Rate your last seen TV Series [پست اول تاپیک خوانده شود]

Kirk-Hammedd

Abandon the safety of mindless following
کاربر سایت
Oct 23, 2010
2,751
نام
حامد
Squid Game رو همون زمانی که اومد گرفتم ولی فرصت نشد ببینم. اینقدر تعریف دوستان رو شنیدم تا یه تایمی براش گذاشتم و دیدمش.
معمولا تو این مواقع که از یه فیلم یا سریال تعریف زیادی میشنوی و توقعت هی بالاتر و بالاتر میره. Squid Game جزو معدود اثاری بود که تونست تمامی اون توقع ها رو برآورده کنه و بتونه مخاطب رو شوکه کنه ، اشکش رو دربیاره و در نهایت راضیش کنه.
بهترین قسمت ها از نظر من قسمت 6 بود واقعا عالی در آورده بودن. فداکاری و خیانت و طمع و کلک زدن ذات انسان رو خیلی خوب به نمایش گذاشتن و البته قسمت یک، چون شروع داستان واقعا گیرا بود چه در قسمت ابتدایی که جامعه کره رو به نمایش کشید چه اولین بازی که مخاطب هم به شکل بازیکنان شوکه میشه.
10/10
در کل اگر کسی هست که هنوز ندیده شدیدا توصیه میکنم که بره سراغش.
خوبیش این بود که دوبله انگلیسی هم داشت و من با همون دوبله دیدم چون کمی که زیرنویس های فارسی رو مقایسه کردم زیاد جالب نبود.
البته گزینه دوم زبان اصلی با زیرنویس انگلیسی بود ولی چون دوبله انگلیسی واقعا کیفیت بالایی داشت ترجیح دادم همون رو انتخاب کنم.

bayern_vahid

کاربر سایت
Dec 9, 2009
5,641
نام
وحید
Squid Game رو همون زمانی که اومد گرفتم ولی فرصت نشد ببینم. اینقدر تعریف دوستان رو شنیدم تا یه تایمی براش گذاشتم و دیدمش.
معمولا تو این مواقع که از یه فیلم یا سریال تعریف زیادی میشنوی و توقعت هی بالاتر و بالاتر میره. Squid Game جزو معدود اثاری بود که تونست تمامی اون توقع ها رو برآورده کنه و بتونه مخاطب رو شوکه کنه ، اشکش رو دربیاره و در نهایت راضیش کنه.
بهترین قسمت ها از نظر من قسمت 6 بود واقعا عالی در آورده بودن. فداکاری و خیانت و طمع و کلک زدن ذات انسان رو خیلی خوب به نمایش گذاشتن و البته قسمت یک، چون شروع داستان واقعا گیرا بود چه در قسمت ابتدایی که جامعه کره رو به نمایش کشید چه اولین بازی که مخاطب هم به شکل بازیکنان شوکه میشه.
10/10
خوبیش این بود که دوبله انگلیسی هم داشت و من با همون دوبله دیدم چون کمی که زیرنویس های فارسی رو مقایسه کردم زیاد جالب نبود.
البته گزینه دوم زبان اصلی با زیرنویس انگلیسی بود ولی چون دوبله انگلیسی واقعا کیفیت بالایی داشت ترجیح دادم همون رو انتخاب کنم.
زیرنویس فارسی که من داشتم اصلا جالب ترجمه نکرده بود و اشکال زیاد داشت بیشتر سعی کرده بود مفهوم رو برسونه اگر دوبله انگلیسی نبود اصلا متوجه نمیشدم

امتیاز من به قصل اول سریال

8/10

majidred2011

< RED PHANTOM >
کاربر سایت
Jul 16, 2011
11,339
نام
Majid
گذاشتم رو هم شه یک دفعه بدم :D
---

1633804940985.png
Squid Game S1: 8.6/10

از اون سریالاس که میشه رگباری پشت سر هم دید چون داستان سریع پیش میره و کلیف هنگر داره، بازیگرای خیلی خوبی داره و فضاسازیش هم عالی هست.

1633805284481.png
Dave
S1: 8.6/10
S2: 8/10

یکی از آندرریتد ترین کمدیای این چند سال هست ندیدم کسی اینجا در موردش حرف بزنه، لیل دیکی رو قبل این مسائل میشناختم فهمیدم زد تو کار سریال میگفتم این فک کرده میتونه مثل Donold Glover یک چیزی مثل آتلانتا در بیاره که در واقع تهش با اینکه داستان سریال در مورد رپ هست اما حال و هواش خیلی متفاوته یک جورایی انگار Curb your enthusiasm ـو بریزی تو Atlanta این در میاد :D
فصل اولش عالی بود فصل دوم نیمه اولش افت شدید کرد اما نیمه دوم برگشت زد و یکی از بهترین اپیزودای پایانی این چند سال اخیر رو داشت که خیلی خوب فصلو بست، امیدوارم ولی ادامه داشته باشه چون شخصیتای خیلی خوبی داره همراه بازیگرای عالی، پیشنهاد میشه.

1633805656288.png
Midnight Mass: 8.2/10

اینو تو تاپیک سریالا در موردش نوشتم بنظرم داستان و فضاسازیش خیلی خوب بود و مشکل اصلیش دیالوگای اضافه بود که نحوه پرداخت بهشون بنظرم مشکل داشت، غیر از این مورد عنوان جالبی بود و اگه با روایت داستان آروم مشکل ندارید پیشنهاد میشه.

1633805906460.png
Seks Education :D
S1: 8.3/10
S2: 7.7/10
S3: 7.9/10

بنظرم تنها فصلی که موضوع مشخص داره همون فصل اوله و تمام، بعدش تکرار مکرراته تینیج رومنسه که بستگی به طرف داره چقد عشق اینجوری چیزا باشه.
اما دیدم میگن فصل سوم خیلی ضعیف شد و فلان، منی که هر سه تارو تقریبا پشت سر هم دیدم بنظرم اصلا ضعیف تر نشده بود و بخاطر تغییری که تو مدرسشون داده بودن جالب تر هم شده بود فقط مشکل اینجاس روند داستان دقیقا تکرار همون فصل دومه که قطعا رو به خسته کننده شدن میبره سریالو.

آخرین ویرایش:

mgplayer

کاربر سایت
Jul 13, 2009
635
نام
MG PLAYER
10/10
Squid Game
۸.۵/۱۰
سریال خوبی بود الحق ولی قسمتای پایانی ضعیف شد و منجر شد اونجور که باید تو ذهن حک نشه خیلی میتونست بهتر باشه

SiminSecret

کاربر سایت
Sep 7, 2010
4,809
نام
مهراد
Heels

8.5/10

سریال هیلز (شخصیت های ضد قهرمان) برای کسایی که مسابقات کشتی کج رو دنبال می کردن یا میکنن میتونه موضوع جالب و متفاوت و جذابی داشته باشه اما برای کسایی که از کشتی کج خوششون نمیاد ... نه! سریال درام خوبی داره و داستان دو تا برادر هست که بعد از فوت پدرشون در شهر دافی ایالت جورجیا مسابقات کشتی کج برگزار می کنن و درگیری های اونها برای شخصیت قهرمان و ضد قهرمان (Face & Heel) هست. نکته جالب پشت داستان این سریال اینه که استیفن آمل رو بیشتر به خاطر سریال Arrow میشناسن اما سال 2015 با یک درگیری توییتری با شخصیت WWE یعنی استارداست (کودی رودز) از یک طرفدار مسابقات رسلینگ بحثشون به یک مسابقه کشیده شد و در پی پر ویو سامر اسلم همون سال همراه با نویل در مقابل استارداست و وید برت قرار گرفتن و برنده هم شدن! بعد از اون آمل از کودی رودز برای بازی در یک قسمت از سریال Arrow هم دعوت کرد. پای استیفن آمل به پروموشن های مختلفی مثل ROH ، All In و حتی AEW باز شد که نشون دهده علاقه شدیدش به کشتی کج بود. که در نهایت هم پیشنهاد بازی در همچین سریالی بهش شد و در مقابل الکساندر لودیگ (بازیگر سریال وایکینگ ها) بازی میکنه. شخصیت های معروفی هم توی این سریال نقش کوتاهی داشتن که از اون ها میشه به CM PUNK و میک فولی اشاره کرد. در کل اگر دنبال پشت پرده مسابقات رسلینگ هستید با یک داستان جالب که امیدوارم فصل دوم هم داشته باشه ، میخواید با اصطلاحاتی مثل Keyfab و Sell کردن و ... آشنا بشید حتما تماشاش کنید.

• Like
Reactions: majidred2011

mahdi-xbox

کاربر سایت
Dec 24, 2010
1,603
نام
Leo Fitz

Control Z​

پایان فصل دوم​

4/10​

Untitled.png

صرفا واسه تغییر ذهنیت ایجاد شده توسط مدیای آمریکایی که مکزیکی رو یه زن خدمتکار سبزه و چاق و یا جوونی با سر تراشیده و پیراهن رکابی که در دام اعتیاد گرفتاره،نشون میده...دیدن این سریال میتونه مناسب باشه. خود من وقتی اینو دیدم تعحب کردم که مکزیک این همه دختر و پسر سفید مِفید داره :D
و اما خود سریال که بی شباهت نیست به سریال Elite (شاید نسخه رسمی مکزیکی ـش باشه)...اینقدر حفره داستانی و اتفاقات احمقانه داره که شاید وسط سریال یه مشت بزنین وسط مونیتور و با خودتون بگید "این چه سَمیه من دارم می بینیم"
ینی یکی میفته دنبال اون یکی و از دستش شکاره...اصلن هم معلوم نیست دلیلش چیه :D
همینطور رومنس هایی که در جریانه هیچ منطقی پشتش نیست :D
و از همه جالبتر اینکه منم نشستم همه قسمتاشو بصورت "بنچ واچ" دیدم:D
مدتی میشه که سریال هارو همش نیمه کاره رها میکنم ولی اینو همشو (تا اونجایی که اومده) دیدمش، شاید خودم به یه سریال تینیجری (هرچقدر هم که احمقانه باشه) نیاز داشتم!
...........................................

Squid Game​

5/10​

Untitled.jpg

اصلن اهل سینما و سریال کره ای نیستم! یه سریالی بود بنام signal که اقتباسی از سریال/فیلم Frequency آمریکایی بود، تا چند قسمت اولش خوب بود ولی بعدش اینقدر دوز درامش زیاد شد که دلم رو زد! این ها به کنار...شباهت اسمی و ظاهری شخصیت ها هم کار رو واسه دیدنشون سخت میکنه. شخصا برای من تا 4 قسمت طول میکشه تا با شخصیت ها و نقشاشون آشنا بشم.:D
همین squid game هم تقریبا کپی فیلم escape room ـه که حتی اون فیلمه چالش های هیجان انگیزتر و فینالیست های غیر قابل پیش بینی تری داره! ولی چی میشه که این سریاله مثل بمب صدا میکنه ولی اون فیلمه نه، جای سوال داره...

Origami 2008

عضو تحریریه
Oct 2, 2014
5,391
نام
سپهر

1636456531479.png

Narcos Mexico 2018-2021
I'm going to tell you a story. But I'll be honest, it doesn't have a happy ending. In fact, it doesn't have an ending at all.

«نارکوها: مکزیک» آخرین بازمانده نسل طلایی نتفلیکس و پیش از تغییر رویکرد نتفلیکس به محتوای متفاوت از دید من محسوب می شود. علت جذابیت قصه «مکزیک» نسبت به «کلمبیا»، بیان تاریخ مجهول از مبدا جنگ داخلی مواد مخدر در کشوری طلسم شده است. نارکوها مکزیک، ضدقهرمان خود را در ابتدا با ابهت نشان نمی دهد و می گذارد از همان بدو شروع، مخاطب مزه تغییر یک شخصیت قهرمان به ضدقهرمان را بچشد. اپیزود Chemelot فوق العاده است؛ یک درس آموزشی که چگونه در ظرف یک ساعت، تحول را در کالبد یک شخصیت ایجاد کنیم؟ نارکوها: مکزیک دستکاری تاریخی بیشتری نسبت به «کلمبیا» دارد، شاید به همین علت باشد که مخاطبان حرفه ای از تماشای آن سرباز زدند ولی خالقان «نارکوها» را باید بهترین بازسازان تاریخ بنامیم؛ کار بسیار دشواری است که تعادل بین درام و تاریخ حفظ شود و به خوبی «اریک نیومن» این کار را انجام می دهد. در «مکزیک» خبری از آب و هوای مرطوب، شرجی و جنگل های پویای «کلمبیا» نیست، «مکزیک» سرزمین نفرین شده است. آدم هایی فاسد و غیرقابل پیش بینی در آن پرسه می زنند، یک محیط ترسناک که اتفاقات غیرمترقبه ای در آن رخ می دهد. سرزمینی است هیچ فردی نمی تواند به فردی دیگر اعتماد کند؛ دوستان در مکزیک به دشمنان تبدیل می شوند. سریال هرگز ار ریتم نمی افتد، هیجان در اوج خود قرار دارد، کارگردانی در بالاترین سطح استانداردهای یک مجموعه متعلق به پساعصرطلایی تلویزیون قرار دارد. بازی ها بی نظیر هستند. «مکزیک» می تواند در سایه، برتری نسبی نسبت به «کلمبیا» داشته باشد.

Season One: 9.7/10
Season Two: 8.8/10
Season Three: 8.3/10

*Black Roze*

کاربر سایت
Jun 5, 2012
1,979
نام
محسن
Arcane League of Legends

season 1 2021

ژانر : انیمیشن (انیمه نیست ولی نمیدونم جز انیمیشن هم حساب میشه یا ژانر دیگه ایی میگن)

واقعا فکرشو نمیکردم نتفلیکس تا اینقدر دیگه اینو بسازه! چطوری اینقدر خوش ساخت اخه!
شخصیت پردازی های عالی، روایت داستان بسیار عالی، به نظر من نبوغ خیلی خوبی را در مبارزات استفاده کرده بودن. داستان را هم به خوبی تونستن پیچیده و تمامی کاراکتر ها را با هم درگیر کنن.
دو تا نکته ایی که من واقعا لذت میبردم ازش ، یکی موسیقی و انتخاب ترک های عالی در صحنه های عالی بود و نکته دیگر طراحی محیط و تمامی المان های موجود در فیلم ! به شدت جذاب و جدید بودن. یعنی به طراحی تمامی محیط های سریال دقت کنید و متوجه جزئیات بسیار زیادشون میشید.
سه تا ترکی که من از این سریال خوشم اومد Playground , Dirty Little Animals و Legends Never Die بودن میتونید توی soundcloud گوش بدین.

امتیاز 10 از 10

Kirk-Hammedd

Abandon the safety of mindless following
کاربر سایت
Oct 23, 2010
2,751
نام
حامد
View attachment 233611
به به
عجب سریال جذابی یعنی اب دستون بذارید زمین اینو ببینید
یعنی هرکی اینو ندیده جمع کنه از ایران بره :D
10/10
داستان درست روایت میشه یا حتما باید با بازی اشنایی داشته باشی؟

blak

کاربر سایت
Dec 31, 2010
1,316
داستان درست روایت میشه یا حتما باید با بازی اشنایی داشته باشی؟
من که بازیو تا به حال پلی نکردم
ولی روایتش شفاف بود برام
این تریلر باحال از بازیم ببینید موزیک خفنی داره

milad.ps4

کاربر سایت
Aug 5, 2014
3,589
نام
milad
p7893513_b_v13_ab.jpg
10/10
یکی از بهترین سیتکام هایی بود که دیدم و از دیدن هر قسمتش لذت بردم با تک تک شخصیت ها حال کردم بهترین ایفای نقش رو داشتن هر کردوم از جمله 5 بازیگر اصلی که تو عکس هستن
بعد از فرندز دیدم و توقعم از سریال خیلی بالا رفته بود طوری که بعد از شروع فصل 1 سریال رو تا 6 7 ماه رهاش کردم و بعدا از فصل 2 یه شانس دوباره بهش دادم که دیگه نتونستم ولش کنم

پیشنهاد می کنم اگه تا الان ندیدین شروع کنین و بهش فرصت بدین بعده اینکه به شخصیت ها عادت کردین دیگه ول کنش نمیشین
فقط بعد از فصل 7 که steve carell رفت فیلم کلی افت کرد چون واقعا مایکل اسکات ستون سریال بود

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر