Rate your last seen movie (قوانین پست اول حتما رعایت شود)

Darkfie1d

Lux Omnia Vincit
Loyal Member
Sep 25, 2005
3,040
نام
Gwynbleidd Darkfield
  • اگه خواستید پستی رو نقل قول کنید به جای جواب دادن توی این تاپیک پست رو ببرید داخل تاپیک Movie Center و بزارید پست های اینجا به صورت یک پارچه باقی بمونه. برای این کار گزینه "+ نقل قول" رو پایین سمت چپ پست مورد نظرتون بزنید تا پست انتخاب بشه بعد داخل تاپیک Movie Center از ادیتور گزینه
    1620238607876.png
    رو بزنید و پست مورد نظرتون رو اونجا نقل قول کنید.

• لطفاً اسم فیلم رو حتماً بنویسید عکس به صورت خالی کافی نیست
  • عکسها رو حتماً به صورت Thumbnail/کم حجم قرار بدید.
  • دوستان لطف کنن به جای شیوه های من درآوردی برای امتیاز دادن ، 10 رو حداکثر قرار بدن و نسبت به اون امتیاز بدن.
  • نوشته هایی که ممکنه بخش خاصی از داستان فیلم رو لو بده، داخل تگ اسپویلر باید گذاشته بشه، در غیر اینصورت برخورد می شه
  • از پست کردن هر گونه مطلبی که به مبحث این تاپیک مربوط نمیشه خودداری کنید

امکان ویرایش قوانین وجود داره .

Slim $hady

کاربر سایت
Feb 1, 2010
2,307
نام
شایان
دوستان paranormal activity 3 4 هم مثه 1 2 ینی روندش همونه یا ایده های جدیدی میاد توش ؟:d

روندش همونه (دوربین مخفی و اینجور چیزا... )... فقط داستان 3 قبل از 2 ـه (که خود 2 هم قبل از 1 که) و داستان 4 بعد از 1 ـه!! :d
به نظرم 3 ـش زیاد جالب نیست، اما 4 ـش عین یکش ترسناک ـه.. (حداقل واسه من بود :d)

ADU_Tank

کاربر سایت
May 26, 2011
1,269
نام
Ali
تو فکرشو بکن زن سیاهه گفت bye miss lara و بعد جانگو یه تیر میزد و خانومه همونجوری میوفتاد زمین....اصلا قشنگ نمیشد....ولی عوضش الان با یه صحنه ی بترکون شاهد هستیم که توی ذهنت میگی.....miss lara پخش شد !!!
آخه نگاه کن شما،منم اون صحنه خیلی هیجان داشت واسم،یه لحظه میخکوب شدم اما خب بعدش که دوباره دیدم،خداییش خیلی مصنوعی بود.دیگه اونقدرم نباید پخش میشد:d
انگار توسط نیروی ماوراءالطبیعه پرت شد:d

Lord Stark

کاربر سایت
Aug 17, 2007
16,047
نام
معراج
انیمیشن تهران 1500

امتیاز من : 7/10

البته شاید نمره بالایی بنظر بیاد برای یه انیمیشن ایرانی ولی انصافا از نظر تکنیکی در سطح استانداردهای روز دنیاس! واقعا غافلگیر شدم!! داستانش هم بد نیست هرچند خیلی کلیشه ای بود ولی در کل لذت بردم.

magiteq

کاربر سایت
May 1, 2008
1,801
نام
Ata
django
7/10
imdb rate:8/3
محصول:2012 (us)

اینکه چرا المانیه عاشق جانگو میشه چرا براش فداکاری میکنه چرا حاضر میشه به جانگو برای پیدا کردن زنش کمک کنه اینکه چرا یک سفید پوست به این حد از گذشتگی برای یک
سیاه پوست میرسه یا اینکه شخصیت المانی در قسمت اخر فیلم که وارد کتابخانه دی کاپریو میشه اگر دقت کنید کمی قبل از اون صحنه یک فلش بک اتفاق میافته که المانی یاد سیاه:D
پوستی میافته که توسط سگ ها تیکه پاره شده و بعد از اون صحنه المانی دی کاپریو رو میکشه و میگه(نمیتونم تحمل کنم و به راحتی جانش رو فدا میکنه) اینکه المانی تحت تاثیر خاطره سیاه پوست تیکه پاره شده قرار میگیره و یک دفعه متحول میشه خواب این برای من قابل باور نیست.
در یک صحنه زمانی که سفید پوستها با پارچه های سفید روی سرشون به کالسکه المانی در شب حمله میکنن یک مکالمه ای بین سوار کارها به وجود میاد درباره سوراخ های پارچه سفید روی سرشون و این مکالمه اگر طنز سیاه تارتینو بوده من که اصلا نتونستم باهاش ارتباط برقرار کنم.
کلا کارکترهای این فیلم یا کاملا مثبت ان یا کاملا منفی شخصیت خاکستری عملا وجود نداره و کارکتر ها هیچ پیچیدگی ندارن و کمی شخصیت المانیه نه اینکه بگم پیچیده ولی مبهم و غیر قابل درکه.
این فیلم هدفش کاملا کوبیدن امریکایی هاست یعنی فیلمی که در اش دی کاپریو که یک نماد صد درصد امریکایی و حالت مقدسی داره نقش یک شخصیت کاملا شیطان صفت رو بازی میکنه بدون شک اون فیلم بدون هیچ رحمی امریکایی ها رو له میکنه.
جالب اینجاست که تمام شخصیت های امریکایی این فیلم از دم وحشی نشون داده شدن و حتی کارکتری که به جانگو کمک میکنه هم المانیه.

آخرین ویرایش:

slip_knot

کاربر سایت
Jun 6, 2006
2,502
نام
سپهر
من که اصلا نفهمیدم چی نوشتی ؟!:d

برو اون قسمت رو ببین....و وقتی خدمتکار اون حرف رو زد رو مشاهده کن....اگه نفهمیدی بازم ایشالله قرار میزارم باهات خودم همون نقش رو اجرا میکنم

.............
@ADU_TANK
به نظرم اگه همون اولین بار هم اونجوری که شما میخواستی اتفاق میوفتاد اونقدر شکه نمیشدی
.............
برای اینکه آف تاپیک نباشه
تهران 1500
5/10
5 نمره به خاطر شوق و ذوق ایرانی بودنم دادم فقط....نه داستان نه تکنیک خوب(خودم جز کسایی هستم که میگن کار بالاخره باید از یچا شروع شه تا پیشرفت کنه)چون انتظارم یخورده بالاتر بود(نه در حد Toy Story3 یا wall-E ولی بعضی جاها یخورده تو ذوق میزد.....یکی از مسائل مهمی هم که با روانم بازی کرد لبخونیه کاراکتر ها با صدا بود...
حرکت لب: بیا !!!
صدای گوینده: از جلو چشام خفه شو !!!

vahidrezi16

کاربر سایت
Oct 4, 2005
864
نام
وحید
آخه نگاه کن شما،منم اون صحنه خیلی هیجان داشت واسم،یه لحظه میخکوب شدم اما خب بعدش که دوباره دیدم،خداییش خیلی مصنوعی بود.دیگه اونقدرم نباید پخش میشد:d
انگار توسط نیروی ماوراءالطبیعه پرت شد:d

کسی میدونه دلیل خاصی داشت که همه تو فیلم جانگو کشته میشن ولی خود تارانتینو منفجر میشه و به 60 تیکه ی مساوی تقسیم شد؟!!برام جالبه بدونم...
:)

BLACK.HAWK

کاربر سایت
Apr 7, 2008
6,504
نام
علی
کسی میدونه دلیل خاصی داشت که همه تو فیلم جانگو کشته میشن ولی خود تارانتینو منفجر میشه و به 60 تیکه ی مساوی تقسیم شد؟!!برام جالبه بدونم...
:)
کلا تارانتینو تو فیلم های خودش دوست داره به طرز فجیعی کشته بشه!!!

Alkazar

کاربر سایت
Mar 1, 2012
3,151
نام
پویان
تهران 1500

7/10

امروز صبح رفتم سینما ، سانس 9 . خالی وخلوت ! با خیال راحت فیلم رو دیدم !
فیلم تهران 1500 رو دیدم ! به عنوان اولین انیمیشن سینمایی ایران بد نبود !
قیافه بازیگر ها رو به نظر من تونسته بودند به خوبی شبیه خودشون دربیارند ! گرچه داستان فیلم یه نمه تکراری هست !
نکات طنز باحالی و جالبی رو هم داشت فیلم که باید با دقت فیلم رو دید مثل اونجا که پشت پیکان جواد نوشته بود : "بیمه دعای مادر" یا آخرین بشکه 20 لیتری نفت ایران در موزه قرار گرفت !
در کل خوشم اومد ! امیدوارم در این بخش در سینمای خودمون بتونیم ییشرفت کنیم !

vahidrezi16

کاربر سایت
Oct 4, 2005
864
نام
وحید
ممنون از تمام کسائی که با ذوق زدگی بسیاری بابته اولین انیمیشن درس حسابی ایرانی،کلا داستان رو به عرصه ی حضور نمائیدند!!!
دو قرون هم میخواست یکی ببینه و فروش کنه،اونم بپرونید تشکر میکنم...از تک تک شما... :))

Lord Stark

کاربر سایت
Aug 17, 2007
16,047
نام
معراج
برای اینکه آف تاپیک نباشه
تهران 1500
5/10
5 نمره به خاطر شوق و ذوق ایرانی بودنم دادم فقط....نه داستان نه تکنیک خوب(خودم جز کسایی هستم که میگن کار بالاخره باید از یچا شروع شه تا پیشرفت کنه)چون انتظارم یخورده بالاتر بود(نه در حد Toy Story3 یا wall-E ولی بعضی جاها یخورده تو ذوق میزد.....یکی از مسائل مهمی هم که با روانم بازی کرد لبخونیه کاراکتر ها با صدا بود...
حرکت لب: بیا !!!
صدای گوینده: از جلو چشام خفه شو !!!

به عنوان اولین انیمیشن سینمایی ایران خوب بود یه مقدار داری سخت میگیری بهش:| از نظر تکنیکی که انصافا خوب بود! انتظار وال ایی یا توی استوری از یه انیمیشن ایرانی انتظار خیلی خیلی بالاییه!! امکانات رو باید مقایسه کنی + هزینه ای که شده.

slip_knot

کاربر سایت
Jun 6, 2006
2,502
نام
سپهر
به عنوان اولین انیمیشن سینمایی ایران خوب بود یه مقدار داری سخت میگیری بهش:| از نظر تکنیکی که انصافا خوب بود! انتظار وال ایی یا توی استوری از یه انیمیشن ایرانی انتظار خیلی خیلی بالاییه!! امکانات رو باید مقایسه کنی + هزینه ای که شده.

معراج جان من گفتم انتظارم در اون حد اصلا نیست و جزو طرفداران پروپا قرص شکلگیری اینجور پیشرفت هام توی همین سمت earth:d
ولی مشکل لب خونی و نبود یه داستان پایدار(انگار حرکت اصلی فقط ساخت انیمیشن بود و اگه داستان نبود هم اشکال نداره چون
اون پسره که آهنگ میخوند و 3 متری میزد!!! اول فیلم بود....آخر فیلم هم بود....اما وسط فیلم غیبش زده بود....لامصب انگار کنسرت داشت
) یا
یا اون نادر که یه G.K.D.Bمعرفی کرد و یه چایی خورد...5 دقیقه بعد دیگه همچین شخصیتی اصلا تو داستان نبود و تاثیر خاصی نداشت بود و نبودش
یا بعضی صحنه ها که انگار طراح انیمیشن چون درست کرده بود حتما باید داخل فیلم قرار میگرفت....انگار هرچی زمان فیلم بیشتر باشه بهتره
................
باز هم در کل اینهمه چیزی که گفتم وقتی اومدم بیرون از سینما با دوستام گفتیم با همه ی اینها خوب بود برای بار اول....چون میدونستیم نمیخوایم با جدیدترین تکنولوژی ها روبرو شیم

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر