Red Dead Redemption 2 >| *** تاپیک اسپویل داستانی *** |<

همین الان تاپیک رو ببندید و ادامه ندید . عواقب خواندن پست ها بر عهده خود کاربر خواهد بود . از اینجا وارد تاپیک اصلی بازی بشید

آخرین ویرایش:

amirroz2012

کاربر سایت
Sep 15, 2013
459
نام
امیر
من باری رو تموم کردم. چند تا مورد مونده.این اخری یکیشه. چیکار باید کرد

Attachments

• Screenshot_20190204-020944.png
    Screenshot_20190204-020944.png
    271 KB · مشاهده: 61
آخرین ویرایش:

HRZ

کاربر سایت
May 19, 2014
2,404
نام
شهاب
View attachment 99624

سرنوشت اعضای گنگ

اطلاعات اعضای باقی مانده گنگ رو میتونید با جان مارستون که کنترلش رو بدست میگیرید کسب کنید
روزنامه ها را مطالعه کنید
دفاتر پست شهرهای مختلف رو چک کنید و نامه ها رو ردگیری کنید تا اعضای باقی مانده گنگ رو پیدا کنید

Abigail & Jack – > ادامه سرنوشتشون در RDR

Arthur --- >کشته شد

Bill – > ادامه سرنوشتش در RDR

Charles – به کانادا مهاجرت کرد تا زنی رو پیدا کنه و باهاش ازدواج کنه

Dutch – > ادامه سرنوشتش در RDR

Hosea – کشته شد

Javier – > ادامه سرنوشتش در RDR

John – > ادامه سرنوشتش در RDR

Karen – نامعلوم..نامه ای از Tilly در بازی خواهید دید که حدس میزنه توی یه مشروب فروشی کار میکنه

Keiran – کشته شد

Lenny – کشته شد

Mary Beth – او یک نویسنده شد. میتونید اون رو در سینت دنیس ملاقات کنید

Micah – کشته شد

Molly – کشته شد

Pearson – ممیتونید اون رو توی جنرال استور شهر Rhodes پیدا کنید

Sadie – به آمریکای جنوبی مهاجرت کرد.

Sean – کشته شد

Struass – کشته شد

Susan – کشته شد

Swanson –به نیویورک رفت و اونجا یک واعظ مذهبی شد

Tilly – به سینت دنیس رفت ازدواج کرد و یک بچه کوچیک داره و میتونید اون رو در سینت دنیس پیدا کنید

Trelawny – نجات پیدا کرد اما معلوم نیست کجاس
Strauss کشته شد؟ آرتور از گنگ انداختش بیرون مردنش معلوم نیست

AxeL90

کاربر سایت
Aug 27, 2014
502
Strauss کشته شد؟ آرتور از گنگ انداختش بیرون مردنش معلوم نیست
تو دیالوگای بین چارلز و جان در مورد سرنوشتش صحبت میشه ، اگه اشتباه نکنم میگه گرفتنش ولی نتونستن ازش حرف بکشن و... بعدم‌ میگه مرده

samiradin

کاربر سایت
Jan 26, 2012
1,979
نام
sami
بعد پایان بازی و مرگ آرتور واقعا حس عجیبی داشتم
جوری که انگار یکی از دوستان نزدیک خودمو از دست دادم

جوری با آرتور اخت گرفته بودم و برام عزیز شده بود که حتی سرفه هایی که تو بازی به خاطر بیماریش میکرد ناراحتم میکرد:(

و یک چیز دیگه که پایان بازی رو واسه من هزار درصد خاص تر کرد این بود که من تو تمام رویاهام تا قبل صحنه مرگ آرتور گرگ می‌دیدم ولی بعد مرگ آرتور و اون فداکاری که در حق جان کرد اون گرگ تبدیل به یک گوزن زیبا شد که بهم خیره شده بود
من که تونستم با آرتور رستگار بشم

و این رستگاری باعث شد تا آرتور تبدیل بشه به محبوب ترین کاراکتر دوران گیمری من

HRZ

کاربر سایت
May 19, 2014
2,404
نام
شهاب
بعد پایان بازی و مرگ آرتور واقعا حس عجیبی داشتم
جوری که انگار یکی از دوستان نزدیک خودمو از دست دادم

جوری با آرتور اخت گرفته بودم و برام عزیز شده بود که حتی سرفه هایی که تو بازی به خاطر بیماریش میکرد ناراحتم میکرد:(

و یک چیز دیگه که پایان بازی رو واسه من هزار درصد خاص تر کرد این بود که من تو تمام رویاهام تا قبل صحنه مرگ آرتور گرگ می‌دیدم ولی بعد مرگ آرتور و اون فداکاری که در حق جان کرد اون گرگ تبدیل به یک گوزن زیبا شد که بهم خیره شده بود
من که تونستم با آرتور رستگار بشم

و این رستگاری باعث شد تا آرتور تبدیل بشه به محبوب ترین کاراکتر دوران گیمری من
من متاسفانه نمیدوستم آنر چجوریه جریانش مایکا تیر گذاشت وسط پیشونیم و مثل سگ مردم:| بعدش با جان ماکزیمم آنر رو گرفتم.
در نظر دارم دوباره بازی کنم این دفعه npc هارو منفجر نکنم :))

Coma BlacK

Dead Memories
کاربر سایت
Jan 28, 2013
1,290
نام
مصطفی اعتمادی
من باری رو تموم کردم. چند تا مورد مونده.این اخری یکیشه. چیکار باید کرد

مرجعي براي ١٠٠٪‏ كردن RDR 2

از هر دسته کار ترکیبی یک دستورالعمل رو باید انجام بدی....
یعنی تو بخش های زیر یک دستورالعمل از هر کدوم حداقل باید انجام بشه:
  • مراقبت از اسب (Horse Care)
  • شکار (Hunting)
  • اسلحه ها (Weapon)
  • مهمات (Ammunition)
  • ابزار درمانی و سلامتی (Remedies and Health)

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: amirroz2012

shayan7

کاربر سایت
Aug 14, 2010
1,020
چند وقت پیش دوباره شروه کردم Story بازی و یکم بعد از تموم کردن چپتر 1 ولش کردم (دقیقاً جایی که باید مایکا رو از زندان آزاد کنیم :D) اصلاً دل و دماغشو ندارم، فقطم بخاطر اینکه می دونم چه اتفاقی میفته در ادامه داستان و حس می کنم دارم کار پوچی انجام میدم که هرچی داچ میگه گوش میدم :-< خواستم ببینم شما هم این حس دارین یا فقط من اینجوریم؟ :D

• Like
Reactions: MOHSEN 007

reza_cowboy

کاربر سایت
Jan 31, 2012
1,177
نام
رضا
چند وقت پیش دوباره شروه کردم Story بازی و یکم بعد از تموم کردن چپتر 1 ولش کردم (دقیقاً جایی که باید مایکا رو از زندان آزاد کنیم :D) اصلاً دل و دماغشو ندارم، فقطم بخاطر اینکه می دونم چه اتفاقی میفته در ادامه داستان و حس می کنم دارم کار پوچی انجام میدم که هرچی داچ میگه گوش میدم :-< خواستم ببینم شما هم این حس دارین یا فقط من اینجوریم؟ :D
ایول به خودت که شروع کردی چون من خودم بشخصه آرتور ببینم بدجور دپرس میشم دست خودم نیست.

• Like
Reactions: shayan7

'!|SNAKE|!'

کاربر سایت
Sep 4, 2011
725
نام
Soroush
نسخه اول رو که تموم کردم و مرگ جان رو دیدم تا یک هفته افسرده بودم و واقعا بعید میدونستم بعد از این بیشتر تحت تاثیر قرار بگیرم .جان‌هم خیلی عزیزه ولی ارتور بخاطر مظلومیتش خیلی عزیز تر شد .
ظلم اصلی رو micah به ارتور نمیکنه به نظرم ظلم اصلی رو به ارتور اونایی کردن که زدن ملت رو ترور کردن و باعث شد پایان بد بازی رو ببینن و ارتور مثل یه قهرمان از دنیا نره .(و انهایی که شبام که خواب گرگ رو میدیدن عبرت نگرفتن صبحش باز رفتن ملت رو کشتن !:D)
من با اینکه پایان خوب رو رفتم یکبار دیگه هم حتما عمیقتر بازی رو میرم ‌. حالا دیالوگارو بهتر ادم میفهمه .
نمیتونم اصلا از جهان بازی دور بشم احساس میکنم روح ارتور تو بازیه و یه قسمتی از وجودم تو بازی جا مونده .
خدا کنه نسخه اولم ریمستر یا ریمیک کنن با یه سری اضافات .این عکسم دیدم خیلی جالب بود ببینید ملت چه خویی گرفتن با ارتور فقط .

Attachments

• IMG_20190310_060530_205.JPG
    IMG_20190310_060530_205.JPG
    88 KB · مشاهده: 55
آخرین ویرایش:

Tommy Vercetty

Remember the Name!
کاربر سایت
Nov 18, 2010
5,290
نام
ROULY
نمیدونم چرا عمیقا احساس میکنم راک برای این بازی یه dlc داستانی خواهد داد
اون همه مپ دست نخورده و شاید قسمتهای جدیدتر مثل مکزیک که میتونید با گلیچ سفر کنید خیلی پتانسیل داره با شخصیت جدید و روایت داستانی موازی یا جدای از داستان اصلی..
ولی از طرفی هم احساس میکنم انقدر برنامه های راک برای آی پی های دیگه شلوغ و پره که احتمال dlc داستانی رو خیلی ضعیف میکنه

Price_One

کاربر سایت
Feb 28, 2015
519
نمیدونم چرا عمیقا احساس میکنم راک برای این بازی یه dlc داستانی خواهد داد
اون همه مپ دست نخورده و شاید قسمتهای جدیدتر مثل مکزیک که میتونید با گلیچ سفر کنید خیلی پتانسیل داره با شخصیت جدید و روایت داستانی موازی یا جدای از داستان اصلی..
ولی از طرفی هم احساس میکنم انقدر برنامه های راک برای آی پی های دیگه شلوغ و پره که احتمال dlc داستانی رو خیلی ضعیف میکنه
من فکر کنم همزمان با عرضه نسخه pc نسخه اول به صورت dlc عرضه میکنن.

Sent from my Redmi 5 Plus using Tapatalk

mobin.hb96

کاربر سایت
Feb 12, 2019
2,187
نام
مبین
امروز حوصله ام سر میرفت گفتم بیام این تاپیکو بخونم.
حیف وقتی بازی میکردم کلا اکانت نساخته بودم هنوز . مطالب تاپیک اصلی رو دنبال میکردم ولی اینجارو نه. اگه اکانت میداشتم خیییلی حرف داشتم برا زدن. شما اینجا درد دل میکردید ولی من غم پایان داستانو تماما ریختم تو خودم.:D:D
خلاصه همین مطالب هایپ کافی برا دور سوم بازی رو در من ایجاد کرد. ایشالا همین امشب شروع میکنم.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر