا از فرم اصلیشون بهترن.

Aphelion که عملا یکی از بهترین سلاحای بازی شده. قبل ازینم ماد (سوپر نوا) خیلی خفنی داشت اما پرایمری فایرش واقعا خوب نبود. اما الان اومدن پرایمری رو کردن ۳تا لاین افقی که خیلی بهتر شده. سوپر نوا هم از یه اورب بزرگ تبدیل شده به ۶تا اورب کوچیک ولی همچنان قدرتشو حفظ کرده.

بعدش برسیم به Meridian که الان شده همون گرنید لانچری که میخواستیم! پرایمری فایر خیلی حس بهتری میده علاوه بر اینکه میتونید شارژ کنید تا ۳تا گرنید با هم شلیک کنه. مادش هم حالت کلاستر داره و دمیج خیلی خوبی میده.

Rune Pistol هم قبلا اصلا سراغش نرفته بودم ولی ورژن کارپتدش خیلی خووبه.

بعدی Deceit هستش که ورژن اصلیش عالی بود ولی کارپتدش رو ترجیح میدم چون به نظرم خیلی فان‌تر شده. هم پرایمری فایرش هم مادش. مادش یه تیغ بزرگی پرت میکنه و برای چند ثانیه میچرخه و بعد برمیگرده سمت پلیر. خیلی خندس :D

و اما Merciless که خیلی حال نکردم با حالت کارپتدش. پرایمری فایرش در اصل همون ماد ورژن اصلیشه. یعنی دیگه اونو رایفل نیستش. تک‌تک تیر میزنه و مادش اینطوریه که ریلود اسپید رو زیاد میکنه برای ۱۳ ثانیه و اگه هر ۳تا تیر داخل خشاب به ویک‌اسپات بخورن، در جا ریلود میشه! مادش رو دوس دارم ولی خب تک تیر شدنش خیلی جذاب نبوده واسم.

در کل این سیستم Corrupted به نظرم خیلی حرکت خفنی بود و این ۵تا تازه شروع کار هستن. خیلی دوس دارم Savior و Hellfire هم با همین سیستم تبدیل بشن به ورژن Fusion Rifle و Spitfire که تو رمننت یک داشتیم. همین حرکت به نظر ساده، به راحتی جون تازه‌ای به بازی داده. هر ۵تاشون فان و کاملا متفاوت از ورژن اصلی هستن. من فکر میکردم فقط مادشونو دستکاری کردن اما وقتی دیدم کلا زیرو رو شدن سلاح‌ها، خیلی غافلگیر شدم و امیدوار برای اینکه در آینده چه کارایی میکنن با این سیستم.

IMG_20231030_222856_390.jpg

IMG_20231030_222902_543.jpg

IMG_20231030_222900_182.jpg

IMG_20231030_222854_518.jpg

IMG_20231030_222857_987.jpg

آخرین ویرایش:
خب من با هر ۵تا کارپتد ویپن بازی کردم و غیر از مرسی‌لس، به نظرم هر ۴تا دیگه کاملا از فرم اصلیشون بهترن.

Aphelion که عملا یکی از بهترین سلاحای بازی شده. قبل ازینم ماد (سوپر نوا) خیلی خفنی داشت اما پرایمری فایرش واقعا خوب نبود. اما الان اومدن پرایمری رو کردن ۳تا لاین افقی که خیلی بهتر شده. سوپر نوا هم از یه اورب بزرگ تبدیل شده به ۶تا اورب کوچیک ولی همچنان قدرتشو حفظ کرده.

بعدش برسیم به Meridian که الان شده همون گرنید لانچری که میخواستیم! پرایمری فایر خیلی حس بهتری میده علاوه بر اینکه میتونید شارژ کنید تا ۳تا گرنید با هم شلیک کنه. مادش هم حالت کلاستر داره و دمیج خیلی خوبی میده.

Rune Pistol هم قبلا اصلا سراغش نرفته بودم ولی ورژن کارپتدش خیلی خووبه.

بعدی Deceit هستش که ورژن اصلیش عالی بود ولی کارپتدش رو ترجیح میدم چون به نظرم خیلی فان‌تر شده. هم پرایمری فایرش هم مادش. مادش یه تیغ بزرگی پرت میکنه و برای چند ثانیه میچرخه و بعد برمیگرده سمت پلیر. خیلی خندس :D

و اما Merciless که خیلی حال نکردم با حالت کارپتدش. پرایمری فایرش در اصل همون ماد ورژن اصلیشه. یعنی دیگه اونو رایفل نیستش. تک‌تک تیر میزنه و مادش اینطوریه که ریلود اسپید رو زیاد میکنه برای ۱۳ ثانیه و اگه هر ۶تا تیر داخل خشاب به ویک‌اسپات بخورن، در جا ریلود میشه! مادش رو دوس دارم ولی خب تک تیر شدنش خیلی جذاب نبوده واسم.

در کل این سیستم Corrupted به نظرم خیلی حرکت خفنی بود و این ۵تا تازه شروع کار هستن. خیلی دوس دارم Savior و Hellfire هم با همین سیستم تبدیل بشن به ورژن Fusion Rifle و Spitfire که تو رمننت یک داشتیم. همین حرکت به نظر ساده، به راحتی جون تازه‌ای به بازی داده. هر ۵تاشون فان و کاملا متفاوت از ورژن اصلی هستن. من فکر میکردم فقط مادشونو دستکاری کردن اما وقتی دیدم کلا زیرو رو شدن سلاح‌ها، خیلی غافلگیر شدم و امیدوار برای اینکه در آینده چه کارایی میکنن با این سیستم.

View attachment 316906

View attachment 316907

View attachment 316908

View attachment 316909

View attachment 316910
چقدر فارم ۵۰ تا شارد طول کشید؟

چقدر فارم ۵۰ تا شارد طول کشید؟

تو همین ۲ ۳روز تونستم هر ۵تارو بگیرم. نمیدونم از پس فردا که ایونت تموم شه چقدر کم بشه شانس اسپان این Aberrationها. ولی الان ممکنه تو یه دانج حتی ۳تا اسپان هم ببینی.

• Like
Reactions: DedSec88
کسی تائید میکنه که بازی بتونه ۱۵۰ ساعت حداقل سرگرم کنه؟ من خیلی با دنیای ریترنال خاطره داشتم. تابحال سمت رمننت نرفتم. از طرفی نمیدونم نسخه ی یکش واجبه بازی بشه یا نه. با درنظر گرفتن شرایط اقتصادی بازی ها روی ps5 بگید اگر نسخه ۱ بازی نشه چی از دست میدم. درباره مدت زمانی که محتوا جهت ارائه داره هم بگید

کسی تائید میکنه که بازی بتونه ۱۵۰ ساعت حداقل سرگرم کنه؟ من خیلی با دنیای ریترنال خاطره داشتم. تابحال سمت رمننت نرفتم. از طرفی نمیدونم نسخه ی یکش واجبه بازی بشه یا نه. با درنظر گرفتن شرایط اقتصادی بازی ها روی ps5 بگید اگر نسخه ۱ بازی نشه چی از دست میدم. درباره مدت زمانی که محتوا جهت ارائه داره هم بگید

من ۲۴۰ساعت پلی‌تایم دارم و منتظرم هفته دیگه dlc بیاد و دوباره برگردم سراغش. برای جمع کردن تمام آیتما و سلاح‌ها و دیدن تمام ایونت‌ها و حل کردن تمام پازل‌ها، حداقل ۱۵۰ ساعت سرگرم خواهی شد. اگه اهل این باشی که بیلدهای مختلف رو هم تست کنی یا چندتا سلاح رو فول آپگرید کنی همه بیشترم لذت خواهی برد.

در مورد نسخه‌ی قبلی، به نظرم واجب نیست بازی کردنش و میتونی مستقیم بری واسه رمننت ۲. از نظر داستانی خیلی چیز خاصی نیست و چیزی رو از دست نمیدی ولی خب تو نسخه دوم واسه لور هر منطقه خیلی وقت گذاشتن. یعنی داستان اصلی خیلی معمولیه اما بک‌گراند هر لوکیشن و آیتماش و انمی و باس‌هاش خیلی جذاب و خوبه. از نظر گیم‌پلی و مکانیزماش، تفاوت‌هایی با نسخه اول داره که میتونم بگم همشون بازی رو بهتر کردن. یه اختلافی بین عُلما هستش در مورد Trait Pointها که اینم با dlc جدید وضعیتش خیلی بهتر میشه. وضعیت طراحی باس‌ها تو رمننت ۲ خیلی خیلی بهتر از نسخه اوله.

در کل حتما برو واسش. تجربه‌ی خیلی خیلی خوب و تا حدود زیادی یونیکیه.

Official Ritualist Archetype Reveal Trailer​

پشم‌هایم. یعنی از الان دارم ریچوالیست رو کنار آرکان تصور میکنم که چه شوند.
خیلی خیلی طراحش عالیه. پرایم پرکش فوق‌العادس. اکتیو اسکیلاش هم عالین همه.
ظاهرش هم حرفی باقی نمیگذارد. تا ۳شنبه بیاد لذتشو ببریم.
جالبه که کامیونیتی درخواست همچین آرکی‌تایپی داشت با محوریت Status Effect.

تصمیم گرفتم واسه صرفه جویی در وقت و پول :D واکثرو نسخه ۱ از یوتوب پیگیری کنم و نسخه ۲ رو بخرم. فقط اینکه این dlc که گفتید سه شنبه میاد باید جدا خریداری بشه یا رایگان با آپدیت اعمال میشه؟ چون اگر رایگان نباشه باید بمونم ببینم نسخه کامل رو از کجا گیر بیارم.

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or