Rate your last seen movie (قوانین پست اول حتما رعایت شود)

Darkfie1d

Lux Omnia Vincit
Loyal Member
Sep 25, 2005
3,040
نام
Gwynbleidd Darkfield
  • اگه خواستید پستی رو نقل قول کنید به جای جواب دادن توی این تاپیک پست رو ببرید داخل تاپیک Movie Center و بزارید پست های اینجا به صورت یک پارچه باقی بمونه. برای این کار گزینه "+ نقل قول" رو پایین سمت چپ پست مورد نظرتون بزنید تا پست انتخاب بشه بعد داخل تاپیک Movie Center از ادیتور گزینه
    1620238607876.png
    رو بزنید و پست مورد نظرتون رو اونجا نقل قول کنید.

• لطفاً اسم فیلم رو حتماً بنویسید عکس به صورت خالی کافی نیست
  • عکسها رو حتماً به صورت Thumbnail/کم حجم قرار بدید.
  • دوستان لطف کنن به جای شیوه های من درآوردی برای امتیاز دادن ، 10 رو حداکثر قرار بدن و نسبت به اون امتیاز بدن.
  • نوشته هایی که ممکنه بخش خاصی از داستان فیلم رو لو بده، داخل تگ اسپویلر باید گذاشته بشه، در غیر اینصورت برخورد می شه
  • از پست کردن هر گونه مطلبی که به مبحث این تاپیک مربوط نمیشه خودداری کنید

امکان ویرایش قوانین وجود داره .

*Black Roze*

کاربر سایت
Jun 5, 2012
1,979
نام
محسن
Kingsman 2014

یه جنایی کمدی! واقعا عالی بود خیلی حال کردم جلوه های ویژه اش هم همش کامپیوتری بود ولی باحال درست کرده بودن.
9 از 10

The.Shadow

کاربر سایت
Nov 4, 2012
21
نام
Nima
The Intouchables 2011
(8/10)
واقعا توصیف این فیلم برای من سخته.ولی فقط میتونم بگم فوق العاده بود.حتما اگه وقت کردید ببینید.:d

Three (3) idiots
(7/10)
یک فیلم هندی متفاوت.اینو هم توصیه میکنم ببینید.:d

• Like
Reactions: PEDRAMGOLCHIN

Alkazar

کاربر سایت
Mar 1, 2012
3,106
نام
پویان
The Intouchables 2011
(8/10)
واقعا توصیف این فیلم برای من سخته.ولی فقط میتونم بگم فوق العاده بود.حتما اگه وقت کردید ببینید.:d

Three (3) idiots
(7/10)

این فیلم فوق العاده اس.
یه درام به شدت زیبا و تاثیر گذاره.

*Black Roze*

کاربر سایت
Jun 5, 2012
1,979
نام
محسن
Focus 2015

خیلی دیگه داستانشو تودر تو ساخته بودن! انچنان چیز خاصی هم نداشت توی زندگی واقعی هم 80% اتفاق های داستانی اینا رخ نمیده هرچه قدر هم با برنامه قبلی باشه.
امتیاز 7 از 10

<{ALTAIR}>

کاربر سایت
Apr 11, 2008
5,080
Hobbit:battle of five army
برای منی که دوران نوجوانی اوایل 13 14 سالگیم رو با دنیای ارباب حلقه ها و هابیت گذروندم،این سه گانه یه موهبت بود.شاید خیلی ها سه تا شدن فیلم ساخته شده از روی یک کتاب،یا اضافه کردن شخصیت های اضافی رو بد بدونن،ولی فکر می کنم پیتر جکسون هم مثله من و امثال من،خیلی ساده دلش برای سرمزنی میانه تنگ شده بود و می خواست تا می شه بازگشتش ادامه پیدا کنه،برای همین هرجور که شده آخر سر مسوولیت سه گانه رو خودش بر عهده گرفت.
برخلاف قسمت دوم که یه کم خسته کننده بود،نبرد 5 ارتش پایانی نسبتا حماسی و خوب برای هایبت بود.نبرد سهمگین ارابور بهتر از این نمی شد به تصویر کشیده بشه.فیلم ارزشش رو داشت که برای اومدن نسخه ی 3D صبر کنم.
آخر داستان،جایی که پدر لگولاس بهش گفت که دنبال استرایدر بگرده،یهو تمام خاطرات کتاب ها و فیلم های ارباب حلقه ها از جلوی چشم گذشت،چقدر دلم واسه اسم تقلبی آراگورن تنگ شده بود
خلاصه،7.5/10
اینم برای مقام مقایسه،نمره هام به بقیه ی فیلم های 6 گانه:
یاران حلقه:8/10
دو برج:7.5/10
بازگشت پادشاه:9/10
سفر غیر منتظره:7/10
برهوت اسماگ:6.5/10

فيلم بسيار زيباييه و ميشه گفت بهترين فيلم هاليوود در ژانر وحشته
ولي يه مشكل خيلي اساسي داره و اونم اينه كه تقريبا تمام سوال هايي كه در طول فيلم براي بيننده پيش مياد بدون جواب مي مونه و به نظر مهم ترين سوالي كه پيش مياد اينه كه واقعا اون افرادي كه جك ميديد دقيقا چي بودند و چطور توانايي انجام كار هاي فيزيكي رو داشتند
فیلم اصلا و ابدا در مورد ماورا الطبیه نبود.فیلم مالیخولیای حاصل از تنهایی رو به تصویر می کشید که فقط در نقطه ی برخورد استنلی کوبیرک و استفان کینگ می تونست اینطوری به اوج برسه

Slim $hady

کاربر سایت
Feb 1, 2010
2,307
نام
شایان
Chappie

5 از 10.

خیلی بچه گونه و بد!
یه کپی چرت و پرت از district 9 ـه... کلا این Neill Blomkamp مثل اینکه خیلی خوشش میاد از آفریقای جنوبی و این جور داستانا :D!

Cristiano Ronaldo : World At His Feet

6 از 10.

خیلی میتونست بهتر باشه ! خیلی!
هیچ چیز خاص و جالبی نداشت، فقط صدای Benedict :D ! عین این مستندای داخلی هم یه صحنه رو چند بار پخش میکردن :|

آخرین ویرایش:

Pyramid Head

کاربر سایت
Jun 15, 2011
2,763
نام
محمد
فیلم اصلا و ابدا در مورد ماورا الطبیه نبود.فیلم مالیخولیای حاصل از تنهایی رو به تصویر می کشید که فقط در نقطه ی برخورد استنلی کوبیرک و استفان کینگ می تونست اینطوری به اوج برسه

والا من هم تا اواخر فیلم فکر می کردم تنهایی باعث همچین چیزی شده ولی اینجا هم سوال های زیادی پیش میاد مثلا کی در اون انبار که جک توش بود رو باز کرد که بتونه بیاد بیرون یا نظرت در مورد ارتباط اون سراشپزه با پسر بچه چیه کلا فیلم سوالات زیادی رو به وجود آورد و بدون اینکه پاسخی براشون ارائه بده تموم شد به هیچ عنوان هم نمیشه به طور قطع گفت که صحبت های شما یا من در مورد فیلم کاملا درسته

trainer

کاربر سایت
Jan 19, 2009
712
نام
میلاد
Focus
9/10
فیلم عالی بود از نظر من .کلا از این سبک فیلم ها خیلی خوشم میاد . پایان فیلم تقریبا حدسش غیر ممکن بود . صحنه بازی فوتبال هم واقعا عااالی بود . بازی دو کرکتر اصلی هم جای بحث نداشت . زیبایی کرکتر اصلی " زن " هم که چی بگم والا :D

- - -ویرایش - - -

The Intouchables 2011
(8/10)

Three (3) idiots
(7/10)
The Intouchables 2011
این فیلم رو هر چی میبینم خسته نمیشم . واقعا فوق العاده ساخته شده . البته داستان واقعی کرکتر اصلی سفید پوست هست . ولی دریس توی فیلم خیلی زیبا بازی کرده بود
9/10

• Like
Reactions: PEDRAMGOLCHIN

Ehsan95_76

Let The Dawn Of Love Survive
کاربر سایت
Jun 3, 2010
2,239
نام
احسان
Ex Machina

btbRB7BrD887j5NrvjxceRDmaot.jpg

فیلم خیلی خوبیه . با توجه به اینکه اولین فیلم کارگردانه بسیار قشنگ تعلیق رو در آورده و به خاطر اینکه نویسنده بسیار خوبی هست دیالوگ های بسیار پرمغز و قشنگی نوشته و همه اینا رو به علاوه ی بازی های بسیار خوب بازیگرانش بزاریم قطعا یکی از بهترین فیلم های امسال تا اینجا بوده فقط زمانش کم بوده . برای اینجور فیلما باید بالای 2 ساعت باشه تا قشنگ شخصیت ها پرداخته بشن و تعلیق رو به سر حد جنون(!) برسونه ولی در کل فیلم خیلی خیلی خوب و جمع و جوریه
9.5/10

mohammad-ys

کاربر سایت
Sep 15, 2010
316
نام
محمد
سریع و خشن-7
به عنوان یک فیلم اکشن ، کشش مناسب را دارد اما :
1-قطغا نویسنده عاشق بازی جی تی ای یا بتل فیلد هست !
چجوری وسظ شهر هلی کوپتر میاد ( اونهم از نا کجاآباد) بعد مجهز به انواع موشک و سلاح های روزه؟
2- با احتمال خوبی میشه گفت کارگردان چشم ناپاکه!!! کل فیلم تو سیر و سیاحت بانوان بود!
3- داستان کاملا یک خطی هست. نه تعلیقی هست نه ضد قهرمان درست حسابی!
4- بی شخصیت شدن و مقوا شدن شخصیت های قبلی. هیچ کدام از شخصیت ها دیگر کنش و واکنشی نسبت به داستان ندارند. اگر جای آنان شخصیت دیگری قرار بدهید داستان تغییری نمی کند.
5- یکی بگه جرا بیشتر از یک ملیارد فروش داشته؟
6- نقش کاپتان شپرد توی این فیلم چی بود؟؟؟

آخرین ویرایش:

Silent Storm

کاربر سایت
Apr 6, 2010
1,624
نام
iMAN
American Sniper 9/10
یه فیلم وطن پرستانه خوب که واقعا کار کلینت ایستوود عالی هست بازی بردلی کوپر و هیکل ساختنش هم عالب بود.

Focus 8/10
فیلم تو این سبک تقریبا زیاد هست ولی این خداییش خوب بود و به قول دوستمون تقریبا حدس اتفاقات پیش رو یه جورایی غیر ممکن بود . به قول محسن تنابنده تو سریال ابله ، بازیگر زن فیلم عاقاااااا بود عاققققاااااااا....:x

Inteestellar 10/10
اینو قبل عید دیدم و تاحالا 6-7 بازی دیدمش....در یک کلام عالی....

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر