Rate your last seen movie (قوانین پست اول حتما رعایت شود)

Darkfie1d

Lux Omnia Vincit
Loyal Member
Sep 25, 2005
3,040
نام
Gwynbleidd Darkfield
  • اگه خواستید پستی رو نقل قول کنید به جای جواب دادن توی این تاپیک پست رو ببرید داخل تاپیک Movie Center و بزارید پست های اینجا به صورت یک پارچه باقی بمونه. برای این کار گزینه "+ نقل قول" رو پایین سمت چپ پست مورد نظرتون بزنید تا پست انتخاب بشه بعد داخل تاپیک Movie Center از ادیتور گزینه
    1620238607876.png
    رو بزنید و پست مورد نظرتون رو اونجا نقل قول کنید.

• لطفاً اسم فیلم رو حتماً بنویسید عکس به صورت خالی کافی نیست
  • عکسها رو حتماً به صورت Thumbnail/کم حجم قرار بدید.
  • دوستان لطف کنن به جای شیوه های من درآوردی برای امتیاز دادن ، 10 رو حداکثر قرار بدن و نسبت به اون امتیاز بدن.
  • نوشته هایی که ممکنه بخش خاصی از داستان فیلم رو لو بده، داخل تگ اسپویلر باید گذاشته بشه، در غیر اینصورت برخورد می شه
  • از پست کردن هر گونه مطلبی که به مبحث این تاپیک مربوط نمیشه خودداری کنید

امکان ویرایش قوانین وجود داره .

Daedalus

کاربر سایت
Apr 8, 2010
12,576
نام
فرهود
اوایل و اواخر فیلم درسته توی لوکشن‌های دیگه‌ای هست، اما تقریبا کل فیلم توی یه لوکشن ثابت بازی شده اونم توسط یک شخص، از نظر من که هردو هم سبک و شاهکار حساب میشن، و هر دو هم بعد فلسفی خاص خودشونو دارن.
آخه صرف لوکیشن نمی‌شه گفت اینا مشابهن! توی یکیش یارو توی یه لوکیشن تنهاست و توی یکی دیگه ۱۲ مرد دارن سر جون یک نفر دیگه بحث می‌کنن! خیلی فرقه بینشون به نظرم.:D

• Like
Reactions: reza7272

leonk13

کاربر سایت
Sep 8, 2009
2,151
نام
سجاد
آخه صرف لوکیشن نمی‌شه گفت اینا مشابهن! توی یکیش یارو توی یه لوکیشن تنهاست و توی یکی دیگه ۱۲ مرد دارن سر جون یک نفر دیگه بحث می‌کنن! خیلی فرقه بینشون به نظرم.:D

طرف فقط توی لوکشن تنهاست؟! :D مگه بحث سر تعداد نفرات هست خب! :D اصل این سبک دیالوگ‌ها هستند، حالا 12 مرد عصبانی جدا از بحث عدالت بیشتر بین دیالوگ‌ها و اون تنشی که بین اون 12 نفر هست متمرکز میشه، اما 127 ساعت جدا از دیالوگ ها بیشتر روی استقامت و تمایل به بقا. موضوعشون متفاوته اما در کل هر دو فیلم تقریبا فقط با دیالوگ بیننده رو پای فیلم نگه می‌دارند.

tom ridel

کاربر سایت
Jun 25, 2007
337
Now u see me 2
عالی بود.معرکه بود.اصلا از حجم زیادش پشیمون نیتسم.فقط دیگه اون وسطای فیلم اینقد
ر سورپرایز رو کردن از شخصیتا و ... که من فشارم افتاد:))
حقه ها هم خیلی خفن تر و قابل توضیح تر شده بودن.
به شدت غیر قابل پیشبینی هست،ازتون میخام هر چند دقیقه یک بار یک پیشبینی بکنید بنویسید،مطمئنم نمیتونید بیشتر از یکی درست حدس بزنین:))

RED_BEARD39

Ghost of Sparta
کاربر سایت
May 16, 2009
6,360
نام
Ǝـــحـــســـان
47340651532272768307.jpg

Memories of Murder
9.9/10
بهتون پیشنهاد می‌کنم حتما حتما این فیلمو ببینید و سعی کنید با هیچ فیلمی مقایس نکنید و تا جایی که میشه و می‌تونید تا قبل از دیدن فیلم هم هیچی دربارش نخونید. واقعا یکی از متفاوت‌ترین فیلم‌هایی بود که توی این ژانر دیدم. من گارانتـی می‌کنم از این فیلم لذت می‌برید! :x

اون 0.1ــی که ندادم هم به خاطر مرگ مسخره شاهد قتل بود.

05099979510723080458.jpg

من سالوادور نیستم
4.5/10
بسیار خسته کننده و خواب‌آور.

38374531580364180216.jpg

دختر
4/10
اول اینو بگم که برای دیدن لانتوری رفته بودم سینما و متاسفانه تمام بلیط ها فروش رفته بود و به خاطر این همه راهی که اومده بودیم مجبور شدیم بریم این فیلمو ببینیم. :-" انتظاراتم از فیلم خیلی بیشتر بود اما واقعا بعد از تموم شدن فیلم هیچی نداشتم بگم. اکثر مردمم کاملا مشخص بود از فیلم ناراضی بودن و یه عده ای هم کلا داشتن فحش میدادن. :| :D ازین فیلماس که اگر یک ساعتشم نبینی هیچ اتفاق خاصی نمیوفته!

Origami 2008

عضو تحریریه
Oct 2, 2014
5,541
نام
سپهر
220px-The_Nice_Guys_poster.png

The Nice Guys 2016
8.5/10
متاسفانه تا الان هیچ فیلمی از 2016 به اندازه The Nice Guys راضیم نکرد. Shane Black روی موضوعی دست گذاشته که واقعا سینمای کمدی به آن نیاز داشت. موضوع به پا کشیدن ستارگان پ*رن با فضای دهه رنگارنگ 80 و جنایی و از بازی خارق العاده Ryan Gosling که الان میفهم چه بازیگر تواناییه. (از اون بازی بی کلامش در Drive که آدم رو مجذوب میکرد تا این شخصیت پر حرف و بامزه که آدم را تا دقیقه آخر فیلم همراهی میکنه) در کل این فیلم یکی از شانس ها Golden Globe برای بخش کمدی/موزیکال هست و احتمال نامزد شدن Ryan Gosling به خاطر بازی خارق العاده هم در اسکار و هم گلدن گلوب هست .

majidred2011

< RED PHANTOM >
کاربر سایت
Jul 16, 2011
11,380
نام
Majid
Now_You_See_Me_2_poster.jpg

Now You See Me 2: 7.5/10

فیلم خوبی بود و کاملا سرگرم کننده و با شعبده بازی های جالب.
در کل از همه نظر از نسخه اول ضعیف تر بود ولی چیزی که خیلی شدید تو ذوق میزد شخصیت پردازی فوق داغونش بود.
شخصیت منفی کلیشه ای و بسیار خز ( البته بازی دنیل ردکلیف خوب بود ) دیگه هر کی ایده واسه ساخت شخصیت منفی کم میاره یک نیمچه اسکی از رو جوکر میزنه که آخریشم همین چند ماه پیش توی بتمن سوپر من دیدیم، این دوتا هیچ فرقی با هم نداشتن!
همینطور برادر دوقلو اضافه کردن به فیلم بازم با یک شخصیت خز و تکراری دیگه.

شعبده بازیاش خوب و غیر قابل پیشبینی بود اما بعضی جاها خیلی تخیلی میشد اما انتظاراتمو براورده کرد.
پایانشم خیلی بهتر میتونست باشه.
در کل اون ابهت نسخه اولو اصلا نداشت ولی ارزش دیدن رو کامل داره، و خوبی دیگه ای که این سری داره اینه که پتانسیل بالایی داره و نسخه بعدی کافیه یک داستان خوب و شعبده بازی ها و شخصیتای بهتری براش جور کنن تا از نسخه اولم بهتر بشه.

Origami 2008

عضو تحریریه
Oct 2, 2014
5,541
نام
سپهر
images

Edge of Winter 2016
4/10

یک فیلم آشغاله دیگه از 2016! فیلم edge of winter که یک فیلم مستقل با بازی Joel Kinnman ( سریال The Killing ) و Tom Holland (اسپایدرمن بعدی) که داستان گذراندن دو پسر با پدرشان قبل رفتن به لندن است، اما پدر از مشکل خاص روانی که بر اثر تنهایی و فشار زندگی بر او متحمل شده، دچار شده است. تا اینجا یک سیناپس برای یک داستان جذاب است اما متاسفانه این داستان جذاب به یک فیلم خسته کننده تبدیل می شود. هیجان اصلا ندارد، دیالوگ های فیلمم به چنگی نمیزند. فقط کمی بازی جوئل کیلمن قابل قبول است که فیلم را از حالت زیر صفر در می آورد! پایانم تو دیوار!​

SleepyTurtel

کاربر سایت
Apr 20, 2012
6,362
نام
بابک
f3597d45c25a788b8a9c9963ded0e756.jpg

دیوانه از قفس پرید

10/10

کلمه فوق العاده واسه این فیلم کمه

دارم به خودم فحش میدم که چرا این فیلمارو زودتر ندیدم.بدون هیچ حرف و سخنی جز ۵ تا فیلم برتر عمرم.فکر کنم تا الان خیلی فیلم خوب ندیدم

Sent from my SM-G935F using Tapatalk

Deus EXX

کاربر سایت
May 22, 2015
132
220px-Poster_man_salvador_nistam.jpg

من سالوادور نیستم
کارگردان و نویسنده این فیلم اگر فکر کردند که با این زباله می تونند مخاطب رو راضی کنند، احمق و بی شعور هستند!
این زباله حدودا 14 میلیارد فروخته، 13 میلیارد بخاطر حضور رضا عطاران و 500 میلیون باقی به دلیل ریش های عطاران روی پوستر و تصویر یه زن خارجی که به معنای همون کلیشه همیشگی هست!
نمی دونم تا کجا ملت می خواد به رضا عطاران اعتماد کنه اما این فیلم در کنار گینس، دو لکه ننگ بر پیکره تاریخ فیلم سازی جهان هستند به این خاطر که متاسفانه اسم فیلم روشونه!

Origami 2008

عضو تحریریه
Oct 2, 2014
5,541
نام
سپهر
220px-Money_Monster_poster.png

Money Monster 2016
6/10

موضوع گروگان گیری در سینمای هالیوود بسیار کلیشه ای شده و باید یه چیزی تازه و نویی بیاد تا این سبک رو کاملا از گرد و خاک کنه . مانی مانستر میتونست این گرو دو خاک رو ایجاد کنه، اما به دلیل کمبود هیجان و ضعف فیلم نامه در اواسط فیلم، باعث شد که این فیلمم در ته لیست این سبک قرار بیگره. بازی ها در سطح خوبی هستند، geroge Clooney و Jack O'Connel بازی قوی را اجرا کردند. فیلمبرداری و تدوین هم در نوع خودش جالب هستند اما اثر جذابی در سال 2016 نبود و هنوزم Die Hard و Dog Day Afternoon بزرگترین فیلم های گروگان گیری تاریخ هستند.​

• Like
Reactions: NO ps3

Devil-Girl

کاربر سایت
Aug 24, 2012
1,238
Conjuring 2
8/10
علت اینکه نمره بالا می دم چون واقعن از لحاظ داستانی جالب و جذاب بود. جدا از صحنه های جنی شدن و جن گیری و کلن این صحبتا که قبلن هزاران بار تو فیلمهای مختلف دیدیم. خط داستانی داشت این فیلم و به نظر من پر هیجان بود.
توصیه م اینه که بعد از دیدن فیلم این مصاحبه رو هم ببینید چون آخر خنده س. نشون میده چقدر خودِ کارگردان و بازیگرا هیچکدوم به این چیزا هیچ ایمان و باوری ندارن :D
watch?v=99OqpcmuG2o

A.M.K

کاربر سایت
Mar 16, 2008
2,334
نام
arash
Conjuring 2
همین الان تموم شد:D حدود ۲ و خورده بامداد (:D) شروع کردم به دیدنش وقتی که همه خواب بودن :D تو اتاقم تنهایی و چراغا خاموش و با هندزفری:D
در کل فیلم شاید چهار پنج صحنه ترسناک ناگهانی وجود داشت اما اکثر اوقات من اماده ترسیدن بودم و آدرنالینم بالا بود.کلا این سری فیلما بیشتر سعی میکنن ترسو القا کنن.مثلا شما تو یه فیلم دیگه که ترسناک نیست صحنه ای رو میبینین که یه دختر بچه رو تخت خوابیده و ازش نمی ترسین اما تو این فیلما همون صحنه رو میبینین اما بخاطر شرایطی که فیلم به وجود اورده شما اماده ترسیدن و نگران هستین و ترس داره القا میشه بتون :D این فیلم خیلی خوب این شرایطو به وجود اورده.(نحوه فیلم برداری،موسیقی متن،داستان،...)داستان فیلمم خوب بود (چیزی که اکثر فیلمای ترسناک ندارن)البته من ترجیح میدادم اون آخر کار شوهرش بمیره:D به نظرم بهتر میشد و ماندگار تر (همه چیز خوش و خرم تموم نمیشد:D) اماخب این شخصیت ها انگار واقعی بودند و نمیشد چنین کاری کرد:D
۷ از ۱۰

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر