Rate your last seen movie (قوانین پست اول حتما رعایت شود)

Darkfie1d

Lux Omnia Vincit
Loyal Member
Sep 25, 2005
3,040
نام
Gwynbleidd Darkfield
  • اگه خواستید پستی رو نقل قول کنید به جای جواب دادن توی این تاپیک پست رو ببرید داخل تاپیک Movie Center و بزارید پست های اینجا به صورت یک پارچه باقی بمونه. برای این کار گزینه "+ نقل قول" رو پایین سمت چپ پست مورد نظرتون بزنید تا پست انتخاب بشه بعد داخل تاپیک Movie Center از ادیتور گزینه
    1620238607876.png
    رو بزنید و پست مورد نظرتون رو اونجا نقل قول کنید.

• لطفاً اسم فیلم رو حتماً بنویسید عکس به صورت خالی کافی نیست
  • عکسها رو حتماً به صورت Thumbnail/کم حجم قرار بدید.
  • دوستان لطف کنن به جای شیوه های من درآوردی برای امتیاز دادن ، 10 رو حداکثر قرار بدن و نسبت به اون امتیاز بدن.
  • نوشته هایی که ممکنه بخش خاصی از داستان فیلم رو لو بده، داخل تگ اسپویلر باید گذاشته بشه، در غیر اینصورت برخورد می شه
  • از پست کردن هر گونه مطلبی که به مبحث این تاپیک مربوط نمیشه خودداری کنید

امکان ویرایش قوانین وجود داره .

AM!R

کاربر سایت
Sep 10, 2011
5,063
نام
AmiR
درود...
من اینجا قبلا بیشتر پست میدادم چون بیشتر فیلم میدیدم ولی کلا کم پست میدم ،
ولی اینبار واقعا نمی تونستم پست ندم و خواستم به فیلم جدید keanu reeves نمره بدم ،
وقتی انتخاب شده واقعا ایشون یه نگاه اجمالی به فیلم نامه نکرده بعدش مثلا بگه خوشم نیومد بازی نمیکنم یا یه همچین چیزی؟:|
چی بود آخه این؟ سرتاسر فیلم به جز 7-8 دقیقه اولش همش تو حالت بهت زده اینطوری بودم ::neutral::|
من واسه علاقه ای که به keanu reeves داشتم اینو دیدم آخرش اعصابم ریخت به هم ، اگه از keanu reeves خوشتون میاد طرف این نرید:d
0.5/10
knock knock
2015
knock-knock-poster-2015.jpg

NERO 7

سرباز ISA ، سر سپرده‌‌ رادك
کاربر سایت
Apr 10, 2011
4,666
A WALK AMONG THE TOMBSTONES

فيلم بدي نبود يعني به نظرم جاي كار داشت كه بهتر بشه و در سبك خودش يعني معمايي و پليسي اثري فراتر از يه عنوان متوسط رو به خوب باشه
داستان قشنگ شروع ميشه و ادامه پيدا مي كنه اما اخرهاش انگاري ديگه يهو داستان رو مي خواستن ببندن و اي كاش دليل قاتل ها هم بهتر بود و يه جورايي تك بعدي و بعد با خواسته هاي ديگه نبود !
ادم رو تا اواسط درگير مي كرد اما بعد كم كم باز ميشد
اي كاش داستانش رو بهتر مي نوشتن و يه بازگر ديگه به جاي بچه سياه پوست ميذاشتن چون انگار يه جورايي به فيلم نمي چسبيد يا اصلاً شخصيت اش رو حذف مي كردن
يه مقداري هم فيلم برام مبهم بود كه فكر كنم به خاطر زير نويس نه چندان دقيق اش بود، ادم خودش گوش ميداد بهتر بود بعد از زير نويس هم كمك مي گرفت :|

7.5/10

Devil-Girl

کاربر سایت
Aug 24, 2012
1,238
The Departed

10/10

دیکاپریو، مت دیمون، مارک والبرگ و بالاخره جک نیکلسونِ دیوانه :bighug: این فیلمو اولین بار 8 سال پیش دیدم و دوباره حالا و به جرئت می تونم بگم یکی از تاریخی ترین فیلم هاست همه چیز فیلم از داستان و بازی گری ها گرفته محشره محشر! می خواستم یه نمره به خاطر مارک والبرگ کم کنم چون اصلن ازش خوشم نمیاد :D ولی چون کلن تو این فیلم شخصیت اس هولی داشتی بی نهایت ازش خوشم اومد در کل یکی از بهترین فیلمهای جنایی تو لیست تاپ تن منه :D

Ali Venom

کاربر سایت
Jul 2, 2013
6,703
نام
ali
[h=1]Mission: Impossible - Rogue Nation 2015[/h]
7SjggqqCLqZ5troTu4UAnQ8RaUM.jpg

چنتا فیلم جدید امد و من ماموریت غیر ممکن رو برای تماشا انتخاب کردم که الحق و الانصاف انتخاب به جایی بود.
فیلم با توجه به ژانر اکشن خیلی خوب هست.یکی از نکات خوبی که داره این هست با توجه به اینکه پنچمین قسمت از این سری هست و مسلما خیلی ازنوجوان ها و جوان ها نسخه های اولیه رو ندیدند زیاد ربطی نداره به اون قسمت ها و یک فیلم مستقل حساب میشه در عین حال یک داستان منسجم داره.نکته بعدی جلوه های ویژه و اکشن فیلم هستند که واقعا فوق العاده و طبیعی هستند.یکی از بهترین صحنه های اکشن تعقیبب و گریز با موتورسیکلت بود ترشح ادرنالین تو خونم رو کاملا میتونستم احساس کنم.و لحظات خنده داری هم که تو فیلم با توجه به اینکه کلا تم فیلم خیلی شاد نیست کم نبود.در کل بالانسی خیلی خوبی بین جدیت و لحظات خنده دار به وجود اورده بود.و بهترین قسمت فیلم به نظره من داستانش بود داستان فیلم خیلی حساب شده جلو میره و یکی از اصلی ترین مسائلی که باعث میشه تا لحظات اخر فیلم براتون لذت بخش باشه داستان و اون حالت نیمه معمایی که به خودش گرفته هست.و اخرای فیلم که همه چی مشخص میشه به واسطه شخصیت پردازی که در طول فیلم شکل گرفته یکجورایی نگران سرنوشت کارکتر های داستان میشین.یک مسله ای که حقیقتا خوشم امد این بود که برای ارتیست 51 ساله فیلم نیومدن یک دختره 22 ساله خیلی هات به قول معروف 85 بذارند بلکه یک زن زیبا و جذاب که به سن و سال تام کروز بیاد استفاده کردند.در اخر هم جا داره از بد من فیلم یادی کنم که حقیقتا خیلی خوب بود.
در کل این فیلم رو به همه پیشنهاد میکنم.

8.5 از 10

K I 1 1 E R

ناظم انجمن
Feb 22, 2011
17,168
نام
∂αнмα
400x400bb-85.jpg

Mission Impossible Rogue Nation

بازهم یـ عملیات غیر ممکن و صد البته غیر ممکنه خوب و سطح بالای دیگه :bighug: فیلم دقیقا همون چیزی ـه که باید میبود صحنه های درگیری زیاد , تعقیب و گریز خوب , استفاده از تکنولوژی های من در اوردی ـه این طوری :eek: و صد البته یک عدد مرحله غیر ممکن خوب دیگه :bighug: (البته به پای کاخ کرملین و برج خلیفه نمیرسه ولی خوب ... !) داستان و فیلم نامه ی عالی , شخصیت منفی کاملا نه زیاد خفن و نه زیاد احمق و کاملا بالانس :D و در آخر شخصیت مونث ـه کاملا رو فرم و تو دل برو :D که تا اینجای کار به نظر من بهترین شخصت مونث سری بوده از همه نظر "-: :D تام کروز هم که دیگه با این سری عجین شده و تو سن 50 سالگی هم نیاز به حرف خاصی نیست جز اینکه :x در کل , مث همیشه سرگرم میشد پس هرچه زود تر برید ببینید فیلمو :d

9/10

barneysawyer

کاربر سایت
Feb 28, 2012
1,729
نام
nucky thompson
the gift 2015

یک تریلر جذاب و دیدنی . با بازی های عالی و روند منطقی . فیلم آروم آروم جلو میره و با این که از کلیشه های ژانر تبعیت میکنه ولی دیدنش عذاب آور نیست . جوئل ادگرتون . نویسنده -بازیگر و کارگردان این فیلم به ورطه ی پیچش های غیر منطقی داستانی . خشونت بیجا و صحنه های س..سی الکی و بنچاق شده نمی افته که همین مهم ترین نقطه قوت اشه . در کل یکی از فیلم های دیدنی امسال بود به نظرم .

امتیاز 8 از 10

Ali Venom

کاربر سایت
Jul 2, 2013
6,703
نام
ali
[h=1]The Man from U.N.C.L.E. 2015[/h]
fQ18aUHICZ9kGbTlMesYDlPdqlT.jpg

فیلمی از گای ریچی محبوب دل من ولی اونطور که دوست داشتم حس و حال فیلم های قبلیش رو نمیداد ولی بازم تو یکسری از صحنه ها حس و حال گای ریچی بودند رو میداد و اینکه کل فیلم یک لبخندی روی لب هام بود واقعا جالب بود.:D در کل همکاری دو سازمان مخفی روسیه و امریکا در کنار هم اونم در طول جنگ سرد به سبک گای ریچی مثل یک جرعه اب شیرین وسط اقیانوس میمونه.ولی ارق ملی گای ریچی هم تو این فیلم دیدیم :D البته نسبت به کارهای قبلی کارگردان از پیچیدگی های کمتری برخوردار بود.درجه سنی پایین فیلم هم خیلی خیلی اذیت میکرد.
پ.ن: در طول فیلم خیلی جالب برتری تکنولوژی روسیه به امریکا رو در طول جنگ سرد نشون داد.

نمره با ارفاق 8.5 از 10

[h=1]Self/less 2015[/h]
yf8DGTA7K4WAfMm5UwzPsvNKH9C.jpg

فیلم ایده خیلی خوبی داره درباره پوست اندازی و زندگی در یک جسم دیگه(اسپویل نیست بلکه این اتفاق در پنچ دقیقه اول فیلم رخ میده) و واقعا هم ایده تاثیر گذاری هست و شروع تاثیر گذاری داری ولی هر چی جلوتر میره افضاح و افتضاح تر میشه واقعا افتضاح میشه که از بد من فیلم از یک شخصیت خیلی خفن اولیه به یک ادم اسکل و ارتیست فیلم که با بن کینگزلی فوق العاده شکل میگیره در ادامه با Ryan reynolds در حده افتضاح ادامه پیدا میکنه (واقعا بازیگره خیلی ضعیفی هست جدا از بازیش از لحاظ چهره هم بدرد بازیگری نمیخوره دقیقا یادمه فیلم Safe house هر چقدر دنزل واشگتن خوب بازی میکرد این فاتحه میخوند تو کل فیلم) خلاصه فیلم از لحاظ کارگردانی و حتی فیلنامه با این موضوع ی جالبی که داره خیلی متوسط هست یعنی بد نیست ولی خیلی خیلی متوسط هست در حالی که مثل من زیاد اهل فیلم دیدن باشید کل فیلم حالت پوکر فیس هستید.

خلاصه مالی نبود و در بیکار ترین حالت ممکن هم باشید این فیلم رو توصیه نمیکنم.

نمره 5 از 10 با ارفاق شدید در سطحی هم هست که بتونه 4 بگیره

yonestm

کاربر سایت
Dec 13, 2010
4,930
نام
U-N-3-S
The Man from U.N.C.L.E. 2015

fQ18aUHICZ9kGbTlMesYDlPdqlT.jpg

خیلی خیلی حال کردم با این فیلم ... کسانی که به فیلمای کمدی/اکشن علاقه دارید حتما ببینید ... فک نمیکردم سوپر من خشک بتونه اینجوری عالی بازی کنه در نقش یک امریکایی در حالی که انگلیسی
هست خودش .... کارگردانی خیلی خوب و صدالبته موسیقی متن فوقالعاده جالب و باحال از دست ندید این فیلمو :D

10/10

U n i t e d

کاربر سایت
Jun 4, 2013
5,232
نام
محمد
Inside Out

بعد از چندماه بالاخره یه انیمیشن درست حسابی اومد.
بزرگترین نکته که باعث میشه برای من بهترین انیمیشن 2015 باشه ، ایده جالبی بود که داستان بر اساس اون شکل گرفت.ولی متاسفانه مدت زمان 90 دقیقه ای خیلی کم بود! امیدوارم ادام پیدا کنه و نقش این احساسات رو توی بزرگسالی رایلی هم ببینیم :d

9.5/10

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر