Rate your last seen movie (قوانین پست اول حتما رعایت شود)

Darkfie1d

Lux Omnia Vincit
Loyal Member
Sep 25, 2005
3,040
نام
Gwynbleidd Darkfield
  • اگه خواستید پستی رو نقل قول کنید به جای جواب دادن توی این تاپیک پست رو ببرید داخل تاپیک Movie Center و بزارید پست های اینجا به صورت یک پارچه باقی بمونه. برای این کار گزینه "+ نقل قول" رو پایین سمت چپ پست مورد نظرتون بزنید تا پست انتخاب بشه بعد داخل تاپیک Movie Center از ادیتور گزینه
    1620238607876.png
    رو بزنید و پست مورد نظرتون رو اونجا نقل قول کنید.

• لطفاً اسم فیلم رو حتماً بنویسید عکس به صورت خالی کافی نیست
  • عکسها رو حتماً به صورت Thumbnail/کم حجم قرار بدید.
  • دوستان لطف کنن به جای شیوه های من درآوردی برای امتیاز دادن ، 10 رو حداکثر قرار بدن و نسبت به اون امتیاز بدن.
  • نوشته هایی که ممکنه بخش خاصی از داستان فیلم رو لو بده، داخل تگ اسپویلر باید گذاشته بشه، در غیر اینصورت برخورد می شه
  • از پست کردن هر گونه مطلبی که به مبحث این تاپیک مربوط نمیشه خودداری کنید

امکان ویرایش قوانین وجود داره .

Origami 2008

عضو تحریریه
Oct 2, 2014
5,519
نام
سپهر

1696282906129.png
Mission Impossible: Dead Reckoning 2023
6/10

طرفدار دو فیلم قبلی «ماموریت غیرممکن» هستم؛ اما قسمت اول «روزشمار مرگ» به سطح آن دو نمی‌رسد؛ اصلاً تفاوت این فیلم با «سریع و خشن 10» چیست؟ هر دو فیلم در رمِ ایتالیا جریان دارند؛ هر دو فیلم برای گلاویزشدن با دشمن به تعقیب‌وگریز و رانندگی روی می‌آورند؛ هر دو از همان لوکیشن‌ها و از همان اکشن‌های اسکریپت‌شده استفاده می‌کنند؛ هر دو دمِ از ارجحیت «خانواده» حرف می‌زنند؛ هر دو برای خالی‌بندی چیزی کم نمی‌گذارند؛ پس چرا آن را دوست نداریم و این را دوست داریم؟! چون تام کروز است و بس؛ واژه خانواده از دهان کروز بیرون می‌آید نه آدم خشک و چغر بد‌ بدنِ وین دیزل؛ فیلم‌نامه؟انگار مک‌کوری سناریو فصل چهارم فرار از زندان با پیازداغ‌ فناوری را سرلوحه «روزشمار مرگ» کرده است؛ مک‌کافین پشت مک‌کافین؛ کلیدهای مغناطیسی و سیلا برابر کلیدهای مغناطیسی طلایی و زیردریابی سراستابول و دوباره تام کروز

کیانو ریوز، تو با جان ویکت امسال برنده شدی!B-)

Attachments

• 1696283469713.png
    1696283469713.png
    170.3 KB · مشاهده: 65
آخرین ویرایش:

mahdi-xbox

کاربر سایت
Dec 24, 2010
1,626
نام
Leo Fitz

Nowhere​

9/10​

Untitled.jpg

فیلمی بسیار زیبا و فوق العاده احساسی !
از معدود فیلم هایی که من رو تحت تاثیر قرار داد.
روایتی خیلی روراست و صریح از تلاش یک زن باردار برای بقا تو یک کانتینر شناور وسط اقیانوس.
البته چندجا اتفاقات داخل فیلم اینقدر صریح بیان میشه که گاهی در ذهنم فیلم رو به سادیست متهم میکردم از این رو هنگام تماشای این فیلم خوردن و آشامیدن پیشنهاد نمیشه !

FERYGAMER

کاربر سایت
May 5, 2013
377
نام
فرنود
من فن فیلمای ترسناک نیستم اما این دو اخر هفته اخیر رفتم سراغ این دو فیلم

71cqvZbA9tL._AC_UF894,1000_QL80_.jpg
Talke To Me: 7.5/10
با اینکه یه سری مشکلات داستانی داشت ولی در کل بسیار فیلم خوش ساخت با بازی های خیلی خوب بود. بعد پایان فیلم تو ذهنتون میمونه و احتمالا موقع خواب همچنان اذیتتون کنه فکر کردن بهش :D
SawX_1080.jpg
Saw X : 2/10
من هیچکدوم از فیلم های Saw رو ندیده بودم ولی به طور کلی در جریان اتفاقات بودم و رندوم یک سری تیکه از قسمت های مختلف دیده بودم. چون این نسخه نمره خوبی گرفته بود بیشتر تشویق شدم ببینمش ولی متاسفانه افتضاح بود. بسیار حوصله سر بر.

barneysawyer

کاربر سایت
Feb 28, 2012
1,729
نام
nucky thompson
sound of freedom
فیلم از نظر کیفیت ساخت کمی ضعیف بود . بازی ها و دیالوگ ها بعضی جاها مصنوعی میشدن . اما نیت خیر سازنده ها و داستان تاثیرگذار فیلم باعث میشه بیننده خیلی درگیر این ضعف ها نشه . بازی جیم کاویزل قابل قبول بود اما شخصا به نظرم برگ برنده فیلم بازی بیل کمپ در نقش فرعی بود که صحنه رو از کاویزل می رباید . اوج بازی اش در سکانسی بود که انگیزه اش رو برای تیم شرح میده .
با وجود این که داستان روایت کلیشه ای داره اما بیننده رو تا آخر با خودش همراه می کنه و شخصا به نظرم ساخت این سبک فیلم های دغدغه مند تو این دوران هالیوود که پر از بلاک باستر های توخالی شده با وجود ضعف های ساختاری اشون ارزشمنده
امتیاز 7.5 از 10

Origami 2008

عضو تحریریه
Oct 2, 2014
5,519
نام
سپهر

1696515240381.png
The Equalizer 3 2023
6.5/10

سه‌گانه «اکولایزر» آنتونی فاکوآ برای خوره‌فیلم و فیلم‌بازان حرفه‌ای خاطره نمی‌سازد؛ به عبارت دیگر، این سه‌گانه جایگاه ویژه‌ای در سینمای اکشن نخواهد داشت؛ شاید تنها چیزی که از سه‌گانه مذکور در آینده به خاطر بیاورم، «دنزل واشنگتنی» است که با پیراهن یقه بسیجی به جان آدم‌های بدی می‌افتد. :D اما برسیم به فیلم «اکولایزر 3»؛ کلیت فیلم را می‌توان در یک اپیزود 50 دقیقه‌ای خلاصه کرد؛ اما فیلم نسبت به دنباله قبلی بهتر عمل می‌کند؛ دست به روایت ملودرام به مانند فیلم دوم نمی‌زند؛ خشونت افراطی‌اش را دوست دارم؛ دست از توریسم‌سازی ایتالیا برمی‌دارد و داستانی از جنس کارهای استفانو سولیما روایت می‌کند؛ اما مجدد تاکید کنم وقتی پرده‌سوم تمام می‌شود، به همان مسئله خاطره‌سازی بازمی‌گردیم که عملاً حس منحصربه‌فردی به مخاطب منتقل نمی‌کند؛ آن هم در سینمای امروز اکشن (به مانند سری جان ویک یا مد مکس) که دست به جهان‌سازی می‌زنند و با دیدگاه مستقلی نمایش گذاشته می‌شوند​

Anakin

کاربر سایت
Feb 17, 2013
2,520

Bones_and_All.jpg
Bones and All
5/10
من فیلم‌های Luca Guadagnino رو دوست دارم و خیلی هم برای این فیلمش هایپ بودم اما خیلی بد توی ذوقم خورد. داستانی گم که حتی ترسناک و هیجان انگیز هم نیست و تیموتی شالامه تکراری.​

آخرین ویرایش:

Origami 2008

عضو تحریریه
Oct 2, 2014
5,519
نام
سپهر

1696619694177.png
Sound of Freedom 2023
3.5/10

ساختار فیلم «آوای آزادی» به مانند فیلم‌های ویدیوکلوپی دهه ۹۰ می‌ماند؛ یک قهرمان تماماً سفید (از دید رنگ پوست نه)، آمریکایی و در قامت چاک‌نوریس به نبرد علیه قاچاق جنسی کودکان می‌رود؛ گویا کارگردان بعد از ۲۰ سال از اصحاب کهف بلند شده و وحی شده تا این موضوع نسبتاً ملتهب را به اثری سینمایی تبدیل کند؛ البته به دور از طنز احساس می‌کنید ابراهیم حاتمی کیا بودجه‌ای از هالیوود دریافت کرده تا نسخه غربی «به‌وقت‌شام» را برای آمریکایی‌ها بسازد؛ فروش ۲۰۰ میلیون فیلم هم شاید شبیه به حرکت EA خودمان باشد که گله‌ای دانش‌آموزان را برای تماشای این فیلم وطنی به سینما می‌بردند! بازی گرفتن از جیم کاویزل و انتخاب او برای انتقال حس همدردی با موضوع ملتهب فاجعه است؛ کسی نمی‌تواند از کاویزل بازی ملودرام به مانند نیام نیلسون در فهرست شیندلر بگیرد؛ او به مانند کیانو ریوز مناسب فیلم‌های اکشن است؛ پیام‌های گل‌درشت ویکیپدیایی پایان فیلم هم به درد سینما نمی‌خورد؛ به جز شروع خوب و تیپ‌سازی بیل کمپ، «آوای آزادی» چنگی به دل نمی‌زند​

آخرین ویرایش:

Origami 2008

عضو تحریریه
Oct 2, 2014
5,519
نام
سپهر

1696850064440.png
The Caine Mutiny Court-Martial 2023
8/10

یک صندلی، یک هیئت قضایی و یک تیم بازیگری کارکشته (ساترلند، ردیک و کلارک)؛ کار کوچک مرحوم «ویلیام فریدکین» ستودنی است؛ تجربه‌ای تله‌تئاتری که تمام دیالوگ‌هایش قدرتمند و تاثیرگذار هستند؛ جلوه‌ای مدرن از تصویر کلاسیک «تشریح یک قتل»​

آخرین ویرایش:

Taha75

کاربر سایت
Jan 24, 2022
1,667
نام
طاها
Nun 2

در ادامه شماره اول به زیبایی هر چه تمام تر فیلم جلو می رود . لوکیشن واقعی کلیسا و مدرسه شبانه روزی به طبیعی و مخوف بودن آن افزوده . همه چیز سر جای خودش هست .

دنیای Conjuring با کیفیت ترین فیلم های ترسناک را به تماشاگران هدیه می دهد .

نمره من : ۷ از ۱۰

----‐----------------------

Equalizer 3

در ادامه داستان های دنزل واشنگتن این بار سر از ایتالیا و درگیری با مافیا سیسیل را شاهد هستیم .

در این شماره اکشن و مبارزات کمتر و بار درام بیشتر هست ولی در کل اثری زیبا با مناظر چشم نواز را در خروجی خود می بیند .

این سبک فیلم ها مثل این و تیکن و جک ریچر و هویت بورن و سالت رو بسیار می پسندم . فردی تقریبا میان سال و آرام با گذشته مرموز و کلی مهارت جنگی

نمره من : ۸ از ۱۰

--------------------------------

Mission Impossible 7

در این شماره تام کروز (ایتن هانت) با دشمنی سایبری (هوش مصنوعی افسار گسیخته) درگیر می شود . ولی خب این انگل سایبری از کجا آمده و چجوری تغذیه می شود خیلی بحث نمی کند .

سکانس های اکشن واقعی و ریتم هیجان فیلم زیباست . فیلم دو گانه هست و نیمه تمام پایان می یابد . فیلم نامه پخته و قوی با تدوین زیبا ریتم بالا فیلم رو حفظ می کند .

اما اکشن ترین قسمت در این ۷ قسمت قسمت سوم و بعد قسمت ششم هست . این سری بعد گذشت دو دهه همچنان در اوج هست و یکجورایی ورژن آمریکایی جیمزباند . در زمان بندی اشتباه شماره ۷ اکران شد وگرنه فروش بیشتری رو هم تجربه می کرد

نمره من : ۸.۵ از ۱۰

--------------------------

Talk to me

یک فیلم ترسناک جالب بدور از کلیشه با ایده ای نو . حتما ببینید . زیبا و بی ادعا

نمره من : ۷.۵ از ۱۰

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر