Rate your last seen movie (قوانین پست اول حتما رعایت شود)

Darkfie1d

Lux Omnia Vincit
Loyal Member
Sep 25, 2005
3,040
نام
Gwynbleidd Darkfield
  • اگه خواستید پستی رو نقل قول کنید به جای جواب دادن توی این تاپیک پست رو ببرید داخل تاپیک Movie Center و بزارید پست های اینجا به صورت یک پارچه باقی بمونه. برای این کار گزینه "+ نقل قول" رو پایین سمت چپ پست مورد نظرتون بزنید تا پست انتخاب بشه بعد داخل تاپیک Movie Center از ادیتور گزینه
    1620238607876.png
    رو بزنید و پست مورد نظرتون رو اونجا نقل قول کنید.

• لطفاً اسم فیلم رو حتماً بنویسید عکس به صورت خالی کافی نیست
  • عکسها رو حتماً به صورت Thumbnail/کم حجم قرار بدید.
  • دوستان لطف کنن به جای شیوه های من درآوردی برای امتیاز دادن ، 10 رو حداکثر قرار بدن و نسبت به اون امتیاز بدن.
  • نوشته هایی که ممکنه بخش خاصی از داستان فیلم رو لو بده، داخل تگ اسپویلر باید گذاشته بشه، در غیر اینصورت برخورد می شه
  • از پست کردن هر گونه مطلبی که به مبحث این تاپیک مربوط نمیشه خودداری کنید

امکان ویرایش قوانین وجود داره .

OMG

کاربر سایت
Sep 17, 2012
4,223
نام
امیرحسین
FF 6:
6.8
GI Joe Retaliation:
6.3
آخر دوتاشون رو اعصاب بود. فست 6 که 20 دقیقه هواپیما ه تو باند حرکت میکنه آخر هم باند تموم نمیشه, Gi Joe هم که راک تفنگ داشت, بعد طرفو خم میکرد که شلیک کنه, به جای اینکه به یارو بزنه میزد به ستون پشتش:|
یک دلیله رو اعصاب بودنه GI Joe اینه که ماشین با سرعت 120-140 تا اومد تو شیکمه فایرفلای, بعد خیلی شیک بلند شد رفت خونشون:|
جیسن استاتهام؟ Are you F*cking kidding me?

Zack_Fair

کاربر سایت
Mar 16, 2010
1,745
Clockwork_orangeA.jpg

بالاخره منم این شاهکار رو دیدم. از همه لحاظ (موزیک، سناریو، فیلم برداری و...) بی نقص و عالی بود. از همون ثانیه اول که رنگ های متضاد تیتراژ می زد تو چشم آدم (تو سینما یا تاریکی باشید چشمتون رو می بندید) توجه رو جلب می کرد تا آخرش که عالی تموم شد. بهترین فیلم کوبریک بود که دیدم و یکی از بهترین های عمرم. یکی از بهترین بازیگری هایی که دیدم تو این فیلم بود حتی نقش های کوتاه هم سنگ تموم گذاشته بودن. دیالوگ ها تماما عالی... در مورد داستانش که خودتون می دونید ولی منو بیشتر یاد این جوونای تندرو دهه 70 خودمون انداخت که تو مدرسه مخشون رو زدن:D چون همه شون دقیقا فکر اون موضوعات ...ـن و ظاهرا هم می خوان مذهبی باشن و در ضمن عامل اذیت و آزار ملتن از طرف حکومت ولی به نحو دیگه.

نمره من: 10/10

Hamed Vincent

کاربر سایت
Dec 15, 2007
1,391
نام
حــــــامــد
Iron Man 3

gICTnS1XfqWR7WfyHPIiU2gCUQa.jpg

من اول آیرون من 3 رو دیدم. راستش از نظرم شوخی هایش ( هر چند گستاخانه و بعضی جاها بی اثر ) اکثراً خوب در اومده بودند. توی ماهنامه 24 خونده بودم شین بلک ( Shane Black ) قبلاً با داونی جونیور یه فیلم کار کرده بودند و از اون همکاری راضی بودند هر چند فیلم موفقیت انتقادی داشت ولی فروش نکرد.به هر حال نظرم روی سومین قسمت خیلی مثبته و من تا حالا 4 بار دیدمش از بس برام جذاب بوده ...

10 / 8.5

==================

Kiss Kiss Bang Bang

18GHWx66uADdY7GM9NL8WRY5GSw.jpg

شروع فیلم یه مقدار ناامید کننده است ولی به محض اینکه با نریشن های داونی جونیور راه بیاین و بهشون عادت کنید ، محو قصه جذاب فیلم میشید که شوخی هاش بسیار بسیار به جا است و کاملاً اثر می کنند. مخصوصاً مقوله مبارزه با گـِـی ها ... توصیه میشه حداقل دو بار ببینیدش.

10 / 9

Red Dev!ls

کاربر سایت
Apr 2, 2013
1,595
نام
وحید
Scott Pilgrim VS. The World
9/10
خیلی لذت بردم از این فیلم.جلوه های ویژه ش هم از Man of Steel خیلی بهتر بود.:d

جالبه حالا ما هم دیدیم یه نظر بدیم :d دیروز دیدم فیلم رو :d

Scott Pilgrim VS. The World

بسیار بسیار فیلم فان و جالب خیلی خوبی بود که بطرز جالبی هم در دسته فیلم های تینیجری خیلی خوب قرار میگیره . موضوع فیلم بسیار عجیب و جالب هست و واقعا کشش لازم رو تا اخر ایجاد میکنه ، انتخاب بازیگر نقش اول یعنی اسکات پیلگیریم میتونست بهتر باشه بنظرم در باقی موارد انتخاب بازیگر ها عالی بود . در کل حتما توصیه میشه فیلم دیده بشه حالا دقیق نمیدونم فیلم از رو یه بازی قدیمی ارکید درست شده یا موضوع فیلم همینجوری هست و اطلاع دقیقی ندارم .

8/10

Man Of Steel

بعنوان کسی که بنظر خودم سعی کردم بهترین های کمیک شخصیت Superman رو مطالعه کنم و یه اشنایی اندکی از این شخصیت قبل از فیلم داشتم باید بگم فیلم واقعا خوب و زیبا و مناسبی بود . لحظات درام فیلم درسته خوب نبود و کسی هم انتظار هم چیزی از کارگردانی مثل اسنایدر نداشت و نخواهد داشت ولی با اینحال فیلم کاملا مناسب روحیات شخصیت سوپر من هست و خود فیلم نیز تلفیقی از بهترین کمیک های سوپرمن بوده مثلا اون صحنه در کلیسا با اینکه صحنه بسیار کوتاهی بود کسانی که کمیک Superman For Tomorrow رو خونده باشند کاملا متوجه میشند که بسیار شبیه پنل های صحبت سوپرمن با پدر کلیسا بوده . خود شخصیت سوپرمن بنظرم خوب بود با اینکه دوست نداشتم از همون اول لوئیس بدونه که کی سوپرمن هست ولی خب باز با اینحال خوب بود . مهمترین قسمت های فیلم صحنه های مبارزه و اکشن هست که حقا اسنایدر کاملا کاملا کاملا ادم رو ارضا میکنه و حق شخصیت سوپرمن رو که قبلا در فیلم هاش ادا نشده بود رو ادا میکنه . فیلم در واقع میخواد تاریک باشه ولی هرچی زور میزنه نمیتونه و همین یکی از بزرگترین ایراداتش هست چون هیچوقت سوپرمن شخصیت تاریک و خفنی نبوده و یه شخصیت کاملا مثبت و روشننگری بوده پس این مورد بعث میشه یه حس تضاد در فیلم ایجاد بشه .

در کل به شخصه از فیلم در کل راضی هستم و مبارزه اخر سوپرمن با جنرال زاد هم یکی از اپیک ترین و زیبا ترین مبارزه های فیلم های کمیک بوکی هست و به شخصه خیلی خیلی خیلی بهتر از مبارزه بتمن با بین در اخرین قسمت سه گانه در اومده . لازم نیست گفته بشه و مطمئنا همه نگاه خواهند کرد ولی اون دسته ای که شک هم دارند برای حی یکبار دیدن هم واقعا ارزش داره .

8.5/10

EnzoFerrari

کاربر سایت
Jan 4, 2012
207
نام
سهیل
V.H.S

vhs-371607.jpg

فیلم ترسناک بدی نیست.به سبک فیلمبرداری اول شخص یا همون handycam movie.داستان خاصی نداره در مورده
چند تا آدم با روحیات جامعه ستیزه که یه نفر باهاشون تماس میگیره و بهشون میگه که باید برن به یه خونه و از اونجا
یه نواره vhs بدزدن برای یک مشت دلار البته.وقتی که وارد خونه میشن یه سری نواره دیگه هم پیدا میکنن...
فیلمش بیشتر میشه گفت تشکیل شده از چندتا فیلم کوتاه ترسناک.بعضی جاهاش واقعا ترسناکن.قسمتایی که توش روح داره حداقل واسه من ترسناک بودن(کلا با روح من میانه ی خوبی ندارم:d)
(فقط اگه از آدمای احمق و کودن تو فیلمای ترسناک کفرتون در میاد زیاد پیشنهاد نمیکنم این فیلمو ببینین.چون چندتا از احمق ترین آدمای فیلمای
ترسناکو میتونین تو این فیلم ببینین)

6/10

آخرین ویرایش:

Red Dev!ls

کاربر سایت
Apr 2, 2013
1,595
نام
وحید
Oblivion-movie-poster.jpg

Oblivion

Oblivion یکی از اون دسته فیلم هایی بود که برام بود و نبودش هیچ فرقی نمیکرد و کلا اصلا مهم نبود برام که کی بیاد و کی نیاد چون از فیلم قبلی کارگردان یعنی Tron : L یه انتظار زیادی داشتم به هر دلیلی ولی انقدر که اون فیلم بد و مزخرف بود که کلا زده شدم . اما Oblivion حقا شگفت زده ام کرد . انتظار زیادی از فیلم نداشتم و بدون هیچونه اطلاعات و شوقی نشستم و راحت فیلم رو دیدم و باید کاملا بگم که سوپرایزم کرد ! جو هنری فیلم حقا زیبا هست و ربات و کاستوم اصلی کاراکتر ها و کلا محیط و اتمسفر فیلم حرفی برای باقی نمیزاره و کاملا ادم رو ارضا میکنه !! یه جو سفید و شیک و صاف و سوف و تمیز و عالی که ادم ار تک تک ثانیه هاش لذت میبره . داستان فیلم هم با اینکه کاملا کلیشه ای و کاملا اشنا و از پیش خونده هست ولی چندتا سوپرایز خفن داره که نمیگذاره داستان فیلم بره جز دسته فاجعه ها . به شخصه اصلا از تام کروز خوشم نمیاد و هیچ علاقه ای بهش ندارم و بعضی اوقات من رو یاد یکی از مزخرف ها بنام گلزار میندازه ولی این نقش کاملا روش نشسته و بهش در واقع میاد !! مورگان فریمن هم که طبق معمول همیشه نقش یه A Wise Oldman رو ایفا میکنه که کاملا تکراری و الکی هست . البته از این موضوع هم نگذریم که فیلم خیلی سوال ها رو بی جواب میزاره و اصلا معلوم نمیشه و تعداد این سوال ها از تعداد دقیقه های فیلم هم بیشتر هست ! و کلا پلات هول زیاد داره .
از موضوعات بالا که بگذریم میرسیم به موسیقی فوق العاده و خارق العاده و شگفت انگیز فیلم . کلا این بحث جای هیچ نقد و انتقادی رو برای ادم باقی نمیگذاره !! موسیقی های فیلم در حین پخش فیلم خارق العاده هستند و با تیتراژ اخر که دیگه هدشات رو میزنن و عملا نابود میکنند ببیننده رو .
موسیقی فیلم یه حس کاملا فضایی و اخر الزمانی و پانک داره و کاملا با موضوع فیلم و جو و فضاش مطابقت داره !! یکی از دلایلی که ممکنه ببیننده سختگیر از فیلم زجر نکشه همین موسیقی هست و بس که جای هیچ حرف و حدیثی رو باقی نمیزاره این بخش .

حتما حتما اهنگ Olivion توسط گروه M83 رو دانلود کنید !! حتما حتما ! بعید میدونم نامزدی داشته باشه ولی این ساندتراک یکی از مدعی های اصلی و کلفت اسکار 2013 میتونه ( میتونست ) باشه !

در اخر اینکه قسمت قسمت های فیلم جز موسیقی و صداگذاری عیب و ایرادت بسیار بسیار زیادی دارند و بزرگترینشون هم داستان هست ولی بطرز عجیبی مجموعه این قسمت ها تشکیل یه فیلم خوب یا حتی خیلی خوب رو میده !! و صد در صد دیدن فیلم برای پر کردن اوقات فراغت توصیه میشه و کاملا ارزشش رو داره . به شخصه خودم از فیلم خیلی خیلی لذت بردم و ممکنه تنها ادم تو دنیا باشم که انقدر لذت برده و خودمم انقدر نمیدونم چرا !!:d

9/10

Al!reza

کاربر سایت
Jul 27, 2011
7,549
نام
Alireza
به شخصه خودم از فیلم خیلی خیلی لذت بردم و ممکنه تنها ادم تو دنیا باشم که انقدر لذت برده و خودمم انقدر نمیدونم چرا
.
منم خیلی خوشم اومد :d
ولی 9 نمیدنم 8 میدم :d

crm_114

کاربر سایت
Apr 18, 2012
31
بسیار بسیار فیلم فان و جالب خیلی خوبی بود که بطرز جالبی هم در دسته فیلم های تینیجری خیلی خوب قرار میگیره . موضوع فیلم بسیار عجیب و جالب هست و واقعا کشش لازم رو تا اخر ایجاد میکنه ، انتخاب بازیگر نقش اول یعنی اسکات پیلگیریم میتونست بهتر باشه بنظرم در باقی موارد انتخاب بازیگر ها عالی بود . در کل حتما توصیه میشه فیلم دیده بشه حالا دقیق نمیدونم فیلم از رو یه بازی قدیمی ارکید درست شده یا موضوع فیلم همینجوری هست و اطلاع دقیقی ندارم .
فیلم رو که از رو یه کمیک با همین اسم ساختن. اون بازسازی فضاهای آریکید و خصوصا بازی های فایتینگ هم که انجام گرفته من فکر کنم کرمیه که جدیدا به یه سری از کارگردانا افتاده. مخصوصا تو کارهای greg mottola و edgar wright. حالا نه انقدر مستقیم. کلا فکر نکنم خود کمیک اینطوری باشه.
بعد چرا با مایکل سرا حال نمیکنی؟ :D فکر نکنم کسی بهتر از اون یتونست صحنه هایی که پیلگریم استرسی و عصبیه رو بهتر بازی کنه. مثلا Christopher Mintz-Plasse هم شاید خوب بود ولی اون خیلی کاراکتر nerdتر یا پلشت تری داره به نظرم

Red Dev!ls

کاربر سایت
Apr 2, 2013
1,595
نام
وحید
بعد چرا با مایکل سرا حال نمیکنی؟ :biggrin1: فکر نکنم کسی بهتر از اون یتونست صحنه هایی که پیلگریم استرسی و عصبیه رو بهتر بازی کنه. مثلا Christopher Minta-Plasse هم شاید خوب بود ولی اون خیلی کاراکتر nerdتر یا پلشت تری داره به نظرم

نه نه !! برعکس خیلی خیلی دوستش دارم و عاشق نقشش تو Arrested هم هستم ولی نمیدونم چرا احساس میکنم بهش نمیومد !! :d شاید به جسی ایزنبرگ بیشتر میومد یا نمیدونم مثلا به لوگان لرمن !! :d

Noirique

کاربر سایت
Jan 17, 2009
3,179
نام
امیرحسین
Olympus Has Fallen

فیلم زیاد جاب بحث خاصی نداره ولی خوب چیزی که بیشتر از بقیه موارد توجهم رو جلب کرد خوش ساخت بودن فیلم و کارگردانی خوبش بود که با وجود کلیشه ای بودن وقایع فیلم مخاطب رو جذب خودش میکرد !

7/10

pandora tomorrow

True Blue
مدیر انجمن
Sep 23, 2005
40,800
نام
امین
Oblivion

1374740519141.jpg

واقعا فکرشو نمیکردم این قدر این فیلم خوب باشه ! واقعا سوپرایز شدم ! از تک تک لحظات فیلم لذت بردم اتمسفرش کاملا شما رو میگیره اصلا نمیزاره به چیز دیگه ای غیر فیلم فکر کنین...
موسیقی فیلم هم باید بگم خارق العاده بود

10/10

این 10 رو واسه سوپرایز شدنم دادم وگرنه هر فیلمی حقش 10 نیست

پ.ن: اخر فیلم از نظر احساسی نابودم کرد !

Red Dev!ls

کاربر سایت
Apr 2, 2013
1,595
نام
وحید
راستی یادم رفت که بگم Oblivion هر چقدر داستان بدی داشت ولی یکی از بهترین پایان ها رو در سبک خودش داشت !! نه مسخره بود و نه الکی و نه تخیلی !! یه پایان کاملامعقول و حساب شده !

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر