Rate your last seen movie (قوانین پست اول حتما رعایت شود)

Darkfie1d

Lux Omnia Vincit
Loyal Member
Sep 25, 2005
3,040
نام
Gwynbleidd Darkfield
  • اگه خواستید پستی رو نقل قول کنید به جای جواب دادن توی این تاپیک پست رو ببرید داخل تاپیک Movie Center و بزارید پست های اینجا به صورت یک پارچه باقی بمونه. برای این کار گزینه "+ نقل قول" رو پایین سمت چپ پست مورد نظرتون بزنید تا پست انتخاب بشه بعد داخل تاپیک Movie Center از ادیتور گزینه
    1620238607876.png
    رو بزنید و پست مورد نظرتون رو اونجا نقل قول کنید.

• لطفاً اسم فیلم رو حتماً بنویسید عکس به صورت خالی کافی نیست
  • عکسها رو حتماً به صورت Thumbnail/کم حجم قرار بدید.
  • دوستان لطف کنن به جای شیوه های من درآوردی برای امتیاز دادن ، 10 رو حداکثر قرار بدن و نسبت به اون امتیاز بدن.
  • نوشته هایی که ممکنه بخش خاصی از داستان فیلم رو لو بده، داخل تگ اسپویلر باید گذاشته بشه، در غیر اینصورت برخورد می شه
  • از پست کردن هر گونه مطلبی که به مبحث این تاپیک مربوط نمیشه خودداری کنید

امکان ویرایش قوانین وجود داره .

parham_safa

Rossonero
مدیر انجمن
Sep 24, 2005
8,310
نام
پرهام
سلام
اگه هم فيلم قديمي دوست داري (مثل پرهام)
راست میگه .
بشین کمدی های : دوفونس " و " بورویل " رو ببین تا بفهمی کمدی یعنی چی . ( تازه مبتذل هم نیستن )
همچنین کارهای " گابن " ، " دلون " و " بل موندو " که هر 3 عمده کاراشون " نوآر " و " گانگستری " هست . ( به به )
-----
پ.ن 1 : چون کارگردانهای فرانسوی رو با هم قاطی میکنم ، اسم هنرپیشه گفتم :D
پ.ن 2 :کمدی های " ژاک تاتی " فراموش نشن :D

parham_safa

Rossonero
مدیر انجمن
Sep 24, 2005
8,310
نام
پرهام
سلام
ژاک تاتی که خودش کارگردان خیلی کارای خوبش هم هست.البته بعید می دونم هر کسی با سبک کاراش حال کنه.
آره . من خودم از " ترافیک " خیلی خوشم میاد . الیته نقش خودش تو این فیلم خیلی کوتاهه .

clockwork orange

کاربر سایت
Aug 17, 2007
793
نام
اردلان
آره . من خودم از " ترافیک " خیلی خوشم میاد
آره منم خوشم اومد. از Mr. Hulot's Holiday هم خوشم اومد.البته گفتم بعید می دونم هر کسی خوشش بیاد.به نظرم ادامه دهنده راه چارلی چاپلین و باستر کیتونه.

آخرین ویرایش:

AC_COH_MGS4

کاربر سایت
Jul 19, 2007
1,318
نام
BEHZAD
خب دیگه خداییش خیلی سلیقه اییه.من از سه نفر نظرشونو پرسیدم مثه من با هر دوتا حال کرده بودن ولی با اولی یه کم بیشتر.
خو منم آدم هاي دور و ورم بيشتر راي به نفع دومي بود تا اولي ! ولي اونام از هر دو خيلي خوششون اومده بود ! اين بيشتر به دومي تمايل داشتنشون هم در كنار بيشتر تمايل داشتن منتقدا و جايزه دهنده ها واسم يه ذره مهم بود ! حالا تو ميگي اصلا MC و اسكار واست معيار نيست ، واس من مگه معياره؟! ولي نظرشون واسم يه اهميتي داره كه بدونم نظر اونام چيه! كه ديدم همشون با من هم نظرن!

اینم خوبیش همین بود که همش راجبه عشق و عاشقی حرف نمی زدن.
من كل دو فيلم رو نگفتم كه ! من آخر فيلم دوم رو گفتم كه واس ببيننده سوال ميشه ! كه من اين سوال ها رو يكي يكي گفتم بعدش گفتم اينجوري حرف زدن در مورد عشق و عاشقي واسم كليشه شده ديگه حوصله مو سر ميبره ! حرفم در مورد نوشتن اون سوال ها بود !

ولی به نظر من یکی از عجولانه ترین پایان بندی های این اواخر بود.تو اولیش آخرش مبهم بود می خواستن تو این یکی هم مبهم باشه ولی من خیلی حال نکردم.
بابا اين يكي كه از اولي هم مبهم تر بود كه ! وااااا ! اولي اتفاقا يه هپي اندينگ نسبي هم داشت يعني يه قراري گذاشتن كه همديگرو ببين و اينا ، ولي آخر دومي كه تلخ بود كه معلوم هم نبود طرف ميزاره ميره يا ميمونه با دختره ! هم گنگ بود هم تلخ ولي اولي گنگيش از اين كمتر بود ولي شيرين هم بود ! يعني يه هپي اندينگ كوچيك هم داشت ! يه اميدواري به قرار بعدي و عشق و عاشقي و غيره ! به نظر من پايان دومي پخته تر بود واس همين هم بيشتر تحويل گرفته شد ! پايان اولي تين ايجري تر بود !

شاید نه سال دیگه یه ...Before دیگه بدن:biggrin1: بفهمیم چی شد.
اگه بدن كه گند زدن ! يه داستان ساده رو 3 تا فيلم كه نميشه ساخت كه ! همين دو تا كافيه ! كلا واس رمانس ادامه ساختن هنر ميخواد ! حالا يكيشو ساختن ولي تابلوئه كه سومين فيلم رو بسازن گند ميزنن !

ببین این کاندید ماندیدا رو که بنداز دور.
واس چي بايد بندازم دور؟! :biggrin1: چون تو ميگي؟! من نه ميندازم دور نه واسم خيلي خيلي مهمه ! يه اهمت كوچيكي پيشم داره ! حالا شايد واس تو نداره !من قبلا هم گفتم نظر آكادمي ها و بعضي جشنواره ها + منتقد ها + كسايي كه ميشناسمشون و ميدونم از سينما حاليشونه ، اين سه تا نظرشون واسم يه اهميتي داره ! هميشه هم باهاشون موافق نيستم ولي نظرشون واسم يه اهميتي داره! هيچكدوم رو هم قرار نيست بندازم دور ! هيچكدوم واسم منبع و چه ميدونم وحي منزل نيست ولي واسم نظراتشون مهمه ! با MC هم بيشتر از Rotten حال ميكنم چون توو مقايسه ي بين چندين فيلم ديدم كه اين نمره ي تقريبي در آوردن خيلي بهتر از اون مثبت منفيه كليه ! در مورد اينم كه اون نقد رو Rotten مثبت اعلام كرده و MC زده 60 خو مگه اشتباهي شده ؟! بالاي 50 مثبته زير 50 منفي ديگه ! اين Paris, I Love You رو هم توو MC داده 66 (كه نمره ي خيلي زيادي هم هست به نظرم! همون دور و ور 50 بهترين نمره بود ! ) حالا شايد همون سليقه اي بودني باشه كه تو بالا گفتي ولي با سليقه ي من اين فيلم هيچ جوره جور در نيومد كسايي هم كه ميشناختمشون و قبولشون داشتم چندان با فيلم حال نكردن ! حالا مطمعنا اگه بگردم توو جامعه خيلي ها رو ميشه پيدا كرد كه از فيلم خوششون هم بياد ولي من واسم مهم نيست !

شکست تجاری هم که نبوده برو نگاه کن.
اون 16 ميليون بودجه و اينا كه از خيلي وقت پيش يادم بود اون وقتم كه من نيگاه كردم 4 ميليون دلار توو آمريكا فروخته بود و من فروش جهانيش 9 ميليون دلار يادم بود الان كه نيگاه كردم ديدم 16 ميليون دلار بودجه اش درست يادم مونده ولي بعد نيگاه كردنه من باز فروخته توو دنيا هرچند فروش آمريكاش همون حدي مونده كه من اون موقع ديدم (يعني 4 ميليون دلار) حالا كل فروشش شده 17 ميليون دلار ! حالا كه تبليغات و مخلفات رو در نظر بگيري كل هزينه اي كه واس فيلم شده يه ذره بيشتر از اون 17 ميليون دلار خواهد شد ! حالا فرض كنيم با هم برابر شن ! همين كه يك مليون هم واس تهيه كننده ها نمونده پروژه ي نا موفق محسوب ميشه از نظر تجاري ! فيلم هم چندان بيننده اي نداشته ! 17 ميليون دلار مگه ميشه چند بليته سينما توو كل دنيا؟! پس از نظر جذب عام هم چندان موفق نبوده ! هموني كه قبلا گفتم!

در کل نمی خوام طرفداری کنم از فیلم. به نظر من متوسط بود.ولی اگه بخوام بدبینانه نگاه کنم متوسط رو به ضعیف بود.ولی ضعیف نبود.منم نگفتم خوشم اومده گفتم ضعیف حسابش نمی کنم.
من از 10 بهش ميدادم 3 ولي اين متوسط رو به ضعيفي هم كه خودت داري ميگي ميشه 4 ديگه؟! خو حالا بين 4 و 3 خيلي اختلافه كه ما بشينيم بحث كنيم كه 3 بهتره يا 4 ؟! ول كن بابا ! هرچي كه هست از رو فيلم Paris, I Love You نميشه اومد گفت چون فيلم بدي بود (حالا يا متوسط رو به ضعيف) پس نميشه با سينماي فرانسه ارتباط بر قرار كرد ! چون Paris, I Love You فيلمي نيست اصلا ! خيلي هنر كنه يه فيلم متوسط و معمولي ! كه از نظر من اونم نيست ! من حرفم به اون دوستمون اين بود ! ميگفتم Paris, I Love You به هيچ وجه فيلمي نيست كه از روش بشه سينماي فرانسه رو مورد قضاوت قرار داد ! كه بحث طبق معمول با تو كشيد به درازا :biggrin1:

----------------------------

حالا جواب اين دوستمون رو بديم :

سلام عزیز.:love:
سلام :biggrin1:

اول اینکه ممنون از توجهت .
بابا خواهش ميكنم!

من واقعن در هیچ کجای پستم اشاره نکردم که سنمای فرانسه مزخرفه..یا سینمای بدیه..گفتم من سینمای فرانسه رو نمیفهمم..اونم به خاطر 4 تا فیلیه که ازش دیدم و خوشم نیومده
منم نگفتم كه تو ميگي سينماي فرانسه مزخرفه ! تو گفتي من چهار تا فيلم فرانسه وي ديدم هر چهار تا مزخرف بودن ! نمي دونم چرا با سينماي فرانسه نمي تونم ارتباط برقرار كنم! كه منم گفتم بابا با چهار فيلم شاهكار هم نميشه در مورد سينماي يك كشور نظر داد و گفت ميشه با اون سينما كلا ارتباط برقرار كرد يا نه ! تازه اگه چهار فيلم شاهكار باشن ! اين چهار فيلمي كه تو ديدي اسم دو تاش رو گفتي اين دو فيلم چندان فيلمي نيستن آخه ! خيليا نتونستن با اين دو فيلم حال كنن حتي كسي مثل من كه عاشق سينماي فرانسه ام ! پس وقتي تو از اون چهار فيلم خوشت نيومد زود خودتو عقب نكش و نگو كه من نمي تونم با اين سينما ارتباط برقرار كنم ! پس ما چجوري ارتباط برقرار ميكنيم؟! :biggrin1: فيلم خوباش رو ببيني خيلي راحت هم ارتباط برقرار خواهي كرد!

در مورد فیلم آهنگ های عاشقانه ..مطمئنی از کن جایزه نبرده؟ اخه رو کاور فیلم نوشته و عکس نخل کن هست... تو ویکیپیدیا هم نوشته بود....حالا نمیدونم فقط در کن حضور داشته یا اینکه؟
آره مطمعنم جايزه اي نبرده ! كني ها قبول كردن كه مورد قضاوت قرارش بدن ولي هيچ جايزه اي بهش داده نشد ! اونيم كه ديدي رو پوستر يه آرم نخل رو زدن همون قبول شدنش واس مورد قضاوت قرار گرفتن بود ! نه نشون دهنده ي گرفتن جايزه از اين جشنواره !

در مورد اینکه فکر کرید من فیلم ها از رو جوایزشون انتخاب میکنم و میبینم زیاد درست نیست..من یه 3000 تا فیلم در آرشیوم دارم که خب مسلمن همشون جایزه نبردن ولی خب بیشتر فیلم هایی رو میبینم که در جشنواره های دنیا تحسین شده اند
آقا كي گفته اين بده كه يكي يه فيلم رو از رو جوايزي كه گرفته انتخاب كنه ؟! من اونقدر آدم ميشناسم كه هم سينما رو ميفهمن هم به جايزه ها اهميت ميدن ! من خودمم قبلنا كه كمتر وقت ميكردم به سينما برسم و نقد بخونم از فيلم ها ، از رو جوايز معتبر هم فيلم بعضي وقتا انتخاب ميكردم واس ديدن ! هيچ گناهي هم نيست اين كار ! اتفاقا الانشم من به جشنواره آنتاليا هم اهميت ميدم حتي ! چون من كه وقت ندارم برم سالي 30 تا فيلم تركي ببينم ! ميرم از رو نظر جشنواره آنتاليا و منتقد هاي ترك هفت هشت تا فيلم برتر سالشون رو انتخاب ميكنم ميگيرم ميشينم ميبينم ! واس همه ي 30 فيلم كه وقت نميشه كه ! كار و زندگي هم هستا ! ولي فيلم هاي هاليوودي رو مثلا ميشه خيلي هاش رو ديد ! ولي فيلم هاي بعضي كشور ها رو اگه وقت نباشه چاره چيه؟! آدم حداقل اونايي رو ببينه كه چهار نفر معتبر تاييدشون كردن ! خو من وقت دارم ميشينم همه ي فيلم هاي فرانسه وي رو ميبينم تو كه وقت نداري همون جايزه گرفته هاش رو ببيني كار درستي كردي ! فقط حرف من اين بود هر جايزه اي رو جايزه حساب نكن ! همين !

یه سوال : به نظرت فیلم آهنگ های عاشقانه تجاری بود؟ و برای گیشه ساخته شده ؟
والله از نظر من آره ساخته بودن كه بفروشه واسشون ، ولي همون فروختن رو هم نتونست از پسش بر بياد ! 2 ميليون دلار فروش جهانيش بود :-"

سوال دیگه این فیلم Irreversible همون نیست که مونیکا بلوچی توش بازی میکنه و بهش تجاوز میشه؟
آره همونه !

از نظرت فیلم خوبی بود؟
والله توو صفحه ي قبل ديدي ديگه از بالايي ها اون سه تاي پاييني رو جدا كردم گفتم اينا يه ذره اختلاف دارن ولي قابل ديدنن ! هنوزم همون حرف رو ميزنم به نظرم فيلم زياد بدي نبود ! ولي Memento ديگه اين نوع تدوين رو زد به اسم خودش هر فيلمي هم كه اينجوري ساخته شه يه برچسب تقليد ميزنن به پيشونيش ! اين فيلم هم اين برچسبه خورده به پيشونيش ! ولي ارزش يه بار ديدن رو داشت فيلم ! با اين حال فيلم عالي نبود ! ( هرچند Memento فقط تدوين نبود هاااا اشتباه نشه)

راستی اون دو تا فیلمی که صفحات قبل راجع بهش بحث کردید فکر کنم AFTER the Sunset هست و اون یکی before sunrise.
نه اين دوتا يي كه ما در موردشون بحث كرديم (و شايد خواهيم كرد :biggrin1::-") يكيش اسمش Before Sunrise ه كه سال 94 و اون موقع ها ساخته شد دومي هم ادامه ي همون بود كه اسمش Before Sunset بود كه اين ده سال بعدش ساخته شد ، 2004 و اينا ! After the Sunset يه چيز ديگه ست كه اسمش شبيه ايناست فقط !

راستی اسم شما رو من هنوز نمیدونم. میشه به اسم صدات کنم؟
آره بابا چرا نميشه ! اسمم بهزاد ه !

پ.ن : پست طويل به اين ميگن هاااا ! اردلان تحويل بگير ! بعدا به پست هاي معمولي من نگو بلند بالا ! :biggrin1: OK ؟ ولي دو تا پست رو توو يه پست دادم ! اين رو شما دو تا پست بدونيد كه بهم چسبيدن حالا !

آخرین ویرایش:

clockwork orange

کاربر سایت
Aug 17, 2007
793
نام
اردلان
ببین منو تو بخوایم باهم بحث کنیم که احتمالا می دونی به کجا می رسه:biggrin1:(یعنی به جایی نمی رسه:biggrin1:.)ولی...
واس من مگه معياره؟! ولي نظرشون واسم يه اهميتي داره كه بدونم نظر اونام چيه
خب پس تا یه حدی واست معیار هست.نگو نه:evil:
بابا اين يكي كه از اولي هم مبهم تر بود كه ! وااااا ! اولي اتفاقا يه هپي اندينگ نسبي هم داشت يعني يه قراري گذاشتن كه همديگرو ببين و اينا ، ولي آخر دومي كه تلخ بود كه معلوم هم نبود طرف ميزاره ميره يا ميمونه با دختره ! هم گنگ بود هم تلخ ولي اولي گنگيش از اين كمتر بود ولي شيرين هم بود ! يعني يه هپي اندينگ كوچيك هم داشت ! يه اميدواري به قرار بعدي و عشق و عاشقي و غيره ! به نظر من پايان دومي پخته تر بود واس همين هم بيشتر تحويل گرفته شد ! پايان اولي تين ايجري تر بود !
کجاش هپی اندینگ تین ایجری بود:eek:.بابا دیگه... پایان به اون خوبی من بازم می گم تو پایان دومی خواسته بودن یه جوری زودتر تمومش کنن منتها با فرمول قبلی.(بابا اصلا حالا اینارو ول کن مهم اینه که من از دومی هم خوشم اومد.)
اين سه تا نظرشون واسم يه اهميتي داره
برای منم اهمیت داره ولی ارزش نیست.ولی برای تو یه کم ارزشه که ولی قبول نمی کنی.
! با MC هم بيشتر از Rotten حال ميكنم چون توو مقايسه ي بين چندين فيلم ديدم كه اين نمره ي تقريبي در آوردن خيلي بهتر از اون مثبت منفيه كليه
من اتفاقا تو سیستم Rotten شک داشتم که ولی هر کدوم از ریویو ها رو می خونم با Fresh یا Rotten بودنش تطابق داره.این متاکریتیک بر می داره یه جمله فرد رو نگاه می کنه که انتقاده میاد از خودش نمره می ده.ولی اگه کل نقد فرد رو بخونی می بینی که نقد مثبته.
در مورد اينم كه اون نقد رو Rotten مثبت اعلام كرده و MC زده 60 خو مگه اشتباهي شده ؟! بالاي 50 مثبته زير 50 منفي ديگه
نه مثلا این Richard Schickel ستاره نمی ده معلوم نیست از کجا نمره تقریبی می دن.همون یه دونه جمله انتقادی می بینه معیار نمره می گیرتش.ولی مثلا ایبرت به فیلم 3 ستاره داده نمرشو داده 70.حالا اگه 60 باشه که حتما دوستاره اس.اینکه بالا محسوب نمی شه.بعدم 60 رو زرد کرده یعنی نقد خوب نیست یا متوسطه در حالیکه نقد این آقا مثبته.برای همین می گم تطابق نداره.
اون 16 ميليون بودجه و اينا كه از خيلي وقت پيش يادم بود اون وقتم كه من نيگاه كردم 4 ميليون دلار توو آمريكا فروخته بود و من فروش جهانيش 9 ميليون دلار يادم بود الان كه نيگاه كردم ديدم 16 ميليون دلار بودجه اش درست يادم مونده ولي بعد نيگاه كردنه من باز فروخته توو دنيا هرچند فروش آمريكاش همون حدي مونده كه من اون موقع ديدم (يعني 4 ميليون دلار) حالا كل فروشش شده 17 ميليون دلار ! حالا كه تبليغات و مخلفات رو در نظر بگيري كل هزينه اي كه واس فيلم شده يه ذره بيشتر از اون 17 ميليون دلار خواهد شد ! حالا فرض كنيم با هم برابر شن ! همين كه يك مليون هم واس تهيه كننده ها نمونده پروژه ي نا موفق محسوب ميشه از نظر تجاري ! فيلم هم چندان بيننده اي نداشته ! 17 ميليون دلار مگه ميشه چند بليته سينما توو كل دنيا؟! پس از نظر جذب عام هم چندان موفق نبوده ! هموني كه قبلا گفتم!
بابا تو هر جوری شده می خوای بگی حرف من درسته:laughing:.
من از 10 بهش ميدادم 3 ولي اين متوسط رو به ضعيفي هم كه خودت داري ميگي ميشه 4 ديگه؟! خو حالا بين 4 و 3 خيلي اختلافه كه ما بشينيم
بهش می دم 6.یا 5
----------
بعد پنج سال رفتم سینما این آواز گنجشکها رو دیدم.همون منتظر باشن نامزد اسکار شه مخصوصا با رقبایی که داره(حالا از شانسم نامزد می شه).مجیدی خیلی از کاراش مضمونش یکیه, سوژشون متفاوته.البته اساس ساخت فیلمای ایرانی هم همینه.نمی گم فیلم بدیه ولی خب اینکه فرستادن برای اسکار...
یه فیلم دیگم دیدم خیر سرم توسط دوستان از خانم نیکی کریمی:-" به اسم یک شب, .ایشون صفحه حوادث روزنامه رو به تصویر در اورده:-"
بابا آخه یه خلاقیتی چیزی...:((
پست طويل به اين ميگن هاااا !
به به!! به به!!:biggrin1:

آخرین ویرایش:

AC_COH_MGS4

کاربر سایت
Jul 19, 2007
1,318
نام
BEHZAD
ببین منو تو بخوایم باهم بحث کنیم که احتمالا می دونی به کجا می رسه:biggrin1:(یعنی به جایی نمی رسه:biggrin1:.)ولی...
ببينم ميتونم با اين پست بحث رو تموم كنم ! ولي فك نكنم ! نه تو ول كني نه من !

خب پس تا یه حدی واست معیار هست.نگو نه:evil:
حالا همه چي به كنار اين شكلكه چيه گذاشتي؟! :biggrin1: در مورد معيار بودن هم نه عزيزم دارم فارسي ميگم ديگه ! واس من معياري نيست ! ولي اينجوري هم نيست كه محل سگم به نظرشون نذارم ! نظرشون يه اهميت كوچيكي واسم داره كه بدونم اونا سليقه شون چجوريه ! يه جوري واسم جالبه كه بدونم ! واسشونم يه احترام اپسيلون اندازه اي قائلم ! اينجوري نيست كه اصلا به هيچ وجه نبينمشون يا ريز ببينمشون :biggrin1: اونام هركي كه هستن يه نظري دارن منم نظرشون رو معمولا دنبال ميكنم ببينم سليقه ي اونا چجوريه ! ولي نظر من در مورد فيلم ها همونيه كه خودم بگم :-" نظر تو و آكادمي و MC هم مهم نيست كه نظر من رو تاييد كنيد يا رد كنيد :biggrin1: حالا باز سو تفاهم ميشه دعوا راه ميفته

کجاش هپی اندینگ تین ایجری بود.
گفتم بابا نسبت به پايان فيلم دوم ! اي بابا ! يعني اگه به پايان فيلم دوم بدم 8.5 به اولي ميدم 8.2 مثلا (اين دو دهم دادن رو خيلي وقته ترك كرده بودم هااا حالا چي شد دادم) يعني اون سه دهم رو هم به خاطر يه ذره اميدواري و خوشحالي كه به بيننده ميده كه اينا همديگرو ميبينن و با هم ازدواج ميكننو بچه دار ميشن و به خوبي و خوشي زندگي ميكنن اين يه ذره بهش گفتم هپي انديگ هم ميشد برداشت كرد از آخر فيلم اول ! ولي آخر فيلم دوم تلخ بود ! كلي واسشون محدوديت درست شده بود ! بيننده بيشتر احتمال ميداد ديگه اينا همديگرو نبينن و اينا ! بابا يه چيز رو چقدر توضيح بدم؟! وااااااااااااا ! اينا رو كه يه بار تو پست قبليم گفتم كه !

برای منم اهمیت داره ولی ارزش نیست.ولی برای تو یه کم ارزشه که ولی قبول نمی کنی.
والله حتما تو بهتر از من ، من رو ميشناسي ! :-" چون من توو 24 سال زندگي ديگه خودمم نشناسم بايد برم بميرم ديگه ! من دارم به زبون فارسي ميگم من نظر اينا رو هم جويا ميشم ببينم سليقه ي اينا چجوريه بعد اين ميگه نه واس تو ارزشه تو نميدوني! عجبا !

بابا تو هر جوری شده می خوای بگی حرف من درسته:laughing:.
عزيزم 16 ميليون دلار بودجه ي فيلمه بوده ! يك ميليون دلار رو هم بزاريم خرج و مخارج تبليغات و مخلفات و غيره ! ميشه 17 ميليون دلار ! خو اين فيلم چقدر فروخته؟! 17 ميليون دلار ! خو 17 ميليون دلار با 17 ميليون دلار مساوي نيست؟! شايد من رياضيم ضعيفه كه فك ميكنم اين دو 17 با هم مساويه ! خو وقتي يه فيلم واس تهيه كننده هاش بعد از 17 ميليون دلار سرمايه گذاري يك ميليون دلار هم سود نكرده بهش ميگن پروژه ي ناموفق مالي ديگه ! چي ميگن بهش؟!

وقتي توو بحث هيچ حرفي نداري واس چي شكلك ميزاري؟! يادته چقدر اين شكلك: :eek: من رو انتقاد ميكردي ازش كه " بازم دوست داري از اينا بزار هاااا " يادت رفت؟!

بهش می دم 6.یا 5
بده 10 اصلا ! خو وقتي واس من 3 هستش چجوري ببرمش بالا تر؟! حالا من ميدم 3 تو بده 5 ! دنيا طوريش ميشه؟! ول كن ديگه اين پاريس دوستت دارم رو ، به اندازه كافي در موردش حرف زديم ديگه !

در مورد اون Rotten يا MC هم ديگه دير وقته مي خوام برم بخوابم حوصله ي نقل قول كردن و جواب دادن رو ندارم فقط همينقدر بگم كه MC توو تجربه ي شخصي من بهتر عمل كرده تا Rotten ! حالا نظر شخصي حضرت عالي هرچي هست واس بنده محترمه ! ولي تجربه ي من MC رو بهتر نشون داده ! هرچند نه MC بي عيبه نه Rotten !

clockwork orange

کاربر سایت
Aug 17, 2007
793
نام
اردلان
باز بحث داره به جاهای باریک می رسه.برای همین دیگه جوابتو نمی دم.دوحالت داره پایان بحث من و تو.یا من باید کنار بکشم یا تو باید چند روز اعتصاب کنی:biggrin1:.اون شکلکام دوست دارم بذارم.دقیقا هم مطابقت داره با اون جمله چون بودجه فیلم 13 میلیون دلار بوده اینجا رو ببین http://www.imdb.com/title/tt0401711/business.شمام هر وقت خواستی شکلک بذار.کسی نگفت نذاری.
بده 10 اصلا ! خو وقتي واس من 3 هستش چجوري ببرمش بالا تر؟! حالا من ميدم 3 تو بده 5 ! دنيا طوريش ميشه؟
یعنی چی؟!! تو چرا اینطوری می کنی؟!مگه من گفتم نمرتو ببر بالاتر؟!! تو گفتی من بهش می دم 4 که منم گفتم نه بهش می دم 6 یا حداقل 5.عجب بابا!!

به قول خودت شاد باشی:biggrin1:

Elvish Hero

Channeling La Masia
کاربر سایت
Sep 23, 2005
4,143
البته فیلمی که تو MOJO بودجه پروداکشنشو بزنه 16 بعد worldwide boxoffice رو بزنه 17 یعنی یه شکست تجاری کامل، کم کم 10 میلیون ضرر.
شما هم من واقعا نمیدونم چرا اینقدر الکی باهم بحث میکنین، البته تا حدی میدونم ولی خوب بازم غیر منطقی میاد به نظرم.

clockwork orange

کاربر سایت
Aug 17, 2007
793
نام
اردلان
یعنی IMDB اشتباه نوشته 13 میلیون دلار؟؟ بعد تو MOJO هم جلوی Production Budgetاش نوشته N/A که!:confused::-"
شما هم من واقعا نمیدونم چرا اینقدر الکی باهم بحث میکنین، البته تا حدی میدونم ولی خوب بازم غیر منطقی میاد به نظرم.
دیگه من چی کار کنم؟بهزاد یه چیزی گفت منم جوابشو دادم.دیگه نمی دونم چرا هر وقت با بهزاد بحث می کنم اینطوریه! تا حالا هیچوقت با کس دیگه ایی اینطوری نشده.

AC_COH_MGS4

کاربر سایت
Jul 19, 2007
1,318
نام
BEHZAD
دیگه من چی کار کنم؟بهزاد یه چیزی گفت منم جوابشو دادم.دیگه نمی دونم چرا هر وقت با بهزاد بحث می کنم اینطوریه! تا حالا هیچوقت با کس دیگه ایی اینطوری نشده.

كس ديگه وقتي بحث از دو پست برا هر نفر بيشتر ميشه بيخيال ميشن ولي من هر دفه ميگم دفه ي بعد بيشتر از دو پست برا هر نفر بيخيال شم ولي نميزاري هي بحثه كش پيدا ميكنه ! الان ببين اين چندمين پستمونه كه داريم در مورد يه چيز ساده بحث ميكنيم !

در مورد بودجه ي اون فيلمه هم ديگه حوصله ندارم حرفاتو نقل قول كنم جواب بدم همينقدر بگم كه بودجه ي اين فيلم رو IMDB تخميني زده (estimated) من دو سال پيش كه شركت فيلم سازي اين فيلم اعلام كرده بود اون موقع توو نت ديدم 16 ميليون دلار زده ، ديشبم دو سه جاي مطمعن رفتم هر سه زده بودن 16 ميليون دلار ! حوصله ي پيدا كردن اون صفحه ها و لينك دادن هم ندارم ! حالا همون 13 رو باور كني يا 16 رو فرقي واسم نداره ! چون ديگه ناي تايپ كردن ندارم ! فقط همينم بدون كه ديدي عمادم ميگه اگه 16 ميليون دلار باشه بودجه اش ، بعد 17 ميليون بفروشه يعني 10 ميليون دلار ضرر ! حالا تو فك كن مثلا 13 ميليون دلار بوده ! خو تو فرض كن 7 ميليون دلار ضرر ! اصلا فرض كن 1 ميليون دلار ضرر ! اگه اين يك ميليون دلار ضرر رو هم حساب نكني تو رو به خير ما رو به سلامت ! تموم كنيم بحث رو ! هرچي هم تو ميگي همون !

اون اعتصاب هم كه ميگي به خاطر بحث با تو نبود ! جو اونجا مذهبي و خداپرستانه بود (سه نفر) منم چهار صفحه بود داشتم هي پست ميدادم گفتم يه يك هفته اي از فروم بريم تا اعصابمو بيشتر از اين خورد نكنم چون كسي از خدا پرستيش كوتاه بيا نبود همه رو هم مي خواستن خدا پرست كنن ! كار درستي هم كردم كه يه مدت نيومدم اين فروم ! اون بحثه هم تموم شد ! ولي مطمعنم تو اينجا ادامه خواهي دادش !

AC_COH_MGS4

کاربر سایت
Jul 19, 2007
1,318
نام
BEHZAD
بهزاد هروقت خواستی با من بحث کنی یا برو تو پروفایل یا اصلا بحث نکن.چون هم من اعصابم می ریزه بهم هم تو.
آهان اين دستوريه؟! اين جمله رو من اصلاح ميكنم اينجوري مينويسم :

بهزاد هروقت خواستیم با هم بحث کنیم یا بريم تو پروفایل یا اصلا بحث نکنيم.چون هم من اعصابم می ریزه بهم هم تو.

چون فقط من بحث نميكنم كه ، حضرت عالي هم داشتي بحث مي كردي پستات سر جاشه ديگه ، ميتوني ببيني! ;) خو حالا من با اين جمله ي دوم كه اصلاح كردم كاملا موافقم ! ;) از اين به بعد اينجوري خواهيم كرد !

shadmehr_m

کاربر سایت
May 19, 2008
881
امروز یه فیلمه دیگه دیدم که اعصابمو به هم ریخت!

200px-The_Band%27s_Visit.jpg

این فیلم 35 تا جایزه بین المللی گرفته! :eek: که 8 تاش توی اسکار بوده ( البته فکر کنم مطمئن نیستم اسکار رو توی سایت فیلم و ویکی پیدیا زده بود Academy awards میشه اسکار دیگه؟ ) و تو جشنواره کن هم واقعن جایزه گرفته ! ( بهزاد جان اینا رو دیگه واقعن گرفته! ) این فیلم یه فیلم ساخته اسرائیل هست که کل فیلم هم توی سرزمین های اشغالی میگذره! کاش اسم فیلم رو میذاشتن قبرستان! داستان یه فیلم راجع به یه گروه موزیک پلیس اسکندریه مصر هست که برای یه برنامه فرهنگی و اجرای کنسرت عربی دعوت میشن به اسرائیل ( واسه این نمیگم فلسطین چون ربطی به فلسطینیا نداره ) اینا تو فرودگاه هویج هم حساب نمیشن و خلاصه ادرس رو اشتباهی میرن و از یه منظقه دیگه سر در میارن ...تو یه رستوران اقامت میکنن موقتا و با یه عده ادم آشنا میشن و هر کدوم شب رو با این چند نفر میگذرونن که داستان فیلم هم روابط بین اونها رو توضیح میده و تاثیری که دو همون یه شب رو زندگی هم میذارن. من که وسطای فیلم خوابم گرفته بود.سرزمین های اشغالی که مثل قبرسوت بی روح و ساکت بود.. اسرائییلی های تو فیلم همه یخ بازی کرده بودن..غیر یه دختره که اونم خیلی شاهکار نبود و بهتر از بقیشون بازی میکرد...بازیگرای مصری هم چندان چنگی به دل نمیزدن! واقعن به چیه این فیلم جایزه دادن معلوم نیست! ظاهرن بهترین فیلم خارجی زبان شده! 50 % دیالوگ های فیلم هم انگلیسی بود! کلن من نفهمیدم هدفشون از ساخت این فیلم چی بوده! تجاری هم نبود اخه! من که فکر کنم به خاطر اسرائیلی بودن فیلم بهش جایزه دادن!! :eek:

برخی از جوایز :

• Best Film - Awards of the Israeli Film Academy
  • Best Director - Awards of the Israeli Film Academy
  • Best Actor - Awards of the Israeli Film Academy
  • Best Actress - Awards of the Israeli Film Academy
  • Best Supporting Actor - Awards of the Israeli Film Academy
  • Best Music - Awards of the Israeli Film Academy
  • Best Screenplay - Awards of the Israeli Film Academy
  • Best Costumes - Awards of the Israeli Film Academy
  • Un Certain Regard - Jury Coup de Coeur - Cannes Film Festival 2007
  • Special Mention - Flanders International Film Festival
  • Scythian Deer - Molodist International Film Festival
  • Feature Film Award - Montreal Film Festival
  • Audience Award - Sarajevo Film Festival
  • Audience Award - Warsaw International Film Festival
  • Grand Prix - Warsaw International Film Festival
  • Golden Eye - Zurich Film Festival
  • New Talent Award - Zurich Film Festival
  • Best Actor - European Film Awards
  • Best Un-released Film (in Australia) - Australian Film Critics Association Film Awards
Nominations

• Best Art Direction - Award of the Israeli Film Academy
  • Best Cinematography - Award of the Israeli Film Academy
  • Best Editing - Award of the Israeli Film Academy
  • Best Sound - Award of the Israeli Film Academy
  • Best Supporting Actress - Award of the Israeli Film Academy
  • Best Screenplay - European Film Awards
  • Grand Prix - Flanders International Film Festival

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر