Rate your last seen movie (قوانین پست اول حتما رعایت شود)

Darkfie1d

Lux Omnia Vincit
Loyal Member
Sep 25, 2005
3,040
نام
Gwynbleidd Darkfield
  • اگه خواستید پستی رو نقل قول کنید به جای جواب دادن توی این تاپیک پست رو ببرید داخل تاپیک Movie Center و بزارید پست های اینجا به صورت یک پارچه باقی بمونه. برای این کار گزینه "+ نقل قول" رو پایین سمت چپ پست مورد نظرتون بزنید تا پست انتخاب بشه بعد داخل تاپیک Movie Center از ادیتور گزینه
    1620238607876.png
    رو بزنید و پست مورد نظرتون رو اونجا نقل قول کنید.

• لطفاً اسم فیلم رو حتماً بنویسید عکس به صورت خالی کافی نیست
  • عکسها رو حتماً به صورت Thumbnail/کم حجم قرار بدید.
  • دوستان لطف کنن به جای شیوه های من درآوردی برای امتیاز دادن ، 10 رو حداکثر قرار بدن و نسبت به اون امتیاز بدن.
  • نوشته هایی که ممکنه بخش خاصی از داستان فیلم رو لو بده، داخل تگ اسپویلر باید گذاشته بشه، در غیر اینصورت برخورد می شه
  • از پست کردن هر گونه مطلبی که به مبحث این تاپیک مربوط نمیشه خودداری کنید

امکان ویرایش قوانین وجود داره .

Nathan Drake

Evanescence
کاربر سایت
Apr 19, 2011
6,457
نام
Amir Ho3ein
devil-movie-pict-008.jpg
Devil
فوق العاده فیلم زیبایی بود.
اصلا دوست نداشتم تموم بشه. تا آخرین لحظه نمی‌شد داستان رو حدس زد. بازی ها هم خیلی خوب انجام شده بودن!
داستان هم عالی بود.
یه سوتی افتضاح هم توش داشت :D
افراد گیر افتاده تو آسانسور فقط صدا رو می‌شنیدن و نمی‌تونستن حرف بزنن و میکروفونی وجود نداشت.
یه قسمت پیرزن ِ یه سوال پرسید، از اون بالا طرف جواب داد نه :| :D اونا اصلا صدای این رو نمی‌شنیدن :| روش هم به دوربین نبود :| :D
9.5 از 10

silent-hill.jpg
Silent Hill
مثل سری بازی هاش، خیلی خوشم اومد.
بعد از این هم صد در صد Silent Hill: Revelation که در مورد Heather هست رو می‌بینم.
8 از 10
Psycho_(1960).jpg
Psycho
اولش که کلا خورد تو ذوقم :-" :D
دیدم فیلم سیاه و سفیده و با پیشروی تو داستانش هم با خودم فکر می‌کردم که واقعا چقدر مسخره، خب این که تهش معلوم ـه!
ولی به قدری در ادامه فیلم غافل گیرم کرد که فوق العاده مجذوبش شدم و یه پایان بی نقص هم داشت.
9.8 از 10
onesheet.jpg
Vacancy
فیلم جالبی بود ولی من زیاد از پایانش خوشم نیومد.
خیلی فیلم هندی بود به نظرم آخرش :-" :D
7 از 10

r10ronaldinho

کاربر سایت
Nov 27, 2007
1,566
Raid 2

MV5BMTg5MTE2NjA4OV5BMl5BanBnXkFtZTgwMTUyMjczMTE@._V1_SX214_.jpg

اکشن فوفوالعاده جذاب که با روح و روانتون بازی میکنه مثل فسمت اول خشونت بالا ولی بیشتر , همینطور داستان بهتر که جذاب تر میکنه فیلمو . ترکیب اکشن عالی , مبارزات تا حدی خوب کار شدن که نزدیکشم توی هیچ فیلم دیگه ای پیدا نمیکنید .

10/10

pouryaps3

کاربر سایت
Aug 29, 2009
576
نام
پوریا
دیدم فیلم سیاه و سفیده و با پیشروی تو داستانش هم با خودم فکر می‌کردم که واقعا چقدر مسخره، خب این که تهش معلوم ـه!

سیاه‌ و سفید بودن فیلم چه ربطی به بد بودنش داره؟

کلی فیلم سیاه و سفید داریم که به اندازه‌ی تمام فیلم‌های رنگی می‌ارزن. Dr. Strangelove, Wild Strawberries, Casablanca,... .

Nathan Drake

Evanescence
کاربر سایت
Apr 19, 2011
6,457
نام
Amir Ho3ein
سیاه‌ و سفید بودن فیلم چه ربطی به بد بودنش داره؟

کلی فیلم سیاه و سفید داریم که به اندازه‌ی تمام فیلم‌های رنگی می‌ارزن. Dr. Strangelove, Wild Strawberries, Casablanca,... .
من گفتم بد بود؟! :-/
می‌گم چون کلی فیلم قدیمی دیدم که رنگی و با کیفیت بودن، از سیاه و سفید بودن این اولش تعجب کردم و خورد تو ذوقم ولی بعدا فهمیدم با چه شاهکاری طرفم!

655

کاربر سایت
Sep 27, 2012
2,368
نام
RZA
Iron man 3

اصلا از این فیلم خوشم نیومد خیلی سطحی و بی سر و ته فقط همینو میتونم بگم :| تازه میخواستم بلوری اوریج بگیرم خوب شد نگرفتم :d

-----------
The ring : 10

یا خدا این دیگه چی بود ! ترسناک فیلمی که تو عمرم دیدم

دیگه فکر نکنم تا چند شب بتونم بخوابم :|

باور کنید از تلویزیون میترسم...:|

آخرین ویرایش:

hosein tv

کاربر سایت
Dec 24, 2013
251
نام
حسین
American hustle
?/10
فیلم رو درک نکردم که بتونم امتیاز بدم
شاید سلیقم نمیخوره به اینجور فیلما
Sinbad : legend of seven seas
10/10
در یک کلام : عالی

majidred2011

< RED PHANTOM >
کاربر سایت
Jul 16, 2011
11,340
نام
Majid
The-hobbit-the-desolation-of-smaug-visual-companion.jpg

8.6/10

آقا عالی بود :D با اینکه بخاطر طولانی بودن و وقت نداشتن به سه قسمت تقسیمش کردم ولی توی همین سه قسمت اصلا نفهمیدم زمان چطور گذشت از بس جلوه های ویژه و صحنه های اکشن فوق العاده کار شده بود!
بنظر من از همه نظر از شماره قبلی بهتر بود! چه از نظر اکشن و فیلمبرداری چه از نظر داستانی و محیط و ...! صحنه سازی ها فوق العاده بود! روایت داستان هم خیلی خوب بود و خیلی بهتر از قبلی بود!
در کل یکی از بهترین فیلمای امسال! دمشون گرم :D
بشدت منتظر شماره بعدی هستم! برای این شماره زیاد انتظار نکشیدم چون با قبلیه به اندازه این حال نکرده بودم!

در کل حتما ببینیدش واقعا عالی کار شده! حتی بخاطر جلوه های ویژه ـشم که شده میشه 2-3 بار فیلمو از اول دید :D

D@SHR3ZA

کاربر سایت
Nov 4, 2006
1,805
نام
محمد رضا
8.6/10

آقا عالی بود :D با اینکه بخاطر طولانی بودن و وقت نداشتن به سه قسمت تقسیمش کردم ولی توی همین سه قسمت اصلا نفهمیدم زمان چطور گذشت از بس جلوه های ویژه و صحنه های اکشن فوق العاده کار شده بود!
بنظر من از همه نظر از شماره قبلی بهتر بود! چه از نظر اکشن و فیلمبرداری چه از نظر داستانی و محیط و ...! صحنه سازی ها فوق العاده بود! روایت داستان هم خیلی خوب بود و خیلی بهتر از قبلی بود!
در کل یکی از بهترین فیلمای امسال! دمشون گرم :D
بشدت منتظر شماره بعدی هستم! برای این شماره زیاد انتظار نکشیدم چون با قبلیه به اندازه این حال نکرده بودم!

در کل حتما ببینیدش واقعا عالی کار شده! حتی بخاطر جلوه های ویژه ـشم که شده میشه 2-3 بار فیلمو از اول دید :D

تو که همش تعریف کردی پس چرا 8.6 دادی؟!!!!!:d:-/ اولین باره اینجور نمره رو میبینم;)

majidred2011

< RED PHANTOM >
کاربر سایت
Jul 16, 2011
11,340
نام
Majid
تو که همش تعریف کردی پس چرا 8.6 دادی؟!!!!!:d:-/ اولین باره اینجور نمره رو میبینم;)
اولین باره؟ پس لابد تازه اومدی توی این تاپیک :)
تو به نمره هایی که سایتا به فیلما میدن یا نمره IMDB نگاه کن فقط یک شاهکار تاریخه که نمرش میشه مثلا 9.5! منم کلی از این تعریف کردم ولی شاهکار تاریخ محسوب نمیشه به هیچ وجه!
فیلمی که بتونه 8.6 بگیره یعنی فوق العادس! والا من اصلا از اینجوری نمره دادن خوشم نمیاد که بعضیا یکم از یک فیلم خوششون میان 10/10 میدن میرن :D

Daemonis

Run Baby Run
کاربر سایت
Jan 3, 2009
7,028
نام
محمد امین
39300836663742686660.jpg

Joe

8/10

خیلی خوب بود . تقریبا یادم رفته بود که نیکولاس کیج اینچنین اکتور فوق العاده ای هست . آخرشم واقعا زیبا بود .

کارگردانی خیلی خوب بود و موزیکاش هم واقعا زیبا و تاثیر گذار بودن .

زیاد چیزی نمیخام بگم ولی اگه بعد از سالها واقعا میخاین نیکولاس کیج رو ببینین این فیلمو ببنین .

Last edited by a moderator:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر