Rate your last seen movie (قوانین پست اول حتما رعایت شود)

Darkfie1d

Lux Omnia Vincit
Loyal Member
Sep 25, 2005
3,040
نام
Gwynbleidd Darkfield
  • اگه خواستید پستی رو نقل قول کنید به جای جواب دادن توی این تاپیک پست رو ببرید داخل تاپیک Movie Center و بزارید پست های اینجا به صورت یک پارچه باقی بمونه. برای این کار گزینه "+ نقل قول" رو پایین سمت چپ پست مورد نظرتون بزنید تا پست انتخاب بشه بعد داخل تاپیک Movie Center از ادیتور گزینه
    1620238607876.png
    رو بزنید و پست مورد نظرتون رو اونجا نقل قول کنید.

• لطفاً اسم فیلم رو حتماً بنویسید عکس به صورت خالی کافی نیست
  • عکسها رو حتماً به صورت Thumbnail/کم حجم قرار بدید.
  • دوستان لطف کنن به جای شیوه های من درآوردی برای امتیاز دادن ، 10 رو حداکثر قرار بدن و نسبت به اون امتیاز بدن.
  • نوشته هایی که ممکنه بخش خاصی از داستان فیلم رو لو بده، داخل تگ اسپویلر باید گذاشته بشه، در غیر اینصورت برخورد می شه
  • از پست کردن هر گونه مطلبی که به مبحث این تاپیک مربوط نمیشه خودداری کنید

امکان ویرایش قوانین وجود داره .

Isildur

Rise and Shine Mr. Freeman
کاربر سایت
Dec 10, 2006
9,253
نام
امیرحسین
Scott pilgrim vs. The world

9/10

یه فیلم شاد که اصلا تلاشی نمیکنه خودشو جدی بگیره !

یکی از بهترین کمدی های چندسال اخیر که پاشو فراتر از روابط مسخره ی کالجی گذاشته و واقعا ارزش دیدن داره :d
این مرتیکه اسکات چی داشت که اینقدر دنبالش بودند این جماعت ضعیفه ها؟

NaViiDii

God Of War
کاربر سایت
Jan 4, 2009
14,966
نام
نـــــــویـــــــــد
دیشب از رو بیکاری گفتیم یه فیلم بزاریم ببینیم حوصله داستان و توجه به دیالوگ هم نداشتم دیدم بهترین گزینه RE:AfterLife هستش ! با اطمینان میتونم بگم که یکی از آشغالترین فیلم های عمرم بود :d این عنوان رو اساسی گند زدن بهش اون از بازیش اینم از فیلمش . 2 تا نکته که توجهم رو جلبوند یکی طراحی اون 2 تا سگ ها بودش یکی هم اون یارو گنده هه که تو RE5 بود همین :d
2/10

The Killer Machine
5.5/10

Sherlocke Holmes
9/10

White Chicks
9/10

کلا خیلی فیلم دیدم این مدت ! کسی اینجا WinterS Bone دیده بیاد برا من یه توضیحی بده این فیلم جریانش چی بود ؟

poorya_l

کاربر سایت
Jun 27, 2007
293
نام
پوریا
کسی اینجا WinterS Bone دیده بیاد برا من یه توضیحی بده این فیلم جریانش چی بود ؟

الان دقيقاً کجاش را متوجه نشدی؟!
---------------------------------------------------------------------------------------------------------
Winter's Bone يکی از بهترين فيلمهايی بود که امسال ديدم و منو تحت تأثير قرار داد.
همه چيز فيلم خوب بود از کارگردنی و فيلم نامه بگير تا فيلمبرداری و لوکيشن های جالب فيلم...
به احتمال زياد در awards season امسال از اين فيلم زياد بشنويم...

آخرین ویرایش:

54M113

کاربر سایت
Dec 28, 2006
4,435
نام
علی
Remember Me

remember-me_300.jpg

کلا با فیلم های مشکلات پدر و پسر خیلی حال میکنم البته یه تم Romance هم داره این فیلم

امتیاز 8 از 10

-----------------------
دوستان اگه ممکنه از فیلم هایی که مشکلات پدر و پسر رو به نمایش میزاره رو جند تا معرفی کنید یه چیزی تو مایه های همین فیلم و همینطور Everybody's Fine ! ممنون

pandora tomorrow

True Blue
مدیر انجمن
Sep 23, 2005
40,800
نام
امین
After.Life

11811.jpg

نمیدونم چی بگم! تنها فیلمی بود که از اول تا اخر فیلم زجرم داد...
با اینکه کلا داغونم کرد ولی نتونستم یه قطره اشک بریزم! من معمولا اشکم سریع سرازیر میشه!
پیشنهاد میکنم حتما ببینینش واقعا نیازه!
9 از 10
http://www.imdb.com/title/tt0838247

Trunks

کاربر سایت
Jan 2, 2008
7,173
نام
Shahab
امین یه لحظه فکر کردم به RE همچین نمره و توضیحی دادی :D . البته زیادم تعجب نکردم چون بعید نبود :D . ولی جا خوردم کلا :D .

M1sChief

کاربر سایت
May 24, 2006
2,156
نام
آريا
After.Life

11811.jpg

نمیدونم چی بگم! تنها فیلمی بود که از اول تا اخر فیلم زجرم داد...
با اینکه کلا داغونم کرد ولی نتونستم یه قطره اشک بریزم! من معمولا اشکم سریع سرازیر میشه!
پیشنهاد میکنم حتما ببینینش واقعا نیازه!
9 از 10
http://www.imdb.com/title/tt0838247
امین سلیغت داغونه ها !!
http://www.rottentomatoes.com/m/after.life/

capitanrayan

ابیلیتی سلیمان از من گرفته شده
کاربر سایت
Jun 23, 2007
8,490
سنپطرزبورگ

توی سینما دیدمش واقعا عالی بود،خدایش ادم 3 تومن میده 2 ساعت کمدی میبینه لذت میبره،بهتر از 2500 تومن اون چرت و پرته:d
به فیلم بین فیلمهای ایرانی
8.5/10 میدم .
جدا تیکه های لطیف و اسی داشت:D(یسریاش برای خودم پیش اومده بود که خندش رو برام 2 برابر کرد:x)

Inception

220px-Inception_ver3.jpg

9/10

واقعا عالی بود

Scott Pilgrim VS The World
scott-pilgrim-vs-the-world-teaser-one-sheet-movie-poster-an-epic-of-epic-epicness.jpg

کمدی باحال،جوون پسن.خدایش حال کردم.این نوار هایی که روی صفحه میومد خیلی اس بود:D

9/10

آخرین ویرایش:

only_crysis

کاربر سایت
Apr 21, 2009
1,693
نام
مازیار
Inception
f2l0vg3pda0a8xnpliwp.jpeg

فیلم رو همه دیدن پس Cut the Crap میکنم:d
10/10
------------------------------------------------------------------------------------------------------
Repo Men
8nzkjpik5dg82w63wrv.jpeg

شروع خوبی داشت،تم و داستان جالبی هم میتونست داشته باشه،در کل پتانسیل خوبی هم واسه خوب شدن داشت ولی نشد
6.5/10

Modern Samurai

کاربر سایت
Aug 31, 2007
1,333
نام
نوین
Shutter Island
9.5/10

shutter_island_poster_04.jpg

اگه به inception دادم 8 به این باید 9.5 بدم! اسکورسیزی چه کرده. باید ببینیدش. از روی یه رمان هم هست. کتابش رو که ببینم حتما میخرمش. نویسندش یعنی dennis lehane هم همون نویسنده ی رمان Mystic River هستش (که فیلمش رو کلینت ایسنوود ساخت).
آخرش اصلا اون چیزی نمیشه که فکر میکنید. کاملا غافلگیر میشید. فعلا یه بار دیدم. باید یه بار دیگه هم ببینمش. من میگم best picture 2011 میشه! حالا این نظر منه. جدا از چیزهای دیگه فیلمبردایش خیلی نظر منو جلب کرد. اگه میخواین فیلم رو ببینید فقط با دقت به فیلمبردارش توجه کنید که ببینید چقدر فوق العاده کار شده. هر چی فیلم جلوتر میره علامت سوال های تو ذهنتون بیشتر میشه ولی 15 دقیقه ی پایانی رکب میخورین و همه چیز درجا رو میشه و شما میخکوب میشید!
یعنی از همه نظر عالی بودش. هیچ فیلمی هم تو این مدت اینقدر بهم نچسبیده بودش. (به جز Inception که البته با شاتر آیلند بیشتر حال کردم.)
به علاوه من تو hd 720p دیدمش و اون بک گراند های معرکه CG فیلم کلی حال داد.
در بین فیلم های psychological Thriller تاحالا بهترین فیلمی بود که دیدم. حتی بهتر از silence of the lambs.

آخرین ویرایش:

Mr.Ok

کاربر سایت
Nov 9, 2008
2,066
نام
معین
Shutter Island
9.5/10

shutter_island_poster_04.jpg

اگه به inception دادم 8 به این باید 9.5 بدم! اسکورسیزی چه کرده. باید ببینیدش. از روی یه رمان هم هست. کتابش رو که ببینم حتما میخرمش. نویسندش یعنی dennis lehane هم همون نویسنده ی رمان Mystic River هستش (که فیلمش رو کلینت ایسنوود ساخت).
آخرش اصلا اون چیزی نمیشه که فکر میکنید. کاملا غافلگیر میشید. فعلا یه بار دیدم. باید یه بار دیگه هم ببینمش. من میگم best picture 2011 میشه! حالا این نظر منه. جدا از چیزهای دیگه فیلمبردایش خیلی نظر منو جلب کرد. اگه میخواین فیلم رو ببینید فقط با دقت به فیلمبردارش توجه کنید که ببینید چقدر فوق العاده کار شده. هر چی فیلم جلوتر میره علامت سوال های تو ذهنتون بیشتر میشه ولی 15 دقیقه ی پایانی رکب میخورین و همه چیز درجا رو میشه و شما میخکوب میشید!
یعنی از همه نظر عالی بودش. هیچ فیلمی هم تو این مدت اینقدر بهم نچسبیده بودش. (به جز Inception که البته با شاتر آیلند بیشتر حال کردم.)
به علاوه من تو hd 720p دیدمش و اون بک گراند های معرکه CG فیلم کلی حال داد.
در بین فیلم های psychological Thriller تاحالا بهترین فیلمی بود که دیدم. حتی بهتر از silence of the lambs.

بهترین فیلم 2010 بوده که دیدم واقعا داستان فوق العاده ای داره
البته inception و social network رو هنوز ندیدم که به نظرم رقیب های اصلی SI هستن

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر