Rate your last seen movie (قوانین پست اول حتما رعایت شود)

Darkfie1d

Lux Omnia Vincit
Loyal Member
Sep 25, 2005
3,040
نام
Gwynbleidd Darkfield
  • اگه خواستید پستی رو نقل قول کنید به جای جواب دادن توی این تاپیک پست رو ببرید داخل تاپیک Movie Center و بزارید پست های اینجا به صورت یک پارچه باقی بمونه. برای این کار گزینه "+ نقل قول" رو پایین سمت چپ پست مورد نظرتون بزنید تا پست انتخاب بشه بعد داخل تاپیک Movie Center از ادیتور گزینه
    1620238607876.png
    رو بزنید و پست مورد نظرتون رو اونجا نقل قول کنید.

• لطفاً اسم فیلم رو حتماً بنویسید عکس به صورت خالی کافی نیست
  • عکسها رو حتماً به صورت Thumbnail/کم حجم قرار بدید.
  • دوستان لطف کنن به جای شیوه های من درآوردی برای امتیاز دادن ، 10 رو حداکثر قرار بدن و نسبت به اون امتیاز بدن.
  • نوشته هایی که ممکنه بخش خاصی از داستان فیلم رو لو بده، داخل تگ اسپویلر باید گذاشته بشه، در غیر اینصورت برخورد می شه
  • از پست کردن هر گونه مطلبی که به مبحث این تاپیک مربوط نمیشه خودداری کنید

امکان ویرایش قوانین وجود داره .

sajadkh

کاربر سایت
Jul 28, 2012
2,181
نام
Sajjad
The Hangover Collection (2009-2013)

10/10
به جرات میگم این کالکشن کمدی یکی از بهترین فیلم های کمدی بود که دیدم داستان عالی صحنه های خنده دار
بازی بردلی کوپر عالیه شخصیت های فیلم همشون عالین
پیشنهاد میکنم حتما این کالکشن رو ببینید.

• Like
Reactions: NO ps3 and MK_COD

barneysawyer

کاربر سایت
Feb 28, 2012
1,729
نام
nucky thompson
من بعد از دیدن هشت نفرت انگیز رفتم سینما این فیلمو به اتفاق دوستان دیدیم.
تا انتهای فیلم زجر کشیدم فقط.
من واقعا موندم کارگردان سطح شعور بیننده و با چه مقیاسی ارزیابی میکنه.

دقیقا من هم همین مشکل رو داشتم . من انتظارم این نبود که فیلم بیاد یک کمدی مغز دار و پخته باشه ولی لااقل دو سه تا شوخی خنده دار درست درمون داشته باشه . از همون موسیقی تیتراژ مشخصه با چی طرفیم . ولی در عوض پیشنهاد می کنم بری 50 کیلو آلبالو . به جرات میگم همون 15 دقیقه اول 50 کیلو به کل این فیلم می ارزه و خیلی بیشتر از کل این فیلم شوخی های باحال داره

• Like
Reactions: dr.ice

majidred2011

< RED PHANTOM >
کاربر سایت
Jul 16, 2011
11,378
نام
Majid
Ip-Man-3.jpg

Ip Man 3
7/10

در کل خوب بود اما انتظارم خیلی بالاتر بود!
تقریبا همه چیزش نسبت به نسخه قبلی ضعیفتر بود از داستان بگیر تا صحنه های اکشن رزمیش، همون تیکه آخر شماره دوم بنظرم به کل صحنه های رزمی این شماره میرزید.
داستان هم یک چیز سر هم کردنی کشکی بود واقعا چیز خاصی نداشت + شخصیت منفی فیلم هم معلوم نبود کیه بالاخره، که قابل درکه چون داستان واقعیه دیگه این شخصیت چیزی واسه گفتن نداره.
داستان بروس لی رو هم از شماره دوم هی دارن کشش میدن که فک کنم توی شماره بعدی یک چیزی از توش در بیارن.
گرچه با تمام اینا بازم بنظرم این سری هنوز در کنار The Raid بهترین سری های رزمی هستن.

BARDI YA

Herrscher of Flamescion
Gold User
Jul 23, 2011
3,825
نام
بردیا دلوشی
درود و درود...
پیشاپیش عید همه مبارک باشه...

^___^

خوب بریم فیلم هایی که دیشب دان کردم و دیدم یکم بتوضیحم :

The Call of Cthulhu-2005-silent film
215px-The_Call_of_Cthulhu.jpg

فیلم عجیب و باحالی بود و اگر Taste یک چیز Weird رو دارید توصیه میکنم ببینید..
.البته بگم سیاه و سفید هست و فیلم عمدا خواسته جو OLD بده به فیلم و خوب داستانش هم که واضحه از Lovecraft الهام گرفته...
بنظرم از دست ندید و ببینید...
میون این همه فیلم های اکشن این جالبه...
8/10

Call Girl of Cthulhu-2014
upload_2016-3-18_16-28-49.jpeg
این خیلی باحال بود قضیه دانلودش...
توی تورنت داشتم دنبال فیلم بالا میگشتم و اصلا حواسم نبود زدم این دانلود شد...
تموم شد و زدم ببینم...
گفتم این چرا سیاه سفید نیست و کمدیه !؟
-_______-

نگو اشتب دان کردم...
ولی خوب تا اون اولی دان شد این رو دیدم...
باور میکنید یکی از بهترین Gross Comedy هایی بود که دیدم...
خاص و حال به هم زن...
اصلا فک نکنید چیب و مضخرف نیست که هست ولی اینقدر هست که موقع دیدن لذت میبرید...
بنظرم از دست ندید و گزینه خوش گذرونی و خندیدن خوبی دم عیدی...
^__________^

10/10

Attachments

• upload_2016-3-18_16-25-19.jpeg
    upload_2016-3-18_16-25-19.jpeg
    7.5 KB · مشاهده: 17

MaTrix PouYa

! The Berserker
کاربر سایت
Jul 27, 2008
3,276
نام
Pouya
the-hunger-games-mockingjay-part-2.135-42283.jpg

The Hunger Games Mockingjay Part 2 2015
6/10​
هیچ وقت طرفدار این سری نبودم و فقط شماره اول فیلم برام جذابیت داشت قسمت اخر فیلم تقریبا هیچی نداشت سر و تهش را نگاه میکردی چهار تا صحنه اکشن بود نه دیالوگ درست حسابی نه بازیگری معقول پایان فیلم هم کاملا سطحی ، سرسری و قابل حدس بود .
the-hateful-eight.154-39575.jpg

The Hateful Eight 2015
8/10
همیشه کارهای تارنتیو را دوست داشتم این هم همینطور با این که نیمه اول فیلم اروم بود ولی اون محیط سرد فیلم هشدار یه واقعه را میداد یه طوری که بیننده استرس این را داره هر لحظه قراره یه اتفاقی بیافته بازی سموئل جکسون بی اغراق پر انرژی و فوقالعاده بود و من را یاد بازیش تو Pulp Fiction انداخت​

آخرین ویرایش:

Black_Flag

کاربر سایت
Oct 15, 2013
585
The Hateful Eight

58741741785191051035.jpg

من از طرفدارای Tarantino نیستم ولی همیشه جزوِ مغرهای متفکر سینما بوده به نظرم و سبک خاص خودشو داشته
بدون جوگیر بازی میتونم بگم فوق العاده بود. از تک تک این 3 ساعت فیلم لذت بردم. منتقدا هم که اصن ولشون کن حالی به حالین!!!!
یکی از بهترین وسترن های این چند سال اخیر در اصل تنها وسترن عالی این چند سال بود برای من
همه فوق العاده بودن ولی Jennifer Jason Leigh و Walton Goggins و Samuel L. Jackson یه چیزی فراتر از عالی بودن
به نظرم کاملا اسکار حق Jennifer Jason Leigh بود ولی خب رقیباش هم بد نبودن ولی خودش چند لول از بقیه بالاتر بود بازیش
من اصلا از Samuel L. Jackson خوشم نمیاد ولی واقعا از بازیش تو این فیلم لذت بردم
میرسیم به Walton Goggins کلا این بشر عالیه, انگار ساخته شده برا اینجور نقشا و اینجور آدما با خصوصیات خاص خودشون. بازیش خیلی به دلم نشست حس میکردم دارم بوید جاستیفاید رو میبینم ولی در زمان قدیم:rolleyes:
بدون جو و Cool بازی برای من فیلم 10/10 بود

Miniature Rose

A Poor Man's Rose
کاربر سایت
Jun 25, 2009
2,658
به نام خدا

The Hateful Eight
the_hateful_eight.jpg

جز بهترین فیلم ژانر Western هست که تا به حال دیدم .
فیلمی که در آنِ واحد نقش بد با خوب یا خوب با بد عوض میشه و به هیچ وجه نمی توانید به شخخصیت خاصی به عنوان یک شخصیت قهرمان نگاه کنید . ( البته به نظر من تمامی شخصیت ـا عالی بودند . )
جدا از بازیگران, داستان غنی و سرشار از اطلاعات عمومی (!) مربوط به زمان غرب وحشی که چنان حسی به بیننده (من) میده که تا آخر عمر شاید فراموش نشود .
محیط فیلم هم زیبا هست . در یک کوه برفی که سرما خودش یک دشمن محسوب میشه و شک را در بین هشت نفرت انگیز به وجود میاره .
فیلم به نظر من یک شاهکار هست و من خدا را شاکر هستم که چنین فیلمی را دیدم .
نمره : 9.75/10

The Martian
the_martian.jpg

این فیلم هم در جایگاه خودش که موفق شد, اسکار را ببره فیلم دیدنی هست .
The Martian خوب بلد هست چطور فیلم را بالا و پایین بکنه تا بیننده از فیلم لدت ببره و همچنین دیالوگ استفاده شده در فیلم هم به موقع بکار برده میشد و حس ناراحتی, خوش حالی و حس یک دلی همه در جای مخصوص به خود مورد استفاده قرار می گرفت .
فیلم خیلی شبیه به Gravity بود, ولی بهتر .
فیلم خوبی بود .
نمره : 8/10

The Revenant
The_Revenant_2015.jpg

The Revenant جهان امروزه را هم به نوعی به تصویر می کشه و جنگ قومیتی , دوستی و دشمنی ـا را به شکل واقعی تری به تصویر کشیده ولی در کنار آن هم سعی شده این مفهوم را برساند که زندگی جنگ هم دارد و در کنار جنگ انسانیت باید وجود داشته باشد .
این فیلم زیاد روی شخصیت اصلی تمرکز کرده بود و تقریبا از وسط فیلم بود که شخصیت منفی فیلم مشخص شد ولی پایان کار متناسب با روند فیلم و قوی تمام شد .
فیلم خوبی بود .
نمره : 8/10

789

کاربر سایت
Oct 17, 2005
846
نام
رامتین
من بعد از دیدن هشت نفرت انگیز رفتم سینما این فیلمو به اتفاق دوستان دیدیم.
تا انتهای فیلم زجر کشیدم فقط.
من واقعا موندم کارگردان سطح شعور بیننده رو با چه مقیاسی ارزیابی میکنه.

دقیقا من هم همین مشکل رو داشتم . من انتظارم این نبود که فیلم بیاد یک کمدی مغز دار و پخته باشه ولی لااقل دو سه تا شوخی خنده دار درست درمون داشته باشه . از همون موسیقی تیتراژ مشخصه با چی طرفیم . ولی در عوض پیشنهاد می کنم بری 50 کیلو آلبالو . به جرات میگم همون 15 دقیقه اول 50 کیلو به کل این فیلم می ارزه و خیلی بیشتر از کل این فیلم شوخی های باحال داره

دقیقا همین اتفاق برای من افتاد. متاسفم که وقتم رو هدر دادم. انتظار داریم که با این فیلم ها به یه جایی برسیم.

• Like
Reactions: dr.ice

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر