Rate your last seen movie (قوانین پست اول حتما رعایت شود)

Darkfie1d

Lux Omnia Vincit
Loyal Member
Sep 25, 2005
3,040
نام
Gwynbleidd Darkfield
  • اگه خواستید پستی رو نقل قول کنید به جای جواب دادن توی این تاپیک پست رو ببرید داخل تاپیک Movie Center و بزارید پست های اینجا به صورت یک پارچه باقی بمونه. برای این کار گزینه "+ نقل قول" رو پایین سمت چپ پست مورد نظرتون بزنید تا پست انتخاب بشه بعد داخل تاپیک Movie Center از ادیتور گزینه
    1620238607876.png
    رو بزنید و پست مورد نظرتون رو اونجا نقل قول کنید.

• لطفاً اسم فیلم رو حتماً بنویسید عکس به صورت خالی کافی نیست
  • عکسها رو حتماً به صورت Thumbnail/کم حجم قرار بدید.
  • دوستان لطف کنن به جای شیوه های من درآوردی برای امتیاز دادن ، 10 رو حداکثر قرار بدن و نسبت به اون امتیاز بدن.
  • نوشته هایی که ممکنه بخش خاصی از داستان فیلم رو لو بده، داخل تگ اسپویلر باید گذاشته بشه، در غیر اینصورت برخورد می شه
  • از پست کردن هر گونه مطلبی که به مبحث این تاپیک مربوط نمیشه خودداری کنید

امکان ویرایش قوانین وجود داره .

Avkopol

کاربر سایت
Nov 28, 2011
267
نام
امین
Who_am_I_movie_poster.jpg

Who am I
9/10
یکی از بهترین و معقولانه ترین فیلم ها در موضوع هک و هکینگه(مظورم از معقولانه این بود که توش هکر ها هرکار نمیتونن کنن مثل فیلم های هالیوودی و ..). داخلش شیطنت های یه هکر و موضوعاتی که تو جامعه مجازی هست به خوبی نشون داده میشه.. دیگه چیزی نگم دیگه دوستان برنامه نویس و غیره همه لذت میبرن از دیدینش :D
1 نمره هم برا این کم کردم که میتونست یکم جذاب تر بشه ولی فیلم هیج مشکلی نداره

فیلم ساخت آلمان هست و زبانش هم آلمانیه اما زیر نویس های انگلیسی و فارسی بسار خوبی داخل نت هست راحت میتونید پیدا کنید.

220px-Project_Almanac_poster.jpg

Project Almanac
10/10
یکی از باخال ترین فیلم های 2015 هست. در مورد یه سری دانش آموز هست که ماشین زمان میسازن و این تئوری و فانتزی که ما همه داریم(مثلا کاش میتوسنتم به فلانی یه چی دیکه بگم یا ..) عملی میکنه :D کلا فیلم فان هست و خسته نمیشین ازش تو 1:30 ساعت! فقط فیلم برداریش مثل paranormal با هندی کم هست که فیلمو باخال ترم میکنه :D
220px-Blackhat_poster.jpg

Blackhat
1/10
بر عکس فیلم اولی که گفتم این کاملا چرت پرته... ربطش به هکینگ ربط بقالی سر کوچه به سیگار بهمن ــه ... حوصله سربر و مضخرف.. هیچ مقصودی و هدفی در ساخت فیلم نیست.. صرفا یه بازیگر خوشگل و خوش هیکل او میارن میگن این هکر هست و .. کلا سمتش نرین فقط حجم تلف میکنید

pouryaps3

کاربر سایت
Aug 29, 2009
576
نام
پوریا
۱۲ ساعت تو هواپیما بیکار بودم نشستم فقط فیلم دیدم. :d

The Judge

5/10

فیلم ایده‌ی خوبی داره ولی کاملاً کلیشه‌ای جلو می‌ره و به بدترین نحو تموم می‌شه. به جز شخصیت پدر و پسر بقیه تقریباً هیچ تاثیری نداشتن و بیشتر برای پر کردن فیلم بودن تا داستان. اگر هم پتانسیلش رو داشتن بهشون درست پرداخته نشد. بازی‌ها هم همه متوسط، RDJ از همه متوسط‌تر، می‌خواست شبیه کیانو تو «The Devil's Advocate» (که همون هم فیلم زیاد خوبی نبود) بشه که خب واقعاً بد بود. فقط دووال خوب بود تا حدودی که اون هم به خاطر خودش و نه فیلم.

The 400 Blows

8.5/10

این رو بعد از چند سال برای بار دوم نشستم دیدم؛ فیلم ساده اما مهمی هست برای زمان خودش که جزو تاثیرگذارترین فیلم‌های اون دوره (که نظریه مؤلف تقریباً داشت شکل می‌گرفت) بود.

Alkazar

کاربر سایت
Mar 1, 2012
3,164
نام
پویان
Focus

7/10

فیلم خوبی بود. سورپرایز های خوبی داشت.
سکانس مسابقه فوتبال عالی بود.
آهنگایی که واسه فیلم انتخاب کرده بودن خیلی قشنگ بودن و به حال و هوای فیلم میخوردن. بقیه چیزای فیلم معولی بود. طرح کلی داستان و بازی بازیگرا و غیره.

!Margot Robbie is So HOT
.Will Smith is very handsome

CriRo7

کاربر سایت
Sep 10, 2010
10,621
نام
حسین
220px-Furious_7_poster.jpg

furious 7
6/10
همین نمره هم بخاطر بار فنیش یعنی اهنگ های بسیار گوشنواز ، صحنه های اکشن(هر چند بشدت فیلم هندی) و تا حدودی بازی خوبه jason statham میدم.
داستان تو دیوار کاملا سطحی - شوخی های تکراری ، لوس ، قلدرانه و بی مزه امریکایی بشدت رو اعصاب و...

K I 1 1 E R

ناظم انجمن
Feb 22, 2011
17,183
نام
∂αнмα
38455608527966679105.jpg

Kingsman The Secret Service 2014

نمیدونم چجوری فیلم رو توصیف کنم صحنه های اکشن فیلم به صورت وحشتناکی فوق العاده اند به قدری اکشن فیلم گیراست که اون حس بزرگنمایی یا به اصطلاح فیلم هندی بازی رو اصلا نمیزاره حس کنی ! فیلم برداری تو حین مبارزارت واقعا عالیه :-o خشونت فیلم با اینکه خیلی زیاده ولی یـ جورایی کمدی گونه به تصویر کشده میشه داستان فیلم نبستا کلیشه ایه ولی روایت داستان به قدری عالیه که از دیدن فیلم واقعا خسته نمیشی ! فیلم از نظر امتیاز واقعا UnderRate ـه ...

9/10

kimsungbabak

کاربر سایت
Apr 15, 2011
3,303
نام
بابک
Avengers : age of ultron

در کل بخوام بگم فیلم سرگرم کننده ای بود. جلوه های ویژه اش چیز خاصی نبود در مقایسه با قسمت قبلی ولی باز هم خیلی خوب درست شده بود. بازی twins مخصوصا خواهره خیلی جالب بود ولی نبرد آخر با ultron به نظرم میتونست بهتر باشه.
این اولین فیلم سه بعدی بود که من میدیدم ولی به جز چندتا صحنه واقعا چیز خاصی نداشت. حالا نمیدونم اشکال از فیلم بودش یا کلا انتظار من از سه بعدی بیش از حد بود :d
7.5/10

Devil-Girl

کاربر سایت
Aug 24, 2012
1,238
the_perks_of_being_a_wallflower_poster_big_300x401_olw3.jpg

The Perks of Being a Wallflower 2012

10/10

انقدر دیالوگهای این فیلم زیبا و به نحوی Accurate بودن که اصن نمی دونم کدوم رو انتخاب کنم به عنوان دیالوگ مورد علاقم شاید....

Charlie : This one moment when you know you're not a sad story. You are alive, and you stand up and see the lights on the buildings and everything that makes you wonder. And you're listening to that song and that drive with the people you love most in this world. And in this moment I swear, we are infinite.
و واقعی ترین دیالوگ فیلم لامصب اون روزا دبیرستان هر وقت می خواستم از بابا پول بگیرم :D

Charlie : Dad, Can I have 30 dollars?

Father : 20 dollars? what do you need 10 dollars for?

فقط با این تفاوت که در ادامه ش پدر ما 5 تومن بهمون می داد :D

در کل فیلم زیبایی بود اگر ندیدید ببینید!!! :D

آخرین ویرایش:

bayern_vahid

کاربر سایت
Dec 9, 2009
5,774
نام
وحید
سلام
از این فیلم یه ذره بیشتر توضیح میدی من داستانشو با چنتا عکس خوندم و دیدم رسما تا دو ساعت حالت تهوع داشتم:|
داستان راجع به یه پادکستر امریکایی هست که میره کانادا به طور اتفاقی به یه قاتل سریالی عجیب غریب برخورد میکنه که دوست داره ادما رو شکل فیل دریایی درست کنه پاهاشون رو قطع میکنه و دستاشون رو میدوزه به بدنشون و همین بلا رو سر پادکستر هم درمیاره
در کل فیلم جالبی نیست به نظرم... بعضی جاهاش اصلا با عقل جور درنمیاد بیشتر تم کمدی داره

..ROC..

کاربر سایت
Jul 4, 2012
143
articleLarge.jpg

Fish Tank 2009 | امتیاز : 9.2

راستش نمی‌دونم چی بگم ! شاید بهترین توصیف این‌باشه که فیلم تنیجریه اما اصلا تنیجری نیست، همین ...

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر