Rate your last seen TV Series [پست اول تاپیک خوانده شود]

Amir09

کاربر سایت
Aug 10, 2008
1,695
نام
امیر
نمیدونم کسی اینجا South Park میبینه یا نه چون یه جورایی این شو مخصوص امریکاست و باید اطلاعات پیش زمینه زیادی از امریکا داشته باشی بنابراین تو ایران زیاد طرفدار نداره( تقریبا به هر دوستیم پیشنهاد کردم خوشش نیومده) چون اکثر شوخیاش بی مفهومه برا مخاطب غیر امریکایی. حتی داخل امریکا هم بخاطر Dark humour ش ممکنه یه عده که باهاش حال نکن چون لذت بردن از یا حتی درک کردن sarcasm و Dark humour یک چیز ذاتیه و اینکه خیلی رفرنس میده به فیلمهای مختلف و کسی که اون فیلما رو ندیده باشه سر در نمیاره. کلا شوییه که از شوخی کردن با هر چیزی توش ممکنه! من چندین ساله این سری رو دنبال میکنم و خیلی باهاش حال میکنم چون کمدی و پادکست زیاد میبینم تقریبا ۹۰ درصد شوخیاش رو در جریانم . امسال فصل جدید نداشت ولی دوتا اپیزود داد بیرون که این پایین نمره میدم. و ۱۰۰٪ دیدنشون رو پیشنهاد میکنم.

South Patk Post Covid
7/10
راستش اپیزود خوب بود ولی تکراری شدن بعضی شوخیا دیگه داشت رو مخ میرفت کاری هم که با شخصیت ها کرده بودن رو خیلی پسندیدم و پایه گذاری قسمت دوم.

South Patk Post Covid- the return of Covid
10/10
نویسندگی طنز در بهترین حالت خودش! تری و مت بار دیگه Dark humour خودشون رو به بهترین شکل نشون دادند مخصوصا پایانش که یه تیکه اش کاملا غافلگیرم کرد.

XMohsen

کاربر سایت
Feb 4, 2010
1,081
نام
Mohsen
Mr Robot

با این دید وارد شدم که فقط هک هست ولی هک کلا 10% ماجرا بود و اول یکم خورد تو ذوقم ولی بعد جالب شد، من یه کاری در همین حد که سرگرم کننده باشه و چندتا نکته مثبت داشته باشه به همون ها میچسبم و میگم کار خوبی هست ولی موقعی که یه کاری میاد معمایی بشه، خیال سازی کنه، فریب بده و به طور کلی کاری کنه واقعیت رو نتونی تشخیص بدی و پیچیده بشه حساس میشم و کلا هدف این کارها هم همین هست که مخاطب وادار به فکر کردن بشه و همون لحظه هست که اگر اون اثر به وظیفه اش خوب عمل نکرده باشه بدتر تمام ایراد ها میزنه بیرون، اینجا هم در حد قابل قبولی تونستن جمع کنن ولی به نظرم آخر رو خراب کردن.

فصل اول خوب شروع شد بعد متوجه شدیم که دچار چند شخصیتی هست که اینجا تو ذوقم خورد چون انتظار داشتم فقط هک ببینم ولی گفتم خب اوکی چون قبلا هم کاراکتر چند شخصیتی دیده بودم آشنا هستم. فصل دوم شروع کرد به توضیح ماجرا که به نظرم خسته کننده و بی معنی بود تا دوباره از آخرای فصل دوم اوج گرفت و خیلی خوب بود تا رسیدیم به آخر داستان. مشکلم با آخر ماجرا این هست که مسخره تموم شد خواست خیلی خفن و پیچیده good ending تموم بشه مشکلی هم ندارم ولی همونطور که گفتم آدم رو حساس کردن و اونجاست که اگر بخوای فکرکنی بعضی چیزا با هم جور در نمیاد مثلا :
نیروگاه به اون بزرگی مگه ترقه هست که منفجر بشه بعد تو که تو مرکزش هستی سالم بمونی ؟ یه جور اتاق محافظت شده مخصوص ؟؟! همون لحظه که گفت یه جور اتاق محافظ شده مخصوص خواستم بخندم بعد تو این اتاق محافظ مخصوص چطوری 4 تا خراش ساده افتاده رو صورت الیوت ؟ حالا از خنثی کردن انفجار بگذریم
اگر این الیوت اصلی نبود پس هدف تشکیل fsociety چی بود دیگه ؟ موقعی که نصف آشناهاش کشته شدن و کل دنیا زیر و رو شده الان الیوت مثلا چه لذتی قرار هست ببره از اینکه سوپرهیرو ماجرا بود ؟ اون که تموم مدت اینجا نبود تا ببینه تصورش به واقعیت پیوست الان دیگه چه فایده ای داشت برگرده ؟
اگر اون لوپ رو خیلی وقت پیش الیوت ساخته چرا Sheyla نیست ؟ الیوت اون زمان از کجا میدونست فیلیپ پدر آنجلاست ؟ چرا دیگه دارلین نیست ؟ البته جواب این مشخص هست دارلین نبود تا بگن اینجا یه کمبود خیلی بزرگ داره تا رابطه خواهر برادریشون قوی بشه تا از لوپ خارج بشه.
این الیوت خشم بود ؟ کجا خشم بود ؟ اگر میگفتن Monster ـشون هست جذاب تر بود تا خشم ! مستر روبات بیشتر خشم بود. این کلا جامعه گریز، ترسو و فراری بود ! برای ثابت کردن فقط این موضوع هم چند اپیزود قبل رفتن فرناندو رو از زیر خاک کشیدن بیرون تا کاری کنه این 3 تا داد بزنه جلوی پنجره بگن عصبانی هست ! بعد فرناندو با یه چاقو آشپزخونه کشته شد ؟ Really ؟ خلافکار خطرناک با اون هیکل با یه چاقو کشته شد ولی Dom با یه چاقو تو سینه بعد 30 دقیقه نفس زدن تازه چاقو رو درمیاره 3 نفر رو میکشه بعد زنده میمونه بعد یک روز عمل هم بلند میشه میره سفر ؟؟؟ و و و ..
فکر نکنید چون الیوت اصلی نبود ناراحت شدم، چون گفتم با این حرکت ها آشنا بودم و از بعد صحبت های شخصیت های خیالی تو برج حدس زدم که یه الیوت دیگه هم باشه. بحث این هست اینا با هم نمیخونه پس همه چی زیر سوال میره در نتیجه بی معنی میشه.

گفتم با همه ی این حرف ها راضی بودم روایت داستان خوب بود، شخصیت پردازی ها به نظرم عالی بود، لئو و اون یارو سیبیل نازکه خیلی شخصیت باحالی داشتن خوب بازی کردن، بعضی قسمت های هک منو یاد بازی ها مینداخت و انصافا قشنگ درآورده بودن البته هک خیلی کم بود، به ماجراهای سیاسی، شرکت های بزرگ، تحت کنترل بودن آدم ها خیلی خوب پرداخت. به جوامع انتقادهای خیلی خوبی کرد و این جلوه های سینمایی، ترسناک به خصوص اون اپیزود استایل دهه 90 ـی عالی بودن.

7/10

Origami 2008

عضو تحریریه
Oct 2, 2014
5,511
نام
سپهر
1643716342585.png

The Fall 2013-2016

Season One 8.4/10
Season Two 8.5/10
Season Three 7.3/10

این سریال «سقوط» را بنا بود که پنج سال پیش تماشا کنم ولی ترجیح دادم که ادامه سریال «خانه پوشالی» را در آن مقطع زمانی (آبان 95) نگاه کنم. برای افرادی که به ژانر جنایی علاقه دارند، «سقوط» می تواند گزینه خوبی برایشان باشد. «سقوط» یکی از دقیق ترین مجرم های جنایی را به تصویر می کشد؛ حالا آن که بازی «جیمی دورنان» به ایفای این نقش کمک بسزایی کرده است.

پ.ن: وقتی دارید یک سریال بریتانیایی - ایرلندی نگاه می کنید، بدانید که پای @hooman1995 هم در میان است.​

mohsen_mzh

کاربر سایت
Jun 15, 2008
862
نام
محسن
only-murders3_copy_624x377.jpg
only murders in the building
8.5/10
یه سریال سرگرم کننده، معمایی، جنایی و فان و کم ادعا (ادبیات فراستی طور!)
ترکیب بازیگر هاش عجیب غریبه ولی حتی سلنا گومز هم بازی خوبی اجرا کرده
معما ها جالب و فکر شده. کمدی ش هم دوست داشتم، به داستان و تمش میومد

SiminSecret

کاربر سایت
Sep 7, 2010
4,826
نام
مهراد
Narcos: Mexico

7/10

نارکس: مکزیکو شمارو با خودش به مکزیک میبره (کشور مورد علاقه ام به خاطر کلی لوچادور: ری میستریو، ری فینیکس و ...!) این بار همه چیز فرق کرده و اتفاقات سریال بیشتر از اینکه اکشن داشته باشن، دارای بار سیاسی و درام هستن و این رو از همون قسمت اول میشه فهمید. اولین و بزرگترین مشکل سریال توی فصل اول فیلمبرداری خاص اون هست که باعث شده همیشه پس زمینه سوژه تار باشه یا به اصطلاح در DoF قرار بگیره که یک گلیچ هایی هم به این پس زمینه اضافه شده که چشم رو به درد میاره یا حداقل برای من اینجوریه اما این قضیه توی فصل های بعدی درست میشه. فصل اول به اندازه فصل اول خود نارکس هیجان انگیز نیست و بار درام خیلی بیشتری داره اما به هر حال اگر صبر داشته باشید همه چیز توی فصل دوم به اوج خودش میرسه و هیجان انگیز تر میشه. فصل اول تنها بازیگری که میشناختم مایکل پنیا بود که کاراکتر کیکی کامارنا رو بازی می کرد که توی مرد مورچه ای هم بازی کرده بود و شخصیت طنزی داشت اما اینجا جدی بود که نقشش رو واقعا عالی بازی میکرد. اما مهم از همه دیگو لونا بود که نقش میگل آنخل فلیکس رو چقدر مصمم و بدون استرس بازی میکرد (مرد لاغر) واقعا شخصیت جذاب و زیبایی داشت. نترس و بی پروا.

فصل دوم مهم ترین نکته ش این بود که موسیقی پس زمینه خیلی برام آشنا بود! با خودم میگفتم خدایا این ریتم چرا اینقدر آشناست... تا اینکه به خودم اومدم دیدم ریتم های سریال خیلی شبیه بازی TLOU 2 هست و بعد که تیتراژ آخر رو خوندم دیدم ای دل غافل! آهنگ ساز رو زده گوستاوو که! گفتم خودشه... قشنگ ریتم ها با ریتم های غم انگیز بازی TLOU 2 همخونی داره که واقعا فاز قشنگی داده بود به سریال. فصل دوم با اومدن اکسوت مکنری در نقش والت برسلین قشنگ تر شده بود و قسمت هایی که کارگردانش ونگر مورا بود، مشخص بود قراره تم اکشن داشته باشه. فصل دوم داستان رو به خوبی تموم کرد و باقی مونده های کارتل رو نگه داشته بود برای فصل سوم. اینم بگم تو فصل دوم کسی که خیلی جذبش شدم جراردو تاراسنا در نقش پابلو آکوستا بود... نارکویی که کلا مسیر رو تصمیم گرفته بود برعکس بره.

اما فصل سوم سریال خیلی خراب کرد. عوض شدن گوینده از والت برسلین به آندریا نونیس کلا جدی بودن و حس انتقام سریال رو کم کرد. داستان همین خانوم خبرنگار و اون پلیسی که نشونش می دادن خیلی کشدار بود و به درد 10 قسمت نمی خورد برای همین خراب کرده بود سریال رو. علاوه بر این از اونجایی که تغییراتی در سریال به تصمیم خودشون ایجاد کرده بودن، می تونستن مرگ ها رو جذاب تر جلوه بدن که اینجوری نبود و در آخر هم ما نفهمیدیم چه بر سر خانواده بنجامین آریانو فلیکس میاد. یه لحظه ام دیدم یکی نوع مو هاش برام آشناس نگو بد بانی (خواننده / اخیر کشتی کچ کار!) بود تو نقش یکی از پادو ها. همین اتفاقات باعث شد نتونم به اندازه سریال اصلی بهش نمره بدم. هر چند اونجا هم فصل سوم به اندازه دو فصل اول جذاب نبود اما قشنگ تر جمعش کردن.

Changed_Man 50

کاربر سایت
Jul 6, 2016
4,423
Big Bang theory

اینو چند روز پیش تمام کردم، کیفیت طنز و نویسندگی از اواسط فصل پنج افت میکنه که دلیلش برام نامعلومه، فقط دیگه اصلا مثل فصلای اول خنده دار نیست.
اما همچنان به دیدنش ادامه دادم چون از کاراکتر ها و فضای سریال خیلی خوشم میومد؛ با وجود افت کردن به سریال ضعیفی تبدیل نمیشه و تا آخر خوب میمونه.
با اینکه دیگه زیاد شوخی ها و موقعیت های خنده دار نداشت، کاراکتر ها خیلی خوب بودن و خاطره شدن برای خیلی ها، به لطف بازیگر های خیلی خوبشون.
تو laugh track زیاده روی شده بود اما من چون آدمی ام که کلا مشکلی با کانسپت لف ترک ندارم با اینم اذیت نمیشدم.

79/100

آخرین ویرایش:

avannn

کاربر سایت
May 23, 2010
558
نام
آوان
Peacemaker-intro.jpg

PEACEMAKER
10/10

:D ?Do ya really wanna Do ya really wanna taste it

جیمز گان ترکوند​

barneysawyer

کاربر سایت
Feb 28, 2012
1,729
نام
nucky thompson
shield.jpg
the shield
یکی از جواهر های مهجور . سریالی که در سال پخش مثل سوپرانوز و وایر و خیلی سریال های دیگه به به خصوص در ایران دیده نشد. اما یکی از بهترین سریال های ساخته شده در ژانر جناییه که خب البته برخلاف سوپرانوز و وایر که در لیست ها همیشه جزو صدرها هستن و در این یکی دو سال اخیر نسبتا کشف شدن و دیده شدن شیلد همچنان توجه ای که شایسته اش بوده رو بدست نیاورده . در دید اول این هم یک سریال روتین درباره درگیری پلیس با خلافکارانه اما کافیه همون قسمت اول رو دید تا به ذات متفاوت اش پی برد . در این سریال با پلیس هایی طرفیم که دست کمی از خلافکاران ندارن . خوبی سریال اینه که نمیاد نسخه بپیچه و شعار بده . مستقیم مارو در دل حوادث می گذاره و بیننده رو با کاراکتر ها روبرو می کنه . حال این بیننده است که انتخاب می کنه با کاراکتر ها همراه بشه یا نه . در این سریال هیچ خیر مطلق و شر مطلقی نیست. حتی اخلاق مدار ترین کاراکتر هم سیاهی های خودش رو داره . شخصیت پردازی سریال عالیه . کاراکتر اصلی ویک مکی با بازی عالی مایکل چیکلیس از اون کاراکتر های با ابهتیه که از بیننده توجه و سمپاتی رو گدایی نمی کنه . یک شخصیت پیچیده و غیر قابل پیشبینی که تا آخرین لحظه اون پرسونایی که دربارش تعریف شده رو حفظ میکنه و خبری از پیچش های غیر منطقی در شخصیت پردازی اش نیست . در کنارش طیف وسیعی از کاراکتر هارو می بینیم که آرام و در طول روایت های کوتاه و بلند و خرده داستان ها و موقعیت ها شخصیت اشون شکل می گیره . سریال در طول 7 فصل تقریبا ریتم اش رو به خوبی حفظ می کنه و اکثر ابهامات و ماجراها رو فیصله میده . پایان بندی سریال هم جزو پایان بندی های تاثیرگذاره .
بازی بازیگران اصلی و فرعی عالیه . دو تا حضور افتخاری هم در سریال از گلن کلوز و فارست ویتاکر داریم که فوق العاده ظاهر میشن .
نکته ای که وجود داره این سریال رو باید پدر معنوی سریال sons of anarchy بدونیم . این فقط به خاطر حضور کرت ساتر خالق سانز به عنوان یکی از مغز های متفکر سریال و حضور 90 درصدی بازیگران این سریال در سانز نیست . بلکه از نظر جهان بینی و نوع نگاه به کاراکتر ها و البته اتفاق هایی که براشون می افته و سرانجامی که بهشون دچار میشن بین این سریال و سریال نامبرده شباهت ها فراوانه .
در کل دیدن این سریال رو به علاقه مندان ژانر جنایی پیشنهاد می کنم
امتیاز 9.5 از 10

Taha75

کاربر سایت
Jan 24, 2022
1,663
نام
طاها
در کل سریال عالی تمام شد و یوترد به حقش رسید ولی بدبخت با هر زنی بود مرد . نحسی دنبالش بود . فصل آخر خوش ساخت و اکشن و غم انگیز . در کل بر خلاف خیلی سریال ها که قوی شروع می شوند ولی قسمت آخر گند می زنند این سریال قسمت آخرش عالی بود . نمره کلی من 9 از 10

• Like
Reactions: hitman68

slip_knot

کاربر سایت
Jun 6, 2006
2,502
نام
سپهر
Pam&Tommy
داستان در مورد فيلم خونگيه (:D) پاملا اندرسون و تامي ليه كه اگه سنتون قد بده يه زماني بدجور همه جا چرخيد
بازي ها هم خوب و انتخاب بازيگر از لحاظ شكل و شمايل خوب نزديكه
داستان هم از قبل تا بعد پخش شدن فيلمه كه نشون ميده كي و چي و كجا اتفاق افتاد
چيزي هم كه توي داستان سريال خوب درآوردن تفاوت تاثير يه خبر توي رسانه هاي قديمي و پديده جديدتري به اسم اينترنته و چجوري ميتونه يه خبر رو منفجر كنه !
تنها چيزي كه فقط اونم يخورده اگه آدم بخواد خيلي دقت كنه، بحث اديت سرياله كه يجاهاي ريزي سوتي دادن....
خلاصه با خانواده تعارفي به هيچ وجه نبينيد :D سريال خوش ساخت و كوتاهيه كه بيشتر به درد كسي ميخوره كه حداقل يكي از اين 2 تارو بشناسه چون نزديك به زندگينامست با يكم چاشني طنز و درام
8/10

dark_knight

کاربر سایت
Dec 2, 2011
367
نام
علی
Money Heist Season 1 & 2

10/3

بعد از کلی تمجید و اصرار دوستان، تعطیلات عید فرصت خوبی پیدا کردن برای تماشای این سریال.
داستان در مورد گروهی از سارقین حرفه ای هست که توسط شخص باهوشی به اسم پروفسور رهبری میشن و به موزه و چاپ خونه پول اسپانیا دستبرد میزنن.
مثل اکثر سریال های اسپانیایی کم عشق و عاشقی نداره ولی کل زمان سرقت 120 ساعت هست و این حجم از عشق و عاشقی تو این زمان کم اصلا باور پذیر نیست.
مشکل دیگه اینکه سریال نشون میده پلن و طرح دزدی کاملا چفت و بست دار هست و پروفسور فکر همه چیز رو کرده، ولی تمام اتفاقات شانسی رقم میخوره.
ولی مشکل اصلا غیر منطقی بودن سریال هست:

1. اول از همه تو تمام فیلم ها و سریال ها دیدم که وقتی بانکی دزدی میشه کسی که آلارم به صدا در میاره یا برای دزد ها مشکلی ایجاد میکنه رئیس یا مسئول اون بانک هست و اولین کاری که دوستان سارق انجام میدن جدا کردن اون شخص هست.
ولی تو این سریال شخصیت آرتورو که رئیس مجموعه هست برای خودش تا آخرین قسمت فصل 2 آزاد می چرخه و عملا یه بمب ساعتی هست که چندین بار هم منفجر میشه و برای گروه دردسر ایجاد میکنه ولی باز هم آزادش میذارن.😐
2. فکر کنید 7-8 نفر گروگان گیر 60-70 نفر رو گروگان میگیرن، از این 60 - 70 یه تعدادی مشغول به کار میشن و مسلما چند تا از گروگان گیر ها باید از این افراد مراقبت کنن، تعدادی هم بی کار هست باز هم چند نفر باید مراقب این ها باشن. ولی گروگان گیر ها تو اون وضعیت فقط به فکر عشق و حال خودشون هستن.😐
3. فقط در یکی دو صحنه نمایش داده میشه که موسکو (شخصی که مسئول حفر تونل اصلی برای فرار هست) مشغول به این کار هست و امکان نداره تو این زمان کم این تونل رو حفر کرده باشه ( با فرض اینکه فقط نیمی از تونل از این سمت حفر شده باشه)😐
4. طول تونل نمایش داده شده به 50-100 متر هم نمیرسه، تو این حالت سوله ای که ازش فرار میکنن باید دقیقا پشت ساختمون موزه باشه ولی محل سوله چندین خیابون دورتر به تصویر کشیده میشه.😐
5. از مواد منفجره برای گیر انداخت پلیس جلوی ورودی تونلی که برای رد گم کنی ساختن استفاده کردن، همچنین تونل اصلی رو هم منفجر کردن که پلیس نتونه وارد بشه. ولی راهرویی که به تونل اصلی منتهی می شد رو باز گذاشتن که برلین برای محافظت از اون جونشو بده. می تونستن داخل راهرو هم مواد منفجره بذارن.😐
دیگه از رفتارهای عجیب توکیو و بازرس، گیج بودن پلیس، رفتن تو کمای تنها کسی که هویت پروفسور میدونه و بازگشت از کما دقیقا در آخرین لحظات سرقت و... چیزی نمیگم.

اگر سریال روی باهوش بدون پروفسور و داشتن نقشه برای تمام لحظات سرقت مانور کمتری میداد، میشد مثل خیلی از فیلم و سریال های دیگه زمان تماشا دوز منطق رو پایین آورد.

Red Sox

کاربر سایت
Oct 29, 2018
876
1648508386317.png

Metalocalypse

کلا سریال‌های Adult Swim خیلیاشون یه فار عجیبی دارن. یعنی شوخی‌هاشون خیلی بیش از حد تاریک و خشن و جنسی میشه و واقعا برای خودم سواله چرا خب من میشینم و این انیمیشن‌ها رو میبینم؟ مثلا تا موقعی که Mr. Pickles پخش میشد، من هر فصلش رو دنبال میکردم و واقعا بحث اینجاست نه واقعا خنده‌داره، نه حتی هوشمندانه و... ولی انگار یه کرمی داشت که باید حتما با وجود چندش بودن، هر اپیزود رو میدیدم. (البته اپیزودهای نسبتا خوب و خنده‌دار با ایده‌های جالب هم بینشون بود) دوستانم بهم گفتن Super Jail و Aqua Teen Hunger Force هم تو همین مایه‌ها هستن (باز هم جفتشون محصول آدالت سوییم‌ن) ولی تا حالا فرصتی نکردم (و توی اولویتم هم نبودن) که ببینمشون.

من خودم خیلی به موسیقی متال علاقه دارم و بین متالهدا این سریال کمابیش مورد ارجاع قرار میگیره. من میدونستم این سریال هم باز از ASـه، ولی با خودم فکر میکردم شاید بیشتر شبیه ریک اند مورتی باشه. اولین اپیزود رو که دیدم، همون یک دقیقه اول فهمیدم که نه، این سریال عین مستر پیکلز میمونه. این سریال پره از خشونت بیش از حد افسار گسیخته و گاها خیلی غیرمنتظره، استفاده فراوون از الفاظ رکیک، شوخی‌های جنسی پشت سر هم، صحنه‌های حال به هم زن فراوون مثل بالا آوردن و صد البته داستان‌های بی‌ سر و ته.

ولی بازم این سریال یه چیز عجیبی داره که من رو به خودش کشوند. هی میخواستم قسمت بعدی رو ببینم که این دفعه چه ماجراهایی برای گروه Dethklok پیش میاد. و انصافا اپیزودها و صحنه‌های خیلی جالبی هم توش بود. در کل سریال هجویه شدیدی به صنعت موسیقی فعلی داره علی خصوص به Rockstar Mentality (وجهه منفیش) میتوپه. به اپیزودها و شخصیت‌ها فکر میکنم، ناخودآگاه خنده‌م میگیره بس که چرت و عجیب هستن.

اما سریال در کل نکات مثبت زیادی داره، موسیقی عالیه. خیلی از نوازندگان و خواننده‌های معروف متال هم به عنوان مهمان (نه در نقش خودشون) صداپیشگی کردن. سازنده سریال واقعا از زیر و بم فرهنگ هوی متال مطلعه و سریال پره از رفرنس به این موسیقی. خیلی از اتفاقاتی که تو سریال میفته هم (برای مثال تو فرآیند ضبط موسیقی و...) با واقعیت انطباق خوبی داره. خالق سریال علاوه بر نوشتن سریال، دوبلور یه سری از شخصیت‌ها هم هست و آهنگساز سریال هم خودشه. همینطور، در پس همین داستان‌های ابزورد هر اپیزود، به دغدغه‌های واقعی افراد مشهور هم اشاره‌هایی میکنه: هم دغدغه‌های خاص مثل اینکه چه کسی به عنوان آهنگساز اسمش ثبت میشه، و هم دغدغه‌هایی که بین همه انسان‌های مشترکه مثل رابطه با خانواده.

متاسفانه سریال سالهاست نصفه تموم مونده ولی احتمالا با یه فیلم انیمیشنی که در دست ساخته به زودی تموم میشه.

امتیاز من:

۷/۱۰

آخرین ویرایش:

Augustus

Caesar
کاربر سایت
Sep 22, 2009
2,228
نام
Мojtaba
Neflix.jpg
Don't F**k with Cats: Hunting an Internet Killer
یک مستند سه قسمته بی نظیر در مورد چگونگی تبدیل شدن لوکا مگنتا به یک آدم کش و این که برای مشهور شدن و تبدیل شدن به یک سلبرینتی چه کار ها که نکرد. از نظر روایی و پرداختن به جزئیات و گوشه گوشه داستان عالی عمل کردن. سعی شده همه زوایا و دیدگاه ها و در مورد این فرد مشکلات روانی و پیش زمینه هایی که منجر به این رفتار شد رو به نمایش گذاشته بشه. داستان در مورد لوکا مگنتا هست که یک مدل ناشناخته بوده و برای محبوبیت در اینترنت صحنه کشتن گربه ها رو فیلمبرداری میکنه و بعد هم این روند رو گسترش میده به کشتن یک آدم.
اگر ندیدید این مستند سه قسمته رو از دست ندیدنش که فوق العاده است.
امتیاز 9/10

آخرین ویرایش:

mahdi-xbox

کاربر سایت
Dec 24, 2010
1,624
نام
Leo Fitz

LA Brea​

9/10​

Untitled.jpg

یکی از دلایلی که قبلا سمتش نرفته بودم نظرات بعضی از کاربرانی بود که از جلوه های ویژه و بازیگران ضعیف شکوه داشتن که تقریبا درست هم گفتن...جلوه های ویژه چیزی درحد سریال دوران کهن شبکه چهاره و بازی ها هم شبیه به عناوین پارودی!
داستان هم گاهی اوقات میره تو دیوار!
منتها نقطه قوتش سرگرم کننده بودنش و ایده جالبی هست که داره بعلاوه این که تلاش داره شبیه به "لاست" بشه و حداقل و از نظرمن توی جذب مخاطب و پیگیر کردنش تقریبا موفق عمل کرده.
بنابر چیزی که من سرچ کردم احتمالا فصل دوم توی 14 قسمت و پاییز امسال بیاد...اون چیزی من توی اندینگ فصل اول دیدم انتظار هارو یه مقدار سخت کرده.

• Like
Reactions: hitman68 and Taha75

Taha75

کاربر سایت
Jan 24, 2022
1,663
نام
طاها
همه 5 قسمت فصل 6 یک طرف قسمت آخر هم یک طرف . عالی و طوفانی تمام شد مخصوصا سوپرایز آخرش . فیلم سینمایی هم سال 2023 در ادامه سریال برای تکمیلش ساخته خواهد شد . تامی از همه اتقام گرفت . فقط مونده موزلی و معشوقه مایکل
نمره 10 از 10

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر