Rate your last seen movie (قوانین پست اول حتما رعایت شود)

Darkfie1d

Lux Omnia Vincit
Loyal Member
Sep 25, 2005
3,040
نام
Gwynbleidd Darkfield
  • اگه خواستید پستی رو نقل قول کنید به جای جواب دادن توی این تاپیک پست رو ببرید داخل تاپیک Movie Center و بزارید پست های اینجا به صورت یک پارچه باقی بمونه. برای این کار گزینه "+ نقل قول" رو پایین سمت چپ پست مورد نظرتون بزنید تا پست انتخاب بشه بعد داخل تاپیک Movie Center از ادیتور گزینه
    1620238607876.png
    رو بزنید و پست مورد نظرتون رو اونجا نقل قول کنید.

• لطفاً اسم فیلم رو حتماً بنویسید عکس به صورت خالی کافی نیست
  • عکسها رو حتماً به صورت Thumbnail/کم حجم قرار بدید.
  • دوستان لطف کنن به جای شیوه های من درآوردی برای امتیاز دادن ، 10 رو حداکثر قرار بدن و نسبت به اون امتیاز بدن.
  • نوشته هایی که ممکنه بخش خاصی از داستان فیلم رو لو بده، داخل تگ اسپویلر باید گذاشته بشه، در غیر اینصورت برخورد می شه
  • از پست کردن هر گونه مطلبی که به مبحث این تاپیک مربوط نمیشه خودداری کنید

امکان ویرایش قوانین وجود داره .

May 24, 2008
1,156
نام
احسان
گفتی paranormal activity:D
Paranormal Activity 2
این بابا خودشو مسخره کرده یا مارو؟! این که همون یکش بود دریغ از یه ذره تغییر! اسمشو باید می ذاشت Khale Bazi Activity:D
3.5/10
The trouble with Harry
فیلم کمدی هیچکاک!
7.4/10
داستان فیلم داستان یه عدس که نمی دونن کدومشون قاتل هری اند. البته این طوریم نیست ولی اطناب در توضیح مزشو می بره.
اینم تهش:D:
44729288938308290842.bmp

Hamed Vincent

کاربر سایت
Dec 15, 2007
1,391
نام
حــــــامــد
Tekken : Blood Vengeance

مشخصاً پیشرفت در واقعی تر شدن انیمیشن ها رو میشه توش مشاهده کرد. فناوری هایی که به کار گرفته شده بود عالی بودن ، نقطه ضعف اصلی اش داستان کم مایه و فوق العاده ضعیفش است + شخصیتهای محدود ... دیالوگ هاش هم چیز خاصی نداشتن.
10 / 7.5

The Woman

قبلاً فکر می کردم کسانی که محض تفریح و با لذت میشینن SAW نگاه می کنند سادیسم دارن ، الان تحمل کردن SAW در برابر این یکی برام خیلی خیلی راحت تره ! مزخرف بود ، چندش آور ، نمایه ای از افکار منحرف سازندگانش ....
فاقد ارزش گذاری !

بنظرم در مقایسه با طنزهای سخیفی مثل Hangover نمره بسیار بالاتری میگیره.

سخیف سر تا پاته ! :D حالا میگن ایده Hangover تکراری شده ، دلیل نمیشه بهش بگی سخیف ، اِی انسانِ پَست ! :D

سلام
پستها رو به تاپیک فیلم انتقال دادم .

مصداق مشخص اسپم ... از روی دسپیریت شدن پست ها می شد حدس زد که کجا رفته اند ! این پست توضیح واضحات است و مصداق علنی اسپم !
مدیران لطفاً با این ناظم خاطی برخورد کنند ! :D

پ.ن. دیدی مـُچـِـت رو گرفتم پرهام !!!؟ :D

clockwork orange

کاربر سایت
Aug 17, 2007
793
نام
اردلان
The Skin I Live In
8/10
13275967131.png

توضیح خاصی نمی دم فقط اینکه فیلم در نگاه اول شبیه Eyes Without a Face بنظر میاد و منتقدین هم بیشتر روی تلفیق المان های ترس با علمی تخیلی تاکید کردن ولی فیلم تموم که شد بیشتر یاد The Face of Another فیلم هیروشی تشیگاهارا و کتابش نوشته کوبو آبه افتادم. ترکیب جنبه های ملودراماتیک معمول آلمودوار با تعمقات اگزیستانسیالیه The Face of Another. حتی پوسترهای سه فیلم هم کم و بیش به هم شبیه اند.

----------------------------------------------------------------------
Eyes Without a Face
9/10
13275967661.jpg

-----------------------------------------------------------------------
The Face of Another
9/10
13275967991.jpg

پژمان

کاربر سایت
May 21, 2007
1,277
نام
پژمان
Paranormal Activity 3

نمره: 5

فیلمنامش خیلی ضعیف بود. علت و معلول رسما بی معنی بود. شرح صحنه افتضاح بود. اچزای محیط بی معنی بودند. از این خلاصه‌تر نمیشه این فیلم رو برد زیر سوال!
فقط میخواست با کاربرد متافیزیک ترس رو القا بده که اون رو هر کسی میتونه با تعریف یه داستان این مدلی به مخاطبش منتقل کنه و لازم نبود بارش فیلمی ساخته بشه.
بایدم گنگ باشه در حقیقت 1و2و3 هر کدوم به هم مرتبط اند. حتما باید 1 رو ببینید تا 3 رو بفهمید
جالبه این به اصطلاح فیلم نسخه اول به نظر میرسید مستنده ولی وقتی 2 و 3 اون اومد دیدیم خالی بندی بیش نیست
طرف یه فیلمم خونه فامیلش گرفته یه دوربینم اونجا کاشته خودش یه فیلم شده!

Mr.Death

دبیر تحریریه بازنشسته
کاربر سایت
May 31, 2006
4,070
نام
احد
بایدم گنگ باشه در حقیقت 1و2و3 هر کدوم به هم مرتبط اند. حتما باید 1 رو ببینید تا 3 رو بفهمید
جالبه این به اصطلاح فیلم نسخه اول به نظر میرسید مستنده ولی وقتی 2 و 3 اون اومد دیدیم خالی بندی بیش نیست
طرف یه فیلمم خونه فامیلش گرفته یه دوربینم اونجا کاشته خودش یه فیلم شده!

من قطعا چون شماره‌ی اول و دوم رودیدم اومدم نظر دادم دیگه :D
گنگ نبود بهتره بگیم بی ربط بود.

tourk

کاربر سایت
Apr 27, 2008
345
نام
سعید
The Assassination of Jesse James by the Coward Robert Ford
بعضی جاهاش یه خورده خسته کننده بود ، ولی میشه گفت یکی از بهترین های دهه گذشته بود. نمی دونم آکادمی چه مشکلی با برد داره ، واقعا بازیش شاهکار بود.
یکی از زیباترین صحنه هایی که تا حالا دیدم صحنه کشتن جسی بود ، واقعا می خواستم برم تو تلویزیون باب فورد رو تیکه تیکه اش کنم ولی آخر فیلم خیلی خوشحال شدم طرف با شاتگان زد باب رو ترکوند.
نکته ی جالبی که داشت اینکه برد پیت و جسی جفتشون از میسوری بودند! البته برد پیت بزرگ شده میسوری هست ، اصلا برد پیت به دنیا اومده تا نقش جسی رو بازی کنه
9/10

leonk13

کاربر سایت
Sep 8, 2009
2,151
نام
سجاد
A Very Harold And Kumar Christmas

6/10

یه پسرفت دیگه واسه یکی از بهترین کمدی ها... البته خوب بود و به دیدنش کاملا می ارزید ولی به نظرم در مقایسه با نسخه دوم چیزه خیلی خاصی نبود.

capitanrayan

ابیلیتی سلیمان از من گرفته شده
کاربر سایت
Jun 23, 2007
8,490
Drive

برای بار دوم دیدمش.
اونقدرا قشنگ نیست که تعریف میکنید.شاید من نکته هاش رو متوجه نمیشم.

7/10

خیلی برداشت هاش از فیلم های دیگه بود

Delta Ex

کاربر سایت
May 5, 2011
838
نام
رفیق مَمّد
Melancholia
6/10 جالب بود یک داستان سای فای به یک روایت خسته کننده. آیا من ازش چیزی فهمیدم؟ خیر. آیا چیزی بود که بشه فهمید؟ الله اعلم. فقط دارم احساس میکنم جدیدا آهنگ ارکستره و نشون دادن سیارات داره بیش از حد خَز میشه.

u_2

کاربر سایت
Aug 20, 2011
2,718
هری پاتر جدیده7\10بهترین هری پاتری بود که دیدم خیلی خوب بود ولی هنوزم کتابش جذابتره برام :D

---------- نوشته در 11:05 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 11:03 PM ارسال شده بود ----------

کابوی و بیگانگان :D مزخرف ترین فیلم قرن 21تا الان.نمیدونم چرا دیدمش با خودم قهرم2/10

---------- نوشته در 11:09 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 11:05 PM ارسال شده بود ----------

فیلم thorفکر کنم مزخرف ترین فیلم شخصیت مارول بود که تا حالا دیدم.1/10نشستم این مزخرفات رو دیدم که2تا صحنه اکشن خوب وهیجانی ببینم ولی هیچی خیلی مزخرف بودن

Danitondar

کاربر سایت
Jul 8, 2011
735
درود
من به Johnny English قدیم 7.5 میدم به این جدیده 5.5 چون خیلی داستان درگیر کننده ای نداره مثلا داستان این کجا داستان اون پلنگ صورتی (فیلمش البته :d )

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر