Rate your last seen movie (قوانین پست اول حتما رعایت شود)

Darkfie1d

Lux Omnia Vincit
Loyal Member
Sep 25, 2005
3,040
نام
Gwynbleidd Darkfield
  • اگه خواستید پستی رو نقل قول کنید به جای جواب دادن توی این تاپیک پست رو ببرید داخل تاپیک Movie Center و بزارید پست های اینجا به صورت یک پارچه باقی بمونه. برای این کار گزینه "+ نقل قول" رو پایین سمت چپ پست مورد نظرتون بزنید تا پست انتخاب بشه بعد داخل تاپیک Movie Center از ادیتور گزینه
    1620238607876.png
    رو بزنید و پست مورد نظرتون رو اونجا نقل قول کنید.

• لطفاً اسم فیلم رو حتماً بنویسید عکس به صورت خالی کافی نیست
  • عکسها رو حتماً به صورت Thumbnail/کم حجم قرار بدید.
  • دوستان لطف کنن به جای شیوه های من درآوردی برای امتیاز دادن ، 10 رو حداکثر قرار بدن و نسبت به اون امتیاز بدن.
  • نوشته هایی که ممکنه بخش خاصی از داستان فیلم رو لو بده، داخل تگ اسپویلر باید گذاشته بشه، در غیر اینصورت برخورد می شه
  • از پست کردن هر گونه مطلبی که به مبحث این تاپیک مربوط نمیشه خودداری کنید

امکان ویرایش قوانین وجود داره .

Lions Gate

プレイステーション
کاربر سایت
Feb 17, 2008
3,252
Kill Bill

kill_bill.jpg

نميدونم چرا تا حالا خريت كردم اين شاهكار رو نديدم . از هر نظر بگين اين فيلم فوق العاده هست . اهنگ

سازي شاهكار. فيلم برداري عالي. بازي هاي عالي مخصوصا Uma Thurman . الان دارن انقدر به خودم دري

بري ميگم كه چرا نسخه دوميش رو نگرفتم

9.5/10

SOL!D 5NAK3

کاربر سایت
Jul 26, 2008
2,674
نام
meyti
images

inglorious bastards

Hmmm......
9 از 10

---
images

Lovely Bones

فيلم زيبا بود ولي اون برزخي كه دختره(حالا هرجا كه بود) توش بود يه جوري بود , يه چيزي به من ميگفت اصلا اينطوري نيست. مادر بزرگ با حالي داشت:-" . آخرش هم خوب طرف به f**k رفت.
8 از 10

Last edited by a moderator:

horror_08

کاربر سایت
Aug 22, 2007
2,414
نام
Ashkan
up
5.5/10
خیلی بیشتر از اون چیزی که مستحقش هست ازش تعریف شده . چیز خاصی نداشت که از باقی انیمیشن های متوسط بالاتر ببردش.

Dinosaur

Loyal Member
Sep 29, 2005
17,016
نام
آریا
Monsieur Cok
10/10

MonsieurCok.jpg

بی نظیر ! مافوق تصور !!
یه انیمیشن کوتاه 9 دقیقه ای در مورد آقای Cok که صاحب کارخونه بمب و اسلحه جات هست و برای افزایش کارایی , روباتها رو جانشین انسانهای کارگر میکنه.
طراحی محشر , صداگذاری و موسیقی عالی , داستان غافلگیر کننده و ...
حیف که اصلآ شناخته شده نیست و کسی درکش نکرده :D

capitanrayan

ابیلیتی سلیمان از من گرفته شده
کاربر سایت
Jun 23, 2007
8,490
امروز خونه رفیقم- یک نسخه واقعا عالی از اواتار رو دیدم-بی نظر بود این فیلم- خیلی باهش حال کردم
دو ساعت و نیم یک بند -چشمامون تو LCD گم شد-چه رنگو لعابی داره این فیلم با چشمام داشت بازی میکرد-داستانش هم واقعا قابل قبول بود و چرت شروع و تموم نشد -بازیگرهاش هم توپز-خوب کار کردن- کارگردانش هم که هیچی حالیش نیست:biggrin1:(یکپا دویونست=عجوبه):biggrin1:
جدا دارم میسوزم که چرا 3D رو نمیتونم ببینم-امید وارم ارزوش رو با خودم بگور نبرم:(:((

10/10

:arrowd::arrowd::arrowd:
پ.ن:خدایا مارا به سینمایی جهت دیدن 3D اواتار هدایت بفرما!!!! Amin:praying::hurted:
:arrowu::arrowu::arrowu:

HL2-GF

کاربر سایت
Apr 5, 2006
7,279
نام
نیما

Gamer

Gamer325.jpg

گیمر از اون دسته فیلم هایی هست که اصولا نقش PainKiller رو برای دوستداران ژانر اکشن بازی میکنه ( فقط به دلیل صحنه های اکشن زیاد ) ! البته حتی تو همین ژانر هم فیلم ضعیفی هست . فیلم واقعا داستان بی سر و تهی داره ! حالا واقعا قراره تو اینده این اتفاق ها بیافته !؟ :biggrin1:
فیلم نامه که بسیار ضعیف و دم دستیه ! فیلم برداری که سرگیجه اوره ! فقط میشه گفت بعضی مبارزات فیلم خوب از کار در اومدن ! بازیهای فیلم که افتضاح هستن ! یعنی واقعا نمیشه از باتلر انتظار داشت حداقل تو یه فیلم خوب بازی کنه ؟
یه نکته دیگه هم اینکه بهتره Neveldine و Tylor کلا فیلمسازی رو برای یه مدت کنار بزارن ! اینقد در این چند سال فیلم چرت ساختن که کارنامه ی هنریشون بهتره دیگه پربار تر نشه .

امتیاز = 8 از 20

Elvish Hero

Channeling La Masia
کاربر سایت
Sep 23, 2005
4,143
Where The Wild Things Are
image.php

تو فیلمای محبوب امسال من تا اینجا، A Prophet هم خشن بود هم اکران عمومی نشده بود هم فرانسوی بود، Mary and Max هم اکران عمومی نشده بود و خیلی تلخ بود و سیاه سفید بود تقریبا و اینا، In the Loop هم خیلی Witty بود، اما این فیلم چرا اینقدر جفا شد بهش؟:D
یکی از بهترین فیلمهای Convenient ای که دیدم، البته تو سینمای مدرن، وگرنه با استانداردهای الان همه فیلمای قبل دفه هفتاد کانونینت حساب میشن:D
کلا نکات مثبت فیلم یکی بازی پسره بود، شاید به پای بازی جوئل اسمیت تو A.I نرسه ولی واقعا خیلی خوب بود، یکی تیکه های کمدی فیلمنامه بود، کلا حرفای Wild Things خیلی خوب بودن!
موسیقی متن هم که خیلی خوب بود.
دوستی بین Carol و Max واقعا عالی بود، کلا یه ربع مونده به اینکه فیلم تموم شه یکی از لحظاتی بود که من واقعا متاثر شدم:D نه یه چیزی در حد متاثر مری و مکس، یه چیزی در حد متاثر شیندلر(and if you saw it, you know that’s a lot):D
تصویر! تصویر فیلم عالیه، تو هیچ فیلمی اینقدر نور خورشید زیاد استفاده نشده، از اونجایی که خورشید تو داستان هم میاد، واقعا آدم حال میکنه!
کلا طراحی wild things و طراحی صحنه و لباس و اینا هم بی نقص بود.
مشکلای فیلم بیشتر تو فیلمنامه خلاصه میشد، اونم بیشتر تو طرح کلی داستان، مثل اینکه فیلم یکم بد جمع شد، یا شاید هم یه ربع یا بیست دقیقه ی دیگه هم تایم میخواست(البته اکثرا میگفتن فیلم کش میاد، من که همچین نظری ندارم ولی اگه یه ربع دیگه کش میومد ملت بی حوصله بیشترم ایراد میگرفتن) و یکم روابط بین wild things سرسری بود.
ماشالا اسم و رسم هم کم نداشت، کاترین کینر و گاندولفینی و فارست ویتاکر و کریس کوپر و مارک رافالو و اینا!
البته به ازای تمام جفاهایی که در حق این فیلم شده، یه بابایی هم حسابی حال داده به این فیلم، منتقد اصلی نیویورک تایمز تو لیست بهترین های دهه ش این فیلم رو پنجم گذاشته! البته در اون حد هم نیست ولی مثلا خیلی از District 9 بهتره که اینهمه هم کاندیداتوری اسکار اورد.
or [B+]
-------------------------------------------------
راستی Wrestler رو امروز دوباره دیدم، داشتم اهنگ اسپرینگستین رو گوش میدادم یهو هوس کردم دوباره ببینم!
[B+]

Lions Gate

プレイステーション
کاربر سایت
Feb 17, 2008
3,252
Triangle

poster_triangle-1.jpg

اي. بدك ني . در كل اصلا فكرش رو نميكردم كه فيلم چنين داستاني بي سر و ته اي داشته باشه!!!

شايد ارزش يك بار ديدن رو داشته باشه !!

5/10

Sleuth

sleuth_quad411.jpg

واقعا با اين فيلم حال ميكنم . نميدونم چند بار ديدمش. فقط از دينش خيلي لذت ميبرم . دوست دارم نظر

شما رو هم درباره اين فيلم بدونم

9/10

HL2-GF

کاربر سایت
Apr 5, 2006
7,279
نام
نیما
Hitler : The Rise Of Evil

hitler-the-rise-of-evil-2003.jpg

انتظار همچین فیلم خوش ساختی از یه محصول تلوزیونی نداشتم . میشه گفت فیلمی بود که تونست حرف هاش رو دیکته کنه . اینکه خیلی از حوادث فیلم رو من به شخصه بیش از حد اغراق شده میدونم ! نظر شخصی منه ! شایدم به خاطر علاقم به هیتلر باشه !!!
ولی از این نمیشه گذشت که ساختن فیلم تاریخی یا بیوگرافی که جذاب باشه واقعا سخته اونم در مورد شخصی مثل هیتلر که بیشتر زندگیش مسائل سیاسی بوده و در چند سال اخر عمرش قضایای حکومت و جنگ جهانی پیش میاد .
فیلم نامه که اوصولا در این موارد باید بر اساس منابع تاریخی نوشته شده باشه و نمیشه در مورد اون زیاد اظهار نظر کرد ولی میشه گفت فیلم نامه هنرمندانه نوشته شده و نقص چندانی نداره ! ضرب اهنگ فیلم سریع هست و داستان رو جذاب روایت میکنه . با این که مدت زمان فیلم حدودا 3 ساعت ُ 5 دقیقه بود ولی اصلا خسته کننده نبود .
بازیها هم خوب کار شده بودن مخصوصا دیوید کارلایل و پیتر اتول ، که هردو خیلی خوب بازی کردند .
یه چیز دیگه اینکه هیتلر یه شخصیتی بود که به اپارتاید اعتقاد شدیدی داشت ( منظورم معنای لغوی اپارتاید هست ) ! هیتلر ادمی بود که نژاد برتر رو اریایی میدونست یکی از شعار هاش هم همین بود . اما تو فیلم بیشترین چیزی که ما میبینیم یه ادم نسبتا ناپیداره که به شدت از یهودی ها متنفره ! و این همه ی اون چیزی نبود که در هیتلر بود ! به نظرم هم هیتلر رو از اونی که بود ضعیف تر نشون دادن هم اینکه اون حس نژاد پرستیش خوب منتقل نشد .
بقیه ی فیلم به نظرم خوب پرداخت شده بود . و کلا اثری بود که ارزشش رو داشت که از خوابم بزنم و تا این موقع بیدار بمونم و نگاهش کنم .

امتیاز = 16 از 20

HL2-GF

کاربر سایت
Apr 5, 2006
7,279
نام
نیما
Star Trek

star-trek-2009.jpg

به عنوان یک کار اکشن علمی / تخیلی فیلم خوبی هست . ولی برای من که سابقه ی تماشای سریال Star Trek رو ندارم ! زیاد جالب نیست ! یعنی من شخصا هیچ همذات پنداری با هیچ شخصیتی تو فیلم برقرار نمیکنم ! بلاخره این فیلم با توجه به سابقه ی تاریخی که داره برای خیلی ها جذاب بوده و مطمئننا برای اونا خیلی دوست داشتنی تر بوده . ولی من نتونستم با فیلم و داستانش ارتباط برقرار کنم . فیلمنامه ی فیلم هم چندان برای من جذاب نبود ! کلا فیلم کاملا وابسته به سری کلاسیکش هست ! اگه اونو ندیده باشید شاید سرگذشت هیچ کدوم از کرکتر ها براتون مهم نیست !
اما در مورد بازی ها هم میشه گفت همشون تصنعی و مسخرس ! اگه کریس پن و سیمون پگ نبودن کلا فیلم از نظر بازی هیچ چی نداشت .
فیلم برداری فیلم هم خیلی خوب بود . اسپشال افکت ها هم مثل همه ی کارای ابرامز عالی هست و خوش ساخت .
کلا میشه گفت تیم ابرامز ( دمون لیندلف - ربرتو ارسی - الکس کورتزمان - ابرامز ) کارشون رو خوب انجام دادن ولی فیلم اون قدری که من انتظار داشتم خوب نبود . من به نظرم MI3 فیلم خیلی بهتری بود حتی اکشن خوش ساخت تری بود .
البته بازم میگم فیلم از هر جهت راضی کنندس ولی برای مخاطبی که اشنایی با این سری نداره یکم نچسبه .

امتیاز = 14 از 20

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر