Rate your last seen movie (قوانین پست اول حتما رعایت شود)

Darkfie1d

Lux Omnia Vincit
Loyal Member
Sep 25, 2005
3,040
نام
Gwynbleidd Darkfield
  • اگه خواستید پستی رو نقل قول کنید به جای جواب دادن توی این تاپیک پست رو ببرید داخل تاپیک Movie Center و بزارید پست های اینجا به صورت یک پارچه باقی بمونه. برای این کار گزینه "+ نقل قول" رو پایین سمت چپ پست مورد نظرتون بزنید تا پست انتخاب بشه بعد داخل تاپیک Movie Center از ادیتور گزینه
    1620238607876.png
    رو بزنید و پست مورد نظرتون رو اونجا نقل قول کنید.

• لطفاً اسم فیلم رو حتماً بنویسید عکس به صورت خالی کافی نیست
  • عکسها رو حتماً به صورت Thumbnail/کم حجم قرار بدید.
  • دوستان لطف کنن به جای شیوه های من درآوردی برای امتیاز دادن ، 10 رو حداکثر قرار بدن و نسبت به اون امتیاز بدن.
  • نوشته هایی که ممکنه بخش خاصی از داستان فیلم رو لو بده، داخل تگ اسپویلر باید گذاشته بشه، در غیر اینصورت برخورد می شه
  • از پست کردن هر گونه مطلبی که به مبحث این تاپیک مربوط نمیشه خودداری کنید

امکان ویرایش قوانین وجود داره .

trainer

کاربر سایت
Jan 19, 2009
712
نام
میلاد
m2riQcEzjVrkP8wKHDXwC5EQpHQ-320x465.jpg

درود

مدتها بود زده بودم تو کار فیلم های معروف و بلک باستری . و به دلیل مشغله کاری حوصله و وقت نمیشد بشینم پای یه فیلم درست حسابی . تا امشب که نمیدونم چی شد که حسش اومد و این فیلم رو دیدم

The Outsider : 9

فیلم زیبایی بود به نظر من . 1 نمره هم به خاطر این کم کردم که شخصیت نیک و گذشته و اینکه چطور به این شخصیت
خونسرد و خشن
تبدیل میشه رو فیلم نشون نمیده درست حسابی .... " یه جورایی هم مرموز بمونه باحالتره :D"

پایان جالبی هم داشت . خوشم میاد از این نوع پایان ها من​

Mehrdad 7

کاربر سایت
Sep 18, 2010
1,186
Call me by your name
5/10
بازی های به نسبت خوب
فیلم خسته کننده بود و تایمش هم بیش از حد بود . چند تا تیکه خوب داشت اما یاد اهنگ های گروه دریم تیتر می افتادم ، 20 دقیقه اهنگه 2 دقیقش خوبه . کلا فیلم meh بود برای من
یک سری صحنه هایی بود که واقعا هیچ لزومی نداشت گذاشتنشون تو فیلم مخصوصا یکیشون ( اونایی که دیدن حتما میدونن دارم به کدوم صحنه خاص اشاره میکنم :D ) و نه بار احساسی داره نه هیچی . صرفا به قول دوستمون حال به هم زنه .

سه بیلبورد بیرون ابینگ میزوری
9/10
همه چی فیلم خوبه به جز اخر فیلم و شخصیت سم راکول که یکم هندی شد
بازی ها خداس ، فیلمنامه عالی . بیان مساثل فمنیستی به بهترین شکل ممکن .

Darkest hour
7/10
فیلم بعضی موقع ها شعاری میشه اما خب فیلم های سیاسی اینجوری میشن . چرچیل رو هم خیلی خوب نشون داده که من مطالعه خاصی روش نداشتم اما کاملا بعید میدونم این فیلم صادقانه بوده باشه در تمام موارد . الدمن هم که حقش بود کلا ببره یه اسکار . فیلمبرداری و صحنه اخر فیلم هم که عالی بود .

Shape of water
6/10
فیلم اون تم فیلم های دلتورو رو داره . به جزثیات توجه شده حسابی .... کارگردانی خوبی داره . اما اما فیلم واقعا ناامید کننده میشه از وسط هاش به بعد ، قابل حدس ، بدون پیشروی و کاملا کلیشه ای و واقعا شایسته بهترین فیلم نبود .

Disaster artist
7/10
بازی ها عالیه مخصوصا جمیز فرانکو و شایستگی بیشتری داشت که نامزد اسکار بشه . کمدی تلخیه و با این که داره ویزو ( عجب کریری داره ) رو مسخره میکنه اما اون امید و ارمانش رو نشون میده و ازش تقدیر میکنه حتی . خلاصه من که بعد تموم شدن فیلم حس خوبی داشتم که فیلمی رو دیدم راجع به بدترین فیلم تاریخ ( احتمالا ) ولی خورد نکردن طرفو .

آخرین ویرایش:

mikammi

کاربر سایت
Feb 9, 2014
455
نام
shahab

به عنوان یه فیلم در کل اصلا شاهکار نیست. وقتی می گم شاهکار نیست یعنی به نظرم می‌تونسته باشه ولی نشده. دلیلشم یکی بخشی(بخشی فقط) از فاز فانتزی و دیوانه‌بازی فیلمه که به نظرم ننشسته به فیلم و یکی هم پایان‌بندیش. ولی وقتی بحث درآوردن بخشای درام فیلم می شه(به قیاس خودش، مگرنه فضا و فرم فیلم جوری نیست که خیلی احساس واقعی و طبیعی بودن به همه چی داشته باشید) به نظرم فیلم نظیر نداره. یه بخشایی هم بین این دوتاست که به نظرم اکثرا باز عالی دراومده. خیلی کم فیلم سراغ دارم که اینقدر لخت و مشدد بخش بیمارگونه و آزارنده و چرک عشقو نشون داده باشه. چندتا سکانس فیلم که جدل و کشاکش شخصیت مرد و زن اصلی‌ه و یکی دوتا سکانس که رابطه‌ی شخصیت مرد با فاسق زنشه میخکوب کننده‌ن. یکی از همین سکانس‌ها کافی بود تا اگه کسی در مورد فیلم ازم‌ سوال کنه بگم حتما ببینه.

هفت از ده

پ.ن: متاسفانه پوستر شیک فیلم رو مجبور شدم خراب کنم تا قابل اراءه بشه.

آخرین ویرایش:

K I 1 1 E R

ناظم انجمن
Feb 22, 2011
17,159
نام
∂αнмα
6ze_400x600-75.jpg

The Greatest Showman

انصافا از یـ فیلم موزیک محور کلیشه ای دیگه چی میخواید ؟ غیر از اینه که باید یک سری ترک قشنگ پر کرده باشن واسه فیلم ؟ داستان فیلم که کلیشه ای پیام های فیلم هم کلیشه ای ولی خوب این فیلم دقیقا همون چیزی هست که باید باشه یـ فیلم موزیکال محور دیزنی اثر مانند با اجراهای فوق العاده انصافا حال کردم با تک تک ترک های موسیقی فیلم با اینکه قبلا به واسطه توی چارت موسیقی رفتن ترک های فیلم موسیقی هاش رو گوش داده بودم ولی بازم برام تازگی داشت و کلی حال کردم اگه دنبال یـ فیلم موزیک محور هستید درش شک نکنید که بدجور عالیه 10/10

SAGAD

کاربر سایت
Nov 1, 2007
2,480
the last jedi
نظر شخصی من برخلاف دوستان هست از نظر من یکی از بهترین ها بود توی سری چرا؟ چون اولا مثل سری های قبل همچی از اول داستان معلوم نبود و مدام تغییر می کردد حتی کاراکتر ها هم در طی داستان دچار دوگانگی می شدند و مداوم تغییر میکردن از نظر خیلی این نکته منفی فیلم بود ولی از نظر من همین نکته فیلم رو برای من به سطح بالایی رسوند. فقط تنها نکته منفی فیلم بنظرم این بود میتونستند به جای کش دادن یکسری سکانسها سکانس هاس بهتری رو جایگزین کنن مثلا من خیلی دوست داشتم سکانسی که کایلو معبد رو نابود می کرد ببنیم .
9/10

stanley

کاربر سایت
Nov 24, 2013
3,617
Annihilation،
من خیلی خوشم اومد. یه فیلم علمی_تخیلی هیجان انگیز و راز الود با چاشنی یه روان شناسانه.
7.5 از 10
Star Wars: Last Jedi
لذت بخش. یکی از بهترین ها در سری. بهترین سری از استاروارزهای جدید. نکته ای که خیلی خوشم اومد این بود که برخلاف بقیه ی فیلم های بلاک باستری که تقریبا یه فرمول با فضاهای مختلف هستند. last jedi خیلی پایبند به سری یه و اون هجم از تکراری که تو بقیه ی فیلم ها همرده میبینیم گریبان گیرش نشده!
8 از 10
the room
بعد از اینکه the disaster Artist رو دیدم که بر اساس هنرمندیه که احتمالا یکی از بدترین فیلم های تاریخ رو ساخته، خیلی دوست داشتم این فیلم که گفته میشه فاجعه است رو ببینم. the room واقعا افتضاحه! اما نکته ی جالب اینه که اونقدر فیلم چرنده که شما از خنده روده بر میشین:D. نویسنده کارگردان بازیگر و تهیه کننده ی فیلم یعنی تام ویزو (disaster artist) مشخصا دغدغه هایی داره اما اونارو به ساده لوحانه ترین شکل ممکن توی فیلم اورده و اجرا کرده. نکته ی جالب راجع به فیلم disaster artist همینه که ما متوجه بعد شخصیتی عجیب تام ویزو میشیم. بهمین خاطر بعد از فیلم هنرمند فاجعه ، the room کاملا برام قابل درک و از منظر فاجعه بودنش خیلی برام جالب بود!
0 از 10
the dark tower
من نمیدونم چرا اینهمه راجع به این فیلم بد گفتن! بنظرم the dark tower یه فیلم خیلی خوبه که تقریبا از تمام فیلم های فانتزی یه قسمتی رو قرض گرفته! هم موجودی شبیه alien توش هست، هم برجی داریم که وجودش خیلی مهمه ، هم جادوگر داریم، تداخل دنیاها داریم و ... من که خوشم اومد واقعا.
7 از 10

susha

کاربر سایت
Jun 11, 2011
3,009
نام
مجید
shape of water 2017
2/10
The_Shape_of_Water_%28film%29.png

واقعا خسته نباشید میگم به سازندگان این فیلم، برای ساخت چنین فیلم کلیشه ای و ساده و مزخرفی که برنده اسکار سال میشه :|

three billboards outside ebbing missouri 2017
1/10
Three_Billboards_Outside_Ebbing%2C_Missouri.png

فقط 5 دقیقه اولش برام جالب بود که به موضوع تابلوهای تبلیغاتی را نشون میده و یک سری اتفاقها که نشون میداد زود قضاوت نکنیم و ان طور فکر میکنیم همیشه نیست

Anakin

کاربر سایت
Feb 17, 2013
2,518

Captain America: Civil War

8/10

من اصولا از کاپیتان امریکا و Iron man خوشم میاد :D بیشتر به خاطر شخصیت هست . البته خیلی فن این مدل فیلم ها نیستم ولی برای تفریح بد نیست :D به نظرم مثل همه فیلمای دیگه ابرقهرمانی بود ولی خب به من حال داد نمیدونم چرا:D فیلم خوش ساختی بود :D

Justice League

2/10

بعد از دیدن کاپیتان آمریکا رفتم سراغ این فیلم ، به شدت بد بد بد . کاری به شخصیت Wonder woman ندارم که چقدر نچسبه ، بدتر از اون بتمن بود.حالت بسیار تنبل گونه ای داشت ، با بتمنی که توی فیلم نولان دیده بودم خیلی فرق داشت. مورد بعدی تو این فیلم داستان کشکی بیش از حد بود. شخصیت منفی توی فیلم که خیلی بد بود ، با اون ایده ی مضخرف جعبه ها !
شخصیت های دیگه هم تعریفی نداشتن ، فلش با اون جوک های بی مزش و Cyborg که اصن باهاش ارتباط برقرار نکردم ( حالا این وسط amber heard چی میگفت ؟)
خدا رو شکر دیگه سراغ Batman vs Superman نرفتم.

Rush

9/10

بعد از دیدن "لیگ عدالت" که خیلی حالمو گرفت فقط این فیلم تونست حالمو بهتر کنه . چقدر عالی ، بازی ها خیلی خوب بود..مهم تر ازون داستان بر طبق واقعیت بود که خیلی بیشتر بهم حال داد:ی . فیلم به شدت هیجان انگیز بود ، با صحنه های فیلم هم هیجان رو تجربه کردم هم غم رو . البته از این کارگردان و نمره ی خوب فیلم هم توقع بالایی داشتم که کاملا تونست برآورده بکنه.

Melancholia

6.5/10
اولین فیلمی بود که از "تریر" دیدم. به نظرم فیلم خوبی بود. با دیدنش یاد فیلم Mother افتادم:D کلا فیلمای چالشی رو دوست دارم :D

ce7en44

کاربر سایت
Mar 4, 2009
8,440
نام
مسلم
images

Star Wars Last Jedi
7.5/10
هیچ وقت طرفدار سری فیلم های استار وارز نبودم و با اینکه جسته گریخته دو تا سه گانه اول رو دیده بودم و داستانشون رو میدونستم ولی بازم برام جذابیت نداشتن. با شروع سری جدید گفتم یه امتحانی بکنم بلکه نظرم تغییر کنه ولی کاملاً برعکس اتفاق افتاد و The Force Awakens حسابی ناامیدم کرد و همین باعث شد که با دید منفی سراغ Last Jedi برم. با این حال Last Jedi اصلاً اون چیزی نبود که انتظارش رو دادم و به جای جدال همیشگی تاریکی و روشنایی، اینجا شاید در هم آمیخته شدنشون بودیم که ای کاش ادامه پیدا میکرد و شاهد یه توئیست حسابی برای فیلم بعدی بودیم. به هر صورت Last Jedi برای این سری پیشرفت بزرگی به حساب میاد و امیدوارم که برای فیلم بعدی هم همچنان این روال رو ادامه بدk. نمره ای که کم کردم نه برای داستان که به خاطر جلوه های ویژه فیلم بود که شاید برای طرفداران قدیمی نوستالژیک باشه ولی با معیار سال 2017 تاریخ گذشته و به حساب میان.

Mamal17

کاربر سایت
Sep 17, 2012
361
shape of water 2017
2/10
The_Shape_of_Water_%28film%29.png

واقعا خسته نباشید میگم به سازندگان این فیلم، برای ساخت چنین فیلم کلیشه ای و ساده و مزخرفی که برنده اسکار سال میشه :|

three billboards outside ebbing missouri 2017
1/10
Three_Billboards_Outside_Ebbing%2C_Missouri.png

فقط 5 دقیقه اولش برام جالب بود که به موضوع تابلوهای تبلیغاتی را نشون میده و یک سری اتفاقها که نشون میداد زود قضاوت نکنیم و ان طور فکر میکنیم همیشه نیست

دوست عزیز شما از هر فیلمی انتظار داری مثل فیلم های اقای نولان باشند؟ من خودم عاشق کار های ایشونم ولی باید دقت کنید که فیلم ها نباید شبیه به هم باشند. بلکه این دو فیلم احساساتی جدید رو به فرد منتقل کردند. مثلا فیلم Shape of water با وجود داستانی تکراری ولی بسیار هوشمندانه با فضا سازی ها و موسیقی فوق العادش حسی زیبا چه بسا نوستالژیک رو به مردم نشون داد. من خودم امتیازم به این فیلم ۷.۵/۱۰ هست ولی باز کلاهم رو برای این فیلم بر میدارم که تونست چنین وظیفه ای سخت رو به سر انجام برسونه.
Three billboards هم دقیقا حرف من درباره ی احساس رو میزنه. اون بی خیالی اون کاراکتر(اسمش یادم نیست) در هنگام آتش جزو بینظیر ترین صحنه هایی بود به نظرم که تونست یک حس متفاوتی که افراد کمی میتونند در زندگی معمولی خود تجربه بکنند رو به افراد معمولی القا بکند. باز نظر شما محترم هست در تمام وجوه ولی باید در نظر داشته باشین که کاملا در دست خودتون هست که از یک فیلم لذت ببرین یا به باد انتقاد بگیرین. نمره من هم به این فیلم ۸/۱۰ است. ممنون که خوندین.

• Like
Reactions: jetalpha

*Black Roze*

کاربر سایت
Jun 5, 2012
1,982
نام
محسن
Shape Of Water 2017

با دیدن این فیلم به تنها نکته ایی که پی بردم: مراسم اسکار امسال هم مثل مراسم فیلم فجر ماها شده بود!!! این فیلم نهایت ارزش نامزد جلوه های ویژه بود نه اسکار بهترین فیلم:|
یعنی اگه صحنه نداشت این فیلم میتونستم بزارم کنار آرشیو فیلم های بچه خواهر 5 سالم/:)

امتیاز 3 از 10

susha

کاربر سایت
Jun 11, 2011
3,009
نام
مجید
دوست عزیز شما از هر فیلمی انتظار داری مثل فیلم های اقای نولان باشند؟ من خودم عاشق کار های ایشونم ولی باید دقت کنید که فیلم ها نباید شبیه به هم باشند. بلکه این دو فیلم احساساتی جدید رو به فرد منتقل کردند. مثلا فیلم Shape of water با وجود داستانی تکراری ولی بسیار هوشمندانه با فضا سازی ها و موسیقی فوق العادش حسی زیبا چه بسا نوستالژیک رو به مردم نشون داد. من خودم امتیازم به این فیلم ۷.۵/۱۰ هست ولی باز کلاهم رو برای این فیلم بر میدارم که تونست چنین وظیفه ای سخت رو به سر انجام برسونه.
Three billboards هم دقیقا حرف من درباره ی احساس رو میزنه. اون بی خیالی اون کاراکتر(اسمش یادم نیست) در هنگام آتش جزو بینظیر ترین صحنه هایی بود به نظرم که تونست یک حس متفاوتی که افراد کمی میتونند در زندگی معمولی خود تجربه بکنند رو به افراد معمولی القا بکند. باز نظر شما محترم هست در تمام وجوه ولی باید در نظر داشته باشین که کاملا در دست خودتون هست که از یک فیلم لذت ببرین یا به باد انتقاد بگیرین. نمره من هم به این فیلم ۸/۱۰ است. ممنون که خوندین.
فیلمی که وسطش خوابم میگیره و همین جور چک یکنم کی قرار هست تموم بشه، هی با گوشیم کار میکنم و اخرش میزنم ردش میکنم تا فقط پایانش ببینم را که انتظار ندارید 10 از 10 بدم ؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر