Rate your last seen movie (قوانین پست اول حتما رعایت شود)

Darkfie1d

Lux Omnia Vincit
Loyal Member
Sep 25, 2005
3,040
نام
Gwynbleidd Darkfield
  • اگه خواستید پستی رو نقل قول کنید به جای جواب دادن توی این تاپیک پست رو ببرید داخل تاپیک Movie Center و بزارید پست های اینجا به صورت یک پارچه باقی بمونه. برای این کار گزینه "+ نقل قول" رو پایین سمت چپ پست مورد نظرتون بزنید تا پست انتخاب بشه بعد داخل تاپیک Movie Center از ادیتور گزینه
    1620238607876.png
    رو بزنید و پست مورد نظرتون رو اونجا نقل قول کنید.

• لطفاً اسم فیلم رو حتماً بنویسید عکس به صورت خالی کافی نیست
  • عکسها رو حتماً به صورت Thumbnail/کم حجم قرار بدید.
  • دوستان لطف کنن به جای شیوه های من درآوردی برای امتیاز دادن ، 10 رو حداکثر قرار بدن و نسبت به اون امتیاز بدن.
  • نوشته هایی که ممکنه بخش خاصی از داستان فیلم رو لو بده، داخل تگ اسپویلر باید گذاشته بشه، در غیر اینصورت برخورد می شه
  • از پست کردن هر گونه مطلبی که به مبحث این تاپیک مربوط نمیشه خودداری کنید

امکان ویرایش قوانین وجود داره .

( Layken )

عضو تحریریه
Nov 29, 2009
3,243
نام
حامد
Boy Kills World
10/10

View attachment 338083

داستان کلی همون اکشن های انتقامی از جنس "جان ویک" و اخیرا "مرد میمونی" هست.
کاملا Woke Free هست و حتی ویلین های زن هم داره!
از همون ثانیه اول فیلم شروع میشه و مقدمه چینی رو میزاره واسه فلش بک هایی که عین هلو وسط فیلم جاساز شدن...
در ادامه فیلم فارغ از چند سکانس خوب مخصوصا سکانس "رنده" که خیلی سم بود...کمی نمک اضافه و همچنین جاخالی دادن های از گلوله باعث شد حس نسبتا ناخوشایندی بهم منتقل بشه اما تو یک سوم پایانی رفته رفته بهتر و غیر قابل پیش بینی شد و در نهایت مبارزه پایانی فیلم که بطور پشم افناکی حماسی دراومده بود و من رو مجاب به کرد بهش امتیاز کامل رو بدم!
برادر مهدی من بر اساس نمره 10ی که دادی رفتم سراغ این فیلم و خب همه چی خوب بود اما چون میخواستن فیلم رو با نگاه کمدی ترکیبش کنن و تهش یک تویست به داستان بدن برای همین حس میکنم اثر نهایی به اون شکل که باید در نیومده.
نمره من 6/10

آخرین ویرایش:

Origami 2008

عضو تحریریه
Oct 2, 2014
5,687
نام
سپهر

1717008013821.png
Back to Black 2024
4/10

فیلم «بک تو بلک» یک بیوگرافی ضعیف است؛ معمولاً یک قانون نانوشته وجود دارد که فیلم‌ساز باید در ساخت «بیوگرافی»، وجه مثبت و منفی را به صورت توازن به تصویر بکشد؛ «بک تو بلک» یک نمای زشت دیگر از زندگی «سلبریتی‌هاست»؛ توهین و تخریب شخصیت برجسته «ایمی واینهاوس» به سبک اندرو دامینیک در «بلوند»؛ فردی که در سبک Jazz-Blues ایده‌های نوینی برای صنعت موسیقی داشت و به جای دراماتیزه‌سازی نحوه شکل‌گیری آهنگ‌های تکان‌دهنده‌اش مانند Back to Black، به نمایش سطحی و کلیشه‌ای او به اعتیاد مواد مخدر و الکل روی می‌آورد. «مریسا ابلا» تمام تلاش خود را می‌کند که «امی» باشد؛ تلاشش تحسین‌برانگیز است؛ اما کمکی به زدودن باتلاق ذهنی مولف و فیلم‌نامه‌نویس اثر نمی‌کند.​

آخرین ویرایش:

.Amirone

ソニー株式会社
کاربر سایت
Oct 1, 2009
7,775
the-first-omen-banner.jpg
The First Omen (2024)
8.5/10​
به عنوان پیش درآمد بر قسمت اصلی نمی شه بهش سخت گیری کرد و در نشون دادن وقایع مرتبط کارش خوب بود. توی این بلبشو فیلمهای جن گیری و کلیسا طور، خوب تونست نظر افرادی مثل من که با نام مستعار طالع نحس خاطره دارن رو جلب کنه. این فیلم بیشتر از اینکه توی دام ترس خودشو گرفتار کنه، بحث عقیده و مذهب رو به چالش میکشه و شیطان رو در قامت مناسک دینی به زیبایی به تصویر می کشه. با اینکه داستان قابل حدسه و نمی شه انتظاراتی فراتر از قاب سری داشت، ولی به لطف بازیگران خوب و تکیه بر داستان و همچنین دیدگاه مردم، تونست روایت منسجمی رو تا پایان به نمایش بذاره و برخلاف فیلم های دیگه که فقط اوایلشون درگیرکنندست و بقیه رو شلنگ می گیرن، برای من از تبوتاب نیوفتادو تا انتها لذت بردم. فضا رو برای ریمیک :D باز گذاشتن و با همین فرمون موفقیت قسمت بعدی تضمین شدست. یک سری موارد بیخود هم در این فیلم ها وجود داره هنوز، که حتما یکی باید کلید کنه برای کمک کردن به طرف! جور دیگه هم گویا نمی شه منطقی تر وارد داستان بشه، یهو آسمون سوراخ می شه یکی میوفته جلو پای اون تازه وارد و از خطرات احتمالی آگاهش می کنه

VITAMIN2X

کاربر سایت
Jul 8, 2021
345
MV5BY2IzODExNDgtMzViNC00ZDk5LWJlOGYtM2VjZjQ4MzllN2RiXkEyXkFqcGdeQXVyNTY4ODAxODI@._V1_.jpg

CURE 1997

فیلم (درمان) محصول کشور ژاپن در ژانر جنایی .
ریتم خوب . بازی بازیگرا و داستان عالی.
یکی از بهترین فیلم های این سبک . اگر به این ژانر علاقه دارید و قدیمی بودن فیلم براتون مهم نیست دیدنش رو توصیه میکنم.

امتیاز 8/10​

Attachments

• MV5BY2IzODExNDgtMzViNC00ZDk5LWJlOGYtM2VjZjQ4MzllN2RiXkEyXkFqcGdeQXVyNTY4ODAxODI@._V1_.jpg
    MV5BY2IzODExNDgtMzViNC00ZDk5LWJlOGYtM2VjZjQ4MzllN2RiXkEyXkFqcGdeQXVyNTY4ODAxODI@._V1_.jpg
    174.1 KB · مشاهده: 7

.::PUИK::.

کاربر سایت
Mar 28, 2014
8,912

mixed by erry 2023.jpg

Mixed By Erry 2023

7/10

در دهه 1980 در ناپل ایتالیا، سه برادر از راه غیرقانونی شروع به توزیع میکس های نوار کاستی خود می کنند و طولی نمی کشد که در این راه بسیار قدرتمند و مشهور می شوند.

The Monster 1994.jpg

The Monster 1994

7/10

Nothing Left to Do but Cry 1984.png

Nothing Left to Do but Cry 1984

2/10

Airplane! (1980).png

Airplane! 1980

6.5/10​

jj191

کاربر سایت
Aug 22, 2021
472

Civil War 2024
سه از ده اونم به خاطر اون بازیگر دختره که شبیه الی در بازی لست اف اس​

از فیلم غلاف تمام فلزی به چه فیلمهای مسخره ای رسیدیم😩
اینجا همه با هم برابرن! تو! سیاه اسمت چیه؟ از این به بعد اسمت سفید برفیه. (غلاف تمام فلزی)
GNuMPc0WEAAIiml.jpg

Anakin

کاربر سایت
Feb 17, 2013
2,574

MV5BYTYyODhlODktYjUzNC00NjUyLWI1MzYtNmI0MTY3YTUxYjY2XkEyXkFqcGdeQXVyMTkxNjUyNQ@@._V1_FMjpg_UX1...jpg

Civil War
3\10

خب من هم این فیلم رو دیدم. ابتدا خیلی جذب فیلم شدم, اما رفته رفته داستان توخالی‌تر و تهی‌تر شد. فیلم اصلا سوالاتی که بیننده براش پیش میاد رو پاسخ نمیده و همه‌چیز درهم هست.​

Origami 2008

عضو تحریریه
Oct 2, 2014
5,687
نام
سپهر

1718379223116.png
Hit-Man 2024
6/10

جنس کمدی «هیتمن» ریچارد لینکلیتر لوس است؛ منسوخ‌شده و گرفتار در مقطع زمانی سینمای دهه 90 است؛ البته فیلم‌نامه تیز و بُزی دارد که منجر شده «گلن پاول» (بهرام رادان یا محمد رضا گلزار هالیوود)، یک نقش‌آفرینی قابل‌قبول از خود به جا بگذارد؛ درس روان‌شناسی و بحران هویت را در خلل «رومانس» فیلم ادغام می‌کند تا کمی خلاقیت در تمایز با رویداد واقعی ایجاد نماید؛ «هیتمن» دقیقاً ضد دنیای سیاه و تاریک «برَی» و دوست‌دخترش است!​

AMIN-PASHA

کاربر سایت
Jul 10, 2017
1,974
نام
امین پاشاپور
فیلم shadow master
نمره 1 از 10
اینو لابلای فیلمایی که دانلود کرده بودم و ندیده بودم پیدا کردم
تا جایی که یادمه بدترین فیلمی هست که تا حالا دیدم،
یه فیلم فایتینگ با بد ترین و بی منطق ترین و بی ربط ترین داستان ممکن
به یه بچه ی دبستانی بگی یه داستان بنویس برا یه فیلم مبارزه ای، به خدا بهتر از داستان این فیلم رو مینویسه
از نظر من نمره کلی فیلم صفر هست ولی اون یک نمره هم به یکی از سکانس های مبارزه ای خوب فیلم دادم،
43c5eff7ecb51c9d31cfd0fa04fd0f01.jpg

فرستاده شده از BAC-L21ِ من با Tapatalk

PXG

La Belle Époque
کاربر سایت
Jan 2, 2006
1,208
نام
پوريا
IMG_6005.jpeg

Inside out 2 - 8/10
قطعا براي من بهترين انيميشن پيكسار بين بقيه كارهاشون توى اين چند سال اخير و جز دنباله هاى خوبشون بود
طورى كه حالت اتفاق افتادن panic attack به تصوير كشيده بودن فوق العاده بود!!!

VITAMIN2X

کاربر سایت
Jul 8, 2021
345

MV5BNGEyYjNjZjYtZTk4MC00ZWUwLTkzYjItMmU5ODhlYjgyMmI0XkEyXkFqcGdeQXVyMzM4MjM0Nzg@._V1_.jpg
1968 rosemary's baby

فیلم (بچه ی روزماری) در ژانر ترسناک و رازآلوده.بازی کم نظیر (mia farrow) در نقش رزماری و داستان دلهوره آور جزو نقاط قوت این فیلمه.
فیلم سعی نمیکنه با صحنه های ترسناک مخاطب رو بترسونه بلکه با روایت داستان و به آرامی این حس رو در مخاطب ایجاد میکنه.
اگر به این ژانر علاقه مند هستید و قدیمی بودن فیلم براتون مهم نیست توصیه میکنم از دستش ندین.

امتیاز 9/10​

AAmir-Khan

بیگ فن عامر خان
Gold User
May 29, 2024
70
View attachment 341383

Inside out 2 - 8/10
قطعا براي من بهترين انيميشن پيكسار بين بقيه كارهاشون توى اين چند سال اخير و جز دنباله هاى خوبشون بود
طورى كه حالت اتفاق افتادن panic attack به تصوير كشيده بودن فوق العاده بود!!!
مگه کیفیت خوبش اومده ؟
کیفیت پرده ای دیدی😐 یا خارج کشور زندگی میکنی سینما دیدی ؟

ROBBIE-WILLIAMS

کاربر سایت
Sep 9, 2007
90
The Wind and the Lion - 1975

18.jpg

قطعا جاذبه اول این فیلم برای من حضور شان کانری بزرگ در نقش دزد صحرایی بود؛ برام خیلی کنجکاو کننده بود که ببینم چطور در نقش یک عرب ایفای نقش کرده و گرچه که طبق معمول لهجه اش و گویش و تن صداش واضح و نرمال بود ولی بطرز عجیبی نقش رسولی رو باورپذیر ایفا کرده. عجیب ولی قابل انتظار از چنین بازیگر با ابهتی. شان کانری قدرت نمایش و ایفای نقش بالایی داره و این فیلم مثال بارزی برای این حرفه و به خوبی این حرف رو تصدیق می کنه. هنرمندانه نقش رو ایفا کرده بود و من واقعا حس می کنم بار سنگینی از فیلم روی دوش شان بوده. این از اون جور موقعیت هاست که با قاطعیت میشه گفت بازیگر اول، فیلم رو حمل می کنه و به پیش می بره و سینما رو پر از تماشاچی می کنه.

باقی بازیگرها و بازیگرهای فرعی هم خوب بودن و رضایت بخش برای کانری نقش مکمل رو ایفا می کردند. محیط فیلم خیلی دلچسبه؛ گرچه صحرایی و خشک بود ولی بهرحال متفاوت بود و نوع صحنه آرایی، طراحی لباس و انفجارها و جنگ ها و مبارزات؛ همه و همه حس و حال با ابهتی به فیلم داده بودند و فیلم از این لحاظ درخور تحسینه.

موسیقی هم حس کلاسیکی تو زمینه ملموس بودنش با محیط صحرا داشت که نکته خوبیه. یه مقدار توی تحقیق روی زبان عربی و کلام کارکترهای فرعی کم گذاشته بودند که این یه چیز عادی توی اون سال ها بوده و خیلی وقتی پاش صرف نشده بوده. خیلی هم اهمیتی نداره و از هدف فیلم به دوره.

روی هم رفته کار لذت بخشی بود و می تونم به راحتی اون رو یکی از کارهای خاطرانگیز شان کانری بدونم؛ فیلمی که در اون نقشی کاملا متفاوت رو ایفا می کنه و وسعت بازیگری خودش رو به رخ می کشه. (7.5/10)

• Like
Reactions: Tatsumaru

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر