Multi Platform Remnant 2

سازنده
Gunfire Games
تاریخ انتشار
Summer 2023
ناشر
Gearbox Publishing
پلتفرم‌ها
  1. PC
  2. PlayStation 5
  3. Xbox Series X|S
hd_logo_1ckk.png

Developer: Gunfire Games
Publisher: Gearbox Publishing
Genre: Souls-like, Shooter , RPG
Release Date: Summer 2023
Steam Page: Remnant 2

• Remnant 2 ادامه ای بر بازی پرفروش remnant from the ashes هست که قرار است در تابستان 2023 برای PC و کنسول های نسل نهمی XBSX/S و PS5 عرضه شود.
  • همانند نسخه پیشین بازی از سیستم پیشرفته تر procedural generation استفاده میکنه که به گفته خودشون تجربه شما با دوستانتون کاملا متفاوت بوده و ارزش تکرار پذیری بالایی داره برای مثال مراحل و ایتم و باس فایت و دانجن ها و ... کاملا فرق میکنه.
  • بازی رو میتونید به صورت Co-op تا 3 بازیکن بازی کنید.
  • در حال حاضر کلاس های معرفی شده Gunslinger و The Handler و The Challenger هستند.
  • در حال حاضر World های بازی Yaesha ، Losomn که شامل Dran و Fae میشه هستند.

کلاس ها
Gunslinger کلاس assault بازی محسوب میشه که سلاح اصلیش Rifle و Pistol عه.

Perk اصلی این کلاس Loaded هست که وقتی اکتیو میشه به مدت 15 ثانیه مهمات شما بی نهایت و Skill های شما بدون cooldown میشن.
  • Swift Shot دریافت 15% (Fire Rate) و 25% (Ranged Damage) و 5% (Critical Chance) برای تمامی سلاح ها.
  • Posse Up وقتی مهماتی از روی زمین بر میدارید 30% از اون بین باقی کلاس های تقسیم میکنه.​
  • Quick Hands دیافت 10% (Reload Speed) و اگه خشاب آخر باشه 2X میشه.​
  • Sleight Of Hand​
SKILLS
  • Quick Draw

Screenshot 2023-06-13 143452.png
  • Sidewinder

Screenshot 2023-06-13 143519.png

• Bulletstorm
Screenshot 2023-06-13 143549.png

تاپیک آپدیت میشه.

آخرین ویرایش:
باورم نمیشه فاینال باسو سولو زدم .با اینکه کلی هم مولتی سرش بازی کردم و نتونستیم بزنیمش .ولی خوب بعضی موقع ها مولتی سختره .کلا اگه درجه سختی تمام باس ها 1 باشه فاینال باس فاز دومش 10 هست.
ولی عجب بازی ای بود به نظرم تو ایران زیاد به این بازی پرداخته نشده توی تاپیکشم می بینیم که سوت و کوره تازه فکر کنم اینجا اکثر رو پی سی برن و وضع کنسول خراب تره .
ولی من که باهاش زندگی کردم و برم برای پلات کردنش که خیلی حوصله میخواد.

باورم نمیشه فاینال باسو سولو زدم .با اینکه کلی هم مولتی سرش بازی کردم و نتونستیم بزنیمش .ولی خوب بعضی موقع ها مولتی سختره .کلا اگه درجه سختی تمام باس ها 1 باشه فاینال باس فاز دومش 10 هست.
کلا همه باسایی که AoE زیاد میزنن مولتی خیلی سخت ترن چون اصلا نمیدونی از کدوم طرف داری میخوری.

• Like
Reactions: ashe
دوستان من دارم حالت کمپین رو میرم و نمی خوام فعلا به دنیای دیگران جوین بشم اما می خوام همین مراحلی که دارم میرم رو co op برم.

برای جوین به دنیای دیگران می دونم از طریق ورلد استون هست اما برای اینکه دیگران به من جوین بشن نمی دونم ! رو پابلیک گذاشتم دو ساعتی هم صبر کردم اما نوتیفیکشنی چیزی نیومد که کسی جوین بشه در دنیای من. در ضمن من نسخه کرکی آنلاین رو دارم بازی می کنم

لطفا راهنمایی کنید چه کنم ! کلا باید صبر کرد !؟ اگر هم از دوستان کسی فعال هست که تو فرندز بازی اضافه کنم با هم بریم

دوستان من دارم حالت کمپین رو میرم و نمی خوام فعلا به دنیای دیگران جوین بشم اما می خوام همین مراحلی که دارم میرم رو co op برم.

برای جوین به دنیای دیگران می دونم از طریق ورلد استون هست اما برای اینکه دیگران به من جوین بشن نمی دونم ! رو پابلیک گذاشتم دو ساعتی هم صبر کردم اما نوتیفیکشنی چیزی نیومد که کسی جوین بشه در دنیای من. در ضمن من نسخه کرکی آنلاین رو دارم بازی می کنم

لطفا راهنمایی کنید چه کنم ! کلا باید صبر کرد !؟ اگر هم از دوستان کسی فعال هست که تو فرندز بازی اضافه کنم با هم بریم
کلا سرورای بازی یجوریه شما پابلیک بذارین باید یکنفر شما رو پیدا کنه بهتون جوین بشه سریعا هم اتفاق نمیفته و رندوم هستش
بهترین کار اینکه یکنفر از دوستاتون یا یکنفر از بچه های اینجا رو ایدیشو بگیرین با هم کواپ برین چون اونطوری معلوم نیست کی جوینتون بشن و متاسفانه کراس پلتفرم نیست بازی فعلا و باید با هم کنسولی خودتون بازی کنید

• Like
Reactions: Dark_Souls
چقدر خووبه که چند نفر گیمر اهل دل و با سلیقه این بازی رو تجربه کردن داخل این فروم :D نسخه قبلی که خیلی غریب و مظلوم بود ولی بدون شک یکی از بهترین تجربه‌ها بود برای هر کسی که رفت سراغش. رمننت ۲ واقعا ادامه‌ی خیلی خیلی خوبی بود برای RFTA و بازی تو تمام زمینه‌ها پیشرفت خیلی خوبی کرده بود. خیلی کم پیش میاد بازی رو پیش‌خرید کنم ولی رمننت ۲ یکی ازونا بود چون کاملا میدونستی چی در انتظارته. بعد از ۲۳۵ ساعت بازی و جمع کردن تمام آیتما و امتحان کردن اکثر بیلدای بازی، به راحتی میشه گفت که تجربه‌ی شدیدا لذتبخشی بود. شاید مهمترین پیشرفتشون، طراحی باس‌های بازی بوده. توی نسخه قبلی اکثریت قاطع باس‌ها، تمرکزشون روی شلوغ کردن استیج به وسیله کلی انمی معمولی بود که واقعا یه جاهایی بازی رو زهرمار میکردن ولی خب تو رمننت ۲ وقت گذاشتن و باس‌های خیلی خوبی طراحی کردن مثل باس آخر که فوق‌العادس یا The Red Prince. تغییر مهم دیگه، محدود کردن تریت‌ها بود. توی نسخه قبل شما بینهایت تریت پوینت داشتی و میتونستی همه چی رو فول آپگرید کنی ولی خب اینجا ۲۰تا به واسطه‌ی هر آرکی‌تایپ بهت میده و ۶۵تا هم آزادی هر طور خواستی استفاده کنی. این تغییر مخالف و موافق زیاد داشت ولی به شخصه خیلی دووشواری نداشتم باهاش ضمن اینکه امکانش خیلی زیاده با هر dlc، بازم کَپ رو ببرن بالا. اضافه شدن آرکی‌تایپ به بازی بهترین اتفاق ممکن بود. دوس داشتی همه رو به دست بیاری و امتحان کنی. هر کدوم کاملا متفاون و یونیک. اینکه میشد هر لحظه عوضشون کرد و دست پلیر رو نبسته بودن. گیم‌پلی بازی و پازل‌هاش هم یکی دیگه از پیشرفتای بزرگ بازی بود. تنوع و تعداد پازل‌ها عالی بود. گان‌پلی بازی همچنان لذت‌بخش و جذاب. گرافیک بازی خیلی خوبه. داستان اصلی همچنان چنگی به دل نمیزنه ولی خب لور هر لوکیشن و آیتماش و باس‌هاش واقعا عالی دراومده بود. برای من دنیای Nightweaver واقعا جذاب بود. کلا Losomn، لوکیشن مورد علاقم بود. امیدوارم تعداد بیشتری از بچه‌ها توجه کنن به این بازی.
دوستان اگه کسی کمکی چیزی خواست یا دوس داشت کواپ بازی کنه، در خدمتم.

موفق باشیم.

چقدر خووبه که چند نفر گیمر اهل دل و با سلیقه این بازی رو تجربه کردن داخل این فروم :D نسخه قبلی که خیلی غریب و مظلوم بود ولی بدون شک یکی از بهترین تجربه‌ها بود برای هر کسی که رفت سراغش. رمننت ۲ واقعا ادامه‌ی خیلی خیلی خوبی بود برای RFTA و بازی تو تمام زمینه‌ها پیشرفت خیلی خوبی کرده بود. خیلی کم پیش میاد بازی رو پیش‌خرید کنم ولی رمننت ۲ یکی ازونا بود چون کاملا میدونستی چی در انتظارته. بعد از ۲۳۵ ساعت بازی و جمع کردن تمام آیتما و امتحان کردن اکثر بیلدای بازی، به راحتی میشه گفت که تجربه‌ی شدیدا لذتبخشی بود. شاید مهمترین پیشرفتشون، طراحی باس‌های بازی بوده. توی نسخه قبلی اکثریت قاطع باس‌ها، تمرکزشون روی شلوغ کردن استیج به وسیله کلی انمی معمولی بود که واقعا یه جاهایی بازی رو زهرمار میکردن ولی خب تو رمننت ۲ وقت گذاشتن و باس‌های خیلی خوبی طراحی کردن مثل باس آخر که فوق‌العادس یا The Red Prince. تغییر مهم دیگه، محدود کردن تریت‌ها بود. توی نسخه قبل شما بینهایت تریت پوینت داشتی و میتونستی همه چی رو فول آپگرید کنی ولی خب اینجا ۲۰تا به واسطه‌ی هر آرکی‌تایپ بهت میده و ۶۵تا هم آزادی هر طور خواستی استفاده کنی. این تغییر مخالف و موافق زیاد داشت ولی به شخصه خیلی دووشواری نداشتم باهاش ضمن اینکه امکانش خیلی زیاده با هر dlc، بازم کَپ رو ببرن بالا. اضافه شدن آرکی‌تایپ به بازی بهترین اتفاق ممکن بود. دوس داشتی همه رو به دست بیاری و امتحان کنی. هر کدوم کاملا متفاون و یونیک. اینکه میشد هر لحظه عوضشون کرد و دست پلیر رو نبسته بودن. گیم‌پلی بازی و پازل‌هاش هم یکی دیگه از پیشرفتای بزرگ بازی بود. تنوع و تعداد پازل‌ها عالی بود. گان‌پلی بازی همچنان لذت‌بخش و جذاب. گرافیک بازی خیلی خوبه. داستان اصلی همچنان چنگی به دل نمیزنه ولی خب لور هر لوکیشن و آیتماش و باس‌هاش واقعا عالی دراومده بود. برای من دنیای Nightweaver واقعا جذاب بود. کلا Losomn، لوکیشن مورد علاقم بود. امیدوارم تعداد بیشتری از بچه‌ها توجه کنن به این بازی.
دوستان اگه کسی کمکی چیزی خواست یا دوس داشت کواپ بازی کنه، در خدمتم.

موفق باشیم.
Co op ش رو تست کردید؟

خیلی به آپدیت جدید نزدیکیم ظاهرا. قراره کلی باف برای سلاح‌های مختلف و ماد و ترینکت و آرکی‌تایپ‌ها داشته باشیم و از همه مهمتر بالاخره Loadout اضافه میشه که تایید کردم بیشتر از ۵تا اسلات هم خواهد بود! دلیل اصلی که بعد ۲۳۵ساعت بازی رو بیخیال شدم همین نبود لوداوت بود! برای هر بار عوض کردن بیلد باید کلی خرتو پرت رو عوض میکردی! آپدیت بعدی مارو برخواهد گردوند!

Reddit - Dive into anything

یه چیزی که جلوی منو از تجربه بازی گرفته مدت زمان های زیادیه که فقط باید شلیک کرد. R2 و کلیک شلیک قراره اسپم بشه تو بازی؟ کلیپایی که ازش تو یوتوب دیدم حجم و تعداد انمی ها خیلی بالا بود و امان نفس کشیدن نمیده به گیمر و مخاطب فقط مشغول شلیک کردن و جا خالیه. نمیگم این بده و سبک بازی میطلبه این رو ولی حجم و عمقش مسئله‌س. مثلا توی Returnal هر مرحله دارای چندین اتاق یا منطقه مانند بود که میدونستی اگر اینجا انمی ها رو بکشی دوباره چیزی از زمین و هوا spawn نمیشه و فرصت قدم زدن و گشتن محیط داری. کسی این بخشو میتونه شفاف کنه واسم؟

یه چیزی که جلوی منو از تجربه بازی گرفته مدت زمان های زیادیه که فقط باید شلیک کرد. R2 و کلیک شلیک قراره اسپم بشه تو بازی؟ کلیپایی که ازش تو یوتوب دیدم حجم و تعداد انمی ها خیلی بالا بود و امان نفس کشیدن نمیده به گیمر و مخاطب فقط مشغول شلیک کردن و جا خالیه. نمیگم این بده و سبک بازی میطلبه این رو ولی حجم و عمقش مسئله‌س. مثلا توی Returnal هر مرحله دارای چندین اتاق یا منطقه مانند بود که میدونستی اگر اینجا انمی ها رو بکشی دوباره چیزی از زمین و هوا spawn نمیشه و فرصت قدم زدن و گشتن محیط داری. کسی این بخشو میتونه شفاف کنه واسم؟
این بازی هم همونطوره و وقتی یه ناحیه/اتاق رو خالی میکنی تا وقتی که Rest نکنی چیزی دیگه نمیاد.
از طرفی، یه سری اتاق/منطقه ها اصلا دشمن ندارن یا خیلی کم دارن و صرفا یک پازل هستن.

• Like
Reactions: NaViiDii
Screenshot_20231025-173548_X.jpg

خب جالب شد :D البته خیلییی بعیده یهو ۲۰تا پوینت اضافه کنن ولی خب دقیقا دست گذاشته رو نقطه ضعف عده‌ی زیادی از پلیرا! کلا خیلی آدم جالبیه. در مورد نحوه‌ی پیدا شدن آرکی‌تایپ Archon هم گفته بود که ما میدونستیم نمیشه جلوی هکرا و دیتاماینرهارو گرفت پس داخل کُدهای بازی یه چیزی قرار دادیم تا پیدا کنن و دست خالی بیرون نیان :D

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or