Rate your last seen movie (قوانین پست اول حتما رعایت شود)

Darkfie1d

Lux Omnia Vincit
Loyal Member
Sep 25, 2005
3,040
نام
Gwynbleidd Darkfield
  • اگه خواستید پستی رو نقل قول کنید به جای جواب دادن توی این تاپیک پست رو ببرید داخل تاپیک Movie Center و بزارید پست های اینجا به صورت یک پارچه باقی بمونه. برای این کار گزینه "+ نقل قول" رو پایین سمت چپ پست مورد نظرتون بزنید تا پست انتخاب بشه بعد داخل تاپیک Movie Center از ادیتور گزینه
    1620238607876.png
    رو بزنید و پست مورد نظرتون رو اونجا نقل قول کنید.

• لطفاً اسم فیلم رو حتماً بنویسید عکس به صورت خالی کافی نیست
  • عکسها رو حتماً به صورت Thumbnail/کم حجم قرار بدید.
  • دوستان لطف کنن به جای شیوه های من درآوردی برای امتیاز دادن ، 10 رو حداکثر قرار بدن و نسبت به اون امتیاز بدن.
  • نوشته هایی که ممکنه بخش خاصی از داستان فیلم رو لو بده، داخل تگ اسپویلر باید گذاشته بشه، در غیر اینصورت برخورد می شه
  • از پست کردن هر گونه مطلبی که به مبحث این تاپیک مربوط نمیشه خودداری کنید

امکان ویرایش قوانین وجود داره .

Outer Heaven

کاربر سایت
Apr 21, 2011
4,317
The_Hobbit_-_The_Battle_of_the_Five_Armies.jpg

The Hobbit: The Battle of the Five Armies

به نظرم فیلم تو کل تریلوژی هابیت از همه ضعیفتر بود. بزرگترین نکته ضعف فیلم جلوه های ویژه هست. هر چه قدر اسماگ عالی کارشده طراحی الف ها و ارک ها به شدت ضعیف کار شده. به خصوص موقع نبرد که تو چند صحنه دوربین نزدیک میشه به به شدت توی ذوف میزنه. در مورد نبرد پایانی هم به جز یک صحنه تو باقی موارد کاملا معمولی بود. تو این بخش انتظارم از پیتر جکسون خیلی بیشتر بود. در کل فیلم بدی نیست ولی در مقایسه با نسخه اول و مخصوصا دوم خیلی ضعیف عمل میکنه.

6/10

مبارزه اول بارد با اسماگ هم خیلی سریع و شتاب زده کارشده. از اون ور نبرد اخر فیلم کلی صحنه اضافه داره که میتونستن به جای تمرکز رو اون صحنه ها رو روایت بهتر داستان کار کنن

آخرین ویرایش:

majidred2011

< RED PHANTOM >
کاربر سایت
Jul 16, 2011
11,379
نام
Majid
220px-Avatar-Teaser-Poster.jpg

یک خرده دیر دیدم فیلمو :D
موضوع فیلم خیلی جالب بود و من خیلی خوشم اومد و همینطور جلوه های ویژه عالی بود! داستان هم خوب بود اما ضعفایی داشت از جمله مهمترینش قابل پیشبینی بودنش هست!
قشنگ از نصفه دوم فیلم به بعد بیشتر اتفاقات فیلم قابل حدس زدنه! همینطور صحنه های اکشن
3D خیلی خفنی داشت و شاید اگه اینطور نبود 7.5 بهش میدادم :D فیلم مال سال 2009 ـه ولی سه بعدیش از فیلمای الان هم تروتمیز تره :D

در کل خوشمان آمد، پیشنهاد میشه
ببینم نسخه های بعدی چی میشه! گویا 2-3-4 ـشم تایید شده :D

-----

NF-RedCarpet-Poster.jpg

Red Carpet: 7/10

فیلم جالب و متفاوتی بود :D
کلا این آدم خیلی دوس داشتنیه! کاراشو همیشه دوس داشتم و این فیلمشم خیلی جالب بود و نکته جالبترشم این بود که صحنه ها خیلیاش واقعی بود!
اتفاقایی هم که براش میوفتاد جالب بود و کلا سرگرم شدیم :D
ولی گویا طبق چیزی که من خوندم قرار بوده داستان جور دیگه ای پیش بره و یک سری محدودیت های امنیتی مانع شده!

Boss

ناظم انجمن
Jul 7, 2006
3,646
9/10

Fury
بهترین فیلمی بود که تو سال 2014 دیدم، واقعا عالی بود، بازی بردپیت جرف نداشت و اونقدر از دیدن بازیش حوگیر شدم که نامزد اسکار حسابش می کنم! :D گرچه بعضی از مسائل فیلم بنا به دلایلی جور دیگه ای نشون داده شد که اون مبحث هم جاش اینچا نیست ولی فیلم واقعاً خوش ساخت و با اینکه داستان خاصی نداره اما عمق زیادی داره و یک لحطه هم نمیزاره از هیجان بیافتی، با بازی براد پیت چیکار کنم من :|

پ.ن : همونطور که گفتم بهترین فیلم سال 2014 از نظر بنده همین فیلم ِ امروز کوجیما هم نظرش دقیقاً با نظر بنده یکسان بود :D

Ƥ.s.Y.c.H.o

Hala Madrid ...y nada más
کاربر فعال
Apr 5, 2012
7,398
نام
Matthew
81585859939958727464.jpg

6.75/10 : (2013) 2Guns

فیلم شاد و مفرحی بود، فقط ای کاش امروز نمیدیدم. البته توی هر بخشش یه سری مشکلات داشت ولی زوند تند و جذابی که داشت
برای لذت بردن از فیلم اکشن کافی بود. بازی دنزل واشنگتن و مارک والبرگ + چند تا از بازیگرای دیگه خوب بود. بازی دنزل عالی بود.

پ.ن: جالبیش اینجاست :))، اومدم بعد از دیدن فیلم بگم " این washington پنتانسیل تبدیل شدن به یکی مثل Samuel L.J یا Morgan Freeman رو داره :)) یه سرچ زدم دیدم طرف از دهه ی 80 حرفه ای کارشو شروع کرده و هفته پیش رفته تو 60 سالگی،
خدایی نمی خوره بهش :| تازه مارک والبرگ هم 43 سالشه :O :| اینا خیلی خوب میمونند خدایی. من فکر می کردم فوق فوقش 30 سالش باشه :d

فیلم خوبی بود، بیکار بودید ببینید.
=============================

Hunger Games (2012) : 8.0/10

:|، من چرا اینو انقدر دیر دیدم ... :| تفریبا 4 ماه بود تو فولدرم داشتم اما ... :|

فوق العاده بود. یعنی واقعا عاشق فیلم شدم. جالبه تابستون که Divergent اومد، اونو دیده بودند، از اون خیلی خوشم اومده بود. اینو که دیدم واقعا فهمیدم Hunger Games یعنی چی و یه Action Adventure واقعی رو داری مبینی :d.
از موضوع فیلم و بازی بازیگراش به شدت خوشم اومد. بازی JL عزیز و البته Woody Harrelson که اولین جایی که تو فیلم سکانس اجرا می کنه، پیش خودم گفتم این بابا چقدر صداش آشناست :d، من وقتی تو TD بازی می کرد خیلی حال می کردم، شخصیت مورد نظرش رو خیلی خوب بازی کرده بود.

بلافاصله فردای اون روزی که اینو دیدم، نسخه ی دومش رو هم دیدم :

Hunger Games: Catching Fire (2013) : 8.5/10

در یه کلام، بهترین ادامه ی قسمت قبل همین بود که ساخته شد. من هر دو نسخه رو به یک اندازه دوست دارم، ولی این نسخه واقعا یه چیز دیگست و شروع یه انقلاب داستانی دیگه ...
تنها نکته که میشه به عنوان ایراد گرفت، شاید نپرداختن بیشتر نسبت به کارکتر های Haymitch یا اون خانمه که همراه گروه هست.

در غیر اینصورت واقعا فیلم زیبایی بود. اگر ندیدید، حتما در اولین فرصت ببینید.

بی صبرانه منتظر انتشار نسخه های Mockingjay.

• Like
Reactions: PEDRAMGOLCHIN

Mr.Ok

کاربر سایت
Nov 9, 2008
2,066
نام
معین
Camp X-Ray

در مورد داستان داخل اسپویل نوشتم اما در مورد بازی پیمان معادی که قطعن باعث افتخار ماست بازی کردنش در این سطح از سینمای هالیوود،با اینکه خوب بود اما بازیش در فیلمای قبلش به مراتب بهتر از این بود.بازی هنرمندانه‌ش در جدایی یا درباره الی یا بازی بی نظیرش در تک سکانس قصه ها رو میشه با این مقایسه کرد؟ البته خیلیشم برمیگرده به زبان انگلیسی به نظرم.

فیلمِ بدیه که اصلن تکلیفش با خودش مشخص نیست.ما اصلن تکلیف خودمون رو نمیدونم که با یه فیلم به نفع سیاست های آمریکا روبروییم یا یه فیلم که قصد برملاکردن آثار مخرب زندان های آمریکا رو داره یا اصلن یه فیلمی که فقط میخواد درام باشه و یک رابطه عاشقانه رو نشون بده.به همین دلیله که ستلر سعی کرده تو این آشفته بازار از هرقسمت یک چیزی رو وارد فیلم کنه که نتیجه یک چیز پرت و پلایی شده.ما باید هم باور کنیم که آمریکایی ها بد هستند و زندانیان خودشون رو به مرز جنون کشیدن با یک سری شکنجه و هم باور کنیم که به نماز خوندن مسلمان ها احترام میذارن و گوانتانامو رو تبدیل به هتل پنج ستاره کردن که همیشه غذا و آبمیوه شون فراهمه،تازه به فکر مطالعه‌شون هم هستن و کتاب هم براشون بیارن!جدای ازین،فیلم حتی روابط بین استوارت و معادی که قرار نقطه اوج فیلم باشه رو هم خوب شکل نمیده.ما اصلن این علاقه و طبیعتن زیاد شدنش به مرور زمان رو درک نمیکنیم.ستلر توقع داره با چندکلمه راجب هری پاتر و باسواد بودن پیمان معادی به این عشق پی ببریم که یکهو در پایان فیلم اون چنان میخواد مخاطب رو تحت تاثیر قرار بده؟ دیگه ایراداتی مثه حضور مضحک فرمانده رانسدل تو فیلم هم به کنار.

4/10

mmansori85

کاربر سایت
Sep 16, 2011
1,538
نام
امین
[MENTION=29398]Mr.Ok[/MENTION]
راجع ب متن راجع ب اسپویلرت:
فیلم بیشتر جنبه‌ی مستندی داشت و داستان سر و ته داری فکر نکنم بایست ازش انتظار میرفت.

.:BigBoss:.

کاربر سایت
Nov 8, 2007
1,025
نام
حسین
خواب زمستانی / Winter Sleep (اثری از کشور ترکیه با کارگردانی نوری بیلگه جیلان)

ir1cwpgeto6w7rql2ila.jpg

نمره : 9/10

خواب زمستانی , یک اثر در مورد زندگی روشنفکرها هست که زندگی تنهایی دارن . چگونه این فیلم طولانی و دراز مدتِ 192 دقیقه ای , ببینده رو کاملا محو خود کرده ؟ این فیلم تاکید بسیار خوب و به خصوصی بر خصوصیات و مضامین خوب و مشترک انسانی دارد و به نظرم اثر ماندگاری خواهد شد و در یاد همه ابدی , که در نهایت مدت زمان طولانی فیلم ببینده رو خسته نمی کنه . فیلم خیلی جسوری هست و بازیگر ها عالی هستند که با صورت خودشون حرف می زنند نه با کلام ! در واقع بازیگرها مفهوم رو با چهره خود به ببینده و مخاطب القا می کنند . اثر هنری ای که عواطف و احساسات انسانی رو تحریک می کنه تا مخاطب را به فکر فرو ببره , اثری خیلی زیبا و به اصطلاح شاعرانه هست , با این تفاوت که زیبایی هنری و شاعرانه این فیلم به زیبایی درون انسان تاکید دارد !
بهره بردن از پتانسیل و ویژگی ها و تمام زیبایی های شهر کاپادوکیه در لحظه به لحظه فیلم , فوق العاده هست . ناگفته نماند که با بازیگرهای فوق العاده فیلم , احساسات و عواطف آن ها در چهره شان کاملا نمایان هست که هم از مناظر بیرونی فیلم لذت می بریم و در سکانس هایی که در داخل و فضای بسته فیلم برداری شده اند .

در کل , آخرین اثر جیلان جایزه نخل طلا جشنواره کن رو برد , که تاکید بر تنهایی و قلب بزرگ روشنفکر ها داره که به علاقمندی و عشق ورزیدن , توجه خاصی دارند اما تنها هستند و مورد تنفر ! .

genesis007

کاربر سایت
May 16, 2010
1,304
نام
shahab
Ju-on-The.Beginning of the End-2014 8/10

همه دیگه با فیلم کینه اشنا هستن. اگه هم کسی ندیده خواست ببینه نسخه ژاپنی فیلم رو ببین چون 3 شماره اروپاییش اصلا ترسناک نیست. این قسمتش هم که فعلا فقط ژاپنیش هست.
فیلم ارزش نگاه کردن داره. داستان ادامه 3 شماره قبل نیستش ولی موضوع در کل همونه.
هرچند نواوری زیادی نداشت ولی باز هم هرچه پیش رفت فیلم مثل بقیه شماره هاش بهتر شد.
nozomi sasakiهم خیلی خوب بازی کرده بود....تعجب کردم که فیلم ترسناک بازی کرده چون فیلمایی که من ازش دیدم حتما بار درام توش بوده.
اگه طرفدار فیلم های ترسناک شرقی هستید ترسی که سازنده از طریق ریختن خون زیاد تو فیلم نمی خواد بدست بیاره پس حتما ببینید.

K I 1 1 E R

ناظم انجمن
Feb 22, 2011
17,167
نام
∂αнмα
220px-Fury_2014_poster.jpg

Fury 20
14
فیلم به خودیه خود سرگرم کنندس ولی وقتی میاد کنار شاهکاری مثل نجات سرباز رایان بد جور تو ذوق میزنه فیلم دو تا نکته مثب بیشتر نداشت به نظر من یکی بازی خوب و پخته ی برد پیت یکی هم اون دو تا صحنه ی ابتدایی نبرد شرمنا صحنه ی پایانی فیلم هم که اوج فیلم هندی بازی یا به اصطلاح از خود گذشتگی امریکایی بود ...

- 10/5

215px-Zodiac2007Poster.jpg

Zodiak 2007

روند فیلم خیلی کند بود واسه همین وسط فیلم رسما خوابم برد ! بازی ها هم زیاد به دلم ننشست ...-

- 10/6

220px-Godzilla_%282014%29_poster.jpg

Godzilla 2014

فقط و فقط ابهت گودزیلا همین ....

- 10/8

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: PEDRAMGOLCHIN

Pzt_Kami

کاربر سایت
Sep 27, 2007
394
نام
کامبیز
واقعاً امتیازایی که بچه های اینجا به Fury دادن برای من شگفت آور بود ! تو سایت IMDbحتی خود ریویوئرهای آمریکایی هم به ندرت امتیاز بالای 50 درصد به این فیلم داده بودن اما اینجا کم مونده بود 10 بهش بدن :-o بعنوان یه علاقمند به تاریخ جنگ جهانی دوم و درنتیجه یه علاقمند به این ژانر Fury برای من نا امید کننده بود

susha

کاربر سایت
Jun 11, 2011
3,009
نام
مجید
واقعاً امتیازایی که بچه های اینجا به Fury دادن برای من شگفت آور بود ! تو سایت IMDbحتی خود ریویوئرهای آمریکایی هم به ندرت امتیاز بالای 50 درصد به این فیلم داده بودن اما اینجا کم مونده بود 10 بهش بدن :-o بعنوان یه علاقمند به تاریخ جنگ جهانی دوم و درنتیجه یه علاقمند به این ژانر Fury برای من نا امید کننده بود

خوب ما که منتقد سینما نیستیم که از همه چیز فیلم سازی سر در بیاریم و امتیاز بر اساس مقیاس های مشخص بدیم .. ما بر اساس حسی که فیلم نسبت به بقیه فیلم ها به ما داده میگیمفیلم خوب بود یا بد
من هنوز این فیلم ندیدم اما هر کس نجات سرباز رایان ببینه سطح توقعش میره بالا و ممکن هست Fury اون جور که باید و شاید دلچسب براش نباشه
مثلا خود من وقتی شروع کردم فیلم ترسناک ببینم با بهترین های این ژانر مثل کانژورین و اینسایدویس شروع کردم اما بعد وقتی فیلمی مثل بابادوک میبنم برام یک فیلم ابکی حساب میشه حالا یکی ممکن هست از همین بابادوک به شدت خوشش بیاد

Pzt_Kami

کاربر سایت
Sep 27, 2007
394
نام
کامبیز
@susha
دوست گرامی من البته گله و انتقادی از امتیازات دوستان نکردم فقط این امتیازها منو متعجب کرد چراکه اولاً اغلب امتیازهایی که دوستان در اینجا به فیلمها میدن بنظر من مناسب بوده و دوم اینکه همونطور که در پستم هم اشاره کردم و لینکشم گذاشتم تو سایت imdb هم نظر اکثریت قاطع مخاطبین نسبت به فیلم منفی بود ! په دوستان پیشنهاد میکنم به لینکی که گذاشتم برن و نظرات مخاطبین این فیلم رو بخونن (حداقل محض خنده:d)

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر