Rate your last seen movie (قوانین پست اول حتما رعایت شود)

Darkfie1d

Lux Omnia Vincit
Loyal Member
Sep 25, 2005
3,040
نام
Gwynbleidd Darkfield
  • اگه خواستید پستی رو نقل قول کنید به جای جواب دادن توی این تاپیک پست رو ببرید داخل تاپیک Movie Center و بزارید پست های اینجا به صورت یک پارچه باقی بمونه. برای این کار گزینه "+ نقل قول" رو پایین سمت چپ پست مورد نظرتون بزنید تا پست انتخاب بشه بعد داخل تاپیک Movie Center از ادیتور گزینه
    1620238607876.png
    رو بزنید و پست مورد نظرتون رو اونجا نقل قول کنید.

• لطفاً اسم فیلم رو حتماً بنویسید عکس به صورت خالی کافی نیست
  • عکسها رو حتماً به صورت Thumbnail/کم حجم قرار بدید.
  • دوستان لطف کنن به جای شیوه های من درآوردی برای امتیاز دادن ، 10 رو حداکثر قرار بدن و نسبت به اون امتیاز بدن.
  • نوشته هایی که ممکنه بخش خاصی از داستان فیلم رو لو بده، داخل تگ اسپویلر باید گذاشته بشه، در غیر اینصورت برخورد می شه
  • از پست کردن هر گونه مطلبی که به مبحث این تاپیک مربوط نمیشه خودداری کنید

امکان ویرایش قوانین وجود داره .

parham_safa

Rossonero
مدیر انجمن
Sep 24, 2005
8,310
نام
پرهام
سلام
فرق داشت پرهام جان. منتها این فیلم به نوعی ریبوت محسوب میشد!
ریبوت هم که باشه . اگر از روی کامیکها باشن ، باید تو یه چیزایی مشترک باشن دیگه .

Dinosaur

Loyal Member
Sep 29, 2005
17,063
نام
آریا
The Good, the Bad and the Ugly
Blu-Ray
9.5

خب بالاخره ما هم به یکی از آرزوهای کوچیکمون یعنی دیدن Blu-Ray دست پیدا کردیم و اونم با شاهکاری مثل خوب ، بد ، زشت ! :D فیلم رو که چند بار قبلش دیده بودم ولی دیدن دوباره همچین اثری با کیفیت Blu-Ray یه چیز دیگه بود ! :D
موسیقی های استاد هم که هیچ وقت تکراری نمیشه و بعد از صد بار دیدن فیلم بازم اثر روز اولش رو داره !

Trunks

کاربر سایت
Jan 2, 2008
7,173
نام
Shahab
ریبوت هم که باشه . اگر از روی کامیکها باشن ، باید تو یه چیزایی مشترک باشن دیگه .
فیلم های قبلی هم از روی کامیک نبود. کلا 90 درصد فیلم ها ربطی به کامیک ندارن یا خیلی کم مربوط میشه و همون رو نشون میده.

کارگردان فیلم هم گفته بود که فیلم کلا همه چیزش با اونی که دیدیم فرق داره. چه از نظر زمانی چه از نظر موقعیت و همه چی خلاصه.

UFOPower

کاربر سایت
Dec 23, 2008
5,521
نام
میلاد
Hi

Kiki's Delivery Service

یه انیمیشن دیگه از سر.میازاکی کبیر
البته به کارهای بعدیش نمیرسه اما خب بازم عالیه.طرفداراش نبینن حروم کردن....

7.5

Everything Must Go

خیلی خوب بود.اصلا فکر نمیکردم فیلم اینجوری باشه.ویل فرل ساخته شده برای همچین نقشایی
یه فیلم ساده که خیلی حرفا میزنه.بیشتر درامه تا کمدی حتی بیشتر از win win!:dولی خب جیاماتی نداره

8

Karchect

hardcore will never die, but you will
کاربر سایت
May 26, 2010
4,989
نام
کیان
سقوط آزاد که میدونین چیه ؟!
... همون چیزیه که میشه به Resident Evil نسبت داد، جناب استاد Anderson در آینده سیر میکنن، بیشتر از اینکه به فکر پرداخت داستان باشه، به فکر اینه که چجوری میتونه داستان رو کش بده و همینطور فکر کنه داره واسه مخاطب معما سازی میکنه، البته از اون نوع قابل پیش بینی و مسخره ـش !

البته رزومه ی ایشون از تایتل هایی که ساختن مشخصه دیگه، امثال Death Race !

Resident Evil - 2002
یه ایده ی نسبتا خوب که پتانسیل خوبی هم داشت ولی به مسیری که دیدیم رفت!
8/10

Resident Evil: Apocalypse - 2004
7/10

Resident Evil: Extinction - 2007
از لحاظ ساخت یه کم پیشرفت کرد، نسبت به نسخه ی قبلش
7.5/10

Resident Evil: Afterlife - 2010
بهتره که دیگه چیزی نگم، همه یچی فیلم فدای همون کلمه ی 3D شده !
6/10

این صحنه هم یکی از زیباترین صحنه هایی بود تا حالا دیده بودم

βehdad

کاربر سایت
Feb 3, 2010
1,179
نام
بهداد
HOME-SHOT.jpg

مستند HOME یکی از بهترین مستندهایی که دیدم
افسرده شدم:d
حالم از هرچی آدمه بهم میخوره دیگه:d
ببینید میفهمید چرا :d
این مستند درباره تاثیرات انسان روی کره زمین هست
10/10 (نمره از دید مستند)

parham_safa

Rossonero
مدیر انجمن
Sep 24, 2005
8,310
نام
پرهام
سلام
فیلم های قبلی هم از روی کامیک نبود. کلا 90 درصد فیلم ها ربطی به کامیک ندارن یا خیلی کم مربوط میشه و همون رو نشون میده.

کارگردان فیلم هم گفته بود که فیلم کلا همه چیزش با اونی که دیدیم فرق داره. چه از نظر زمانی چه از نظر موقعیت و همه چی خلاصه.
یعنی اقتباس هستن ؟

Delta Ex

کاربر سایت
May 5, 2011
838
نام
رفیق مَمّد
The Good, the Bad and the Ugly
Blu-Ray
9.5

خب بالاخره ما هم به یکی از آرزوهای کوچیکمون یعنی دیدن Blu-Ray دست پیدا کردیم و اونم با شاهکاری مثل خوب ، بد ، زشت ! :D فیلم رو که چند بار قبلش دیده بودم ولی دیدن دوباره همچین اثری با کیفیت Blu-Ray یه چیز دیگه بود ! :D
موسیقی های استاد هم که هیچ وقت تکراری نمیشه و بعد از صد بار دیدن فیلم بازم اثر روز اولش رو داره !
نسخه ی Extended رو دیدی یا معمولیش؟
این نسخه چندتا صحنه ی اضافه داره که کاملا اعصاب خوردکنه. صدای بازیگرها که تازه دوبله کردن شدید خش دار شده و Lee Van Cliff هم که اصلا مرده و صداش رو یکی دیگه دوبله کرده.
درضمن کلینت ایستوود هم امسال میمیره.

Farh@d

کاربر سایت
Jun 5, 2007
8,961
نام
فرهاد
The Conspirator

8.5/10

فیلمی برای Robert Redford هستش با اینکه کارهای زیادی تو زمینه کارگردانی نداره ولی خیلی خوب تونسته این داستان واقعی تبدیل به فیلم بکنه . داستان در مورد قتل تاریخی رئیس جمهور امریکا یعنی Abraham Lincoln هستش که توسط مخالیفش کشته میشه که 3 نفر این اعزا مردبودند که نقشه کشتن اون میکشن در این میان هم به خانم Mary Surratt با این سه نفر دستگیر و به طور غیر قانونی مجازات میشه . پیشنهاد میکنم ببینید فیلم تاثیر گزاری هستش که بر اساس داستان واقعی هست .

MV5BMTczMDI0MzQ3MV5BMl5BanBnXkFtZTcwMjU5NTc0NA@@._V1._SY317_CR0,0,214,317_.jpg

Karchect

hardcore will never die, but you will
کاربر سایت
May 26, 2010
4,989
نام
کیان
کلینت ایستوود هم امسال میمیره.
هوم ... ؟

Max Payne - 2008
توی ریت دادن IMdb دیگه خیلی بی انصافی کردن یوزرا !

نورپردازی، طراحی صحنه و لباس فوق العاده بود !!! واقعا لذت بردم
به میلا کونیس هم خیلی نظر مثبتی دارم در کل :d

8.5/10

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
    or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر