Rate your last seen movie (قوانین پست اول حتما رعایت شود)

Darkfie1d

Lux Omnia Vincit
Loyal Member
Sep 25, 2005
3,040
نام
Gwynbleidd Darkfield
  • اگه خواستید پستی رو نقل قول کنید به جای جواب دادن توی این تاپیک پست رو ببرید داخل تاپیک Movie Center و بزارید پست های اینجا به صورت یک پارچه باقی بمونه. برای این کار گزینه "+ نقل قول" رو پایین سمت چپ پست مورد نظرتون بزنید تا پست انتخاب بشه بعد داخل تاپیک Movie Center از ادیتور گزینه
    1620238607876.png
    رو بزنید و پست مورد نظرتون رو اونجا نقل قول کنید.

• لطفاً اسم فیلم رو حتماً بنویسید عکس به صورت خالی کافی نیست
  • عکسها رو حتماً به صورت Thumbnail/کم حجم قرار بدید.
  • دوستان لطف کنن به جای شیوه های من درآوردی برای امتیاز دادن ، 10 رو حداکثر قرار بدن و نسبت به اون امتیاز بدن.
  • نوشته هایی که ممکنه بخش خاصی از داستان فیلم رو لو بده، داخل تگ اسپویلر باید گذاشته بشه، در غیر اینصورت برخورد می شه
  • از پست کردن هر گونه مطلبی که به مبحث این تاپیک مربوط نمیشه خودداری کنید

امکان ویرایش قوانین وجود داره .

Mr.Ok

کاربر سایت
Nov 9, 2008
2,066
نام
معین
Boyhood

گذر دوازده ساله زمان و تحولات جامعه ، دنیا و البته خودت رو در نزدیک به سه ساعت میبینی و درنهایت به این میرسی که خب واقعن "من فک میکردم بیشتر از اینا باشه".لینکلیتر آینه‌ای رو در برابر ما گذاشته که قطعن درطول فیلم بارها به خودمون میگیم عه اینکه منم دقیقن.فقط کاش در سکانس پایانی جای دیالوگی که اصلن به فیلم نمیچسبه یه حرفی زده میشد در قد و قواره فیلم و البته مهمتر از اینکه لحظه ها مهمند و همچین چیزهایی.

9.5/10

Slim $hady

کاربر سایت
Feb 1, 2010
2,307
نام
شایان
Warrior

9 از 10

به همراه Million Dollar Baby بهترین فیلمی بود که تو این ژانر دیدم.. Acting ـش محشره !

The Game

9 از 10

تا آخرین لحظه شک داشتم به موضوع :D .. عالی بود. فینچر ـه دیگه ! :D

• Like
Reactions: PEDRAMGOLCHIN

MaTrix PouYa

! The Berserker
کاربر سایت
Jul 27, 2008
3,276
نام
Pouya
The Interview
5 از 10
قبل از دیدن فیلم فکر میکرم با یه کمدی خوب طرفیم متاسفانه تو این چند سال اخیر فیلم های کمدی که رو پرده میرن خلاصه شدن تو مکالمات کارکتر ها تو زمینه س..ک و پ*رن این فیلم هم مثل The Dictator دیگه حد اعلاش بود (که مسائل جن*سی اصلا هیچ ربطی هم به موضوعش ندادشت !) خلاصه دیگه خبری از اون کمدی های ناب تو سینما نیست !

A Walk Amoung Tombsstones
7/1

The Equalizer
8/10

جفت فیلم ها از فیلم های اکشن جنایی خوب 2014 بودن با اینکه داستانشون کلیشه ای و قابل حدس بود ولی فضا سازی فیلم و بازیگری فوق العاده واشنگتون و نیسون فیلم را تبدیل به یه عنوان ناب کرده بود

LUCY
8/10
ایده ی فیلم واقعا قوی و ناب بود هم چنین بازیگری خوب و شخصا که منا میخکوب کرد اما حیف کارگردانی درست حسابی نداشت زمان فیلم برا همچین فیلمی کوتاه بود و اونطور که باید در اخر جمع بندی نشد ...

آخرین ویرایش:

Dracu Wilhelm

کاربر سایت
Dec 26, 2014
15
Into the Wild
Life/10

این فیلم نبود. زندگی بود! اولش که چندین سال پیش اتفاقی تو یه روزنامه درباره کریستوفر مک کندلس (الکساندر سوپرترمپ) خوندم فکر کردم: "کدوم احمقی همچین کار میکنه؟" اما با دیدن فیلم به کلی دیدم عوض شد. این پسر اتفاقا دقیقا میدونست داره چیکار میکنه. وقتی که از جک لندن به عنوان بهترین نویسنده یاد میکنه.... نمیخوام اینجا چیزی رو اسپویل کنم. ولی دل کندن از همه چیز و دل زدن به جاده ها اصلا تصمیم ساده ای نیست که یه نفر بخواد بگیره. این کلی تفکر و شخصیت پشتشه... چیزی نمیگم دیگه خودتون فیلم رو ببینید. البته علاقه شخصی خودم به طبیعت آلاسکا هم هر چه بیشتر باعث شد غرق بشم تو فیلم.

یک نکته: فیلم خوب ساخته شده اما به تمام محتویاتش اعتماد نکنید. یه مستند هم بر همین اساس ساختن که به واقعیت نزدیکتره و برای هواداران کریس (یا بهتر بگم الکس) یه must watch ـه!

RIP Bro

• Like

soorena

کاربر سایت
Nov 9, 2009
2,694
نام
علی
gone girl
8/10

اگه یه روزی ازدواج کنم این فیلم رو هیچ وقت به همسرم نشون نمیدم چون ممکنه بعدش سر خودم هم بیاد و تا اخر عمر ازش بترسم :))
اخر فیلم خوب جمع نشد
چقدر مردم دلسوز(بیکار:d)تو امریکا زیاده
پلیس هم خیلی گاگول میزد تو این فیلم :|

PayableOnDeath

کاربر سایت
May 20, 2008
311
نام
Hooman
Boyhood

گذر دوازده ساله زمان و تحولات جامعه ، دنیا و البته خودت رو در نزدیک به سه ساعت میبینی و درنهایت به این میرسی که خب واقعن "من فک میکردم بیشتر از اینا باشه".لینکلیتر آینه‌ای رو در برابر ما گذاشته که قطعن درطول فیلم بارها به خودمون میگیم عه اینکه منم دقیقن.فقط کاش در سکانس پایانی جای دیالوگی که اصلن به فیلم نمیچسبه یه حرفی زده میشد در قد و قواره فیلم و البته مهمتر از اینکه لحظه ها مهمند و همچین چیزهایی.

9.5/10
در رابطه با پایان فیلم به نظرم به گونه ای جمع بندی از کل فیلم میشه، یعنی لینکلیتر می خواد بگهحالا شاید لینکلیتر هم نخواد اینو بگه اما برداشت من اینه) که بالاخره هرچقدر هم که خیلی چیز ها به دست خودمون رقم می خوره اما ما انسان ها محصولی از محیط پیرامونمون هستیم (حالا یا موافق محیط حرکت می کنیم یا واکنشی در برابرش میشیم یا ترکیبی بین این دو در جنبه های مختلف زندگی، اینه که اون دختره میگه من فکر می کنم به نظرم این تو نیستی که از لحظه استفاده می کنی، بلکه این لحظه هست که تو رو اسیر می کنه، پس بزرگ شدن این پسر توی اون دوره به خصوص توی اون ایالت و تجربیاتش و رابطه با افراد پیرامونش همگی در بزرگ شدن و شکل گرفتن و روند تکاملش نقش دارند.

POOYA1989

Future Breed Machine
کاربر سایت
Jan 1, 2011
1,341
نام
Pooya

Calvary

اگر قرار باشه پنج فیلم برتری که تو سال گذشته میلادی دیدم رو لیست کنم، قطعاً یکی از اون‌ها Calvary هست. بعد از دیدن فیلم The Guard، تعلق خاطر خاصی به سینمای McDonagh پیدا کردم. Calvary به خوبی تو ژانری متفاوت‌تر، البته با درون مایه‌های که شاید تشابه نسبی با هم داشته باشن، ادامه دهنده راه خوب The Guard هست. Calvary موضوع حساسی رو در زیر لفافه دنبال می‌کنه. تجاوز به کودکان توسط کلیساهای کاتولیک! البته موضوع اصلی فیلم این نیست، اما عواقب این رسوایی‌های نهفته و بازخورد و نگرش یک قربانی چنین حادثه‌ای رو بررسی می‌کنه. فیلم خیلی آروم و با حوصله و البته با لحنی بدیع شخصیت‌های فرعی خودش رو که ساکنان یک روستای زیبا هستن معرفی میکنه و البته در مقابلش شخصیت اصلی فیلم که کشیش کلیسای این روستا هست (با بازی فوق العاده Brendan Gleeson) رو آروم آروم و هر دفعه به نوعی به معرفی می‌پردازه. حتی تا آخرین لحظات فیلم ابعاد جدیدی از شخصیت کشیش به مخاطب معرفی می‌شه. Calvary در مجموع فیلم بسیار خوش ساختی هست به نظرم، که با یک روایت خطی و لحنی ساده و آروم با دیالوگ‌های بسیار قوی و البته طنزی نهفته سعی داره، تعامل یک کشیش با روستاییانی که مذهب، بیشتر نقش یک میراث بر جا مانده از گذشتگان رو براشون داره بازگو کنه! و البته کشیشی که باید تقاص یک سری اتفاقات و نگرش‌های به وجود اومده رو بده.

9/10

• Like

kimsungbabak

کاربر سایت
Apr 15, 2011
3,303
نام
بابک
Now is good
ماجرای فیلم تا حد خیلی زیادی شبیه the fault in our stars هست. داستان خاصی توی فیلم نیست و همه چی تکراریه ولی بازی شخصیت اصلیه فیلم خیلی خوبه :x
7.5/10

mostafawarcraf

کاربر سایت
Aug 26, 2011
2,034
نام
مصطفی

Calvary

اگر قرار باشه پنج فیلم برتری که تو سال گذشته میلادی دیدم رو لیست کنم، قطعاً یکی از اون‌ها Calvary هست. بعد از دیدن فیلم The Guard، تعلق خاطر خاصی به سینمای McDonagh پیدا کردم. Calvary به خوبی تو ژانری متفاوت‌تر، البته با درون مایه‌های که شاید تشابه نسبی با هم داشته باشن، ادامه دهنده راه خوب The Guard هست. Calvary موضوع حساسی رو در زیر لفافه دنبال می‌کنه. تجاوز به کودکان توسط کلیساهای کاتولیک! البته موضوع اصلی فیلم این نیست، اما عواقب این رسوایی‌های نهفته و بازخورد و نگرش یک قربانی چنین حادثه‌ای رو بررسی می‌کنه. فیلم خیلی آروم و با حوصله و البته با لحنی بدیع شخصیت‌های فرعی خودش رو که ساکنان یک روستای زیبا هستن معرفی میکنه و البته در مقابلش شخصیت اصلی فیلم که کشیش کلیسای این روستا هست (با بازی فوق العاده Brendan Gleeson) رو آروم آروم و هر دفعه به نوعی به معرفی می‌پردازه. حتی تا آخرین لحظات فیلم ابعاد جدیدی از شخصیت کشیش به مخاطب معرفی می‌شه. Calvary در مجموع فیلم بسیار خوش ساختی هست به نظرم، که با یک روایت خطی و لحنی ساده و آروم با دیالوگ‌های بسیار قوی و البته طنزی نهفته سعی داره، تعامل یک کشیش با روستاییانی که مذهب، بیشتر نقش یک میراث بر جا مانده از گذشتگان رو براشون داره بازگو کنه! و البته کشیشی که باید تقاص یک سری اتفاقات و نگرش‌های به وجود اومده رو بده.

9/10

این فیلم شاهکاره من بهش 10 میدم
اگه اسکار عادلانه باشه حداقل تو 4 رشته باید نامزد بشه

king of north

کاربر سایت
Apr 5, 2012
6,038
نام
سهند
Men, Women & Children

220px-Men_Women_%26_Children_poster.jpg

9/10
فیلم فوق العاده ای بود . بازیهاشون خیلی خوب بود . جریانات روحی و روانی هر دو قشر سنی رو نسبتاََ با نگاه واقعی به نمایش کشید .
نتیجه گیری آخرشم خیلی دوست داشتم

Nathan Drake

Evanescence
کاربر سایت
Apr 19, 2011
6,457
نام
Amir Ho3ein
Strangersposter.jpg

The Strangers | 2008
فیلم یه جورایی یه کپی برداری ناقص از The Vacancy و بقیه فیلم های این مدلی هست.
توی TV داستان یه هتل، یه زن و شوهر، چند تا قاتل روانی رو داشتیم؛ اینجا فقط هتل تبدیل شده به یه خونه پدری!
پایان فیلم هم واقعا مسخره و تا حدودی گنگ هست.
با این حال باز هم نکاتی داره که باعث بشه فیلم ارزش یک بار دیدن رو داشته باشه.
6.5 از 10

.:Zangetsu:.

کاربر سایت
Jun 3, 2011
537
نام
Hamzeh
Foxcatcher_First_Teaser_Poster.jpg

Foxcatcher
3/10

خسته کننده، سردرگم، مقلد.

فیلم زور میزنه تا "The Master" باشه، اما نمیتونه.
زور میزنه تا "The Drop" باشه، اما نمیتونه.
و زور میزنه تا "The Deer Hunter" باشه، اما باز هم نمیتونه.

در یک مهمانی مردمی و مجلل! متاسفانه اشتهای زیاد کارگردان کار دستش داد و به شکلی شروع به خوردن غذاهای مختلف کرد که فرصتی برای "مزه" کردن آنها؟ پیدا نکرد. تهشم همه رو دفع کرد.

"نقدی بر ماهیت جامعه‌ی آمریکا" رو شعار داد
"Mom and Dad Issue" رو حلیم کرد
"Family comes First" رو به آتش کشید
"فروختن روح خود" رو به بدترین شکل و با بازی افتضاح Channing Tatum به تصویری کسل کننده، درآورد
و امتیاز پایان دراماتیک و احساسی فیلم هم به لطف "Based on True Story" به نام خود مصادر کرد. وگرنه فیلم احمقانه‌تری می‌شد با تز "روشنفکر باش، بقیه‌شو دریاب، تهشم دفاع کن ناموسا".

اتفاقِ رخ داده -داستانِ واقعی فیلم- پتانسیل فوق العاده‌ای داشت تا به تمام یا حداقل یکی از سرتیترهای موضوعی‌ای که ذکر شد، به بهترین شکل رسیدگی کنه و به زبان ساده ی "سینما"، یعنی "جذابیت" و "سرگرمی"، بتونه دید وسیعتری رو برای اقشار مختلف، بسازه. اما مع الاسف.

آخرین ویرایش:

*Black Roze*

کاربر سایت
Jun 5, 2012
1,982
نام
محسن
2014 A Walk Amoung Tombsstones
کلا نمیدونم چرا از لیام نیسون خیلی خوشم میاد اصلا این بشر ساخته شده برای این جور نقش ها.
از سبک فیلم خوشم اومد ولی اولش داستان کمی برام گنگ بود ولی بعدش درست شد من خودم چون عاشق فیلم های رازآلود و از همه مهم تر عاشق لیام نیسون از این فیلم خیلی خوشم اومد.
نمره 9 از 10
-------------
​کسی فیلم رازآلود دیگه ایی (قشنگ) میشناسه برام بی زحمت پی وی کنه.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر