Rate your last seen movie (قوانین پست اول حتما رعایت شود)

Darkfie1d

Lux Omnia Vincit
Loyal Member
Sep 25, 2005
3,040
نام
Gwynbleidd Darkfield
  • اگه خواستید پستی رو نقل قول کنید به جای جواب دادن توی این تاپیک پست رو ببرید داخل تاپیک Movie Center و بزارید پست های اینجا به صورت یک پارچه باقی بمونه. برای این کار گزینه "+ نقل قول" رو پایین سمت چپ پست مورد نظرتون بزنید تا پست انتخاب بشه بعد داخل تاپیک Movie Center از ادیتور گزینه
    1620238607876.png
    رو بزنید و پست مورد نظرتون رو اونجا نقل قول کنید.

• لطفاً اسم فیلم رو حتماً بنویسید عکس به صورت خالی کافی نیست
  • عکسها رو حتماً به صورت Thumbnail/کم حجم قرار بدید.
  • دوستان لطف کنن به جای شیوه های من درآوردی برای امتیاز دادن ، 10 رو حداکثر قرار بدن و نسبت به اون امتیاز بدن.
  • نوشته هایی که ممکنه بخش خاصی از داستان فیلم رو لو بده، داخل تگ اسپویلر باید گذاشته بشه، در غیر اینصورت برخورد می شه
  • از پست کردن هر گونه مطلبی که به مبحث این تاپیک مربوط نمیشه خودداری کنید

امکان ویرایش قوانین وجود داره .

sina_unl

کاربر سایت
Oct 27, 2005
2,065
نام
سینا
من کلا بحثم رو شخصیت مارکه، خب کارشون یه ایده بوده و گرفته! به نظرم این ماجرا چیزی غیر از این نداشته که فقط یه ایده وجود داشته و ایده ی خوبی بوده!
ولی کلا باید اینو در نظر داشت که وقتی یه بیوگرافی میسازن باید یه شرایطی رو داشته باشه که یا بیننده بتونه ازش اقتباس کنه یا اینکه شخصیت افراد داستان اینقدر جالب باشه که آدما ازشون تقلید کنن!
پس چیزی که ما از این بیوگرافی یاد گرفتیم اینه که ایده های جالب و عملی داشته باشیم
نه خير
اول از همه غير از اينكه اين فيلم يه بيوگرافي باشه يه تفسيريه بر نسل ما
اينكه اكثرا پشت كامپيوترهامون نشستيم و به خودمون اجازه ميديم از اين آزادي مطلقي كه اينترنت فراهم كرده براي هر كاري (مثل ترور شخصيت ) استفاده كنيم
اين فيلم، تا به امروز تنها فيلمي بوده كه واسه نسل ما ساخته شده و در مورد نسل ما و دوران ما حرف زده ولي انقدر خوب ساخته شده كه همه مي تونن ازش لذت ببرن
اوج اين تفسير بر يك نسل، رو تو رفرش كردن متوالي و تنها نشستن مارك مي بينيم
اما اينكه از فيلم مي شه چه برداشت هايي كرد به خود آدم بر مي گرده
شايد ساده ترينش اينه كه براي موفق بودن لازم نيست هيكلت عين بادي بيلدر ها باشه و پولدار باشي (چون آدمايي كه تو فيلم اين وضعيت رو دارن اين شكست مي خورن) بلكه بايد زرنگ باشي و باهوش و ... واقعگرا
يعني اينو ببيني تو اين دنيا و تو اين دوران هيچ اخلاقياتي مهم تر از منافع شخصيت نيست
==
من اگه سنگ TSN رو خيلي به سينه مي زنم واسه اين نيست كه همرنگ جماعت بشم واسه اينه كه امسال هر فيلمي ديدم كه به نظرم بهتر از TSN اومده بعدش رفتم دوباره TSN رو ديدم و فيلم كماكان خوب بوده و حتي نكات جديدي توش پيدا كردم و حقيقتا فيلمي بوده كه بهتر از همه باهاش ارتباط برقرار كردم با اينكه من نه ميليونر بوده نه برنامه نويس
مشكل فيلم براي اكثريت شايد از جايي باشه كه تقريبا شخصيت دوست داشتني تو فيلم وجود نداره و نقش اولش يه نقش اول سنتي نيست و فيلم بي خودي اخلاقيات رو نمي ذاره رو سرش حلوا حلوا كنه بلكه داستاني كه بوده رو به بهترين شكل با بهترين ديالوگ ها و قالب بندي ارائه مي ده

• Like
Reactions: Karchect

achillies

کاربر سایت
Apr 21, 2008
29
دوستان یه سوال در مورد TSN
اونجایی که سهم این edwardo 0.001 کم شد دقیقا چه اتفاقی افتاد ؟ من کلا نفهمیدم اونجا چی شد اینا چیو بهش دادن امضا کرد؟ و چه بلایی سرش اوردن ؟فقط فهمیدم بیچارش کردن :d

sina_unl

کاربر سایت
Oct 27, 2005
2,065
نام
سینا
دوستان یه سوال در مورد TSN
اونجایی که سهم این edwardo 0.001 کم شد دقیقا چه اتفاقی افتاد ؟ من کلا نفهمیدم اونجا چی شد اینا چیو بهش دادن امضا کرد؟ و چه بلایی سرش اوردن ؟فقط فهمیدم بیچارش کردن :d
زماني كه مي خوان سرمايه گذار جديد وارد يه شركتي كنن به سرمايه گذار جديد درصدي از سهام شركت رو مي فروشن در ازاي پولي كه مي ده
اينجا هم اتفاقي كه افتاد اين بود كه تمام سهام فيس بوك كه تبديل به نقدينگي كردن از سهام ادواردو برداشته شد

Karchect

hardcore will never die, but you will
کاربر سایت
May 26, 2010
4,989
نام
کیان
نه خير
اينكه اكثرا پشت كامپيوترهامون نشستيم و به خودمون اجازه ميديم از اين آزادي مطلقي كه اينترنت فراهم كرده براي هر كاري (مثل ترور شخصيت ) استفاده كنيم
اين فيلم، تا به امروز تنها فيلمي بوده كه واسه نسل ما ساخته شده و در مورد نسل ما و دوران ما حرف زده ولي انقدر خوب ساخته شده كه همه مي تونن ازش لذت ببرن
اما اينكه از فيلم مي شه چه برداشت هايي كرد به خود آدم بر مي گرده
شايد ساده ترينش اينه كه براي موفق بودن لازم نيست هيكلت عين بادي بيلدر ها باشه و پولدار باشي (چون آدمايي كه تو فيلم اين وضعيت رو دارن اين شكست مي خورن) بلكه بايد زرنگ باشي و باهوش و ... واقعگرا
يعني اينو ببيني تو اين دنيا و تو اين دوران هيچ اخلاقياتي مهم تر از منافع شخصيت نيست
==
من اگه سنگ TSN رو خيلي به سينه مي زنم واسه اين نيست كه همرنگ جماعت بشم واسه اينه كه امسال هر فيلمي ديدم كه به نظرم بهتر از TSN اومده بعدش رفتم دوباره TSN رو ديدم و فيلم كماكان خوب بوده و حتي نكات جديدي توش پيدا كردم و حقيقتا فيلمي بوده كه بهتر از همه باهاش ارتباط برقرار كردم با اينكه من نه ميليونر بوده نه برنامه نويس
مشكل فيلم براي اكثريت شايد از جايي باشه كه تقريبا شخصيت دوست داشتني تو فيلم وجود نداره و نقش اولش يه نقش اول سنتي نيست و فيلم بي خودي اخلاقيات رو نمي ذاره رو سرش حلوا حلوا كنه بلكه داستاني كه بوده رو به بهترين شكل با بهترين ديالوگ ها و قالب بندي ارائه مي ده

متاسفانه اینقدر سرعت مکالمات توش زیاده که من خیلی از مفاهیم و واقعیات فیلم رو نفهمیدم و زیر نویسش هم که تو هر مکالمه به بلندی یه نامه بود! ورژنی که من دیدم سیاه و سفید بود و نمی تونستم زیاد دقت کنم ...!
نظراتتون به نظر همه درست میان و من اشتباه می کنم، من منظور اصلیه کارگردان رو نفهمیدم!
دوباره می بینم ...

Ooops

کاربر سایت
Apr 16, 2010
1,801
نام
محمد علی
نه خير
دقیقا!، فیلم عمق نفوذ اینترنت تو زندگی مردم الان رو نشون میده. مهمترین حرف فیلم رو جاستین تیمبرلیک (شان پارکر) اینجوری میگه:
We lived on farms and then we lived in cities, and now we're going to live on the Internet!

<{ALTAIR}>

کاربر سایت
Apr 11, 2008
5,080
امروز TSN را دیدم.فیلک خوبی بود.یعنی فضاسازی خیلی جالبی داشت و اون نکات ریز فینچ گونه هم توش بود.ولی در مورد اینکه اسکار را می بره یا نه باید بقیه فیلم ها را هم ببینم.ولی خداوکیلی اگر هم اسکار را ببره,ضعیف تر از اسکار برده های چند سال اخیر(بجز میلیونر زاغه نشین که TSN خیلی از بهتره)خواهد بود.به خصوص HL و Departed.ولی با TSN ارتباط خوبی برقرار کردم.چون مستقیما انگار داشت باهات حرف می زد.

ghost

کاربر سایت
Apr 4, 2007
1,680
نام
پویا
مشكل فيلم براي اكثريت شايد از جايي باشه كه تقريبا شخصيت دوست داشتني تو فيلم وجود نداره
دقیقا مشکل اصلی فیلم برای خیلی ها به نظرم همینه. مردم انگار انتظار دارن فیلمی که بهترین فیلم سال می خواد بشه ، حتما باید یه شخصیت تو دل برو و قهرمان داشته باشه.
نه یه ادم نِرد که بعضی جاها حتی با دوز و کلک کارش رو جلو می بره. برا همین اگه از این نظر نگاه کنیم شخصیت مارک اصلا قابل همزاد پنداری نیست.
چون اساس فیلم بر پایه ی واقعیته و تو واقعیت مردم همینن

Aurlito

کاربر سایت
Feb 16, 2008
1,749
نام
چوبک
و از اين چيزي كه گفتي مهمتر اينه كه فيس بوك رو بوجود آورده
چنتا آدم 18 ساله مي شناسي كه تا اين حد دنيا رو تكون داده باشن ؟
==
کریستوفر پول :D

ولی جدا، این آقا به خاطر پارتی سایتش رفته بالا. میتونم هزاران سایت SN قبل ازینطرف نام ببرم، مثل Friendster و MySpace.

slipkboy

Apollo 13
Loyal Member
Mar 3, 2009
3,916
نام
محمد. تـ
Grave Of The Fireflies
این داستان ازش 3 کار ساخته شده که 2تاش فیلم و یکیش انیمس.
به گفته نویسنده کتاب انیمه بهترین نسخه و نزدیک ترین نسخه به کتاب هست.
من هم چون بهترین رو دوست دارم انیمه رو دیدم.
خیلی دردناک بود و کلی منو تو فکر برد دلم می خواد برای این برادر خواهر بشینم های های گریه کنم.
8.5/10

HL2-GF

کاربر سایت
Apr 5, 2006
7,279
نام
نیما
Batman Begins

batmanbegins.jpg

یکی از بهترین فیلم های سوپر هیرویی که تا به حال دیدم ، واقعا یه شروع عالی برای بتمن ! یکی از مواهبی که این سری از بتمن داره Cast بسیار عالیش بود ( البته به جز کتی هولمز ) . داستان شروع کار بروس وین به عنوان بتمن خیلی خوب روایت میشه ، زوال گاتهام هم خیلی زیبا با تصاویری که نولان در نظر گرفته بود با نما های دور از گاتهام جلب توجه میکرد ، فقط در مقایسه با TDK شاید بشه از سکانس های اکشنش ایراد گرفت که واقعا سطح پایین تری دارن و اینکه به نظرم ویلین ها برش لازم رو تو این قسمت نداشتن ، نه راس الگول و نه Scarecrew هیچ کدوم ابهت لازم رو نداشتن هرچند من از بازی لیام نیسن واقعا خوشم میاد ( :x Big fan ) و در کل من خیلی از Batman Begins خوشم میاد .

8.5 / 10

=============================

The Dark Knight

The_Dark_Knight_5.jpg

بعد از دیدن فیلم واقعا احساس میکنید بهترین Super Hero Movie تاریخ رو دیدید ، اینجا دیگه همه چیز کامله ، از داستان گرفته تا شخصیت پردازی عالی با سکانس های ابتدایی خارق العاده ی دزدی از بانک ، بازی های فوق العاده ( البته بازم به جز مگی جلینهال ) با ویلین هایی جذاب و دوست داشتنی ، فقط یه چیزی که برا من زیاد خوشایند نبود پرداخت شخصیت هاروی دنت / Two Face بود اصلا اون مقداری که فکر میکردم بهش بها داده نشده بود ، شاید اگه بازی عالی هث لجر نبود و تاثیر گذاری شخصیت جوکر ، بازی و شخصیت دنت / Two Face بیشتر نمایان میشد ، به هر حال همه چیز در TDK در حد عالی بود . شدیدا ارزش دیدن چندین و چند باره رو داره .

9.2 / 10

• Like
Reactions: 619

UFOPower

کاربر سایت
Dec 23, 2008
5,517
نام
میلاد
Never Let Me Go
never-let-me-go-poster.jpg

مهرداد این فیلم که خیلی خوب بود نمیدونم چرا اونجوری نظر دادی!
به کتابش کاری ندارم ولی این فیلم خیلی قوی بود.
8/10
The Company Men
the-company-men-movie-poster.jpg

نه مثل اینکه بن افلک سر عقل اومده!
یه فیلم خوب + بازیای خوب
8/10

Mr.Ok

کاربر سایت
Nov 9, 2008
2,066
نام
معین