Rate your last seen movie (قوانین پست اول حتما رعایت شود)

Darkfie1d

Lux Omnia Vincit
Loyal Member
Sep 25, 2005
3,040
نام
Gwynbleidd Darkfield
  • اگه خواستید پستی رو نقل قول کنید به جای جواب دادن توی این تاپیک پست رو ببرید داخل تاپیک Movie Center و بزارید پست های اینجا به صورت یک پارچه باقی بمونه. برای این کار گزینه "+ نقل قول" رو پایین سمت چپ پست مورد نظرتون بزنید تا پست انتخاب بشه بعد داخل تاپیک Movie Center از ادیتور گزینه
    1620238607876.png
    رو بزنید و پست مورد نظرتون رو اونجا نقل قول کنید.

• لطفاً اسم فیلم رو حتماً بنویسید عکس به صورت خالی کافی نیست
  • عکسها رو حتماً به صورت Thumbnail/کم حجم قرار بدید.
  • دوستان لطف کنن به جای شیوه های من درآوردی برای امتیاز دادن ، 10 رو حداکثر قرار بدن و نسبت به اون امتیاز بدن.
  • نوشته هایی که ممکنه بخش خاصی از داستان فیلم رو لو بده، داخل تگ اسپویلر باید گذاشته بشه، در غیر اینصورت برخورد می شه
  • از پست کردن هر گونه مطلبی که به مبحث این تاپیک مربوط نمیشه خودداری کنید

امکان ویرایش قوانین وجود داره .

UFOPower

کاربر سایت
Dec 23, 2008
5,520
نام
میلاد
Stone

فیلم بدی نبود.دیدن یه رابرت دونیروی همیشگی همیشه خوبه مخصوصا که ادوارد نورتون هم تو نقشش خوب بازی میکنه.مشکل اصلی فیلمم میلا یوویچه که بازیش طبق معمول حال آدمو بد میکنه!
نمره7/10

آخرین ویرایش:

ghost

کاربر سایت
Apr 4, 2007
1,680
نام
پویا

Nowhere Boy

یکی نیست بگه اخه لامروت این aaron johnson کجاش شبیه جان لنونِ ؟
اصلا قیافه ی این به جز اون عینکش چه ربطی به جان لنون داره ؟ با اینکه فیلم خوبی بود , فیلمنامه ی تقریبا درست و حسابی داشت و خوب به زندگی لنون پرداخته بود ولی دقیقا تمام 90 دقیقه ی فیلم , این aaron johnson رو اعصابه ...
ولی جدای از johnson در عوض anne marie duff خیلی خوب بازی میکنه و درکل میشه گفت فیلمه تقریبا خوبیه و نکته ی مثبتش اینه که اصلا خسته کننده نیست

6.5

آخرین ویرایش:

UFOPower

کاربر سایت
Dec 23, 2008
5,520
نام
میلاد
The Sorcerers Apprentice

یه فیلم سرگرم کننده.بی خیال باگ های فیلم بشینو بشینین مثل آدم!:d از این فیلم Fun نهایت استفاده رو ببرین.کلا اکیپ باحالی جمع شدن تو این فیلم.از تهیه کننده و کارگردان بگیر تا بازیگراش.یه فیلم نیکلاس کیجیه دیگه به اصطلاح!
نمره
6.5/10

pandora tomorrow

True Blue
مدیر انجمن
Sep 23, 2005
40,800
نام
امین
Harry Brown

harry_brown_movie_poster.jpg

داستان در مورد شخصی به اسم هری براون هست که بهترین دوستش توسط یه سری جوون های خیابونی کشته میشه و...
فیلم واقعا خوش ساختی بود فکرش رو نمیکردم این قدر خوشم بیاد! اولاش یکم خسته کننده هست ولی هر چه قدر فیلم پیش میره و داستان جا می افته بهتر میشه و اخرشم خیلی خوب تموم شد! اگه کسی به این سبک فیلم ها که در مورد جرم و جنایت مواد و ایناست علاقه داره این فیلم رو ببینه....

8.8 از 10
http://www.imdb.com/title/tt1289406

Lions Gate

プレイステーション
کاربر سایت
Feb 17, 2008
3,252
Pirahna 3D
Piranha-3D-Poster.jpg

مزخرف !!!
چي فكر ميكرديم و چي شد !!! غير ارجينال ترين فيلم و مزخرف ترين فيلم Horror ي بود كه تا حالا ديدم
البته به صورت 3D ديدمش كه 5-6 صحنه جالب بيشتر نداشت
2/10

After.Life
after-life-poster1.jpg

جالب بود . يه جورايي جو فيلم خيلي ارومه ولي از پايانش اصلا خوشم نيومد راحت ميشد حدس زد
7/10

致命的

کاربر سایت
Apr 11, 2009
765
نام
امير اشكان
Harry Potter and the deathly Hallows, Part I

harry-potter-and-the-deathly-hallows-part-i-movie-poster.jpg

به معجزه اعتقاد دارید؟ پس بذارید خیالتون رو راحت کنم ؛ در این مورد هیچ معجزه ای در کار نیست! اگر از اون کسایی هستید که کتاب رو نخوندن یا داستانش رو خوب
یادشون نیست حتما از فیلم خیلی لذت خواهید برد. یه فیلم خوش ساخت مطابق استانداردهای روز... اما اگه از اونایی هستید که چند بار کتابا رو خوندید و تمام وردها رو حفظید ؛ یه
توصیه بهتون می کنم،کتاب رو فراموش کنید تا از فیلم لذت ببرید.
خیلی جاها روال داستان با کتاب متفاوتِ هر چند در مورد نکات عاطفی نه تنها بسیار دقت شده بلکه اضافه هم شده
خیلی نکاتی که در کتاب با دلیل رخ می دادند اینجا "همینجوری" اتفاق می افتند. گویا
جامعه ی جادوگری هم به این نتیجه رسیده که ردا تریپشون رو به هم می زنه و دیگه استفاده نمی شه!

در کل یک فیلم "فان" بر اساس زندگی یک قهرمان خیالی به نام هری پاتر رو می بینید

نمره:10\6.5

HL2-GF

کاربر سایت
Apr 5, 2006
7,279
نام
نیما
Inception

Inception-Blu-ray1.jpg

قبل از نگاه کردنش فکر میکردم با بهترین فیلم نولان رو به رو هستم ، ولی Inception برای من بهتر از TDK نبود ، حتی بهتر از Prestige هم نبود ، کلا فیلم آشفته ای بود یعنی هدف خاصی رو دنبال نمیکرد ، شاید بیشترین هدف فیلم بازی دادن ذهن مخاطب بود چون اینقدر مباحث رویا و خواب تو فیلم پیچیده میشه که بیننده رو وارد هزار توی رویا میکنه بعد تشخیص رویا از واقعیت تو فیلم سخت میشه ، اون ماموریتی که سایتو به کاب میده هم خیلی ساده و بی معنی جلوه میکنه ، فک کنم اگه همچین عملیاتی هم انجام نمیشد باز هم فیشر نمیخواست راه پدرش رو ادامه بده ، در کل فیلم برای من خیلی روی نوک قله نبود ، البته نمیشه از ناب بودن ایده ی فیلم گذشت ولی بازم به نظرم امسال فیلم های خیلی بهتری نسبت به Inception وجود دارند و ملت هم یکم نسبت به این فیلم اغزاق امیز اظهار نظر میکنن .

7.5 از 10

====================

An American Crime

26166470968285097689.jpg

یکی از بهترین فیلمهای Crime / Drama ای که امسال دیدم ( البته فیلم محصول 2007 هست ) ، یکی از دلایل تاثیر گذاری فیلم بازی بسیار زیبای Ellen Page بود که تاثیر گذاری فیلم رو دو چندان کرده بود . البته نمیشه از بازی زیبای کاترین کینر و بقیه ی بازیگر های فیلم هم یاد نکرد . داستان فیلم واقعی هست و از روی یکی از پرونده های هولناکی هست که در دهه 60 اتفاق میافته . یه زوج ، 2 تا دختر جوونشون رو برای مدتی با یه مقرری اندک پیش یه زن که 6 تا بچه داره میسپرن و برای برگزاری یه تور سیرک به سفر میرن ، در این مدت حوادثی اتفاق میافته که بهتره خودتون تو فیلم ببینین .

8.5 از 10

آخرین ویرایش:

Frobary

Loyal Member
Jun 6, 2007
28,543
نام
محمد
سلام!
ملک سلیمان نبی
تقریبا همون چیزی بود که فکر می کردم، البته انتظار داشتم نبردهای فیلم حماسی تر باشند ولی یه مقدار ضعیف ساخته شده بودند، خصوصا لشکر سلیمان که خیلی کم تعداد به نظر میومد. جلوه های ویژه فیلم خیلی خوب بود و موسیقی هم عالی بود. بازی ها هم در مجموع خوب بودند. مشکل اصلی فیلم این بود که خیلی سریع جلو می رفت و کلی اتفاق و داستان را میخواست در عرض کمتر از 2 ساعت نشون بده که این موضوع به کیفیت نهایی کار ضربه زیادی زده. ولی در کل یکی از معدود فیلمهای ایرانی هست که ارزش سینما رفتن را داره.

Modern Samurai

کاربر سایت
Aug 31, 2007
1,333
نام
نوین
ولی بازم به نظرم امسال فیلم های خیلی بهتری نسبت به Inception وجود دارند
مثل shutter island
واقعا من که از الان میگم این فیلم تو اسکار میترکونه. احسنت بر اسکورسیزی!
یه هفته ای میشه دیدمش ولی هنوز تو فکرشم.
فیلم از این تاریک تر و شاهکار تر تو عمرم ندیده بودم.

ДmirД†m

کاربر سایت
Jun 22, 2010
777
نام
Дmir
The Other Guys

the%20other%20guys%20movie.jpg

9/10
خیلی فیلم باحالی بود. از تیكه‌های ناب و جدیدش لذت بردم. مخصوصا 5 دقیقه اول فیلم محشر بود :))
Will ferrell چه بازی‌ـی كرد :d

UFOPower

کاربر سایت
Dec 23, 2008
5,520
نام
میلاد
Paranormal Activity 2

حیف!حیف این پتانسیل بالا و این فیلمنامه درپیت و داستان کلیشه ای.شماره 1 کجا و این کجا!
تو جاهایی که باید از ترس سکته کنی قابل پیش بینی بودنشون حسابی بهت ضد حال میزنه.
در کل انتظارم بیشتر از این بود.
نمره 6/10

aydingta

کاربر سایت
May 30, 2006
541
نام
ایدین
Paranormal Activity 2

حیف!حیف این پتانسیل بالا و این فیلمنامه درپیت و داستان کلیشه ای.شماره 1 کجا و این کجا!
تو جاهایی که باید از ترس سکته کنی قابل پیش بینی بودنشون حسابی بهت ضد حال میزنه.
در کل انتظارم بیشتر از این بود.
نمره 6/10
Paranormal Activity 2
تایید میشه . منم امروز دیدم .ضعیف !!
4/10

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر