Rate your last seen movie (قوانین پست اول حتما رعایت شود)

Darkfie1d

Lux Omnia Vincit
Loyal Member
Sep 25, 2005
3,040
نام
Gwynbleidd Darkfield
  • اگه خواستید پستی رو نقل قول کنید به جای جواب دادن توی این تاپیک پست رو ببرید داخل تاپیک Movie Center و بزارید پست های اینجا به صورت یک پارچه باقی بمونه. برای این کار گزینه "+ نقل قول" رو پایین سمت چپ پست مورد نظرتون بزنید تا پست انتخاب بشه بعد داخل تاپیک Movie Center از ادیتور گزینه
    1620238607876.png
    رو بزنید و پست مورد نظرتون رو اونجا نقل قول کنید.

• لطفاً اسم فیلم رو حتماً بنویسید عکس به صورت خالی کافی نیست
  • عکسها رو حتماً به صورت Thumbnail/کم حجم قرار بدید.
  • دوستان لطف کنن به جای شیوه های من درآوردی برای امتیاز دادن ، 10 رو حداکثر قرار بدن و نسبت به اون امتیاز بدن.
  • نوشته هایی که ممکنه بخش خاصی از داستان فیلم رو لو بده، داخل تگ اسپویلر باید گذاشته بشه، در غیر اینصورت برخورد می شه
  • از پست کردن هر گونه مطلبی که به مبحث این تاپیک مربوط نمیشه خودداری کنید

امکان ویرایش قوانین وجود داره .

ArianUndead

Strike the shepherd, Sheep will scatter
کاربر سایت
Nov 6, 2009
2,512
نام
آریان
Dr. Strangelove or: How I Learned to stop worrying and Love the Bomb(1964)
9.5/10

3jvlvo3ceoxrxqoox69.jpg

جزو 2,3 تا کاری از کوبریک بود که هنوز به طور کامل ندیده بودم.فیلم یه کمدی سیاه و جذاب بود راجع به یک جنگ اتمی خیالی میان شوروی و آمریکا در زمان جنگ سرد.فیلم برداری فیلم فوق العاده است و دیالوگهاش بسیار زیبا و جذابه ولی ای کاش شخصیت و تفکرات خود Dr. Strangelove بیشتر از این در فیلم نشون داده میشد.

slip_knot

کاربر سایت
Jun 6, 2006
2,502
نام
سپهر
i spit on your grave

7
خیلی‌ روی مخ بود،از معدود فیلمایی بود که خوشم اومد از دیدنش

کسی‌ این فیلمو دیده؟؟؟
:d

توی این سبک چیز معمولی بود به نظرم
من 7 میدم
تنها قسمت قشنگش ناله ی پلیسه بود که به گریه افتاد....شکنجه هاش کلیشه ای بود

Modern Samurai

کاربر سایت
Aug 31, 2007
1,333
نام
نوین
The Pianist

اصلا فکر نمیکردم آدریان برودی یه چنین بازیگری باشه. بینظیر بود بازیش (از همه نظر مخصوصا ادا اطواراش) :|
راجع به دوره ای از زندگی بک پیانیست لهستانی در زمان تخریب وارشاو و فاجعه قتل عام یهودیا در زمان جنگ جهانی دومه. فیلم برگرفته از کتاب شرح حال همون پیانیست هستش. و همینطور چیزهایی که خود پولانسکی تو بچگی از نزدیک دیده و تجربه کرده. چون خودش هم از جمله survivor های تخریب وارشاو تو لهستان بودش.
نیمه ی اول فیلم همه چیزش عالیه و ریتم فیلم خوبه. ولی نیمه ی دوم فیلم ریتم فیلم به شدت کند میشه ولی هرگز منظورم این نیست که جذابیتش رو از دست میده.
بهترین بخش فیلم هم 20 دقیقه پایانیه فیلم و رودرروئی اسپیلمن با سرهنگ آلمانیه. فوق العاده است اون سکانس. (تو کینک کنگ هم اون 2 تا با هم بازی میکردن!)
اوج کارگردانی پولانسکی رو میشد تو اون صحنه دید. همه چیز اون سکانس عالی بود. هیچی دیگه نمیتونم بگم واقعا.
8/10

===============

Killers

تنها دلیلی که این فیلمو دیدم دو تا بازیگرش بود چون ازشون خوشم میومد. به شدت کلیشه و لوس.
خیلی خیلی خیلی خیلی خطی بود. یعنی من به طور دقیق از نیمه ی فیلم آخرش رو حدس زدم که دقیقا چی میشه و عین همونم شد!
اصلا هم خنده دار نبود و تنها چیزی که منو میخندوند قیافه ی catherine heigl بود که خداییش خیلی بامزست :d
4/10

===============

Iron Man 2

اینم هی میخواستم ببینمش که سعادت نصیب نمیشد.
از نظر بصری که فوق العاده بود. اگه من بودم به جای اینسپشن اسکارو میدادم به این. جان فاورئو واقعا کارش درسته.
به اندازه ی قسمت قبل قشنگ بود. هر چند ای کاش بازیگر Rhody عوض نمیشد با اینکه از دن چیدل خیلی خوشم میاد ولی آخه یعنی چی بازیگرو عوض میکنین همون ترنس هاوارد خوب بود. یا اینکه تو قسمت قبل هم از دن چیدل استفاده میکردین. کلا ازین تغییر بازیگرا اصلا خوشم نمیاد. مثل the dark knight
اشاراتی که به Avengers میشد هم جالب بود. مثل سپر کاپیتان آمریکا !!!
7.5/10

آخرین ویرایش:

<{ALTAIR}>

کاربر سایت
Apr 11, 2008
5,080
Zodiac
بالاخره سویمن شاهکاره فینچر رو تونستم ببینم.برخلاف بعضی از دوستان,هنوز فک می کنم fight club یه سر و گردن از بقیه بهتر بود,ولی این رو در حد Seven می دونم.مهمترین مسئله برام این بود که سرنوشت قاتل زودیاک رو می دونستم,برای همین آخرش برام معلوم بود.جینگهال خیلی خوب بازی میک رد.کلا فینچر استاد بازی گرفتن از همچین بازیگراییه.بازیگرایی که کم پیش میاد فیلم های هنریه خوب بازی کنن ولی معروفن.مثل این و برد پیت.
9/10

Trunks

کاربر سایت
Jan 2, 2008
7,173
نام
Shahab
Iron Man 2

اینم هی میخواستم ببینمش که سعادت نصیب نمیشد.
از نظر بصری که فوق العاده بود. اگه من بودم به جای اینسپشن اسکارو میدادم به این. جان فاورئو واقعا کارش درسته.
به اندازه ی قسمت قبل قشنگ بود. هر چند ای کاش بازیگر Rhody عوض نمیشد با اینکه از دن چیدل خیلی خوشم میاد ولی آخه یعنی چی بازیگرو عوض میکنین همون ترنس هاوارد خوب بود. یا اینکه تو قسمت قبل هم از دن چیدل استفاده میکردین. کلا ازین تغییر بازیگرا اصلا خوشم نمیاد. مثل the dark knight
اشاراتی که به Avengers میشد هم جالب بود. مثل سپر کاپیتان آمریکا !!!
7.5/10
شوخی میکنی دیگه نه :D؟ من اصلا با 2 به اندازه یک حال نکردم کلا فیلم چیپی بود و معلوم بود پارامونت الکی الکی فدای Avengers کردتش. آخه چه معنی میده وقتی داری فیلم واسه یه شخصیت میسازی هی زوری این و اون هم بخوای بکنی توش...

BEHESHTeBARIN

کاربر سایت
May 5, 2010
191
THE MESSENGER

سلام علیکم...

واحد ابلاغ

- خبر رو فقط به نزدیکترین خویشاوند میدی...
هرگز با این خویشاوند نزدیک،تماس فیزیکی نداشته باش،مگه یه مورد اورژانسی پیش بیاد مثه سکته قلبی و یا یه چیزی مثه این...

"پیغام بر" فیلمی به کارگردانی اورن موورمن که سال 2009 ساخته شده و همون سال دو تا نامزدی اسکار آورد; بهترین فیلمنامه ارجینال و بهترین بازیگر مکمل.
فیلمنامه رو هم خود کارگردان با یکی دیگه نوشته...

فیلم یه ایده خیلی جذاب و بکر داره : دو تا نظامی که وظیفشون، دادن خبر مرگ سربازای آمریکایی تو عراق به خانواده هاشونه...

حقیقتا اوایل فیلم خیلی ذوق زده شدم ولی وقتی تموم شد، به نظرم ایده به این خوبی به هرز رفته بود...
بکر هم به این خاطر گفتم که این داستان رو که تو زمان حال هم روایت میشه و پیچیدگیهای این دوره زمونه رو میتونه داشته باشه فقط تو این کشور بی در و پیکر، آمریکا، میشد تعریف کرد...تنها کشوری که به این گستردگی، سرباز به نقاط مختلف جهان اعزام میکنه و به طبع، تلفات هم باید بده...
جوکش هم همینجاست، کشوری به این وحشی گری و جنگ طلبی، الان سر دسته مبارزه با تروریسمه ! بعد از جنگ جهانی، 52 تا جنگ ویرانگر تو کل جهان راه انداخته...

از نظر ساختار و روایت، فیلم خوبیه، ولی خیلی بهتر از اینا میتونست باشه...صحنه های مربوط به خبر دادن کشته شدن سربازها باید بیشتر می بود...
دوربین رو دستی هم که صحنه های واکنش خانواده ها رو میگرفت خیلی بد بود...یه قاب ثابت مشتی، تاثیر گذاری رو بیشتر میکرد...

حالا برسیم به پدیده این فیلم...کسی که اگه نبود، با یه فیلم درجه دو طرف بودیم : Woody Harrelson
فوق العاده اس بازی این بشر...حرف نداره...یه چیزی میگم، یه چیزی میشنوی، باید ببینی چه کرده...در حد دریبل های مسی...
من به شخصه دیوانه این جور بازی کردنیم...وحشتناک بازی کرده...با اون هیبت درشت و گنده، یه طنز ظریف... مسخره بازی و لودگی نه ها...
اون دیالوگی هم که اون بالا نوشتم، یکی از اون بیشمار دیالوگهای خوب و محکم و به شدت زیباشه...این دیالوگ رو، همزمان با خوردن هندونه میگه.
آموزشهایی که به سرباز زیر دستش درباره چطوری خبر رو بگیم و چه کارهایی بکنیم و چه کارهایی نکنیم و دیالوگایی که میگه، بی نظیره...
آخرای فیلم یه صحنه داره که یواشکی گریه میکنه...نمیخواد گریه کنه ولی نمیتونه جلوی خودشو بگیره...خیلی وحشتناکه...این جوری خوب گریه کردن رو تا حالا ندیده بودم... بازی Harrelson تو این فیلم رو به هیچ وجه از دست ندین...

نمره : :thumbup:

Modern Samurai

کاربر سایت
Aug 31, 2007
1,333
نام
نوین
شوخی میکنی دیگه نه ؟ من اصلا با 2 به اندازه یک حال نکردم کلا فیلم چیپی بود و معلوم بود پارامونت الکی الکی فدای Avengers کردتش. آخه چه معنی میده وقتی داری فیلم واسه یه شخصیت میسازی هی زوری این و اون هم بخوای بکنی توش...
قسمت قبل رو من زیاد یادم نیست والا. شاید اگه دوباره ببینمش نظرم برگرده. جفتشون خوب بودن ولی.
از چه نظر چیپ بود؟ مسلما منظورت از نظر تکنیکی نیست دیگه؟! چون ازون لحاظ بدون مشکل بود. فیلمی مثل x-men origins wolverine رو میگن چیپ چون واقعا داد میزد هول هولکی ساختنش!!
کدوم شخصیت رو فرو کردن توش مگه؟:)) نهایتا یه نیک فیوری و black widow از شیلد بودن دیگه کس دیگه ای توش نبود.

Trunks

کاربر سایت
Jan 2, 2008
7,173
نام
Shahab
قسمت قبل رو من زیاد یادم نیست والا. شاید اگه دوباره ببینمش نظرم برگرده. جفتشون خوب بودن ولی.
از چه نظر چیپ بود؟ مسلما منظورت از نظر تکنیکی نیست دیگه؟! چون ازون لحاظ بدون مشکل بود. فیلمی مثل x-men origins wolverine رو میگن چیپ چون واقعا داد میزد هول هولکی ساختنش!!
کدوم شخصیت رو فرو کردن توش مگه؟:)) نهایتا یه نیک فیوری و black widow از شیلد بودن دیگه کس دیگه ای توش نبود.
نه تکنیک این سری کلا خیلی عالیه. از این نظر چیپ بود که اصلا آیرون من نبود! آیرون من آیرون منه! معنی نداره شخصیت های دیگه رو بچپونی تو داستان. فیلم داد میزد که میخواد زورکی Avengers رو بیاره تو فیلم :D!

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر