Multi Platform Remnant 2

سازنده
Gunfire Games
تاریخ انتشار
Summer 2023
ناشر
Gearbox Publishing
پلتفرم‌ها
  1. PC
  2. PlayStation 5
  3. Xbox Series X|S
hd_logo_1ckk.png

Developer: Gunfire Games
Publisher: Gearbox Publishing
Genre: Souls-like, Shooter , RPG
Release Date: Summer 2023
Steam Page: Remnant 2

• Remnant 2 ادامه ای بر بازی پرفروش remnant from the ashes هست که قرار است در تابستان 2023 برای PC و کنسول های نسل نهمی XBSX/S و PS5 عرضه شود.
  • همانند نسخه پیشین بازی از سیستم پیشرفته تر procedural generation استفاده میکنه که به گفته خودشون تجربه شما با دوستانتون کاملا متفاوت بوده و ارزش تکرار پذیری بالایی داره برای مثال مراحل و ایتم و باس فایت و دانجن ها و ... کاملا فرق میکنه.
  • بازی رو میتونید به صورت Co-op تا 3 بازیکن بازی کنید.
  • در حال حاضر کلاس های معرفی شده Gunslinger و The Handler و The Challenger هستند.
  • در حال حاضر World های بازی Yaesha ، Losomn که شامل Dran و Fae میشه هستند.

کلاس ها
Gunslinger کلاس assault بازی محسوب میشه که سلاح اصلیش Rifle و Pistol عه.

Perk اصلی این کلاس Loaded هست که وقتی اکتیو میشه به مدت 15 ثانیه مهمات شما بی نهایت و Skill های شما بدون cooldown میشن.
  • Swift Shot دریافت 15% (Fire Rate) و 25% (Ranged Damage) و 5% (Critical Chance) برای تمامی سلاح ها.
  • Posse Up وقتی مهماتی از روی زمین بر میدارید 30% از اون بین باقی کلاس های تقسیم میکنه.​
  • Quick Hands دیافت 10% (Reload Speed) و اگه خشاب آخر باشه 2X میشه.​
  • Sleight Of Hand​
SKILLS
  • Quick Draw

Screenshot 2023-06-13 143452.png
  • Sidewinder

Screenshot 2023-06-13 143519.png

• Bulletstorm
Screenshot 2023-06-13 143549.png

تاپیک آپدیت میشه.

آخرین ویرایش:
ولی بازی نسبت به نسخه اول برای کسی که سولو بخواد بره خیلی راحت تر شده الان من رسیدم دم فاینال باس بدون حتی یه بار کواپ بازی کردن.اکثر باس ها را هم همون بار اول یا دوم زدم اگر هم چند بار سر بعضی هاشون مردم سخت نبودن من داشتم بد بازی میکردم.
ولی شنیدم فاینال باس بد سخته حتی دیدم چند نفر تو ریست آرا از گان فایر گیم خواسته بودن متعالدش کنه .

• Like
Reactions: Oakenshield
دوستان باس labrinth sentinel همه خط سلامتیش را توی هزارتو نمیشه از بین بردها...بیرون دنبال اون ته جونش باشید:D
کدومو میگی همون که هشتا مکعب هستن میان سمتت ۴ تاشون از بالا اشعه میزنن اگه اونو میگی که من همون تو محیط باس زدمش :-/

ولی بازی نسبت به نسخه اول برای کسی که سولو بخواد بره خیلی راحت تر شده الان من رسیدم دم فاینال باس بدون حتی یه بار کواپ بازی کردن.اکثر باس ها را هم همون بار اول یا دوم زدم اگر هم چند بار سر بعضی هاشون مردم سخت نبودن من داشتم بد بازی میکردم.
ولی شنیدم فاینال باس بد سخته حتی دیدم چند نفر تو ریست آرا از گان فایر گیم خواسته بودن متعالدش کنه .
بله خیلی سخته باس اخر و ماهم موندیم توی سطح واترین دو نفری نتونستیم بزنیمش اگر دوس داشتی و سطح سختی بازی واترینه ستایی برای زدنش.چون واقعا خیلی به معنای واقعی کلمه هنده :D

باس آخر بار چند بار اولی که باهاش میجنگی غیرممکن به نظر میرسه، ولی وقتی قلقش دستت بیاد خیلی حال میده.

عجیبه وقتی این همه بازخورد مثبت گرفتن ولی یدونه آپدیتم تا الان ندادن برای فیکس کردن باگای بازی!
الان Archon که یکی از کلاسای مخفی محسوب میشه برای باز کردنش باید یسری آیتم بخصوص داشته باشی که به عنوان مثال برخی از آرمورهایی که میخواد حتی باس آخرم بزنی ولی باگ میشه و نمیتونی آرمور کلاسو از شاپ بخری که بتونی تنت کنی برای گرفتن کلاس Archon! بماند که n تا باگ دیگم داره که بازیو تحت تاثیر قرار میده.

عجیبه وقتی این همه بازخورد مثبت گرفتن ولی یدونه آپدیتم تا الان ندادن برای فیکس کردن باگای بازی!
الان Archon که یکی از کلاسای مخفی محسوب میشه برای باز کردنش باید یسری آیتم بخصوص داشته باشی که به عنوان مثال برخی از آرمورهایی که میخواد حتی باس آخرم بزنی ولی باگ میشه و نمیتونی آرمور کلاسو از شاپ بخری که بتونی تنت کنی برای گرفتن کلاس Archon! بماند که n تا باگ دیگم داره که بازیو تحت تاثیر قرار میده.
کلی از تروفی های بازی هم باگ داره مثلا الان من مطمئنم بالای ۱۰ تا trait گرفتم اما تروفیش برام باز نشده=((

• Like
Reactions: Deathbringer
یکی از دولوپر های بازی تو ردیت گفته بود که در حال پچ کردن این باگ هستن. یه پست بزرگم درباره رسیدگی به economy بازی و trait ها گذاشته بود.

منم خودم بازیو رو نایتمر تموم کردم ولی هیچ کدوم از سلاح ها و آرمور هایی که باید بعد اندینگ میومد تو شاپ اونجا نبود.

• Like
Reactions: Deathbringer
رسیدم باس آخر، بعد یک ساعت مبارزه تنها نتیجه‌ای که رسیدم اینه که Root غیر قابل شکست دادنه و به زودی تمام دنیاها رو میگیره.:D انقدر از چپ و راست میخوری نمیفهمی چه اتفاقی میافته بعد تازه فاز اولش میزنی فاز دوم بدترم میشه.:))

رسیدم باس آخر، بعد یک ساعت مبارزه تنها نتیجه‌ای که رسیدم اینه که Root غیر قابل شکست دادنه و به زودی تمام دنیاها رو میگیره.:D انقدر از چپ و راست میخوری نمیفهمی چه اتفاقی میافته بعد تازه فاز اولش میزنی فاز دوم بدترم میشه.:))
فاز دوم من بیشترش وضعیتم این بود :D :

cover4 (1).jpg

آقا نسخه اول بازی رو کرکی ميشه آنلاين بازی کرد؟ اصلاً با اينترنت ايران ميشه؟ خيلی دوست دارم اينو با دوستان بازی کنم لطفاً راهنمايی کنيد، اکانت قانونی با سرور کرکی داستانش چی ميشه؟

اگر هم ممکن نیست الان رو solo قابل بازی هست !؟ همه نقدها نوشتن به شدت سخت هست و نوشتن co op باید رفت انگاری نمیشه solo تمومش کرد (اگر در حد سری سولز باشه خوبه بیشتر از اون واقعا نه اعصابشو دارم نه کشش رو که بخوام سر یک باس چند ساعت درگیر باشم. سختی باس های بازی هم اگر قرار باشه مثل فاز دوم باس اخر الدن رینگ یا سکیرو باشه حالش نیست :D ) ! من الان آخرین ورژن بازی رو دارم نمی دونم سختیش رو تعدیل کردند یا نه هنوز

آقا نسخه اول بازی رو کرکی ميشه آنلاين بازی کرد؟ اصلاً با اينترنت ايران ميشه؟ خيلی دوست دارم اينو با دوستان بازی کنم لطفاً راهنمايی کنيد، اکانت قانونی با سرور کرکی داستانش چی ميشه؟

اگر هم ممکن نیست الان رو solo قابل بازی هست !؟ همه نقدها نوشتن به شدت سخت هست و نوشتن co op باید رفت انگاری نمیشه solo تمومش کرد (اگر در حد سری سولز باشه خوبه بیشتر از اون واقعا نه اعصابشو دارم نه کشش رو که بخوام سر یک باس چند ساعت درگیر باشم. سختی باس های بازی هم اگر قرار باشه مثل فاز دوم باس اخر الدن رینگ یا سکیرو باشه حالش نیست :D ) ! من الان آخرین ورژن بازی رو دارم نمی دونم سختیش رو تعدیل کردند یا نه هنوز
سلام عزیزم
یه صفحه قبلتر اگر اشتباه نکنم نظرم درباره بازی نوشتم منم مثل شما اولین بارمه بازی میکنم دوست داشتین میتونید بخونید.
در مورد سرورای بازی الان بنده با رفیقم پلی میدیم ایشون با دی ان اس پلی میده من خودم با گیر اپ و همه چیم اوکیه
داخل بازی همون اولش دوتا درجه سختی داره که میتونید خودتون تنظیم کنین ولی در مجموع بازی سخت هست ولی رو درجه سختی اسونش یعنی suviverbalty میتونید راحتر پلی بدین
چرا که نه بازیو سولو افلاینم میتونید پلی بدید ولی مزش با توی کواپ یچیز دیگس
و اینم بگم حتما حتما حتما هر مپیم بازی میکنی باید کامل بگردی خیلی خیلی نکات منفی ایتم و تفنگ و غیره توی هر مپ هست حتی کلاسای بازیم مخفی هستن باید پیداشون کنی که خودش ارزش تکرار بازی صد برابر میکنه.
خلاصه بازی بی نظیریه منکه خیلی دوسش دارم ترجیحا خواستی بگیری نسخه التیمت ادیشن بازی بگیر هفتاد دلاریه ولی شامل دی ال سی هایی که بعدا قراره بیاد همه میشه

هرکی گفته بازیو نمیشه سولو رفت اراجیف گفته.
من خودم اولین بار رو Veteran که دومین درجه سختیه سولو رفتم و هیچ مشکلی نداشتم.

بازی حداقل با نت شاتل هیچ دی ان اس یا چیزشکنی برای آنلاین بازی کردن نیاز نداره.

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or